Najlepšie kancelárske kreslá / stoličky: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie kancelárske kreslá Len tá najlepšia kancelárska stolička alebo kreslo dokáže priniesť úľavu a dostatočnú oporu pre vaše telo aj pri dlhodobom sedení. Ak ste doteraz v kancelárii alebo doma za počítačom, či pri hraní počítačových hier sedeli na stoličke, ktorá neprospievala vašej pohode ani pohodliu, je čas rozhliadnuť sa po kvalitnejšom prevedení, ktoré svojou ergonómiou podporí zdravé fungovanie vášho chrbta.

Možno aj vy patríte k tým zamestnancom, ktorých pracovná pozícia je úzko spätá s viachodinovým sedením. O rizikách, ktoré dlhodobé sedenie prináša pre chrbticu, krk, svalstvo, ale aj cirkuláciu krvi a trávenie sa už popísalo množstvo odborných publikácií, preto tak, ako dbáte na kvalitu matraca pre dobrý spánok, odporúčame venovať dostatok pozornosti venovať aj tomu, ako vybrať kancelárske kreslo/stoličku.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že hlavnými faktormi budú nosnosť, rozmery, dizajn a samozrejme aj cena. Pri kancelárskych stoličkách moderného typu však do úvahy prichádza aj typ mechaniky, ergonómia a celková nastaviteľnosť.

Pri príprave tohto prehľadu sme venovali niekoľko hodín dôležitým informáciám, ktoré nám obraz skompletizovali a vo výsledku vám pomôžu s rýchlou orientáciou. Prešli sme si:

 • užívateľské hodnotenia a recenzie kancelárskych stoličiek a kresiel,
 • odborné testy kancelárskych stoličiek,
 • aj rebríčky predajnosti.

V nasledujúcej tabuľke preto nájdete starostlivo zoradené kancelárske stoličky, ktoré zaujmú nielen kvalitou, ale aj dobrým pomerom cena/kvalita a patria k tým obľúbenejším.

Najlepšie kancelárske kreslá / stoličky na trhu

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1ANTARES Tennessee

 Do väčších kancelárií 
Mechanika: hojdacia
Materiál: sieťovina a syntetická koža
Nosnosť: 120 kg
⭐ 100 %68 € Čítať recenzie
#2ANTARES Denver

 Ak vybavujete viac stolov 
Mechanika: hojdacia
Materiál: syntetická koža a koža
Nosnosť: 120 kg
⭐ 100 %92 € Čítať recenzie
#3AROZZI VERNAZZA

 Do kancelárie aj na hry 
Mechanika: asynchrónna
Materiál: textil
Nosnosť: 145 kg
⭐ 98 %399 € Čítať recenzie
#4DXRacer OH/FD01/GN

 Príjemná ergonómia aj vzhľad 
Mechanika: hojdacia
Materiál: látka
Nosnosť: 100 kg
⭐ 98 %269 € Čítať recenzie
#5ANTARES Wonder Large

 Skvelé hodnotenia a recenzie 
Mechanika: hojdacia
Materiál: textil a sieťovina
Nosnosť: 120 kg
⭐ 96 %79 € Čítať recenzie
#6MOSH BS-702

 Pre náročných. Množstvo vybavenia 
Mechanika: asynchrónna
Materiál: sieťovina
Nosnosť: 150 kg
⭐ 94 %559 € Čítať recenzie
#7Madox (Nabbi.sk)

 Maximálne pohodlie 
Mechanika: -
Materiál: ekokoža
Nosnosť: 150 kg
⭐ 94 %99 € Čítať recenzie

Ako vybrať kancelárske kreslo / stoličku

Pred samotným nákupom by ste mali prejsť cez základné otázky:

 1. Kto bude na kancelárskej stoličke sedieť? (výška, hmotnosť, prípadné fyzické ťažkosti)
 2. Koľko hodín denne bude stolička využívaná?
 3. Ide o kancelársku stoličku / kreslo pre jedného užívateľa alebo je predpoklad, že sa na nej vystrieda viac zamestnancov / členov rodiny?
 4. Aký typ podlahy je v miestnosti? (koberec, linoleum, tvrdé podlahy)
 5. Koľko ste ochotní do svojho zdravia a pohodlia investovať?

Postupne, po jednotlivých kapitolách si spoločne prejdeme základné vlastnosti a parametre kancelárskych stoličiek a kresiel. Ozrejmíme si jeden podstatný rozdiel, predstavím základné typy mechaník, obľúbené značky aj možnosti, ktoré prinášajú rozdielne cenové kategórie. Nepremeškajte ani sekciu “Najčastejšie kladené otázky”, kde nájdete zaujímavé odpovede a praktické tipy.

Kancelárske kreslo alebo kancelárska stolička: Aký je rozdiel?

Oba tieto názvy môžu zdanlivo naznačovať rovnaký produkt, no nie je tomu tak. Kancelárske kreslo má uhol medzi operadlovou časťou a sedákom pevne daný, kdežto to kancelárska stolička je podstatne ergonomickejšia a prináša pri sedení väčšiu variabilitu aj viac možností nastavenia.

Kancelárske kreslo má už na prvý pohľad operadlo zaklonené mierne smerom dozadu (a tento uhol sa nedá zmeniť). Svojím čalúnením a rozmermi môže evokovať väčšie pohodlie, pri dlhodobom sedení a práci s PC alebo papiermi za stolom je však nepraktické. Pri práci s počítačom by ste mali byť naklonení mierne dopredu a chrbtová opierka by mala poskytovať perfektnú oporu pre chrbticu, čím jej prinesie úľavu od sústavného zapojenia všetkých svalov a zároveň zabráni zlému posedu.

Základné kritériá výberu

Skôr, ako prejdeme k špecifickým vlastnostiam kancelárskych stoličiek zamerajme sa na chvíľu na základné parametre, ktoré sú však v mnohých prípadoch kľúčovými kritériami výberu. Veď posúďte sami…

⏩ Nosnosť

Bez ohľadu na to, ako lákavá je cena alebo vzhľad adeptov vo vašom užšom výbere, zamerajte sa na nosnosť stoličky alebo kresla. Zvyčajne sa pohybuje od 80 kg pri lacných modeloch až po nadštandardných 180 kg pri špičkových kreslách. Nosnosť by mala byť minimálne o 10 – 15 % vyššia ako je hmotnosť najťažšieho užívateľa. Iba tak predídete skorému opotrebovaniu komponentov a zachováte plynulosť mechaniky.

⏩ Rozmery

Ktoré miery užívateľa treba zohľadniť? Predovšetkým hmotnosť, výšku, šírku bokov a šírku ramien. Nemusíte však behať s metrom v oddelení nábytku v obchode a premeriavať stoličku za stoličkou. Kvalitná kancelárska stolička ponúka možnosť nastaviť výšku sedáka od zeme, hĺbku posedu, opierok rúk aj opierok hlavy. Je ergonomická a navrhnutá tak, aby sa dokázala prispôsobovať maximálne pre vaše pohodlie.

⏩ Materiál konštrukcie

Základ kancelárskej stoličky / kresla tvorí krížová konštrukcia. Pri lacnejších modeloch s obmedzenou nosnosťou (aj životnosťou) je vyrobená z plastu. Ak plánujete kúpiť vyššiu kvalitu, hľadajte hliníkové alebo oceľové konštrukcie.

⏩ Poťahový materiál

Poťah na sedáku a opierke môže byť zásadným parametrom, najmä, ak sa rozhodujete aj podľa vzhľadu. Ak zohľadníte praktickosť a údržbu materiálu, ľahko nájdete materiál, ktorý vám bude vyhovovať najlepšie.

 • Čalúnenie – Pre rozmanitosť farieb, štruktúry a dobrú cenovú dostupnosť ide o pomerne obľúbené riešenie, ktoré poskytuje dobrú priedušnosť, no treba sa pripraviť, že odstraňovanie škvŕn je pracnejšie.
 • Sieťovina – Populárne moderné riešenie pôsobí moderne a maximálne priedušne. Jednoducho sa udržuje v čistote, cez leto sa na takejto stoličke nepotíte, no ak je umiestnená blízko dverí alebo v prievane, cez zimné mesiace môže prefukovanie spôsobovať istý diskomfort.
 • Ekokoža – Praktický a elegantný materiál, ktorý sa veľmi dobre udržuje v čistote a znižuje cenu kancelárskej stoličky o desiatky až stovky eur v porovnaní s pravou kožou.
 • Pravá koža – Drahší materiál vhodný pre náročných užívateľov alebo do reprezentatívnych kancelárií a priestorov. Koža síce nie je náročná na udržiavanie, treba dať pozor na prípadné oškretie.

⏩ Prevedenie koliesok

Aká podlaha je v miestnosti, kde bude kancelárska stolička umiestnená? Správne kolieska uľahčia pohyb po pracovisku a zároveň zabránia poškodeniu podlahy. Z akých možností budete vyberať?

Podľa tvrdosti / typu podlahy

 • Mäkké kolieska – Sú určené na tvrdé podlahy (drevené, laminátové aj liate). Nezanechávajú škrabance, šmuhy a umožňujú plynulý nehlučný pohyb.
 • Tvrdé kolieska – Sú opakom prechádzajúceho typu a teda sú určené predovšetkým na mäkké podlahy, ako sú PVC podlahy a koberce. Zároveň patria aj k najlacnejšej verzii.
 • Univerzálne kolieska – Medzistupeň, ktorý vykazuje optimálne vlastnosti na všetkých typoch podláh.

Podľa brzdenia

 • Kolieska s brzdou – Po zatiahnutí páčky stoličku zabrzdíte na mieste.
 • Brzdené kolieska – Kancelárska stolička sa plynule pohybuje iba pri zaťažení váhou užívateľa. Akonáhle ju opustíte, mechanizmus koliesok ju dobrzdí samovoľne, čím zabráni jej neželanému pohybu po priestore.

📌 Akú kancelársku stoličku / kreslo kúpiť, ak počítate s tým, že bude používaná často a viacerými osobami? V takom prípade stavte na tzv. záťažové kolieska, ktoré vydržia viac ako “štandardné” a lepšie odolávajú opotrebovaniu.

kancelárska stolička skúsenosti

Časti kancelárskej stoličky

Na každej kancelárskej stoličke nájdete niekoľko základných prvkov a zopár voliteľných. Rozhodujúca je vaša predstava o pohodlí. Kým niektorí užívatelia preferujú plne vybavenú kancelársku stoličku s nastaviteľnými opierkami rúk aj hlavy, iní preferujú jednoduchšie prevedenie v čistých líniách. Ako sa dočítate nižšie, celkový počet komponentov je závislý aj od toho, koľko hodín denne je kancelárska stolička alebo kreslo aktívne používané.

 • Opierka hlavy – Je dôležité, aby bola výškovo aj smerovo nastaviteľná. Pri dlhodobom sústredení a zotrvaní v jednej polohe dokáže uľaviť krčnej chrbtici a zároveň poskytnúť pár minút oddychu.
 • Operadlo chrbta – Môže ho tvoriť jedna ergonomicky tvarovaná časť alebo je operadlo chrbta rozdelené na dve časti – dolnú (bedrovú) a hornú (pre ramená). Ak sa rozhodnete pre vysokú úroveň nastaviteľnosti, môžete eliminovať aj všetky doterajšie bolesti chrbta spôsobené sedením. Ak sedíte denne viac ako 4 hodiny, určite oceníte zvlášť bedrovú opierku, ktorá uľaví namáhanej chrbtici.
 • Sedák – Správna poloha sedu by mala byť taká, aby ste sa bedrami dotýkali operadla chrbta, ale zároveň, aby ste mali 5 – 10 cm voľný priestor k ohybu kolena zvnútra. Okrem pohodlnej šírky je preto dôležitá aj hĺbka sedu, aby ste sa v kresle “neutopili”
 • Opierky rúk – Majú podobnú úlohu ako opierka hlavy – poskytujú úľavu. Monotónne písanie, programovanie alebo akákoľvek viachodinová práca s počítačom sú záťažou pre ramená, lakte aj dlane. Hoci sa to spočiatku môže zdať ako nevinná občasná bolesť, aj tá sa časom môže zmeniť na vážne zdravotné problémy (napr. syndróm tenisového lakťa, karpálneho tunela, poruchy hybnosti ramenových pletencov)
 • Päťramenný kríž – Základňa, do ktorej sú osadené kolieska a je jadrom stability každej kancelárskej stoličky alebo kresla. Ak viete, že stolička bude používaná menej ako 4 hodiny denne, dobre vám poslúži aj plastový kríž. Pri dlhšom zaťažení a väčšej hmotnosti používateľov stavte na kovovú alebo nylonovú výstuž.
 • Otáčací mechanizmus – Je typickým poznávacím znakom kancelárskej stoličky, ale aj robustnejšieho kresla. Zvyšuje pohodlnosť a obmedzuje riziko namáhania krčných a šijových svalov pri prudkom otočení. Ak vás osloví kolega, nemusíte rýchlo zmeniť pôvodnú polohu tela, stačí, ak sa pootočíte stranou.
 • Výškovo nastaviteľný mechanizmus – Jeho súčasťou je kvalitný piest, ktorý dokáže rozoznať zaťaženia stoličky a zastaví sa v momente, ako sú vaše nohy v kolenách zohnuté v pravom uhle.

Mechanika kancelárskej stoličky

Samostatnú kapitolu venujeme mechanike kancelárskej stoličky, ktorá ju vo väčšine prípadov odlišuje od bežných pevných stoličiek. Zaujímať by ste sa mali predovšetkým o možnosti dynamického sedenia, ktoré aspoň do istej miery znižujú riziká spôsobené s viachodinovým sedením. Aj k bežnej výbave vašej kancelárie alebo domáceho kútika môže predsa patriť stolička, ktorá poskytne kvalitnú oporu a úľavu. Prečo sa hrbiť a tlačiť na nepohodlnej, keď stačí iba poznať pár základných rozdielov.

⏩ Pevná mechanika

Typická skôr pre kancelárske kreslá. Operadlo je pevne spojené so sedákom, nie je možné ho priblížiť k chrbtu, ani upraviť hĺbku sedu. Vhodné skôr na občasné použitie, ako pravidelnú viachodinovú prácu.

⏩ Húpacia mechanika

Podobne ako pri prvej možnosti, aj v tomto prípade je operadlo pevne spojené so sedákom, bez možnosti nastaviť sklon opierky chrbta, no pribúda funkcia pohupovania smerom dopredu a dozadu. Vôľa a uhol pohupovania sa dajú nastaviť pomocou otočnej skrutky, resp. úplne zablokovať do fixnej polohy.

⏩ Kĺbová mechanika

Ako už samotný názov napovedá, úlohu bude zohrávať ovládanie kĺbov, ktoré umožňuje nastaviť nielen výšku operadla, ale aj jeho sklon a hĺbku vzhľadom k sedáku. Otočné skrutky alebo páčky sú zvyčajne umiestnené v zadnej časti operadla, teda ak chcete kancelársku stoličku nastaviť, musíte sa postaviť za ňu. Stolička sa veľmi dobre prispôsobí jednému užívateľovi. Ak by na nej mali sedieť viacerí, časté prestavovanie opierky chrbta spôsobí rýchlejšie opotrebovanie skrutiek alebo posuvných prvkov.

⏩ Synchrónna mechanika

Prechádzame podstatne k vyššej úrovni ergonómie, kde už po pár minútach sedenia pocítite rozdiely v pohodlí. Synchrónna mechanika dokáže synchronizovať pohyby sedáka a operadlaak sa zakloníte dozadu, mierne sa pridvihne aj sedák, tak aby vás udržal v pôvodne nastavenej polohe. Poloha chrbta je tak stále v ideálnej pozícii. Takéto flexibilné prevedenie však nemusí hneď sadnúť každému, preto výrobcovia mysleli aj na zástancov pevnej klasiky a všetku synchronizáciu je možné zafixovať do jednej nemennej polohy.

⏩ Asynchrónna mechanika

Ide o vysoko variabilnú mechaniku, vďaka ktorej dokážete stoličku prispôsobiť podľa svojich potrieb. Všetky nastaviteľné komponenty fungujú nezávisle od seba – asynchronne, dokonca môžete nastaviť aj sklon sedáka alebo tuhosť a vôľu opierky chrbta pri zapretí dozadu.

⏩ Body Balance Tec mechanika

Umožňuje sedieť v niekoľkých pozíciach bez toho, aby ste čokoľvek museli nastaviť. Stolička udržuje chrbticu v zdravej pozícii a aktivite. Ide o unikátne spojenie tréningového prístroja a dynamického sedenia, ktoré pracuje a rýchlo reaguje na zmeny v ťažisku tela. Bežné stereotypné sedenie dokáže zmeniť na zvyšovanie telesnej zdatnosti.

ako vybrať kancelárske kreslo

Ceny kancelárskych kresiel a stoličiek

Vaše možnosti v prípade kancelárskeho kresla / stoličky častokrát už vopred okliešťuje cena. Pri tejto výbave sa však neoplatí siahať po prvom lacnom akciovom kuse, ale radšej starostlivo zvážiť investíciu do svojho zdravia a pohodlia pri práci.

Kancelárske stoličky / kreslá do 100 €

Už v cene do 100 € figuruje celý zástup najpredávanejších kancelárskych stoličiek a kresiel. Niektoré sú skôr vhodné na občasné používanie, napr. doma pri surfovaní po nete, iné (najmä tie s desiatkami spokojných recenzií) vám istú dobu dobre poslúžia aj pri viachodinovej práci za kancelárskym stolom. Nejde však o špičku, ktorá by ohúrila nastaviteľnosťou, materiálmi alebo životnosťou.

Kancelárske stoličky / kreslá do 300 €

Veľmi dobrý pomer cena/kvalita a cena/výbava ponúkajú kancelárske stoličky od 100 – 300 €. Môžete sa tešiť na vynikajúce ergonomické vlastnosti, pokročilú mechaniku, dynamické sedenie. Tiež aj na vyššiu odolnosť poťahov, koliesok a nosnosť zvyčajne až do 130 kg.

Kancelárske stoličky / kreslá od 300 €

S podstatne vyššou cenovkou nájdete kancelárske stoličky, ktoré spĺňajú vysoké nároky na ergonómiu, záťaž a odolnosť materiálov. Nájdete tu nielen stoličky určené na 24-hodinovú prevádzku, nechýbajú ani zaujímavé dizajnové kúsky a pravá koža. Ak ste odhodlaní zaplatiť viac, miesto vzhľadu a niekedy aj predraženého mena značky však pozerajte na zdravotný prínos.

Najlepšie značky kancelárskych kresiel a stoličiek

Prešli sme recenzie a testy kancelárskych stoličiek a výsledkom je zoznam výrobcov, u ktorých sa v ponuke ukrývajú skutočne zaujímavé možnosti.

 • Antares – Jeden z najväčších výrobcov kancelárskych kresiel a stoličiek v Českej republike ponúka najširší výber modelov v rôznej výbave (a teda aj cene). Nájdete tu nielen základné a cenovo dostupné stoličky, nechýbajú ani kvalitné kancelárske kreslá.
 • Mosh – Ergonomické kancelárske stoličky v prémiovej kvalite aj špeciálne navrhnuté rady kresiel pre hráčov videohier.
 • Spinergo – Tieto zdravotné ergonomické kancelárske stoličky sa dokonale prispôsobujú anatómii chrbtici. Väčšina modelov je vybavená patentovaným a klinicky testovaným systémom Move & Stop.
 • Halmar – V bohatej ponuke nábytku značky Halmar nájdete vyše 2 stovky rozmanitých kancelárskych stoličiek a kresiel, medzi ktorými svojho favorita objavia zástancovia tradičného, moderného aj futuristického dizajnu.
 • DXRacer – Kreslá pre nadšencov videohier, programátorov a náročnejších používateľov PC. Veľmi dobré hodnotenia v odborných testoch (napr. PC Games Hardware 10/2019, 2. miesto, hodnotenie 4,5 z 5)
 • Racing Pro – Atraktívny pánsky dizajn kresiel, oceľová výstuž a pomer cena/kvalita posúvajú značku Racing Pro čoraz vyššie v rebríčkoch predajnosti.
 • Tempo Kondela – Obľúbená značka bytového aj kancelárskeho nábytku zaujme najmä priaznivou cenou a dobrou výbavou. Medzi viac ako 100 modelmi nájdete tradičné kreslá z ekokože, ale aj moderné textílie a sieťoviny v sviežich farbách.
 • Arozzi – Kancelárske kreslá a stoličky Arozzi sú solídnom zástupcom strednej cenovej triedy s extra polstrovaním a dobre navrhnutou ergonómiou. Túto ponuku sa oplatí vidieť.

Najčastejšie kladené otázky

Koľko času denne trávite na kancelárskej stoličke?

Jedným z dôležitých kritérií, ktoré rozhodnú o tom, akú kancelársku stoličku kúpiť, môže byť aj čas:

 • Ak sedením trávite menej ako 4 hodiny denne – Otočná stolička alebo kreslo pre občasnú prácu s počítačom na doma nemusí patriť k najdrahším. Predchádzajúci text vám poskytol základný prehľad a už isto tušíte, či vystačíte s kancelárskou stoličkou v základnej výbave alebo tentokrát siahnete po lepšej výbave.
 • Ak sedením trávite 8 hodín denne – Vašou úlohou bude vybrať kancelársku stoličku s dobrou ergonómiou, prispôsobiteľnosťou a odolnými materiálmi. Vyberte sa na pátranie medzi modely vybavené opierkou hlavy aj rúk. Ak s ňou máte byť v kontakte tretinu vášho dňa, dbajte na to, aby nespôsobila zdravotné komplikácie naviac.
 • Ak ide o kancelársku stoličku s celodenným využitím – Celodenné využitie kancelárskych stoličiek je predovšetkým na pracoviskách, kde dochádza k výmene služieb, čo automaticky znamená viac užívateľov jednej stoličky (dispečeri, zdravotné sestry). Takéto stoličky by mali byť mať zosilnené všetky komponenty, vrátane záťažových koliesok. Často sa v ich popise uvádza “NONSTOP” alebo “určené na 24-hodinovú prevádzku”.

Nesprávne sedenie: Čo mi hrozí?

Už len samotné sedavé zamestnanie je rizikom pre zdravie. Až 70 % našej populácie má problémy s bolesťami chrbta a často sú príčinami práve nesprávny posed a nekvalitná stolička. Môžu hroziť:

 • chronické bolesti chrbtice, krčnej chrbtice, bedier
 • syndróm tenisového lakťa a karpálneho tunela
 • bolesti ramien
 • časté bolesti hlavy
 • postupne zhoršené držanie tela a ochabovanie svalov telesného jadra

ako správne sedieť za počítačom

Ako správne sedieť za počítačom?

 • Sadnite si tak, aby sa vaše bedrá (boky) dotýkali chrbtovej opierky.
 • Chrbtová opierka by mala verne kopírovať váš chrbát.
 • Optimálnu vzdialenosť monitora počítača zistíte tak, že pred seba natiahnete paže (cca 45 – 65 cm).
 • Pri vzpriamenom posede a pohľade rovno pred seba by mal váš zrak skončiť na hornej hrane monitora. Správne by ste sa mali pozerať na monitor so sklonom zraku 20 – 50 °, nie vyššie (riskujete zvýšenú námahu pre krk).
 • Ruky by mali byť v lakťoch zohnuté pod uhlom 90 – 110 °. Lakte by nemali byť opreté o stôl, ale o opierky stoličky.
 • Pri správnej výške posedu by ste mali mať nohy v kolenách zohnuté v uhle 90°, členky zarovno s kolenami a chodidlá celou plochou na zemi.

📌 Takéto nastavenie však funguje len v ideálnom prípade, napr. ak máte okrem ergonomickej stoličky aj výškovo prispôsobiteľný stôl. Žena s výškou do 160 cm môže mať problém zaujať pravý uhol v kolenách a pritom mať v priamom zornom poli hornú hranu monitora. Sedák môžete ponechať vyššie, ak si zaobstaráte praktickú podložku pod nohy, ktorá nahradí chýbajúce centimetre.

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1ANTARES Tennessee

 Do väčších kancelárií 
Mechanika: hojdacia
Materiál: sieťovina a syntetická koža
Nosnosť: 120 kg
⭐ 100 %68 € Čítať recenzie
#2ANTARES Denver

 Ak vybavujete viac stolov 
Mechanika: hojdacia
Materiál: syntetická koža a koža
Nosnosť: 120 kg
⭐ 100 %92 € Čítať recenzie
#3AROZZI VERNAZZA

 Do kancelárie aj na hry 
Mechanika: asynchrónna
Materiál: textil
Nosnosť: 145 kg
⭐ 98 %399 € Čítať recenzie
#4DXRacer OH/FD01/GN

 Príjemná ergonómia aj vzhľad 
Mechanika: hojdacia
Materiál: látka
Nosnosť: 100 kg
⭐ 98 %269 € Čítať recenzie
#5ANTARES Wonder Large

 Skvelé hodnotenia a recenzie 
Mechanika: hojdacia
Materiál: textil a sieťovina
Nosnosť: 120 kg
⭐ 96 %79 € Čítať recenzie
#6MOSH BS-702

 Pre náročných. Množstvo vybavenia 
Mechanika: asynchrónna
Materiál: sieťovina
Nosnosť: 150 kg
⭐ 94 %559 € Čítať recenzie
#7Madox (Nabbi.sk)

 Maximálne pohodlie 
Mechanika: -
Materiál: ekokoža
Nosnosť: 150 kg
⭐ 94 %99 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej kancelárskej stoličky. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepšie kancelárske kreslá / stoličky na trhu.
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin