Ako vybrať najlepšiu žehličku na vlasy? TOP produkty podľa recenzií

dlhé rovné vlasy Žehlička na vlasy je stabilnou výbavou takmer každej ženy, ktorá túži po dokonalom vzhľade a krásnych vlasoch. Ak takú práve hľadáte, pozrite si tipy na najlepšie žehličky na vlasy, ktoré nesklamú výsledkom ani praktickosťou pri používaní a dlhou životnosťou. Tento šikovný pomocník vám dáva jednoduchú možnosť zmeniť styling a celkový výzor. Po pár minútach v kúpeľni sa z kučeravých nepoddajných vlasov stávajú vlasy uhladené s vysokým leskom alebo naopak – stačí pár šikovných ťahov a z rovných vlasov vyčarujete krásne vlny ako od profesionálov.

Akú žehličku na vlasy kúpiť? Tie z vás, ktoré sa už ulakomili na lacnejší model, pravdepodobne zakúsili, aké je to mať vlasy spálené, krepovité a neuhladené. Na trhu je niekoľko skutočne vydarených modelov, ktoré svoju prácu robia na jednotku. Prihliadajte predovšetkým na veľkosť žehliacich doštičiek a ich povrch. Tie najkvalitnejšie žehličky na vlasy vám ponúknu extra šetrnú keramickú, teflónovú alebo turmalínovú povrchovú úpravu. Po žehličkách s kovovou povrchovou úpravou ani nesiahajte – vlasy pri pravidelnom používaní výrazne ničia. O tom, aké kritériá má spĺňať žehlička na vlasy, ktorá zachováva zdravie vyrovnávaných vlasov si viac povieme v nasledujúcom prehľade. Žehličky na vlasy totiž už dávno neslúžia len na vyrovnávanie vlasov…

Skôr, ako k nemu prejdeme, prezrite si našich favoritov spomedzi najlepšie hodnotených žehličiek na vlasy a nechajte sa inšpirovať. Výborným zdrojom sú tiež užívateľské recenzie žehličiek na vlasy, kde sa ženy často podelia o chválu, ale aj slová kritiky.

Najlepšie žehličky na vlasy podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktProduktHodnotenieCena (od) 
#1Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

Najvyššia edícia Rowenta
+ Technológia vyhladzujúcej kefy
+ Ultra kĺzavý
+ Výborné a rovnomerné rozloženie tepla
Žehliaca plocha: keramická | Max.teplota: 200 °C | Nastavenie teploty: áno, 5 stupňov |Ionizácia: áno
⭐ 100 %130 € Čítať recenzie
#2Braun Satin Hair 7 ST 780

Pre náročné
+ Prispôsobuje teplotu vlasom
+ Vhodná aj na vlnité účesy
+ Umožňuje rýchle a presné tvarovanie vlasov
Žehliaca plocha: keramická | Max.teplota: 200 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: áno
⭐ 100 %89 € Čítať recenzie
#3Dyson Corrale

Profesionálna žehlička na vlasy
+ Na rovné aj vlnité účesy
+ Bezdrôtové používanie (integrovaná batéria)
+ Výnimočné technológie a výkon
Žehliaca plocha: vysoko-odolná povrchová úprava | Max.teplota: 210 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: -
⭐ 98 %379 € Čítať recenzie
#4Remington S8590

Pomer cena / výkon
+ Rýchle zahriatie
+ Veľmi dobre vybavená žehlička na vlasy
+ Priaznivá cena
Žehliaca plocha: keramika s keratínom | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno, 5 stupňov | Ionizácia: -
⭐ 96 %35 € Čítať recenzie
#5Remington S8500

Dlhodobo najpredávanejšia
+ Veľa spokojných recenzií
+ Možnosť nastaviť 9 rôznych teplôt
+ Pomer cena/kvalita
Žehliaca plocha: keramika napustená argánovým olejom a vitamínom E | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno, 9 stupňov | Ionizácia: -
⭐ 94 %37 € Čítať recenzie
#6Philips 7000 BHS752/00

Ďalšia na zváženie s extra hladkou plochou
+ Ideálna pre rýchly a dlhotrvajúci výsledok
+ Ionizačná starostlivosť
+ Chráni vlasy pre prehriatím
Žehliaca plocha: keramika napustená arganovým olejom | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: áno
⭐ 94 %73 € Čítať recenzie
#7Loréal SteamPod 3.0

Parná žehlička na vlasy
+ Parná žehlička so zabudovanou nádržkou na vodu
+ Inteligentná kontrola teploty
+ Stabilná koncentrácia vypúšťanej pary
Žehliaca plocha: keramika | Max.teplota: 210 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: -
⭐ 92 %277 € Čítať recenzie

Ako vybrať žehličku na vlasy

Recenzie žehličiek na vlasy, ktoré nájdete v hojnej miere na internete, vám poľahky vytvoria obraz o výhodách aj nevýhodách konkrétnych modelov. Spokojné ženy si zvyčajne nenechajú ujsť šancu pochváliť dobrý produkt a tiež i naopak, napísať pravdu, ak s produktom spokojné neboli. Vybrať správnu žehličku na vlasy nemusí byť vôbec ťažké – ak viete, čo sledovať a aké možnosti sú pre vás tie správne. Na trhu nájdete základné lacné modely, ale aj inovatívne žehličky na vlasy, ktorých hlavných krédom je maximálna šetrnosť a výborný výsledok.

žena rovné vlasy

Materiál žehliacej plochy

Azda najviac o kvalite žehlenia vlasov vypovedá materiál, ktorý bol použitý na žehliacich doštičkách. Postačí pár ťahov a vlasy sú spálené. Úlohou povrchu žehliacej plochy je rovnomerne prenášať teplo na pramene vlasov a po rozohriatí teplotu udržiavať bez väčších výkyvov. Niektoré materiály to zvládajú s prehľadom, u ďalších je treba spozornieť a vyhnúť sa im oblúkom.

Aké materiály sa používajú na žehliacich plochách?

 • Kov je charakteristický pre najlacnejšie žehličky na vlasy. Síce sa rýchlo zohrieva, kovové doštičky nie sú nahriate rovnomerne. Jemnejšie vlasy spália, odolnejšie nenarovnajú.
 • Keramika predstavuje zlatú strednú cestu. Nahrieva sa už do 10 sekúnd, je použitá v cenovo dostupných žehličkách na vlasy a teplo distribuuje rovnomerne.
 • Teflón je zvyčajne používaný v kombinácii s keramikou v základe. Táto „nadstavba“ v podobe extra nepriľnavej vrstvy je u žien obľúbená najmä preto, že teflón nepripaľuje stylingové prípravky na uhladenie vlasov.
 • Turmalín je stvorený pre všetky ženy, ktoré túžia po krásne lesklých vlasov. Vytvára záporné ióny, čím bráni elektrizovaniu vlasov, ich krepateniu a napomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť vo vlasoch. Ideálny pre jemné vlasy.
 • Titán je použitý v extra kvalitných žehličkách na vlasy, ktoré obľubujú aj profesionáli. Vďaka nemu sú žehličky ľahšie a rýchlo sa nahrievajú. Dosahujú extra vysoké teploty s perfektnou distribúciou na ploche dosiek. Už po jednom prejdení zanechávajú vlasy upravené. Hodia sa aj pre husté, nepoddajné kučeravé vlasy.
 • Mramor síce nie je obvyklým materiálom, ak naň však natrafíte, vedzte, že ide o žehličku na vlasy, ktorá bude k vašim vlasom maximálne šetrná.

Najčastejšie sa však stretnete s kombináciami, ktoré využívajú vlastnosti dvoch materiálov. Vyhráva kombinácia keramika – teflón a keramika – titán.

Veľkosť žehliacej plochy zvoľte podľa kvality vlasov

Ďalším dôležitým kritériom je kvalita a množstvo vašich vlasov. Pre dlhé, husté, kučeravé alebo nepoddajné vlasy môžete voliť žehličky na vlasy s väčšou žehliacou plochou, so šírkou od 3 – 5 cm. Práca s takouto objemnejšou žehličkou je podstatne rýchlejšia, no neumožňuje vytvárať iný styling ako uhladzovanie.

Jemnejšie vlasy dokáže upraviť žehlička s menšími doštičkami. Pre prípad, ak chcete svoje vlasy nielen vyrovnávať, ale aj vlniť – voľte úzku žehličku na vlasy so zaobleným profilom (šírka doštičiek je cca 2,5 cm). Pri vlnení ide totiž o to, aby ste sa dokázali k pokožke hlavy dostať bezpečne čo možno najbližšie a prameň vlasov jeden a pol krát obtočili okolo zovretých ramien žehličky. Postupným ťahaním smerom dolu sa vlasy zvlnia.

Zvoľte správnu teplotu žehlenia vlasov

Zaujímať by vás mala aj teplota žehlenia vlasov a možnosť regulovať teplotu postupne alebo si vybrať jednu z prednastavených úrovní. Zvyčajne máte k dispozícii rozsah od 100 – 180°C, v niektorých prípadoch až do 220 – 240 °C. Používať teplotu cez 200 °C je však pri neodbornej manipulácii v domácom prostredí menším rizikom. Starostlivo zvážte kvalitu svojich vlasov, aby ste ich týmto spôsobom tepelnej úpravy nezničili ešte viac.

Odporúčané teploty:

 • Teplota 100 – 140 °C pre jemné, slabé, lámavé vlasy
 • Teplota 160 – 180°C pre normálne zdravé vlasy
 • Teplota 180 – 240 °C pre husté, kučeravé a nepoddajné vlasy

Na čo ďalšie sa pri výbere žehličky zamerať?

 • Rýchlosť zahriatia – Čas, za ktorý sa žehlička na vlasy pripraví na použitie je pri tých najlepších modeloch nepatrných 10 – 15 s, pri lacnejších si počkáte do 1 minúty.
 • Dĺžka kábla – Kábel, s ktorým sa dobre pracuje, má dĺžku 1,8 – 2 m a je otočný o 360°. Síce pri samotnom žehlení nie je otočný kábel nevyhnutný, určite uľahčuje manipuláciu pri častokrát krkolomnom vlnení vlasov žehličkou.
 • Signalizácia nahriatia – Je zvyčajne svetelná. Jednoduché modely s jednou teplotou majú diódu, ktorá sa rozsvieti po nahriatí. V pokročilejších žehličkách je prítomný displej, kde sa zobrazuje pripravenosť alebo je v tele žehličky viac indikátorov – každý pre určitú teplotu.
 • Systém uzamknutia teploty – Táto funkcia je perfektná presne vtedy, ak žehličku na vlasy používate iba vy. Po pár použitiach už budete presne vedieť, pri akej teplote získate rýchlo a ľahko želaný účes, preto stačí nastavenú teplotu uzamknúť a pri každom ďalšom spustení sa žehlička zohreje na túto teplotu.
 • Úprava mokrých vlasov – Je vhodná pre styling hustých a nepoddajných vlasov, ktoré žehličkou nielenže tvarujete, ale zároveň aj šetrne sušíte.
 • Krepovanie – Mimoriadne obľúbenou úpravou vlasov, najmä u mladých dievčat je krepovanie, kde miesto hladkých doštičiek sú osadené „vlnky“. Táto cik-cak textúra sa využíva aj na tvorbu objemných účesov.
 • Funkcia automatického vypnutia – Dôležitý bezpečnostný prvok, ktorého úlohou je po nejakej dobe nečinnosti žehličku automaticky vypnúť. Už sa nemusíte obávať, že dôjde ku katastrofe, ak ráno necháte žehličku zapnutú a odídete do práce.

Cena žehličiek na vlasy

Ako je možné, že kúpite žehličku na vlasy za 12 €, aj za desaťnásobne vyššiu cenu? V čom sú podstatné rozdiely?

Žehličky na vlasy do 30 €

Môžete tu nájsť základné klasické žehličky, ktorých žehliace doštičky sú pokryté len tenkou ochrannou vrstvou, ktorá sa však časom zrejme zošúcha – najmä pri častejšom používaní. Na občasné prežehlenie vlasov postačia, no ak chcete vlasy žehliť viac krát za týždeň, nebojte sa zainvestovať viac, vlasy to ocenia.

Žehličky na vlasy od 30 – 80 €

V tomto širokom cenovom intervale nájdete skutočne vydarené modely, mnohé z nich nesú dlhodobo označenie „najpredávanejšie žehličky na vlasy“. Zvyčajne im nechýba možnosť regulácie teploty, senzory ochrany vlasov, špeciálna povrchová úprava, ktorá chráni štruktúru vlasov, rovnomerné a rýchle nahrievanie. Samozrejmosťou je tiež optimálna hmotnosť a dobrá ergonómia. Sú vhodné aj pre častejšie domáce použitie.

Žehličky na vlasy od 80 €

Sú určené pre všetky ženy, ktoré sú pre svoje vlasy maximálnu ochranu a rýchly výsledok. Pokročilé modely v sebe ukrývajú tie najlepšie moderné technológie, ktoré si aj s nepoddajnými vlasmi poradia na jeden ťah.

Najlepšie značky žehličiek na vlasy

O vašu pozornosť sa pobije hneď niekoľko overených značiek, ktorých produkty pred vami preverilo už veľa spotrebiteľov. Ide o predovšetkým o tie značky, ktoré sa dlhodobo zameriavajú na vývoj kvalitných produktov pre krásu a starostlivosť o zovňajšok. Spoľahnúť sa tiež môžete na množstvo spokojných recenzií a výborné umiestnenie v spotrebiteľských a odborných testoch žehličiek na vlasy.

 • Remington – Ponuka obľúbených žehličiek Remington v sebe ukrýva najrôznejšie modely, ktoré si dali za úlohu chrániť vlasy, presne podľa ich štruktúry, aktuálneho zdravia a vlastností. Preto nechýbajú žehličky na vlasy s označením Color Protect, Shine Therapy, Keratin Protect, Silk, a i..
 • Babyliss – Profesionálna kadernícka značka sa presunula aj bližšie do našich kúpeľní. Na výber máte nielen klasické žehličky na vlasy, ale i cestovné, parné a ionizačné – všetky vo vysokej kvalite prevedenia a s dlhou životnosťou použitých materiálov.
 • Rowenta – Ide o kvalitnú nemeckú značku s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka jedny z najkvalitnejších žehličiek na vlasy za primeranú cenu. K dostaniu je množstvo modelov v rôznych prevedeniach aj cenách. Isto nájdete ten najvhodnejší pre svoje vlasy.
 • Philips – Mimoriadne populárna značka v oblasti starostlivosti o krásu má na trhu niekoľko skutočne inovatívnych produktov so zameraním na výkonné ohrevné jadro, rýchle nahrievanie a výborný sklz po vašich vlasoch.

Najčastejšie kladené otázky

Aké výhody ponúka parná žehlička na vlasy?

Súčasťou parnej žehličky je malá nádobka na vodu. Vlasy nie sú žehlené horúcimi doskami alebo horúcou parou. Tento spôsob je šetrný k vlasovému vláknu a výnimočne vhodný pre jemné, kučeravé alebo poškodené vlasy. Za pomoci horúcej pary preniká do štruktúry vlasov výživa z regeneračných a stylingových prípravkov. Vlasy nie sú poškodzované teplo a sú výborne hydratované.

Aké výhody ponúka žehlička na vlasy s ionizátorom?

Ionizačná žehlička na vlasy patrí medzi čoraz častejšie vyhľadávané druhy žehličiek. Zo žehličky na vlasy vychádzajú záporne nabité ióny, ktoré zneutralizujú kladné ióny prítomné vo vlasoch. Zabránia tak vysušovaniu, krepovateniu a pomôžu udržať vo vlasoch prirodzenú vlhkosť, obnoviť ich lesk a hladkosť. Vlasy sú tak aj po tepelnej úprave na pohľad a dotyk zdravšie a navyše, dlhšie si udržia novonadobudnutý tvar. Sú ako stvorené pre skrotenie kučeravej hrivy.

Recenzie TOP žehličiek na vlasy

# Remington S8590 (od 35 €)

Jedna z najobľúbenejších žehličiek na vlasy. Skvelý pomer cena / výkon.


 Recenzia Remington S8590  Stálicami medzi kvalitnými žehličkami na vlasy sú určite modely značky Remington. Remington S8590 Keratin Therapy patrí medzi jeden z najpredávanejších modelov. Na prvý pohľad vás upúta svojím elegantným dizajnom a krásnou farbou a to nielen nielen samotná žehlička, ale aj jej luxusné žiaruodolné púzdro.

Žehliace dosky v nadštandardnej dĺžke 11 cm v sebe ukrývajú patentovanú Keratin Protective technológiu, ktorá sa postará až o 57% vyššiu ochranu vlasov pred poškodením ako je to u modelov s klasickými keramickými doskami. Integrovaný senzor tepelnej ochrany vyhodnotí vlhkosť vo vašich vlasoch a upravuje teplotu tak, aby prípadná vyššia teplota vlasy neničila.

Rozsah teploty je totiž skutočne široký – od 160°C až po vysokých 230°C. K dispozícii máte 5 prednastavených teplotných stupňov alebo si manuálne môžete nastaviť takú teplotu, aká vyhovuje vám a v danej hodnote ju uzamknúť (za ideálnu teplotu sa považuje cca 185°C).

Remington chce šetriť váš čas, preto nesmie chýbať rýchlonahrievanie už za 15 sekúnd a zaujímavá je aj funkcia TurboBoost – extra rýchle zahriatie na najvyššiu teplotu. O dôležitých hodnotách vás informuje inovatívny digitálny displej a nesmieme zabudnúť ani na automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach.

Kľúčové technické parametre: Úprava vlasov – vyrovnanie |Veľkosť žehliacich doštičiek – 2,7 x 11 cm | Povrch žehliacich dosiek – keramika+keratín | Hmotnosť – cca 300 g | Nastavenie teploty – áno, od 160-230°C | Dĺžka prívodného kábla – 1,8 m | Iné funkcie – rýchlonahrievanie, udržovanie nastavenej teploty, optimalizácia teploty |

Čo sa nám páči

 • veľká spokojnosť zákazníkov
 • Keratin Protective technológia – krásne lesklé vlasy
 • extra rýchle nahriatie – za 15 sekúnd + zvukový signál
 • výborný pomer cena/výkon
 • uzamykateľné žehliace plochy
 • vhodná na vyhladenie vlasov
 • univerzálne napájanie do siete (120-240V)

CENA: od 35 €

Prejsť do obchodu

# Remington S8500 (od 37 €)

Veľmi dobre predávaná žehlička na vlasy.


 Recenzia Remington S8500  Ak sa v jednej žehličke na vlasy spája overená značka, kvalitný výsledok, priaznivá cena, veľká obľúbenosť u spotrebiteľov – nemôže to by nič iné ako Remington S8500 Shine Therapy.

Tešiť sa môžete na viditeľne krajší lesk vlasov. Môže za to zdokonalená keramická povrchová úprava, ktorá je napustená marockým argánovým olejom s vitamínom E – táto kombinácia vlasy pri pôsobení vysokého tepla zo žehliacich doštičiek rýchlo vyhladzuje a chráni pred poškodením.

Výrobca do tohto modelu dal všetko, čo kvalitnej žehličke na vlasy podľa aktuálnych trendov nesmie chýbať – 9 rôznych teplôt z intervalu 150-230°C + teplotný zámok, digitálny displej, automatické vypnutie po 60 minútach nečinnosti, možnosť zapojenia do siete s napätím od 120-240V a plávajúce žehliace doštičky, ktoré sa dajú uzamknúť.

Nesmieme zabudnúť ani na funkciu rýchleho nahrievania za 15 sekúnd a TurboBoost. Popis uvádza, že táto žehlička na vlasy je prioritne určená iba vyrovnávanie vlasov. Zo skúseností mnohých spokojných užívateliek je však jasné, že vám pomôže aj pri úprave vlasov do tvaru vĺn.

Kľúčové technické parametre: Úprava vlasov – vyrovnanie, jemné vlny |Veľkosť žehliacich doštičiek – 2,5 x 11 cm | Povrch žehliacich dosiek – keramika+argánový olej | Hmotnosť – cca 300 g | Nastavenie teploty – áno, od 150-230°C, 9 teplôt | Dĺžka prívodného kábla – 2,5 m | Iné funkcie – rýchlonahrievanie, automatické vypnutie |

Čo sa nám páči

 • vlasy sú po vyrovnaní lesklé a jemné niekoľko dní
 • rýchle nahrievanie
 • nastaviteľná teplota
 • veľa spokojných spotrebiteľov
 • pomer cena/kvalita
 • záruka predĺžená na 5 rokov
 • univerzálne napájanie do siete (120-240V)

CENA: od 34 €

Prejsť do obchodu

# Remington S9600 (od 45 €)

Najhorúcejšia žehlička, ktorá skrotí i husté kučery.


 Recenzia Remington S9600  So žehličkou Remington S960 Silk Straightener narovnáte aj tie najviac nepoddajné hrubé vlasy. Môže za to turbo zosilňovač teploty, ktorý dokáže na 30 sekúnd zvýšiť teplotu na maximálnych 240°C. V takomto prípade však odporúčame, aby ste siahli po kvalitnom vlasovom prípravku, ktorý je určený ochranu vlasov pri tepelnej úprave. Pomôže vám s tým aj špeciálna hodvábno-keramická úprava žehliacich doštičiek tohto modelu, ktorá sa o postará o 2-krát hladší sklz vlasov.

Úzke, no pritom 11 cm dlhé plávajúce doštičky bez zaoblenia sú vhodné predovšetkým na vyrovnávanie vlasov. Možnosť nastaviť teplotu z intervalu od 150-235°C a digitálny displej, ktorý zobrazuje najideálnejšiu teplotu pre váš typ vlasov sú výbornou kombináciou ako zvládnuť žehlenie vlasov extra šetrne a zároveň rýchlo.

Výrobca uvádza funkciu rýchlonabíjania už za 10 sekúnd. Pravdepodobne sa však tento údaj týka najnižšej prevádzkovej teploty, lebo na dosiahnutie optimálnych 180-185°C je potrebný čas 60 sekúnd. Pre praktickosť je žehlička na vlasy opatrená zámkom teploty, automatickým vypnutím pri nečinnosti po 60 minútach, možnosťou zapojenia do siete s napätím od 120-240V a elegantným púzdrom na úschovu a prenášanie.

Kľúčové technické parametre: Úprava vlasov – vyrovnanie |Veľkosť žehliacich doštičiek – 2,4 x 11 cm | Povrch žehliacich dosiek – keramika + hodvábne proteíny | Hmotnosť – cca 250 g | Nastavenie teploty – áno, od 150-235°C | Dĺžka prívodného kábla – 3 m | Iné funkcie – rýchlonahrievanie, zámok teploty, automatické vypnutie |

Čo sa nám páči

 • vysoká maximálna teplota
 • individuálna regulácia + zvukový signál pripravenosti
 • dlhé žehliace doštičky
 • zámok teploty
 • veľmi nízka hmotnosť – iba 250g
 • dlhý a mäkký kábel – jednoduchá manipulácia

CENA: od 45 €

Prejsť do obchodu
 ProduktProduktHodnotenieCena (od) 
#1Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

Najvyššia edícia Rowenta
+ Technológia vyhladzujúcej kefy
+ Ultra kĺzavý
+ Výborné a rovnomerné rozloženie tepla
Žehliaca plocha: keramická | Max.teplota: 200 °C | Nastavenie teploty: áno, 5 stupňov |Ionizácia: áno
⭐ 100 %130 € Čítať recenzie
#2Braun Satin Hair 7 ST 780

Pre náročné
+ Prispôsobuje teplotu vlasom
+ Vhodná aj na vlnité účesy
+ Umožňuje rýchle a presné tvarovanie vlasov
Žehliaca plocha: keramická | Max.teplota: 200 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: áno
⭐ 100 %89 € Čítať recenzie
#3Dyson Corrale

Profesionálna žehlička na vlasy
+ Na rovné aj vlnité účesy
+ Bezdrôtové používanie (integrovaná batéria)
+ Výnimočné technológie a výkon
Žehliaca plocha: vysoko-odolná povrchová úprava | Max.teplota: 210 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: -
⭐ 98 %379 € Čítať recenzie
#4Remington S8590

Pomer cena / výkon
+ Rýchle zahriatie
+ Veľmi dobre vybavená žehlička na vlasy
+ Priaznivá cena
Žehliaca plocha: keramika s keratínom | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno, 5 stupňov | Ionizácia: -
⭐ 96 %35 € Čítať recenzie
#5Remington S8500

Dlhodobo najpredávanejšia
+ Veľa spokojných recenzií
+ Možnosť nastaviť 9 rôznych teplôt
+ Pomer cena/kvalita
Žehliaca plocha: keramika napustená argánovým olejom a vitamínom E | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno, 9 stupňov | Ionizácia: -
⭐ 94 %37 € Čítať recenzie
#6Philips 7000 BHS752/00

Ďalšia na zváženie s extra hladkou plochou
+ Ideálna pre rýchly a dlhotrvajúci výsledok
+ Ionizačná starostlivosť
+ Chráni vlasy pre prehriatím
Žehliaca plocha: keramika napustená arganovým olejom | Max.teplota: 230 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: áno
⭐ 94 %73 € Čítať recenzie
#7Loréal SteamPod 3.0

Parná žehlička na vlasy
+ Parná žehlička so zabudovanou nádržkou na vodu
+ Inteligentná kontrola teploty
+ Stabilná koncentrácia vypúšťanej pary
Žehliaca plocha: keramika | Max.teplota: 210 °C | Nastavenie teploty: áno | Ionizácia: -
⭐ 92 %277 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej žehličky na vlasy. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšej žehličky na vlasy na trhu.
5/5 - (2 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin