O nás

Vitajte na webe Rankito.sk. Sme internetový portál či ak chcete blog, na ktorom pre vás vyberáme najlepšie produkty naprieč niekoľkými kategóriami a porovnávame medzi sebou ich klady, zápory a kľúčové technické parametre od roku 2017.

Veríme, že vám tým pomôžeme pri rozhodovaní a inšpirujeme vás ku kúpe vybraného produktu. Chceme vám poradiť a riešiť problémy za vás. Chceme, aby bol pre vás výber tovaru jednoduchšou a rýchlejšou záležitosťou.

Malé logo Rankito.sk

Ako zostavujeme jednotlivé rebríčky?

Jednotlivé produkty sami netestujeme, pokiaľ nie je uvedené inak.

Na zostavenie rebríčka však aktuálne využívame skoro 50 zdrojov, vrátane testov (ako je napríklad nemecký Stiftung Warentest, ADAC, Guterri a tiež máme možnosť nahliadnuť do výsledkov českého dTestu, ale aj do poľských a slovenských testov).

Ihneď potom sa snažíme dohľadať informácie v odborných magazínoch a u odborníkov v oblasti (najčastejšie blogerov).

Až potom čítame desiatky recenzií vás, zákazníkov, pretože zastávame názor, že aj tie najlepšie výsledky testov nemusia zodpovedať užívateľskej prívetivosti produktu, a to rozpoznajú z dlhšieho užívania iba samotní zákazníci.

Po tom všetkom získame celkom slušnú predstavu o jednotlivých produktoch a modeloch, čomu predchádza zoznámenie sa členov tímu s témou, ktorú vám bližšie predstavujeme.

Sme si vedomí, že 1000 ľudí = 1000 odlišných názorov a preto buďte prosím zhovievaví voči našim prispievateľom, ak sa výber nezhoduje s vaším vlastným rebríčkom.

Aj tak vám môžeme sľúbiť, že rebríčky zostavujeme úplne nezávisle.

Páči sa vám náš web? Podporte nás

Oceňujete našu prácu? Budeme radi, ak ju podporíte a dáte o webe vedieť svojim priateľom na sociálnych sieťach, ale napríklad aj v diskusiách na vašich obľúbených portáloch.

0 Zdieľanie