Najlepšie ponorné / tyčové mixéry: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

Najlepšie tyčové / ponorné mixéry Ak máte radi krémové polievky, omáčky, ovocné kokteily alebo je vo vašej rodine malé bábätko, potom určite oceníte výkonný a kvalitný tyčový mixér, ktorý vám veľmi zjednoduší prípravu všetkých jemných a krémových pokrmov. Do nasledujúceho rebríčka sme vybrali najlepšie tyčové mixéry pre rok 2020, ktoré vás nesklamú výkonom ani praktickými funkciami a výbavou navyše. Oceníte ich skvelý, do ruky padnúci tvar, jednoduchú údržbu a dlhé roky bez opráv.

Pri pravidelnom používaní neodporúčame kúpu jednoduchého a veľmi lacného modelu, najmä ak chcete, aby vám ponorný mixér vydržal aj viac, ako pár mesiacov. Odporúčame sledovať recenzie tyčových mixérov vám pomôžu vyfiltrovať výborne hodnotené modely, a to ako z pohľadu výkonu, životnosti a multifunkčnosti využitia v kuchyni.

Uľahčia vám dilemu, aký tyčový mixér kúpiť a aké parametre je dôležité sledovať. Vysoký výkon, slušná výbava, bohaté príslušenstvo, odolné telo, ostré nože, viacstupňové rýchlosti, protišmyková úprava, výborne spracované ovládanie – to sú ich základné atribúty, pre ktoré sa môžu stať vašimi každodennými obľúbenými domácimi pomocníkmi.

Najlepšie tyčové / ponorné mixéry roku 2020 podľa nás a recenzií zákazníkov

 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1KitchenAid P2 5KHB2571EER
Príkon: 180 W
Príslušenstvo: mixovanie, sekací nástavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 3,5 kg
⭐ 100 %149 € Čítať recenzie
#2Braun MultiQuick 9 MQ 9097
Príkon: 1000 W
Príslušenstvo: mixovanie, nadstavec na kašu / pyré, drvenie ľadu, sekací nástavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 3,28 kg
⭐ 100 %139 € Čítať recenzie
#3Braun Multiquick 7 MQ7045X
Príkon: 1000 W
Príslušenstvo: šľahacia metla, univerzálna nádoba, univerzálny drvič, menší sekáčik
Hmotnosť balenia: 2,4 kg
⭐ 98 %100 € Čítať recenzie
#4Bosch MSM67170
Príkon: 750 W
Príslušenstvo: univerzálny sekáčik, šľahacie metly, mixovacia nádoba, nôž na ľad, 2 viečka
Hmotnosť balenia: 2 kg
⭐ 96 %60 € Čítať recenzie
#5Bosch MSM66120
Príkon: 600 W
Príslušenstvo: univerzálny sekáčik, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 1,53 kg
⭐ 94 %35 € Čítať recenzie
#6KitchenAid P2 5KHB2571
Príkon: 180 W
Príslušenstvo: šľahacia metla, 3 výmenné mixovacie nástavce, sekáčik, výmenné nerezové tyče, nádoba na mixovanie
Hmotnosť balenia: 3,5 kg
⭐ 92 %150 € Čítať recenzie
#7Braun Multiquick 5 MQ525 Omelette
Príkon: 600 W
Príslušenstvo: 350ml sekáčik, mixovacia nádoba, nerezová šľahacia metla
Hmotnosť balenia: 1,4 kg
⭐ 92 %40 € Čítať recenzie

Ako vybrať tyčový / ponorný mixér

Existuje niekoľko typov mixérov, ktoré sa v kuchyni bijú o vašu pozornosť. Možno máte veľký kuchynský robot, no pre niektoré práce je nepraktický najmä z pohľadu veľkosti. V prípade smoothie mixérov zase nemusí vyhovovať fakt, že na používanie musíte používať iba priloženú nádobu, ktorej objem je menší a ani nemusí byť vhodný na mixovanie horúcich surovín. Tyčový alebo aj ponorný mixér má preto v kuchyni svoje stabilné miesto. Je spratný, dobre padne do ruky, zašpiníte iba mixovaciu hlavicu a tie kvalitnejšie z nich sa nezľaknú ani mixovania horúcich omáčok alebo drtenia ľadu a tvrdých orechov.

Naše tipy na najlepšie tyčové mixéry neobišli ani víťazov prestížnych testov mixérov. Za vyššiu cenu dostávate takmer multifunkčného pomocníka pomocníka, ktorý si poradím s mixovaním, sekaním alebo drtením. Okrem nich sú však na trhu aj ponorné mixéry pod 10 €. Čo odlišuje kvalitu od spotrebiča, ktorý vydrží pár použití? Ak váhate nad tým, ktorý bude pre vás ten správny, zamerajte sa spolu s nami na náš manuál, kde sa dozviete všetko dôležité o hodnote príkonu, použitých materiáloch, ovládaní a vybavenosti.

Tyčový mixér – výhody a nevýhody

Pravdepodobne ste už videli rôzne druhy mixérov (kuchynské roboty, šľahače, smoothie mixéry, stolné mixéry). Jednou z najväčších výhod tyčového mixéra je to, že je prakticky vždy po ruke. Stačí zapojiť do elektrickej siete a môžete mixovať kdekoľvek potrebujete. Pripraví skvelé krémové polievky, detské výživy a počas letnej sezóny je nenahraditeľným pomocníkom pri zaváraní – zvládne dohladka pomixovať aj džemy, marmelády a kečup. Nezľakne sa ani sekania byliniek, prípravy pesta, v lepšom prípade ani sekania orechov alebo drtenia ľadu. Nič nemusíte pracne prelievať do nádoby mixéra, ani čakať na vychladnutie. Rovnako, ako jednoduché je používanie, je jednoduché aj čistenie – mixovaciu nohu stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

Pripravte sa však na to, že pri mixovaní musíte byť neustále prítomní, držať stlačený pulzný spínač a mixér vám bude v ruke mierne vibrovať. V závislosti od kvality prevedenia mixéra sa rôzni aj čas, za ktorý suroviny spracujete. Preto to, čo s jedným mixérom pokoríte za minútu, lacný a menej výkonný mixér nemusí zvládnuť vôbec.

Výkon a príkon

Tyčový mixér je prispôsobený iba na pár minútový chod, za ktorý si zvyčajne poradí so všetkým, čo mu dáte “pod nože”. Preto sa nemusíte obávať, že by sa vyšší príkon výrazne premietol aj do väčšej faktúry za elektrinu. Vo všeobecnosti platí, že čím je výkon vyšší, tým skôr mixér suroviny spracuje. Nemusí to však platiť vždy. Natrafiť môžete na mixéry, ktoré síce majú vysoký príkon, no pre horšie navrhnutú mixovaciu nohu sú menej efektívne, ale tiež aj na mixéry s nízkym príkonom, ktoré dosahujú parádny výkon (napr. mixéry a kuchynské roboty značky KitchenAid). Odporúčame prečítať si recenzie tyčových mixérov – rýchlo sa dozviete základné informácie o húževnatosti tohto spotrebiča. Ak chcete kúpiť kvalitný tyčový mixér, orientujte sa v kategórii s príkonom od 600 W vyššie.

Počet rýchlostí a otáčky

Rýchlosť mixovania jednoznačne súvisí s rýchlosťou otáčok noža okolo svojej osi za minútu. Čím je počet otáčok vyšší, tým sú potraviny spracované rýchlejšie. V závislosti od materiálu a spracovania noža a zvona môžeme uvažovať aj tom, že vyššia rýchlosť znamená aj lepšiu schopnosť pokoriť tvrdšie suroviny. Pre univerzálne použitie v kuchyni vyberajte mixér, ktorý je schopný vykonať minimálne 10 000 otáčok/min a disponuje aspoň 2 – 3 rôznymi rýchlosťami, poprípade aj funkciou Turbo, ktorá dokáže na jedno stisnutie rýchlosť dočasne navýšiť na maximum.

Materiálové prevedenie

Plast alebo kov? Cena alebo kvalita? Rozdiel je vám už zrejme jasný. Na lacných mixéroch sa stretnete s plastom, ktorý je použitý na celom tele a vykazuje hneď 4 najčastejšie chyby – zachádza od farbiva z potravín (napríklad pri mixovaní kečupu), pri silnejšom zatlačení praská v okolí spínača, na poškodenie sú náchylné aj prvky, ktorými sa mixovacia hlavica upevňuje o základ mixéra a niektoré takéto mixéry nie je vôbec možné používať na mixovanie horúcich surovín.

Nerez je výsadou kvalitnejších tyčových mixérov. Odoláva nárazom, pádom, je stabilný aj pri vysokej teplote, ľahko sa udržuje v čistote a zvláda aj častejšie používanie. Ak si prezriete testy tyčových mixérov, pravdepodobne tam nenájdete jediný úspešný tyčový mixér s plastovou mixovacou nohou

Ovládanie

Výsadou tyčových mixérov je extra jednoduché ovládanie – stačí zapojiť do elektrickej siete, vybrať rýchlosť mixovania a stlačiť pulzné tlačidlo. Držanie tlačidla počas mixovania môže vyznievať obmedzujúco, tvar držadla je však zvyčajne navrhnutý tak, aby ste nepociťovali žiadne nepohodlie. Ide predovšetkým o vašu bezpečnosť. Ak sa vám mixér vyšmykne z ruky, automaticky sa vypína – nikoho neohrozia rotujúce nože, ani nezafŕka steny.

Hmotnosť a ergonómia

Výrobcovia značkových kuchynských spotrebičov sa predháňajú v tom, aby bolo používanie tyčového mixéra maximálne komfortné. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, vybavená protišmykovými prvkami alebo nekĺzajúcou povrchovou úpravou. Váha je rozložená tak, aby ste ju v ruke príliš nepociťovali. Zvyčajne sa pohybuje na hodnote 0,5 – 1 kg, v závislosti od použitého materiálu. Najľahšie sú celoplastové, stred tvoria tie, ktoré kombinujú kovovú hlavicu a plastové telo a najťažšie sú špičkové celokovové mixéru.

Pulzné tlačidlo by malo mať kvalitný pogumovaný povrch, ktorý sa neznehodnotí ani častým stláčaním. Najmä pri menej kvalitných mixéroch sa môže stať, že guma na spínači praskne a ovládanie sa znefunkční.

Príslušenstvo a zaujímavé funkcie

V základnej výbave sú ponorné mixéry zväčša vybavené odnímateľnou hlavicou, tzv. mixovacou nohou. Takéto riešenie je praktické najmä pri uskladnení. Pri lacných nekvalitných mixéroch však tento spoj nie je dobre premyslený a časom sa “vychodí” alebo vylomí. Drahšie značkové modely sú vybavené patentovanými klik systémami s dobrou odolnosťou aj pri častom používaní.

Mnoho šikovných gazdiniek si kvalitný tyčový mixér nevie vynachváliť, najmä, ak ho kúpili s bohatým príslušenstvom. Stačí malá výmena a miesto mixovacej hlavice môžete používať šľahací nástavec (metličky), mixovaciu nádobu s rôznymi výmennými nožmi, ktoré zvládajú drviť a sekať. Ak chcete multifunkčnosť, oplatí sa investovať do mixéra s možnosťou regulácie otáčok a viacerými rýchlosťami, aby ste s výsledkom boli vždy spokojní.

Cena tyčových mixérov

Pozrime sa spoločne, čo vám základné cenové kategórie ponúkajú – z hľadiska materiálu, vybavenosti a životnosti.

Tyčové mixéry do 30 €

Do tejto sumy nemusíte natrafiť len na lacné plastové mixéry s krátkou životnosťou. Ak nepotrebujete bohaté príslušenstvo za cenu 20 – 30 € dokážete kúpiť mixér zo základnej rady renomovaných značiek.

Tyčové mixéry do 80 €

Zvyčajne ide o mixéry, ktoré sa na našom trhu veľmi dobre predávajú. Spájajú dva materiály – nerez na mixovacej nohe a kvalitný plast na tele mixéra. Ich súčasťou sú aj metličky na šľahanie a nádoba s nožmi na sekanie a drvenie. Výkon mixérov je dostatočný na to, aby v kuchyni zastávali funkciu viacerých pomocníkov.

Tyčové mixéry od 80 €

Ak hľadáte do svojej kuchyne kvalitu bez kompromisov, siahnite po modely s vyššej cenovej kategórie. Samozrejmosťou je plná výbava, vysoký výkon a spoľahlivosť. Mixovacie nástroje sú prepracované do detailov, neprisávajú sa ku dnu hrncov, minimalizujú “hurikánový efekt” a nože sa dokážu pohybovať aj zvisle v rámci zvonu. Sú ideálne na pravidelné používanie a poradia si aj s tvrdými surovinami a ľadom.

Najlepšie značky tyčových mixérov

 • Bosch – predstavuje kategóriu aktuálne najpredávanejších tyčových mixérov s výbornými hodnotenia od spotrebiteľov. V najvyšších radách ide o perfektne spracované a mimoriadne výkonné kuchynské spotrebiče, ktorým v domácnosti nájdete široké a časté využitie. Nie nadarmo získavajú popredné miesta v odborných testoch mixérov.
 • Braun – špičková nemecká značka sa zameriava na vývoj a produkciu veľmi kvalitných ponorných mixérov s dobrou výbavou, inovatívnymi mixovacími hlavicami a s garanciou spoľahlivého výsledku za krátky čas.
 • Philips – najobľúbenejšie mixéry tejto značky sa držia elegantného prevedenia v bielej farbe, dobre zvládnutej konštrukcie a solídneho výkonu pri mixovaní.
 • Sencor – overená česká značka sa stala medzi našincami veľmi obľúbenou. Ponúka veľmi dobrý pomer cena/kvalita, množstvo rôznych dizajnov a farebných prevedení, ktoré dokonale zapasujú aj do vašej kuchyne.

Najčastejšie kladené otázky

Zvládne tyčový ponorný mixér drvenie ľadu?

Cez leto padnú vhod osviežujúce kokteily s drveným ľadom. Ak je v popise mixéra uvedená aj táto funkcia, mal by si s ňou mixér poradiť – či už za pomoci hlavnej mixovacej hlavice alebo tak, že ľad rozdrvíte nožmi na drvenie v priloženej nádobke.

Je lepší kuchynský robot alebo tyčový mixér?

Záleží od činností, ktoré pri varení a pečení budú prevažovať. Tyčový mixér zvládne vyšľahať bielky aj šľahačku, pomôže s prípravou hladkej krémovej polievky. Ak je vybavený nástrojmi na sekanie – dokáže posekať bylinky, koreniny aj orechy. Najemno pomixuje detské príkrmy a výživy. Kuchynský robot má podstatne objemnejšiu veľkosť aj kapacitu nádoby, preto je ako stvorený na výrobu krémov do zákuskov a hnetenie cesta – napríklad na prípravu chleba alebo kysnutého pečiva. Ani jeden nevyhráva nad druhým. Obom dokážete nájsť plnohodnotné uplatnenie.

Je lepší stolný mixér alebo tyčový mixér?

Stolný mixér potrebuje pri práci stabilné miesto. Jeho základ tvorí väčšia zvislá nádoba, pričom nože sú umiestnené v dolnej časti. Pri práci s ním síce nemusíte držať spínač, no pribúdajú starosti s čistením vysokej nádoby. Tyčový mixér pomixuje suroviny v akejkoľvek nádobe či hrnci, no pracuje o niečo pomalšie (vzhľadom k menším nožom) a pri mixovaní ho musíte držať. Pri výbere záleží najmä od vašich preferencií. Obidva typy sú v slovenských domácnostiach obľúbené.

Recenzia TOP tyčových mixérov

# Braun MultiQuick 9 MQ 9097 (od 139 €)

Jeden z najkvalitnejších tyčových mixérov novej generácie


 Recenzia Braun MultiQuick 9 MQ 9097  Tyčový mixér Braun MultiQuick 9 MQ 9097 z najvyššej rady MultiQuick 9 je skutočným unikátom. Ako jeden z mála si poradí aj s tými najtvrdšími a najhustejšími surovinami. Môže za to hlavne silný a výkonný motor (1000 W) a jedinečná pohyblivá noha s technológiou ActiveBlade, pri ktorej sa čepele pohybujú pri zatlačení smerom hore a dolu a až o 250% zvyšujú aktívnu mixovaciu zónu.

Ukončenie mixovacej nohy ma tvar zvona kvetu so 6 výrezmi (PowerBell Plus), vďaka ktorým dochádza k eliminovaniu „hurikánového efektu“ a rozstrekovaniu surovín – tzv. AntiSplash technológia. Dokonca o 55% eliminovali prisávanie ku dnu nádoby.

Veľmi nás zaujalo intuitívne regulovanie rýchlosti. Jedným veľmi dobre situovaným tlačidlom mixér spúšťate a iba tlakom stisku rozhodujete o zvyšovaní rýchlosti – mixér teda jednoducho ovládate jednou rukou. Mixér sa nešmýka, systém EasyClick Plus zabezpečuje, že jednotlivé diely bohatého príslušenstva vymeníte úplne jednoducho.

Keď sme už pri výbave – v balení na vás navyše čaká nadstavec na šľahanie, nadstavec na sekanie s objemom 350 ml, nadstavec na kašu a pyré, zaujímavý food processor s 1,5 litrovou nádobou, 600 ml BPA free nádoba a i.

Kľúčové technické parametre: Materiál – kov, plast | Príkon – 1000 W | Hmotnosť – 3,28 kg | Regulácia rýchlosti – áno, plynulý prechod | Pulzný spínač – áno | Multifunkčný – áno – sekanie, šľahanie, hnetenie | Čistenie príslušenstva v umývačke riadu – áno

Čo sa nám páči

 • vysoký výkon + super výsledok
 • jedinečné technológie (ActiveBlade, SplashControl)
 • intuitívne ovládanie a regulovanie rýchlosti
 • jednoduchá manipulácia – EasyClick plus
 • kvalitné materiály
 • bohaté príslušenstvo
 • tyčový mixér má iba 1 kg

Čo sa nám nepáči

 • vyššia cena
CENA: od 139 €
Prejsť do obchodu

# Braun Multiquick 7 MQ7045X (od 100 €)

Jeden z najlepšie oceňovaných tyčových mixérov na aktuálnom trhu.


 Recenzia Braun Multiquick 7 MQ7045X  Ak by sme chceli recenziu skrátiť, tak napíšeme len, že tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ7045X je lacnejším bratom predchádzajúceho modelu z 9. rady, no prekvapujúco so zachovaním skoro všetkých dôležitých kvalít, ktoré z neho urobili víťaza mnohých spotrebiteľských testov – napr. 1. miesto zo 7, Testmagazin, júl 2020, hodnotenie 94%.

Čo majú spoločné? Ovládanie rýchlosti cez jedno inteligentné tlačidlo iba tlakom vášho stisku (SmartSpeed), dobre zvládnutú ergonómiu padnúcu do ruky a nekĺzavú úpravu, nadstavec PowerBell, ktorý pre špeciálny zvonovitý tvar spracováva potraviny bez rizika znečistenia vašej kuchyne.

Nadstavce na šľahanie, sekanie, drvenie, príslušné nádoby z kvalitného materiálu a tichý chod motora s výkonom 1000 W vás presvedčia, že ide skutočne o multifunkčné zariadenie, ktoré si isto nájde pri varení časté uplatnenie. Pre jednoduchú manipuláciu je aj v tomto modeli systém EasyClick Plus – na jedno stisknutie sa nadstavec uvoľňuje z tela mixéra.

Kľúčové technické parametre: Materiál – kov, plast | Príkon – 1000 W | Hmotnosť – 2,4 kg | Regulácia rýchlosti – áno, plynulá | Pulzný spínač – áno | Multifunkčný – áno – sekanie, šľahanie, hnetenie | Čistenie príslušenstva v umývačke riadu – áno

Čo sa nám páči

 • výborný pomer cena/kvalita
 • tichý chod motora
 • obľúbený u spotrebiteľov
 • pokročilé technológie
 • víťaz nemeckého testu 07/2020

Čo sa nám nepáči

 • mixér nie je kompatibilný so starším príslušenstvom
CENA: od 100 €
Prejsť do obchodu

# Bosch MSM67170 (od 60 €)

Najlepší mixér podľa recenzií spotrebiteľov.


 Recenzia Bosch MSM67170  Jeden z najpredávanejších a najlepšie hodnotených tyčových mixérov Bosch MSM67170 je ideálnou voľbou, ak chcete urobiť kompromis medzi cenou a vybavením.

Kvalitný tyčový mixér totiž v základnej cene nezahŕňa také príslušenstvo ako predchádzajúce typy (napr. nemá food processor), ale za veľmi rozumnú cenu získate skutočne dobré základné vybavenie pre mixovanie, sekanie, šľahanie a dokonca aj pre drvenie ľadu.

Zlatý stredný štandard, ktorý nesklame výkonom motora (750 W), má po vzore drahších modelov v mixovacej nohe ukrytý nový štvorbritvový nôž z nerezovej ocele, ktorý sa nezľakne ani tvrdých surovín.

Ergonomický dizajn a Soft Touch povrch rukoväte vám umožní dobrý dosah na hlavný spínač i na Turbo tlačidlo. V hornej časti sa nachádza regulácia otáčok na 12 rôznych úrovní rýchlostí. Jej poloha je trošku neprakticky riešená, ale pri troche cviku to zvládnete aj jednou rukou. V kuchyni sa vám za to odmení spoločnosťou od prípravy jemnej šľahačky a krémov, až po drvenie orechov alebo ľadu.

Kľúčové technické parametre: Materiál – kov, plast | Príkon – 750 W | Hmotnosť – 1,5 kg | Regulácia rýchlosti – áno, 12 rýchlosti | Pulzný spínač – nie | Multifunkčný – áno – sekanie, šľahanie | Čistenie príslušenstva v umývačke riadu – áno

Čo sa nám páči

 • kvalitné spracovanie
 • veľa spokojných spotrebiteľov
 • jednoduchá obsluha a výmena príslušenstva
 • 12 rýchlostí + Turbo
 • vhodný aj na tuhšie a tvrdšie potraviny
 • špirálová šnúra

Čo sa nám nepáči

 • menší objem základných nádob
CENA: od 60 €
Prejsť do obchodu

# KitchenAid P2 5KHB2571 (od 150 €)

Najkvalitnejšie spracovanie pre náročných.


 Recenzia KitchenAid P2 5KHB2571  Americká značka KitchenAid prináša na európsky trh vysokú kvalitu a dizajnovo extra príťažlivé prevedenie kuchynských spotrebičov (napr. kuchynských robotov).

Už na prvý pohľad vynikajú rozmanitou farebnosťou, aby mohli čo najlepšie dotvoriť príjemne prostredie vašej kuchyne. O kvalite a širokej výbave nehovoriac. Tyčový mixér KitchenAid P2 5KHB2571 má hneď viacero výnimočností, ktoré by sme vám radi predstavili.

V tomto modeli sa spája poctivá mechanika a doslova „kufrík“ plný možností. Mysleli totiž i na skladnosť, preto má každá časť jeho príslušenstva miesto v praktickom pevnom plastovom obale. Oceňujeme dve odnímateľné nerezové ramená na mixovanie s dĺžkou 20 a 33 cm, takže dosiahnete aj na dno hlbokých hrncov.

Na ne môžete napojiť 3 vymeniteľné nerezové zvonové nadstavce s rôznymi tvarmi čepelí. Zaujímavý odnímateľný kryt, ktorý nasuniete na vami zvolený nadstavec, chráni za každých okolností váš riad pred poškodením. Súčasťou balenia je aj nadstavec na šľahanie, sekáčik s nádobou na 0,6 litra a praktická litrová nádoba na mixovanie z bezpečného plastu.

KitchenAid vytvoril tento model špeciálne pre náš trh s napätím v sieti 220-240 V. Mixér sa ovláda jednoducho, pasuje do ruky a na výber máte 5 rýchlostných stupňov.

Kľúčové technické parametre: Materiál – kov, plast | Príkon – 180 W | Hmotnosť – 3,5 kg | Regulácia rýchlosti – áno, 5 rýchlosti | Pulzný spínač – áno | Multifunkčný – áno – šľahanie, sekanie | Čistenie v umývačke riadu – áno

Čo sa nám páči

 • výkonný jednosmerný DC motor s 5 rýchlosťami
 • dizajnovo príťažlivý model
 • 2 dĺžky mixovacích ramien
 • vysokokvalitné materiály
 • široké príslušenstvo v praktickom kufríku

Čo sa nám nepáči

 • vyššia cena
CENA: od 150 €
Prejsť do obchodu

# Braun Multiquick 5 MQ525 Omelette (od 40 €)

Kvalitný ponorný mixér vo veľmi dobrej cene.


 RecenziaBraun Multiquick 5 MQ525 Omelette  Po prevahe čierno nerezovej kombinácie prichádza svieži sivo-biely model v podobe mixéru Braun Multiquick 5 MQ525 Omelette. Vie vám ponúknuť kvalitu a technológie nemeckej značky Braun, zaujímavé príslušenstvo a prijateľnú cenu.

Spodná časť mixovacej nohy je v patentovanom prevedení PowerBell – nefŕka a nevytvára v nádobe vír, rovnako ako u modelov z vyššej rady. Je o 30% ľahší ako jeho konkurencia v podobných parametroch. Výkon motora so 600 W podáva spoľahlivý výsledok. K dispozícii sú 2 rýchlosti mixovania.

Určite vás však poteší, že v základnej výbave praktický sekáčik s 350 ml nádobou – pre bylinky a orechy, nadstavec na šľahanie i praktická 600 ml nádoba na mixovanie. Pre váš komfort dobre poslúži mäkká ergonomická rukoväť a jednoduchý klik-systém pre rýchle zmeny príslušenstva.

Kľúčové technické parametre: Materiál – kov, plast | Príkon – 600 W | Hmotnosť – 1,4 kg | Regulácia rýchlosti – áno, 2 rýchlosti | Pulzný spínač – áno | Multifunkčný – áno – šľahanie, sekanie | Čistenie v umývačke riadu – áno

Čo sa nám páči

 • tichý výkonný motor
 • vhodný aj na časté používanie – nízka kazivosť
 • pomer cena/kvalita
 • patentovaná mixovacia hlavica – suroviny nerozstrekuje
 • slušná výbava
 • nízka hmotnosť

Čo sa nám nepáči

 • bez plynulej regulácie rýchlosti – čo možno bude niektorým užívateľom chýbať
CENA: od 40 €
Prejsť do obchodu
 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1KitchenAid P2 5KHB2571EER
Príkon: 180 W
Príslušenstvo: mixovanie, sekací nástavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 3,5 kg
⭐ 100 %149 € Čítať recenzie
#2Braun MultiQuick 9 MQ 9097
Príkon: 1000 W
Príslušenstvo: mixovanie, nadstavec na kašu / pyré, drvenie ľadu, sekací nástavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 3,28 kg
⭐ 100 %139 € Čítať recenzie
#3Braun Multiquick 7 MQ7045X
Príkon: 1000 W
Príslušenstvo: šľahacia metla, univerzálna nádoba, univerzálny drvič, menší sekáčik
Hmotnosť balenia: 2,4 kg
⭐ 98 %100 € Čítať recenzie
#4Bosch MSM67170
Príkon: 750 W
Príslušenstvo: univerzálny sekáčik, šľahacie metly, mixovacia nádoba, nôž na ľad, 2 viečka
Hmotnosť balenia: 2 kg
⭐ 96 %60 € Čítať recenzie
#5Bosch MSM66120
Príkon: 600 W
Príslušenstvo: univerzálny sekáčik, mixovacia nádoba
Hmotnosť balenia: 1,53 kg
⭐ 94 %35 € Čítať recenzie
#6KitchenAid P2 5KHB2571
Príkon: 180 W
Príslušenstvo: šľahacia metla, 3 výmenné mixovacie nástavce, sekáčik, výmenné nerezové tyče, nádoba na mixovanie
Hmotnosť balenia: 3,5 kg
⭐ 92 %150 € Čítať recenzie
#7Braun Multiquick 5 MQ525 Omelette
Príkon: 600 W
Príslušenstvo: 350ml sekáčik, mixovacia nádoba, nerezová šľahacia metla
Hmotnosť balenia: 1,4 kg
⭐ 92 %40 € Čítať recenzie
Veríme, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového tyčového mixéra. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ďalším váhajúcim nájsť ten najlepší tyčový mixér.
5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

Jedna odpoveď

 1. Lea

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin