Ako vybrať najlepší tyčový vysávač? TOP produkty podľa recenzií

tyčový vysávač Dyson V15 Detect AbsoluteZa posledné roky sa tyčovým vysávačom veľmi dobre darí. Výborne konkurujú klasickým podlahovým vysávačom a tyčové vysávače 2v1 aj 3v1 ponúkajú používateľom zaujímavé výhody a praktickosť navyše. Akými parametrami a výbavou môžu zaujať najlepšie tyčové vysávače?

Ponuka v tejto podkategórii vysávačov je prekvapivo bohatá. Kým v minulom období predstavoval tyčový vysávač iba doplnkový, menej výkonný prístroj na občasné upratanie omrviniek okolo kuchynskej linky, dnes ponúka dostatočný výkon na to, aby sa z neho mohol stať hlavný a aj jediný vysávač v domácnosti, ktorý je ako stvorený predovšetkým na tvrdé podlahy.

Elektrický alebo akumulátorový vysávač? Vreckový alebo bezvreckový? S mopom, odnímateľným ručným vysávačom, s akými nástavcami? Veľa otázok, na ktoré je dobré poznať odpoveď. V našom sprievodcovi vás prevedieme cez všetky dôležité náležitosti výberu, aby ste si rýchlo dokázali vybrať tyčový vysávač, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. V testoch a recenziách tyčových vysávačov sme objavili zaujímavých favoritov a výber tých najlepších nájdete v nasledujúcej tabuľke.

Najlepšie tyčové vysávače podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktParametreHodnotenie 
#1Dyson V15 Detect Absolute
✔️ Úplne bezkáblová prevádzka – na jedno nabitie 60 minút
✔️ Cyklónová technológia – až 14 cyklón
✔️ Integrovaný svetelný lúč
✔️ Veľmi výkonný motor, špičková kvalita
📌 od 739 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Samsung VS20R9046T3/GE Jet 90 complete
✔️ 5-stupňový filtračný systém s 99,999 % filtráciou
✔️ Špeciálne ľahká konštrukcia
✔️ Plne umývateľná odpadová nádoba na jednoduchú údržbu
✔️ Extra bohaté príslušenstvo
📌 od 459 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#3Xiaomi G11
✔️ Výkonné vysávanie až po dobu 60 minút
✔️ Inteligentné nastavenie sacieho výkonu pomocou infračerveného snímača častíc
✔️ Technológia bez namotávania
✔️ Interaktívny LCD displej
📌 od 380 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#4Dyson V12 Detect Slim Absolute
✔️ Ľahký akumulátorový vysávač s osvetlenou iluminačnou hlavicou
✔️ Výkonný motor, spoľahlivá viacstupňová filtrácia
✔️ Bezdotykové hygienické vyprázdňovanie zbernej nádoby
✔️ Na všetky typy podláh
📌 od 579 €
⭐ 92 % Čítať recenzie
#5Rowenta X-Force Flex 12.60 RH98C8WO Aqua Auto
✔️ Bezdrôtový vysávač s mopom zvládne až 45 minútovú prevádzku
✔️ Flexibilné telo
✔️ LED osvetlenie hlavy
✔️ Široká škála príslušenstva vrátane dvoch mopov
📌 od 409 €
⭐ 90 % Čítať recenzie
#6ETA Supersonic 1231 90000
✔️ Praktický bezdrôtový tyčový vysávač 2 v 1 s výdržou akumulátora 40 minút
✔️ Elektrická rotačná kefa
✔️ LED diódy na osvetlenie vysávanej plochy
✔️ Atraktívna cena, spokojné recenzie
📌 od 107 €
⭐ 86 % Čítať recenzie

Ako vybrať tyčový vysávač

Kvalitný tyčový vysávač poskytuje optimálny sací výkon, prijateľný pomer medzi dĺžkou chodu na jedno nabitie a následným dobíjaním a rovnako tak aj jednoduché ovládanie. Bez zdĺhavého rozkladania je pripravený na použitie do niekoľkých sekúnd, a možno práve preto je tak obľúbený v rodinách s malými deťmi a chlpatými miláčikmi, kde sa to omrvinkami len tak hemží. Spokojnosť s výberom môže ovplyvniť niekoľko faktorov, ktoré súvisia so samotným prevedením vysávača. Tie najdôležitejšie z nich si krok za krokom priblížime. Nepremeškajte ani rozdelenie tyčových vysávačov podľa výbavy a ceny, a rovnako tak ani tipy na overených výrobcov, ktorí majú s takouto konštrukciou vysávača skúsenosti.

Prečo sa oplatí kúpiť tyčový vysávač?

Tento typ vysávača disponuje o niečo nižším výkonom ako podlahové vysávače, no na oplátku ste oslobodení od ťahania hadice a v prípade akumulátorových vysávačov, neprekáža ani kábel. Je kedykoľvek po ruke, zájde aj do ťažšie dostupných miest. Stačí ustriehnuť jediné – úroveň nabitia batérie, aby bez zaváhania pracoval na maximum svojho výkonu.

Najobľúbenejšie tyčové vysávače sa dokážu jedným klikom premeniť na praktický ručný vysávač, ktorý si poradí s neporiadkom na kuchynskej linke, pohovke ale i v aute. Vysávač, ktorý je vybavený mopom, jedným ťahom vysáva aj za sebou stiera bez zbytočného vírenia prachu. Niektoré modely dokonca pri mopovaní pracujú s parou a vďaka teplote vyššej ako 80°C dokážu zabíjať viac ako 99 % baktérií. Výnimočne univerzálny pomocník pre udržiavanie čistých podláh bez námahy!

vysávač na tvrdé podlahy

Aké otázky si položiť pred kúpou tyčového vysávača?

 • Máte v úmysle používať tyčový vysávač ako doplnkový alebo hlavný vysávač? → Ak ako hlavný, investujte do drahšieho a lepšie vybaveného modelu s bohatým príslušenstvom a dlhou výdržou na jedno nabitie.
 • Chcete komplet bezdrôtový tyčový vysávač alebo vám nebude prekážať napájanie káblom zo siete? → Pri napájaní zo siete budete limitovaní dĺžkou kábla. Pri bezkáblovom modeli zase výdržou batérie na jedno nabitie.
 • Aké povrchy u vás doma prevažujú? Podlahy alebo koberce? → Väčšina tyčových výsledkov podáva výborne výsledky na tvrdých podlahách. Najlepšie tyčové vysávače zvládnu očistiť aj koberce s dlhým vlasom.
 • Požadujete od nového tyčového vysávača variabilitu a multifunkčnosť? Chcete, aby bol kombinovaný s ručným vysávačom, mopom alebo parným mopom? → V ponuke sú jednoduché tyčové vysávače, tyčové vysávače kombinované s ručným vysávačom, mopom aj parným mopom.
 • Musí si vedieť poradiť s väčším množstvom zvieracích chlpov? → Zaujímajte sa o výkonnejšie modely vybavené rotačnou elektrickou hlavou s jednoduchým bezdotykovým čistením.
 • Máte doma alergikov? → Vzduch vychádzajúci z vysávača by mal byť v maximálnej možnej miere vyfiltrovaný aj od mikroskopických nečistôt. Tyčový vysávač pre alergikov by mal disponovať vysokou úrovňou filtrácie vzduchu.
 • Aký máte rozpočet na tyčový vysávač?→ Tyčové vysávače sa dajú kúpiť za pár desiatok eur aj viac ako 700 eur. Rozdiel vo výsledku a používaní býva citeľný už po prvých použitiach. V cene sa odráža výkon, kvalita komponentov, materiálov, využiteľnosť, multifunkčnosť, príslušenstvo, …

Druhy tyčových vysávačov

Čím viac informácií o tyčovom vysávači získate, tým lepšie využitie v domácnosti mu nájdete. Jeho štíhla konštrukcia a dobrá mobilita ho predurčujú aj na použitie v ťažšie dostupných miestach, ako sú schody či rôzne výklenky. Môže v sebe ukrývať multifunkčný potenciál, čo sa prejavuje najmä na jeho rastúcej cene. Aké druhy tyčových vysávačov sa rozlišujú?

 • Klasický tyčový vysávač – Základné štandardné prevedenie, v ktorom je zberná nádoba a motor vysávača pevnou súčasťou tyčového vysávača. Dobrá cenová dostupnosť. Vhodný na údržbu podláh rôznej tvrdosti.
 • Tyčový vysávač 2v1 (s ručným vysávačom) – Obľúbené a vyhľadávané riešenie, ktoré umožňuje vyňať základnú časť vysávača (motor+filtrácia+zberná nádoba) a používať ju ako ručný vysávač. S malým ručným vysávačom sa rýchlo dostanete aj do neprístupných miest.
 • Tyčový vysávač 2v1 (s mopom) – Zaujímavá kombinácia do boja proti prachu na tvrdých podlahách. Súčasne jedným ťahom vysávate a stierate jemné mikroskopické čiastočky z podlahy. Vysávač je vybavený nielen zbernou nádobou na nečistoty, jeho súčasťou je tiež nádobka na vodu so čistiacim prípravkom.
 • Tyčový vysávač 3v1 (s ručným vysávačom aj mopom) – Výhody predchádzajúcich dvoch možnosti v sebe kombinujú šikovné modely 3v1. Zvládajú vysávať, mopovať a v prípade potreby sa z nich stávajú kompaktné ručné vysávače. Ich cena je vyššia. Ak máte zálusk práve na takéto prevedenie, oplatí sa priplatiť, aby ste mali istotu, že vysávač bude všetky úlohy zvládať na jednotku. Lacné tyčové vysávače 3v1 môžu disponovať nižším sacím výkonom, a tak aj mopovanie bude iba roztieraním nečistôt po dlážke.
 • Multifunkčný tyčový vysávač – Perfektný domáci pomocník, ktorý udržuje podlahy nielen čisté, ale aj hygienické. Do výbavy dostal navyše parnú funkciu, pomocou ktorej dokáže pri mopovaní zabiť až 90 % baktérií. Sledujte recenzie tyčových vysávačov. Sú bohaté na informácie o reálnom používaní a veríme, že v nich nájdete favorita, ktorý všetky funkcie zvláda bez kompromisov.

Spôsob napájania: Akumulátor vs. napájanie zo siete

Jeden zo základných krokov spočíva vo výbere napájania. K dispozícii sú dve možnosti napájania – sieťové a akumulátorové, a ako to už býva zvykom, každá možnosť má svoje výhody i nevýhody.

Tyčový vysávač so sieťovým napájaním (230 V)

K tomu, aby ste vysávač uviedli do chodu, musí byť zapojený do elektrickej siete pomocou dostatočne dlhého elektrického kábla. Síce čiastočne prichádzate o výhodu neobmedzenej mobility, získate vyšší a po celý čas rovnomerný sací výkon a tiež aj lepšie výsledky pri vysávaní. Ak vás oslovilo takéto prevedenie, pozornosť venujte dĺžke prívodného káblu, aby ste mali istotu, že s ním dosiahnete na všetky miesta, kde potrebujete.

Tyčový vysávač s akumulátorom (AKU tyčový vysávač)

Od tohto typu vysávačov sa právom požaduje dobrá mobilita, ktorá sa dá zabezpečiť integrovaním výkonného akumulátora. Aj výrobcovia sa vo vývoji orientujú práve týmto smerom. Ich úlohou je totiž optimalizovať hmotnosť vysávača (môže byť ťažší ako elektrický) a udržať jeho sací výkon rovnaký počas celej doby používaní. Zaujímajte sa preto o druh akumulátora. Najrozšírenejšie sú Li-Ion, ktoré sľubujú, že si dokážu udržať rovnaký výkon až do posledných percent nabitia. Práve toto bola najväčšia nevýhoda NiMH akumulátorov, ktoré nájdete v starších alebo lacnejších tyčových vysávačov. Sací výkon vysávača s ubúdajúcimi percentami nabitia klesá.

Ak chcete kúpiť tyčový vysávač s akumulátorom, potom jednoznačne odporúčame Li-Ion. Majú vyššiu kapacitu, poskytujú dobrú výdrž na jedno nabitie, samotné nabíjanie prebieha rýchlo a netrvá dlhšie ako pár hodín. Do menších domácnosti vystačíte s výdržou 30-40 minút. Pre domácnosti s väčšou plochou podláh už hľadajte akumulátor, ktorého kapacita zvládne minimálne 50 minút rovnomerného chodu.

Vreckový alebo bezvreckový tyčový vysávač?

Podobne ako pri podlahových vysávačoch, aj v prípade tejto konštrukcie vysávača rozhodujete o tom, či je pre vás praktickejšie bezvreckové alebo vreckové riešenie.

Vreckové tyčové vysávače sú ideálnym riešením najmä vtedy, ak nechcete prísť do kontaktu s nečistotami. Jednorazové vrecko po naplnení iba vyhodíte. Úroveň filtrácie je v takomto prípade ideálna aj do domácnosti s alergikmi. Nevýhodou je potreba dokupovať vrecká, čo znamená ďalšiu investíciu do toho, aby vysávač vôbec mohol fungovať. Alternatívou sú trvácne látkové vrecká, kde však už do kontaktu s prachom, vlasmi a ďalšími nečistotami prídete. Počítajte s tým, že plniace sa vrecko postupne znižuje výkon vysávača.

Bezvreckové tyčové vysávače nepotrebujú žiadnu investíciu naviac. Nečistoty sa zberajú do plastovej zbernej nádoby, ktorá je konštruovaná tak, aby ani jej postupné plnenie nespôsobovalo znižovanie sacieho výkonu. Pri vyprázdňovaní zbernej nádoby už do kontaktu s obsahom môžete prísť, záleží od prevedenia nádoby. Niektoré nádoby sú navrhnuté s ohľadom na zvýšenú hygienickosť, preto stačí iba zatlačiť správne tlačidlo alebo uvoľniť páčku a celý všetky nečistoty sa v priebehu sekundy vysypú do odpadkového koša.

Úroveň filtrácie

Každý moderný vysávač disponuje viacstupňovou filtráciou. Základom je filtrácia na vstupe, ktorá chráni sací mechanizmus vysávača (aby sa nečistoty nedostali do motora), a rovnako tak filtrácia na výstupe, ktorej úlohou je zabrániť spätnému prestupu prachu a baktérií z podlahy naspäť do ovzdušia.

V základných tyčových vysávačoch sa používajú mikrofiltre, ktorých účinnosť je však veľmi nízka. Vyrábajú sa z látky alebo molitanu a dajú sa prať. Ak chcete zlepšiť kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti, hľadajte EPA a HEPA filtre. EPA filtre nájdete s číslami 10, 11, 12 (čím vyššie číslo, tým vyššia je účinnosť), číslo 13 už nesie názov HEPA.

HEPA 13 odfiltruje až 99,97 % všetkých prachových častíc a z tohto dôvodu patrí k najčastejšie využívaným filtrom nielen vo vysávačoch, ale aj čističkách vzduchu. Od HEPA 13 sú na tom lepšie už iba ULPA filtre, ktoré sa však v bežne dostupných domácich spotrebičoch nepoužívajú.

Hlučnosť

S hlučnosťou to pri tyčových vysávačoch nemusí byť vôbec ideálne. Práve naopak – dostali nálepku, že sú o niečo hlučnejšie, ako klasické podlahové vysávače. Aká hodnota hlučnosti je akceptovateľná a ktorá už môže po niekoľkých minútach pôsobiť nepríjemne?

 • Hlučnosť do 70 dB – Ide o vysávače, ktorých chod je tichý, nehlučný a aj pri dlhšom vysávaní nepôsobí obťažujúco.
 • Hlučnosť od 70 do 76 dB – Priemerne hlučné vysávače. Na túto hlučnosť ste možno zvyknutí, najmä, ak ste doteraz vlastnili starší klasický vysávač. Niektorým členom domácnosti môže dlhší chod vysávača už prekážať. Hlučnosť 76 dB sa opisuje ako hluk mestskej premávky (posledná hodnota, ktorá ešte patrí do komfortnej zóny).
 • Hlučnosť od 76 dB vyššie – Vysávač s hlučnosťou vyššou ako 76 dB už môže u citlivejších ľudí spôsobovať nepríjemné pocity a rozrušenie.

Viete o tom, že s každými 3 decibelmi naviac navyše klesá až o polovicu čas, ktorý ľudský sluch dokáže danú hladinu hluku vydržať? Hranica, ktorá už môže sluch poškodiť, je 85 dB!

tyčový vysávač na podlahy v dome

Vyberajte aj podľa príslušenstva

Výbava tyčových vysávačov nemusí v ničom zaostávať za bežnými vysávačmi. Zohľadnite typy povrchov vo vašej domácnosti, hľadajte ideálnu triedu účinnosti vysávania na rozličných povrchoch a majte po ruke praktické príslušenstvo, ktoré je zvyčajne súčasťou balenia už pri kúpe samotného vysávača.

 • Nástavce na tvrdé podlahy a koberce – Ak sú v balení, používajte ich presne na určený typ podlahy. Nástavec na koberec dokáže jemne prečesať a podvihnúť vlákna kobercov. Nástavec na tvrdú podlahu je zase vybavený pogumovanými prvkami, aby nedošlo k vzniku škrabancov na tvrdej podlahe.
 • Hubica na čalúnený nábytok – Šetrne odstráni nečistoty, vlasy, chlpy aj prach a jemne uhladí štruktúru textílie.
 • Turbokefa – Do výbavy dostala husté štetiny, pomocou ktorých dokáže efektívne vyzbierať aj tie najmenšie chlpy po domácich miláčikoch.
 • Štrbinový nástavec – Vhodný na čistenie veľmi úzkych priestorov a dutín.

Doplnkové funkcie a výbava

 • Regulácia sacieho výkonu – Umožňuje prispôsobiť sací výkon podľa potreby a typu povrchu.
 • LED osvetlenie – Zaujímavá doplnková funkcia, ktorú využijete najmä pri vysávaní ťažko dostupných tmavých miest (napr. za a pod nábytkom)
 • Indikátor naplnenia vrecka / zbernej nádoby – Červená dióda oznámi, že došlo naplneniu vrecka /zbernej nádoby, v dôsledku čoho sa znížil aj výkon vysávača.
 • Indikátor nabitia akumulátora – Máte približný prehľad o tom, koľko času resp. percent vám ešte zostáva do úplného vybitia akumulátora.
 • Funkcia automatického prispôsobenia chodu podľa typu povrchu – Nadštandardná výbava lepších modelov. Vysávač po prechode na koberec automaticky navyšuje svoj sací výkon. Pri prechode na tvrdú podlahu výkon mierne klesne. Tým, že vysávač nejde po celý čas na plný výkon, dokážete ušetriť niekoľko percent batérie a vysávať dlhšie.
 • Motorizovaná sacia hlavica – Výbava TOP modelov. Na rozdiel od bežných vysávačov (na kolieskach), pri tyčových vysávačoch tlačíte celú hmotnosť vysávača pred sebou. Pohon koliesok, ktoré sú osadené v hlavnej hlavici značne uľahčuje posúvanie smerom vpred.
 • Flexibilný kĺb – Vyhľadávaný prvok, ktorý zlepšuje ohybnosť vysávača a tým aj jeho dosah. Kĺb je osadený v spoji medzi hlavicou a tyčou, a vďaka nemu dokážete dostať tyč do roviny s podlahou a zájsť s hubicou hlbokou pod nábytok.
 • Skladacia rukoväť – Praktické riešenie, najmä v prípade, ak chcete tyčový vysávač odkladať do skrinky. Vysávač tak zaberá iba polovicu pôvodnej výšky.
 • Mäkčené kolieska – Chránia tvrdú podlahu pred škrabancami a eliminujú hluk, ktorý by po podlahe spôsobovali tvrdé kolieska.
 • Parkovacia poloha – Vysávač dokáže stabilne stáť vo vertikálnej polohe bez toho, že by sa musel opierať o stenu.

Ceny tyčových vysávačov

Koľko investovať do tyčového vysávača? Rozhodujúce sú vaše požiadavky. Ak ide o doplnkový vysávač, napr. do kuchyne na rýchle upratanie po varení, nemusíte siahať hlboko do vrecka. Iné je to v prípade, ak plánujete tyčový vysávač používať v celej domácnosti ako hlavný vysávač. V takom prípade buďte určite náročnejší na kvalitu prevedenia aj výkon.

Tyčové vysávače do 100 €

V základnej cenovej kategórii natrafíte na menej vybavené tyčové vysávače, ktoré zrejme poslúžia iba na základný účel – vysávanie. Po čase vám môže prekážať ich vyššia hlučnosť, hmotnosť a alebo slabšia obratnosť/flexibilita. Zvyčajne ide o klasické tyčové vysávače s pevnou konštrukciou alebo kombináciu 2v1 (odnímateľný ručný vysávač). Solídnejší a konštantný sací výkon poskytnú tyčové vysávače so sieťovým napájaním, v prípade akumulátorových modelov treba počítať s kratšou dobou vysávania a v niektorých prípadoch aj so slabším výkonom, najmä na kobercoch.

Tyčové vysávače do 200 €

V cene od 100 do 200 € už môžete natrafiť na zaujímavo vybavené tyčové vysávače s viacerými doplnkovými funkciami a užitočnou výbavou. Ponúkajú optimálny pomer cena/výkon. Hlučnosť aj hmotnosť sú nižšie a kvalita filtrácie je dostatočná aj pre domácnosti s alergikmi alebo domácimi zvieratami.

Tyčové vysávače od 200 €

V cene od 200 € nájdete aktuálne najpredávanejšie AKU tyčové vysávače s veľmi dobrým sacím výkonom a výborne zvládnutou ergonómiou. Ide o modely 2v1 a 3v1, ktoré si poradia aj s mopovaním, mokrým vytieraním či dokonca aj s parným čistením. Dôraz je kladený nielen na dobré výsledky vysávania, ale aj na kvalitu komponentov, pomer výdrž batérie/dĺžka nabíjania, nízku hmotnosť a čo najnižšiu hlučnosť. S bohatým príslušenstvom sa rýchlo stanú hlavným a často využívaným vysávačom v domácnosti.

Najlepšie značky tyčových vysávačov

Tyčové vysávače Philips

U našincov veľmi populárne a obľúbené tyčové bezvreckové vysávače, ktoré predstavujú TOP kvalitu. Pri novších konštrukciách sa zamerali na osadenie motora a zbernej nádoby blízko pri rukoväti, čím sa zlepšila vyváženosť aj ovládanie vysávača.

Tyčové vysávače Rowenta

Najširší výber tyčových vysávačov v rôznych cenových reláciách. Zaujmú prepracovanou a extra tichou cyklónovou technológiou. Zaujímavé flexibilné konštrukcie.

Tyčové vysávače Bosch

Flexibilné a efektívne akumulátorové tyčové vysávače Bosch vynikajú predovšetkým kvalitou a vlastnosťami použitých akumulátorov.

Tyčové vysávače ETA

Overená a zrejme všetkým známa značka ETA má vo svojej ponuke cenovo dostupné tyčové vysávače s dobrou spoľahlivosťou. Do pozornosti odporúčame najmä modelové rady Supersonic, AquaMaster a SteamMaster.

Tyčové vysávače Sencor

Zaujímavý pomer medzi dobou prevádzky a dĺžkou nabíjania. Najvyššie modely značky Sencor zvládnu až 85 minútový chod, pričom sa na plnú kapacitu nabíjajú 5 hodín.

Tyčové vysávače Kärcher

Profesionál v čistení domácnosti aj priemyselných priestorov má vo svojej ponuke solídne spracované tyčové vysávače, ktoré ponúkajú veľmi dobrý sací výkon aj bohaté príslušenstvo.

Tyčové vysávače Hoover

Konštrukcia vysávačov Hoover zohľadnila potrebu užívateľov a aj preto sa ťažisko vysávačov presunulo čo najbližšie smerom k ruke.

Tyčové vysávače Dyson

Vysoký sací výkon, špičkové materiály a perfektne vyladené konštrukcie. Jednotka v účinnosti vysávania. Značka Dyson pravidelne žne úspechy v testoch vysávačov.

Tyčové vysávače Xiaomi

Nováčik, ktorý na seba strháva čoraz viac pozornosti. Elegantné štíhle biele tyčové vysávače ponúkajú až 55 minútový chod pri nabíjaní za 2,5 hodiny.

Tyčové vysávače Concept

Ak hľadáte vysávače, ktoré disponujú väčšími nádobami na vodu aj nečistoty, oplatí sa prezrieť modelovú Perfect Clean (na vodu 730 ml, na nečistoty 1000 ml).

Tyčové vysávače Bissel

Viacúčelové tyčové vysávače a čističe tejto značky majú potenciál zaujať svojim prevedením a sacím výkonom aj náročnejších spotrebiteľov. Výborné výsledky nielen na tvrdých podlahách, ale aj kobercoch.

tyčové vysávače Electrolux

Širšia ponuka tyčových vysávačov zn. Electrolux pokrýva všetky cenové kategórie. Nájdete tu nielen základné prevedenia, ale aj drahšie modely so širokou výbavou, dôrazom na sací výkon a jeho automatickú reguláciu v závislosti od povrchu.

 ProduktParametreHodnotenie 
#1Dyson V15 Detect Absolute
✔️ Úplne bezkáblová prevádzka – na jedno nabitie 60 minút
✔️ Cyklónová technológia – až 14 cyklón
✔️ Integrovaný svetelný lúč
✔️ Veľmi výkonný motor, špičková kvalita
📌 od 739 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Samsung VS20R9046T3/GE Jet 90 complete
✔️ 5-stupňový filtračný systém s 99,999 % filtráciou
✔️ Špeciálne ľahká konštrukcia
✔️ Plne umývateľná odpadová nádoba na jednoduchú údržbu
✔️ Extra bohaté príslušenstvo
📌 od 459 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#3Xiaomi G11
✔️ Výkonné vysávanie až po dobu 60 minút
✔️ Inteligentné nastavenie sacieho výkonu pomocou infračerveného snímača častíc
✔️ Technológia bez namotávania
✔️ Interaktívny LCD displej
📌 od 380 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#4Dyson V12 Detect Slim Absolute
✔️ Ľahký akumulátorový vysávač s osvetlenou iluminačnou hlavicou
✔️ Výkonný motor, spoľahlivá viacstupňová filtrácia
✔️ Bezdotykové hygienické vyprázdňovanie zbernej nádoby
✔️ Na všetky typy podláh
📌 od 579 €
⭐ 92 % Čítať recenzie
#5Rowenta X-Force Flex 12.60 RH98C8WO Aqua Auto
✔️ Bezdrôtový vysávač s mopom zvládne až 45 minútovú prevádzku
✔️ Flexibilné telo
✔️ LED osvetlenie hlavy
✔️ Široká škála príslušenstva vrátane dvoch mopov
📌 od 409 €
⭐ 90 % Čítať recenzie
#6ETA Supersonic 1231 90000
✔️ Praktický bezdrôtový tyčový vysávač 2 v 1 s výdržou akumulátora 40 minút
✔️ Elektrická rotačná kefa
✔️ LED diódy na osvetlenie vysávanej plochy
✔️ Atraktívna cena, spokojné recenzie
📌 od 107 €
⭐ 86 % Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového AKU tyčového vysávača. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepší tyčový vysávač z dostupnej ponuky na trhu.
4.9/5 - (14 votes)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin