Recenzie 8 najlepších epilátorov 2018 (IPL i klasické)

IPL epilator Philips Lumea Prestige BRI956 Epilovať alebo depilovať? To je častokrát základná otázka, pri ktorej síce možno neviete, čo ktorá procedúra znamená, ale naisto viete, že jej výsledkom bude hladká pokožka bez otravných chĺpkov. Tentokrát sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme tie najlepšie dámske epilátory. S ich pomocou sa chĺpkov na nohách, v podpazuší alebo i na tvári a citlivých miestach zbavíte skutočne na dlho a to nielen povrchovo, ale rovno aj s korienkami.

V našich recenziách epilátorov nájdete 2 hlavné kategórie s overenými, obľúbenými a hlavne kvalitnými epilátormi:

Klasické epilátory tvoria rotujúce valčeky s pravidelne usporiadanými pinzetami. Fungujú na princípe vytrhávania chĺpkov spolu s korienkom. Najlepšie z nich ponúkajú vylepšenia pre zmiernenie bolesti a podráždenia pokožky – napr. príjemné chladenie a masážne nástavce.

IPL epilátory využívajú intenzívne pulzné svetlo (IPL) a preto v ich prípade hovoríme o fotoepilácii. Pulzné svetlo zahrieva folikuly chĺpkov na teplotu vyššiu ako 70°C, čím dochádza k ich oslabeniu, chĺpky vypadávajú a po niekoľkých opakovaniach prestanú úplne rásť. Keďže ide o kozmetickú procedúru na profesionálnej úrovni, ceny takýchto prístrojov sa pohybujú vo vyšších reláciách. Výsledok však rozhodne stojí za to a je trvalý.

Okrem nich ste určite počuli aj o laserových epilátoroch. Vo všeobecnosti sa jedná o vysoko kvalitné dermatologické prístroje, ktoré patria predovšetkým do rúk odborníkov. IPL epilátory pracujú so svetlom rôznej vlnovej dĺžky, pri zohrievaní vlasového folikulu nedosahujú tak vysokú teplotu ako laserové epilátory, ktorú fungujú iba na báze monochromatického svetla. A práve preto je dôležité, aby ste takúto procedúru s laserom podstupovali iba v zariadení, ktoré spĺňa dôležité certifikáty na bezpečnosť lasera, pretože nekvalitný laser pri neodbornom ošetrení v sebe ukrýva veľké riziko poškodenia pokožky.

Ak by sme to mali zhrnúť – kvalitný IPL epilátor vám v pohodlí domova poskytne to, čo laserový epilátor u dermatológa, len na dosiahnutie trvalo hladkej pokožky bez chĺpkov budete musieť viac krát opakovať aplikáciu.

Najlepšie dámske epilátory roku 2018 podľa nás (porovnanie)

 ProduktHodnotenieCena (od) 
Epilátory s IPL technológiou
#1Philips Lumea
Prestige BRI956

(5 / 5)460 € Čítať recenzie
#2BRAUN Silk-expert
BD 5001 IPL

(4,9 / 5)249 € Čítať recenzie
#3Philips Lumea Advanced
IPL SC1997

(4,9 / 5)298,90 € Čítať recenzie
#4Remington IPL2000
i-Light Reveal

(4,6 / 5)135,17 € Čítať recenzie
Klasické epilátory
#1Braun Silk épil 9-561
Wet&Dry

(5 / 5)118,40 € Čítať recenzie
#2Philips Satinelle
Advanced BRE650

(4,9 / 5)100 € Čítať recenzie
#3BRAUN Silk-épil 7
7-561 Wet&Dry

(4,8 / 5)102,90 € Čítať recenzie
#4Braun Silk épil
5-541 Wet&Dry

(4,6 / 5)79,50 € Čítať recenzie

Epilátory s IPL technológiou

Vyššia investícia do epilátora sa vám vráti v podobe dlhodobo hladkej pokožky už po niekoľkých použitiach a to natrvalo.

Epilátory sú klinicky testované a mnohé z nich odporúčané i dermatológmi. Dôležité je však rešpektovať pokyny výrobcu o farbe chĺpkov a pokožky. Takéto epilátory totiž štandardne nie sú určené pre veľmi svetlé chĺpky, biele a ryšavé / hrdzavé (chĺpky majú menšie množstvo melanínu, nepohlcujú svetelnú energiu) a taktiež ani pre veľmi tmavú pokožku, lebo čím je odtieň pokožky tmavší, tým viac svetelnej energie pohltí a účinok na chĺpky je minimálny.

#1 Philips Lumea Prestige BRI956 (od 460 €)

Najlepší epilátor s IPL technológiou pre domáce použitie


 Recenzia Philips Lumea Prestige BRI956  Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956 je jednotkou vo svojej kategórii. Ponúka veľký výber nastavení a prispôsobení presne podľa vášho typu kože a chĺpkov a i napriek tomu, že spomedzi našich recenzií najlepších epilátorov je najdrahší, je aktuálne najpredávanejším epilátorom na slovenskom trhu.

Už na pohľad vyzerá kvalitne a profesionálne. Je vhodný na použitie na celom tele i na tvár. Súčasťou balenia sú 4 unikátne nástavce – pre ošetrenie tela, tváre, oblasť podpazušia i citlivú oblasť bikín.

Snímač SmartSkin zistí odtieň vašej pokožky a na základe toho nastaví jeden z 5 stupňov svetelnej energie. K bezpečnosti prispieva aj ochranný UV filter a systém, ktorý zabraňuje nechceným zábleskom vo chvíli, keď epilátor nie je v kontakte s pokožkou.

Tento univerzálny epilátor je vybavený vysoko výkonnou žiarovkou (až 250 000 zábleskov) a pre pohodlnosť pri používaní ho môžete používať s káblom, i bez káblu.

Spokojní užívatelia si pochvaľujú bezbolestnú aplikáciu, jednoduché a bezpečné používanie, trvalé výsledky už po pár týždňoch (hladká pokožka, žiadne podráždenie a zarastujúce chĺpky), páči sa im vybavenosť zariadenia, cestovné púzdro a možnosť bezdrôtového použitia.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – IPL | Počet stupňov svetelnej energie – 5 | Nástavec na citlivú oblasť – áno | Nástavec na tvár – áno | Spôsob napájania – sieťové | Bezdrôtové použitie – áno | Hmotnosť – 1,1 kg

Video

Čo sa nám páči

 • profesionálny epilátor
 • 4 nástavce pre rôzne oblasti
 • snímač odtieňu pokožky SmartSkin
 • pokročilé bezpečnostné prvky
 • výborné výsledky v epilácii
 • výkonná žiarovka
 • možné aj bezdrôtové použitie

Čo sa nám nepáči

 • vyššia cena
NAŠE HODNOTENIE: (5 / 5)CENA: od 460 €
Prejsť do obchodu

#2 BRAUN Silk-expert BD 5001 IPL (od 249 €)

Elegantný a výkonný IPL epilátor v kompaktných rozmeroch


 Recenzia BRAUN Silk-expert BD 5001 IPL  Kvalitný epilátor BRAUN Silk-expert BD 5001 IPL využíva IPL technológiu, ktorá dokáže vyrobiť až 120 000 zábleskov (dlhá životnosť).

Impulz svetla zasiahne melanín vo folikuloch, zmení sa na teplo a to efektívne preruší rast ochlpenia. Chĺpky takto nemajú vôbec šancu, sú čoraz slabšie a po niekoľkých aplikáciách sa ich zbavíte natrvalo.

Je vybavený unikátnym senzorom SensoAdapt, ktorý sníma tón pokožky a tomu prispôsobuje intenzitu záblesku. Tmavšia pokožka totiž pohlcuje svetlo viac ako svetlá. Pokiaľ nie je v kontakte s kožou nie je riziko žiadneho náhodného záblesku, ale i tak pri jeho používaní chráňte svoj zrak kvalitnými slnečnými okuliarmi.

Pracuje v 2 režimoch svetla – normálny pre nohy, ruky, hrudník a jemný pre citlivú oblasť bikín, podpazušia a tváre. Vybrať si môžete jednu z 2 variant ošetrenia– “Posúvanie” – na väčšie ľahko dostupné plochy a “Stisknúť a uvoľniť” pre citlivé, ťažko dostupné a menšie oblasti.

Produkt je klinicky testovaný a má veľmi dobré odozvy od spotrebiteľov. Ošetrenie pokožky je dobre znášané a výsledok výborný, no pre bezpečnosť je dôležité rešpektovať pokyny uvedené v návode na použitie.

Tento model má iba sieťové napájanie, je bez nástavcov. Pre kúpu tohto epilátora vás však môže presvedčiť pomer cena / výkon, ergonomický tvar, ktorý veľmi dobre pasuje do ruky, extra nízka hmotnosť a pekné dizajnové spracovanie.

Hodnotenie v TestSieger.de(02/2016) ako „veľmi dobré“ – známka 1,3, 94 bodov zo 100: Skvelý produkt, ktorý sa dokonale prispôsobuje pokožke.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – IPL | Počet stupňov svetelnej energie – 2 | Nástavec na citlivú oblasť – nie | Nástavec na tvár – nie | Spôsob napájania – sieťové | Bezdrôtové použitie – nie | Hmotnosť – 0,34 kg

Čo sa nám páči

 • automatické snímanie odtieňu pokožky
 • trvalé, rýchle a bezpečné odstránenie ochlpenia
 • pomer cena/kvalita
 • jednoduchá manipulácia
 • nízka hmotnosť (340g) + dlhý prívodný kábel

Čo sa nám nepáči

 • iba na sieťové napájanie
 • chýba cestovné púzdro
NAŠE HODNOTENIE: (4,9 / 5)CENA: od 249 €
Prejsť do obchodu

#3 Philips Lumea Advanced IPL SC1997 (od 298,90 €)

Kvalitný a overený výsledok. Výborný pomer cena / výkon


 Recenzia Philips Lumea Advanced IPL SC1997  Ďalší výborne predávaný IPL epilátor značky Philips – Philips Lumea Advanced IPL SC1997 je lacnejším bratom víťaza nášho rebríčka, no na kvalitách epilácie mu to vôbec neuberá.

Rovnako ako Lumea Prestige IPL BRI956, aj tento epilátor je vybavený vysoko výkonnou žiarovkou (250 000 zábleskov), snímačom odtieňa pokožky, 5 nastaviteľnými stupňami svetelnej energie, UV filtrom a systémom, ktorý zabráni nechceným zábleskom.

V balení sú dva základné nástavce – jeden s ústím s plochou 4 cm² pre rýchle ošetrenie veľkých rovných plôch (nohy, ruky, chrbát, …) a druhý s ústím s plochou 2 cm² pre cielenú aplikáciu na citlivé miesta (tvár, podpazušie, oblasť bikín).

Aplikuje sa buď plynulo – posuvným pohybom po ošetrovanej ploche, alebo cielene – záblesk zo zariadenia vyjde po pritisnutí na pokožku. Používanie je jednoduché a epilácia rýchla a bezbolestná (tvár za 1 minútu, podpazušie – 1 minúta, spodná časť nohy – 8 minút).

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – IPL | Počet stupňov svetelnej energie – 5 | Nástavec na citlivú oblasť – áno | Nástavec na tvár – áno | Spôsob napájania – sieťové | Bezdrôtové použitie – nie | Hmotnosť – 0,7 kg

Čo sa nám páči

 • životnosť až 250 000 zábleskov
 • cestovné púzdro
 • bezpečnostné prvky – ochranný UV filter, žiadne nechcené záblesky
 • snímač odtieňov pokožky
 • už po 4 ošetreniach perfektné výsledky
 • 2 režimy : posunutie a záblesk, pritisnutie a záblesk

Čo sa nám nepáči

 • prevádzka iba s pripojeným káblom
NAŠE HODNOTENIE: (4,9 / 5)CENA: od 298,90 €
Prejsť do obchodu

#4 Remington IPL2000 i-Light Reveal (od 135,17 €)

Najlepší lacný IPL epilátor


 Recenzia Remington IPL2000 i-Light Reveal  Ak by ste chceli porovnať laserový epilátor Remington IPL2000 i-Light Reveal s predchádzajúcimi IPL epilátormi, tak by vám ako prvé do očí udrela výrazne nižšia cena a s ňou i nižšia životnosť žiarovky – 6000 zábleskov.

Možno v tomto prípade nemá parametre profesionálneho odstraňovača chĺpkov, ktorý poslúži viacerým príslušníkom rodiny, ale na obyčajné domáce použitie je úplne ideálny.

Častokrát sa najmä pri drahších epilátoroch môžete z recenzií dočítať, že náklady na kúpu jedného drahšieho modelu si napríklad sestry či kamarátky rozdelili medzi seba. Veď ak epilátor funguje tak ako má, je dokonale hygienický a po 4-5 použitiach už nemáte žiadne chĺpky. Tento epilátor značky Remington je cenovo veľmi dostupný a dali by sme mu prívlastok „súkromný“.

Má integrovaný senzor pleti a 3 režimy svetelnej energie. Technológia Propulse prenikne hlboko do vlasového folikulu a chĺpok zničí. Je vhodný predovšetkým na ošetrenie menších a citlivých oblastí, pokožku nedráždi, ani nespôsobuje svrbenie či silné začervenanie. Má zrozumiteľný displej, z ktorého odčítate úroveň zostávajúcej batérie a režim svetelnej energie. Tento model je dobíjateľný, bezdrôtový, teda vás neobmedzuje žiadny kábel.

Za zmienku stojí aj informácia, že náhradná hlava s novou žiarovkou stojí približne 2/3 z ceny zariadenia.

Hodnotenie v TestSieger.de (08/2017) ako „dobré“ – známka 1,9 – 82 bodov zo 100 : Jednoduchá a bezbolestná epilácia, na ktorú treba kúsok trpezlivosti.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – IPL | Počet stupňov svetelnej energie – 3 | Nástavec na citlivú oblasť – nie | Nástavec na tvár – nie | Spôsob napájania – sieťové | Bezdrôtové použitie – áno | Hmotnosť – – kg

Čo sa nám páči

 • cenová dostupnosť
 • kvalitná ProPulse technológia – pokožku nedráždi
 • detekcia odtieňa pokožky
 • bezdrôtový model
 • LCD displej

Čo sa nám nepáči

 • životnosť žiarovky – 6000 zábleskov (hlavu je však možné vymeniť)
 • menej praktický tvar
 • vhodný skôr na ošetrenie menších oblastí
NAŠE HODNOTENIE: (4,6 / 5)CENA: od 135,17 €
Prejsť do obchodu

Klasické epilátory

Ak sa rozhodnete pre klasický epilátor, ktorý chĺpky vytrháva rotačnou hlavicou s pinzetami, tak môžete získať hladkú pokožku až na 4 týždne. Pri lacnejších modeloch sa takáto predstava epilácie spája s bolesťou, podráždením a zarastaním chĺpkov.

Najkvalitnejšie epilátory sú však vybavené masážnymi systémami, hlavicou, ktorá sa prispôsobuje kontúram tela a využitím za sucha i za mokra. Okrem toho majú veľmi jednoduchú údržbu a v ich jadre je ukrytá kvalitná dobíjateľná batéria s dlhou výdržou.

V balení častokrát nie je len samotný epilátor, ale i mnoho ďalších pomocníkov. Prečítajte si naše recenzie a zhodnotenie najlepších klasických epilátorov a možno tu nájdete svojho favorita.

#1 Braun Silk épil 9-561 Wet&Dry (od 118,40 €)

Najpredávanejší klasický epilátor


 Recenzia Braun Silk épil 9-561 Wet&Dry  V teste epilátorov obstál najvyšší model značky Braun – Braun Silk épil 9-561 Wet&Dry s veľmi dobrým hodnotením (TestSieger.de, známka 1,3 – 93 bodov zo 100, 03/2017). Recenzie spotrebiteľov sú veľmi pozitívne a kvalitné spracovanie modelu i praktické príslušenstvo z neho robia všestranného pomocníka pre vašu krásu.

Epilovacia hlava je vybavená štyridsiatimi MicroGrip pinzetami, ktoré zachytia chĺpky o dĺžke už 0,5 mm. Je o 40% širšia ako staršie verzie a zachytí tak na jeden záber viac chĺpkov. Navyše je táto hlava výkyvná dopredu a dozadu o 30° a veľmi dobre sa prispôsobuje kontúram tela. Epilácia môže prebiehať na sucho i na mokro. Epilátor je vodotesný a bezdrôtový – s výdržou 40 minút na jedno nabitie (batéria je plne nabitá za 1 hod.).

Vysokofrekvenčný pulzujúci masážny systém zmierňuje bolestivosť a zlepšuje prekrvenie pokožky a vytrhnutie chĺpkov tak nesprevádza začervenie, ako je to zvykom u lacnejších epilátorov. Na hlavicu s pinzetami môžete nasadiť i praktické nástavce na tvár a citlivú oblasť. Súčasťou balenia je aj druhá hlava – holiaca – so zastrihávacím nástavcom. Ak si niektoré oblasti netrúfate epilovať, jednoducho ich oholíte.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – klasický, pinzetový | Počet rýchlostí – 2 | Nástavce – 2 hlavice s príslušenstvom | Použitie – na mokro aj sucho |Bezdrôtové použitie – áno | Doba prevádzky – 40 min |Doba nabitia – 60 min |Hmotnosť epilátora – 0,4 kg

Video

Čo sa nám páči

 • pomer cena / kvalita
 • epilácia na mokro i na sucho
 • 2 výkonné hlavy – epilovacia a holiaca
 • 40 MicroGrip pinziet – zachytí aj drobné chĺpky
 • masážny systém = nízka bolestivosť
 • osvetlenie pri epilácii – SmartLight
 • dobrá výdrž batérie

Čo sa nám nepáči

NAŠE HODNOTENIE: (5 / 5)CENA: od 118,40 €
Prejsť do obchodu

#2 Philips Satinelle Advanced BRE650 (od 100 €)

Multifunkčný produkt vo vysokej kvalite


 Recenzia Philips Satinelle Advanced BRE650  Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650 sa nám veľmi páči. Ak uvažujete o tom, či a aký epilátor kúpiť, tak ak si vyberiete tento model, získate hneď 4 v 1.

Okrem epilovacej hlavice totiž v balení nájdete holiacu hlavicu, masážnu hlavicu a hlavicu na peeling / exfoliáciu pokožky. A to všetko za cenu jedného kvalitného epilátora.

Poďme na to postupne. V teste epilátorov získal veľmi dobré hodnotenie – TestMagazin.de (07/2017), 93 bodov zo 100, známka 1,4.

Je elegantný, ženský, má inovatívny tvar a veľmi dobre sa s ním manipuluje. Epilovacia hlava je širšia a je na nej 32 epilačných pinziet, ktoré majú špeciálnu keramickú úpravu so zdrsneným povrchom, a tak sa chĺpky z pinziet po zachytení nevyšmyknú. Spolu s ňou môžete použiť i jeden zo 4 nástavcov – na tvár, na citlivé oblasti, napínač pokožky alebo masážny nástavec. Pri epilácii sa ako veľmi praktické javí osvetlenie chĺpkov OptiLight.

Pre extra citlivé miesta využijete holiacu hlavu so zastrihovacím hrebeňom. Príjemný relax a prekrvenie pokožky vám prinesie masážna hlavica a rotačná hlavica na peeling s hypoalergénnymi štetinami, ktorej používanie výrazne prispieva k odstráneniu odumretých kožných buniek alebo i k zmierneniu prejavov celulitídy.

Epilátor sa môže používať na sucho i na mokro, je bezdrôtový a teda dobíjateľný – za 1,5 hodinu nabíjania získate 40 minút stabilného chodu.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – klasický, pinzetový | Počet rýchlostí – 2 | Nástavce – 4 hlavice s príslušenstvom | Použitie – na mokro aj sucho |Bezdrôtové použitie – áno | Doba prevádzky – 40 min |Doba nabitia – 90 min |Hmotnosť epilátora – 0,4 kg

Čo sa nám páči

 • 4v1 – epilácia, depilácia, masáž, peeling
 • keramické pinzety
 • elegantné prevedenie a ergonomický tvar
 • kvalitné spracovanie
 • bezdrôtové použitie
 • na mokré i suché použitie
 • dlhá výdrž batérie

Čo sa nám nepáči

 • spomedzi našich recenzií najdlhšia doba nabíjania
NAŠE HODNOTENIE: (4,9 / 5)CENA: od 100 €
Prejsť do obchodu

#3 BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry (od 102,90 €)

Kvalitný Braun epilátor. Výborne predávaný model


 Recenzia BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry  Dámsky epilátor BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry vyniká jednoduchým použitím, kvalitným bezbolestným epilovaním a viacerými praktickými nástavcami – ako stvorenými pre pokožku ženy.

Má veľmi pekný bielo-strieborný dizajn a dobre padne do ruky. Z názvu je jasné, že ho môžete používať ako na sucho, tak aj počas sprchy alebo kúpeľu. Jeho súčasťou je kvalitná dobíjateľná batéria s výdržou 40 minút.

Vo výkyvnej epilovacej hlavici je 40 pinziet s technológiou CloseGrip, ktoré by mali zachytiť i tie najmenšie chĺpky pri pokožke. S týmto im pomáhajú výbežky SoftLift, ktoré chĺpky nadvihujú a navádzajú priamo k pinzetám na vytrhnutie. Okrem tohto sú jej súčasťou aj masážne kotúčiky na zmiernenie bolestivosti. S 3 nástavcami zvládnete úpravu rôznych častí tela – 1x nástavec na tvár, 1x na citlivú oblasť a 1x na presnú epiláciu. Aby vám žiadny chĺpok neunikol, na epiláciu si so zabudovaným LED svetlom SmartLight môžete posvietiť.

Okrem epilácie môžete s týmto strojčekom chĺpky aj holiť alebo zastrihávať – v balení je praktická holiaca hlavica, ktorá je rovnako dobrá ako epilovacia, a zastrihávací nástavec.

Hodnotenie v TestSieger.de (07/2017) ako „dobré“ – známka 1,6 , 88 bodov zo 100 : skutočne dobrý epilátor s praktickými nástavcami.

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – klasický, pinzetový | Počet rýchlostí – 2 | Nástavce – 2 hlavice s príslušenstvom + bikiny zastrihávač | Použitie – na mokro aj sucho |Bezdrôtové použitie – áno | Doba prevádzky – 40 min |Doba nabitia – 60 min |Hmotnosť epilátora – 0,5 kg

Čo sa nám páči

 • kvalita značky Braun
 • 2v1 – epilácia aj holenie
 • model obľúbený u spotrebiteliek
 • bezkáblové používanie až 40 minút
 • aktívny masážny nástavec
 • Wet&Dry – na mokro i na sucho

Čo sa nám nepáči

 • občas vynecháva slabšie chĺpky (treba prejsť viac krát)
NAŠE HODNOTENIE: (4,8 / 5)CENA: od 102,90 €
Prejsť do obchodu

#4 Braun Silk épil 5-541 Wet&Dry (od 79,50 €)

Overená kvalita a výborný výsledok


 Recenzia Braun Silk épil 5-541 Wet&Dry  Cenovo dostupný epilátor známej značky Braun Silk-epil 5-541 Legs&Body vám ponúkne všetko to, čo sa od moderného epilátora žiada. V epilovacej hlavici je 28 MicroGrip pinziet, ktoré zachytia aj chĺpky krátke iba 0,5 mm. Je ideálnym modelom pre začiatočníčky, ktoré sa epilácie tak trochu boja. Ako je už pri Braunoch zvykom, i táto hlavica je výkyvná, aby sa mohla lepšie prispôsobovať záhybom pokožky. Po nasadení nástavca s vysokorýchlostnými masážnymi kotúčikmi sa znižuje bolestivosť epilácie.

Tam, kde si netrúfate pokožku epilovať, stačí jednoducho použiť holiacu hlavicu, poprípade i praktický zastrihávací nástavec. Ako už z názvu vyplýva, tento model je určený predovšetkým na úpravu pokožky nôh a väčších plôch tela.

Súčasťou balenia nie sú nástavce na tvár alebo citlivú oblasť bikín, no pri troche cviku sa i tieto oblasti dajú zvládnuť.

Epilátor môžete používať na mokro (v sprche, vo vani) i na sucho, je bezdrôtový s dobou prevádzky 30 minút (plné nabitie už za 1 hodinu).

Kľúčové technické parametre: Typ epilátora – klasický, pinzetový | Počet rýchlostí – 2 | Nástavce – 2 hlavice s príslušenstvom + bikiny zastrihávač | Použitie – na mokro aj sucho |Bezdrôtové použitie – áno | Doba prevádzky – 30 min |Doba nabitia – 60 min |Hmotnosť epilátora – 0,35 kg

Čo sa nám páči

 • pomer cena / výkon
 • kvalitné spracovanie
 • 2 hlavice – epilácia a holenie
 • vysokofrekvenčná masáž
 • Wet&Dry použitie
 • bezdrôtový
 • nízka hmotnosť – 350 g

Čo sa nám nepáči

 • bez osvetlenia
NAŠE HODNOTENIE: (4,6 / 5)CENA: od 79,50 €
Prejsť do obchodu
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového epilátoru. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepších epilátorov na trhu.
Recenzie 8 najlepších epilátorov 2018 (IPL i klasické)
5 (100%) 1 vote

0 Zdieľanie

Přidejte váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin