Podmienky používania Rankito.sk

Upozorňujeme, že Rankito.sk funguje ako nezávislý internetový portál / magazín, ktorý poskytuje hodnotenia a poradie rôznych produktov a vyjadruje názory jednotlivých redakčných členov, nie oficiálny názor testovacích organizácií alebo iných inštitúcií, pokiaľ nie je uvedené inak.

Rebríčky a recenzie uvedené na stránke Rankito.sk sú založené na spotrebiteľských testoch renomovaných organizácií, recenziach samotných spotrebiteľov a recenziach odborných magazínov. Jednotlivé výrobky sami netestujeme, ak nie je uvedené inak. Nie sme zodpovední za kvalitu výrobkov alebo za odporúčania týkajúce sa ich nákupu. Naším cieľom je inšpirácia.

Naše testy vyjadrujú len subjektívny názor našich redaktorov.

Ak nás chcete kontaktovať, môžete to urobiť prostredníctvom emailu: isazkycom [at] gmail.com

Používaním týchto stránok súhlasíte s týmito zmluvnými podmienkami

Prevádzkovateľ webu Rankito.sk nie je priamy predajca jednotlivých produktov. Pri kúpe produktu sa zmluva uzatvára iba v sprostredkovanom e-shope s treťou stranou.

Prevádzkovateľ tejto stránky môže dostať finančný príjem z každého uzavretého obchodu, ale bez zvýšenia ceny konečného produktu. Komisia je náklad e-shopu a vypláca sa z obchodnej marže / zisku obchodníka. Zisk nemusí plynúť zo všetkých odporúčaných produktov.

Informácie poskytované prispievateľmi sú aktuálne v čase zverejnenia. Overenie ich aktuálnej platnosti je v úlohe čitateľa.

Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah uvedený v reklamných jednotkách / banneroch.

Prevádzkovateľ portálu neposkytuje kontaktné informácie tretích strán žiadnym spôsobom.

0 Zdieľanie