Najlepšie IPL epilátory: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov


Aké sú najlepšie IPL epilátory a aké výsledky sa s nimi dajú dosiahnuť? Ak sa chcete zbaviť chĺpkov na dlhšiu dobu, IPL epilátory predstavujú zaujímavý spôsob, ako dosiahnuť krásne hebkú pokožku bez chĺpkov v pohodlí domova. Niekoľko tipov na veľmi dobre hodnotené IPL epilátory zo súčasnej ponuky nájdete v nasledujúcom rebríčku. Sprevádzajú ich pozitívne hodnotenia, ktoré nešetria chválou…

Skôr, ako sa do IPL epilácie pustíte, zvážte, či ste na ňu vhodný adept. Hoci ide o čoraz populárnejší spôsob odstraňovania chĺpkov z rôznych častí tela, táto metóda nie je pre každého. Záleží totiž od odtieňu pleti a farby samotných chĺpkov. Viac o tom, ako IPL epilácia funguje, pre koho je vhodná a ako vybrať IPL epilátor, s ktorým budete dlhodobo spokojní, sa dozviete z nasledujúceho prehľadu. V ňom sumarizujeme to najdôležitejšie, čo sa o IPL epilátoroch oplatí vedieť. A keďže IPL epilátory nepatria k najlacnejším prístrojom a ani nie sú všetky rovnako kvalitné, pri svojom výbere neprehliadnite dostupné testy a recenzie IPL epilátorov, v ktorých nájdete cenné postrehy z reálneho používania a ne/spokojnosť s výsledkom.

Najlepšie IPL epilátory podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

+ IPL epilátor na tvár, nohy, intímne partie, chrbát a telo
+ 4 nadstavce a elegantné béžové púzdro
+ Presný, dôkladný, elegantný a jednoduchý na používanie
+ So snímačom odtieňa pokožky, šetrný aj k citlivej pokožke
+ Epilátor zvládne až 125 zábleskov za minútu
od 430 €
Počet nadstavcov: 4 | Počet zábleskov: 400 000
⭐ 100 %
Čítať recenzie
#2Philips Lumea Series 9900

+ IPL epilátor na tvár, nohy, intímne partie, chrbát a telo
+ Bezbolestné ošetrenie jednoducho, pohodlne a bez podráždenia
+ 4 inteligentné, unikátne zakrivené nadstavce
+ Vybavený inteligentným senzorom SmartSkin, ktorý zisťuje odtieň pokožky aj chĺpkov
+ Použitie s káblom aj bez
od 600 €
Počet nadstavcov: 3 | Počet zábleskov: 450 000
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3Philips Lumea Advanced SC1998

+ Senzor pleti pomôže vybrať intenzitu záblesku
+ Bezpečné použitie doma s viditeľnými výsledkami
+ Ľahšie a neprerušované použitie – používa sa jednoduchým posuvným spôsobom
+ Nadstavec pre citlivé oblasti a pre tvár
+ Širšie zábleskové okienko
od 320 €
Počet nadstavcov: 2 | Počet zábleskov: 250 000
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Braun Silk-expert Pro 3 PL3139 IPL

+ IPL epilátor vhodný predovšetkým na telo
+ Na výber z 3 režimov – navolíte si intenzitu podľa svojich potrieb
+ Disponuje UV filtrom, aby zostala vaša pokožka chránená
+ Generuje až 100 zábleskov za minútu
+ Senzor snímania odtieňa pleti
od 290 €
Počet nadstavcov: 2 | Počet zábleskov: 300 000
⭐ 94 % Čítať recenzie
#5TrueLife BELLE IPL epilátor E5

+ Prístroj 3v1 – na chĺpky, akné a omladenie pokožky
+ Na ošetrenie celého tela vrátane citlivejších miest
+ Automatický a manuálny režim
+ Na veľké aj malé plochy
+ Použitie epilátora je veľmi ľahké
od 250 €
Počet nadstavcov: xxx | Počet zábleskov: 600 000
⭐ 92 % Čítať recenzie
#6TrueLife Belle IPL E3

+ Priaznivá cena + vysoký počet zábleskov
+ Na ošetrenie celého tela vrátane citlivejších miest
+ Úplne bezbolestné ošetrenie
+ Automatický aj manuálny režim
+ Možnosť rozšírenia o ďalšie druhy starostlivosti
od 170 €
Počet nadstavcov: 1 | Počet zábleskov: 600 000
⭐ 92 % Čítať recenzie

Ako vybrať IPL epilátor

K odstraňovaniu chĺpkov z pokožky sa dá pristupovať rôznymi spôsobmi. Najznámejšie je holenie žiletkou, využívanie depilačných krémov, voskov či rozmanitých epilačných aj depilačných prístrojov. Rozlišovať treba najmä medzi pojmami depilácia a epilácia.

Pri depilácii sa zbavujeme chĺpkov vyrastených nad kožou, teda ich viditeľnej časti. Efekt hladkej pokožky trvá iba pár dní. Epilácia predstavuje spôsob, pri ktorom sa zbavujeme aj časti chĺpkov v podkoží a hladká pokožka tak vydrží niekoľko týždňov – v závislosti od rýchlosti rastu ochlpenia. Avšak, práve epilácia sa často spájala s bolestivými procedúrami (vytrhávanie chĺpkov naraz) a viac podráždenou pokožkou. IPL epilátory priniesli pokročilú technológiu, ktorá nevyžaduje bolestivé trhanie chĺpkov a zanecháva pokožku hladkú v horizonte niekoľkých týždňov až mesiacov. Čo sa o IPL epilátoroch oplatí vedieť?

Čo je IPL epilátor? Ako funguje?

IPL epilátor je prístroj, ktorý pracuje s technológiou intenzívneho pulzného svetla (z angl. Intensive Pulse Light) a spôsob, akým chĺpky odstraňuje sa nazýva aj fotoepilácia. Používa sa na telo, citlivú oblasť bikín i na tvár.

Ide o ošetrenie svetlom, pri ktorom intenzívne záblesky svetla zahrievajú chĺpky v podkoží, poškodzujú ich a tým znemožňujú ich ďalší rast.

Chĺpky v rastovej fáze, ktoré sú zasiahnuté intenzívnym zábleskom prestávajú rásť, odumrú a z pokožky vypadnú. Svetlo, ktoré z IPL prístroja vychádza, zahrieva najmä pigmentované tmavšie chĺpky. Čím viac pigmentu chĺpok obsahuje, tým viac energie zo svetla sa v ňom nahromadí a premení sa na teplo, ktoré spôsobí jeho „znefunkčnenie“. Pri IPL epilácii sú zničené aj bunky, ktoré vytvárajú nové chĺpky, a preto môže efekt hladkej pokožky po tejto procedúre trvať dlhé týždne až mesiace.

Aká je trvácnosť IPL epilácie?

Je dobré vedieť, že IPL epilácia nie je celkom jednorazová záležitosť a aj z toho dôvodu sú IPL prístroje konštruované s dlhou životnosťou.

Procedúru je zvyčajne potrebné zopakovať v rozmedzí niekoľkých týždňov, nakoľko pri jednej aplikácii IPL epilátor nezasiahne všetky chĺpky v rastovej fáze. Tie, ktoré práve odpočívajú, sa jeho účinku vyhnú a prídu na rad neskôr, pri ďalšej epilácii. Pri správne nastavenom pláne sa však už za niekoľko týždňov môžete v domácom prostredí dopracovať k hladkej pokožke na dlhé mesiace. Z času na čas sa objavujú nové chĺpky (prebudené folikuly), no ich výskyt by mal byť výrazne menší, ako bežná hustota ochlpenia.

žena hladká pokožka

Klasický epilátor vs. IPL epilátor: Aký je medzi nimi rozdiel?

Zásadný rozdiel je v metóde odstraňovania chĺpkov. Klasický epilátor má hlavicu osadenú systémom malých pinziet, ktoré chĺpky vyrastené kúsok nad pokožky zachytávajú a okamžite vytrhávajú. Efekt hladkej pokožky po epilácii týmto spôsobom pretrváva niekoľko dní až 2 týždne.

Pri IPL epilácii sú chĺpky zasiahnuté intenzívnym pulzným svetlom. Sú zahriate, narušené a z pokožky vypadávajú. Zničené sú tiež bunky, ktoré by na ich mieste vytvorili nové chĺpky. Hladkú pokožku tak získate na dlhé mesiace.

Je IPL epilácia bezbolestná?

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že IPL epilácia predstavuje bezbolestný a pohodlný spôsob, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov.

IPL epiláciu zriedkavo pri prvom ošetrení sprevádzajú mierne pocity pálenia, štípania, ktoré sa prirovnávajú „švihnutiu gumičky“. Veľmi závisí od kvality IPL prístroja (intenzita svetla, rýchlosť záblesku, tvar nadstavca), citlivosti pokožky, prahu bolesti, ale aj od odtieňu pokožky a farby samotných chĺpkov. Nesprávne nastavená intenzita záblesku, miesto s podráždenou pokožkou či silný prítlak môžu zapríčiniť istý diskomfort.

Pre koho je IPL epilátor vhodný?

Skôr, ako sa rozhodnete pre IPL epilátor, starostlivo zvážte, či ste vhodným adeptom. Dôležité je posúdiť odtieň pokožky a farbu ochlpenia.

IPL epilátor bude najlepšie fungovať u ľudí s veľmi svetlou, svetlou až snedou pokožkou, ktorí majú stredne hnedé až čierne chĺpky. Nie je vhodný pre ľudí s tmavou pleťou, nakoľko tmavá pleť obsahuje veľa melanínu, a práve tento pigment pohlcuje svetelné záblesky. Výsledkom je nepríjemné prehrievanie pokožky a slabý účinok na chĺpky.

Ani ľudia s veľmi svetlými, sivými a ryšavými chĺpkami nebudú s pôsobením IPL epilátora spokojní. Chĺpky tejto farby nemajú dostatok melanínu a pulzné svetlo ich nedokáže zahriať ani rozrušiť.

Najlepšie výsledky s IPL epilátorom dosahujú ženy a muži, ktorí majú istý kontrast medzi odtieňom pokožky a farbou chĺpkov – napríklad svetlá pleť a hnedé chĺpky.

Ako vybrať IPL epilátor podľa svojich potrieb? Základné otázky na zváženie

Existujú rôzne IPL epilátory, ktoré na prvý pohľad vyzerajú veľmi podobne. Ak chcete vybrať ten správny IPL prístroj pre potreby vašej pokožky, položte si nasledujúce otázky:

 • Aký je váš odtieň pleti a odtieň vlasov? Ak nemáte tmavú pleť alebo svetlé a ryšavé chĺpky, je veľká šanca, že IPL epilátor bude fungovať tak, ako sa od neho očakáva.
 • Z ktorých častí tela chcete odstrániť chĺpky? IPL epilátory majú rôzne nadstavce, ktoré sa líšia aplikačnou plochou (veľkosťou okienka). V balení môžete nájsť univerzálny nadstavec na telo, no aj nadstavce na oblasť tváre a bikín.
 • Ako dlho chcete zariadenie používať? Všímajte si údaj o životnosti lampy vyjadrenej počtom zábleskov. Pri výraznejšom ochlpení je predpoklad častejšieho používania – najmä v prvých týždňoch/mesiacoch.
 • Chcete káblový alebo bezdrôtový IPL epilátor? Jeden vás osloví stabilným výkonom po celú dobu používania a druhý slobodou pohybu kdekoľvek v domácnosti.

Životnosť epilátora/Počet zábleskov

Jedným z dôležitých číselných údajov pri IPL epilátoroch je počet zábleskov žiarovky, ktorý úzko súvisí so životnosťou epilátora/lampy.

Životnosť lampy je cca od 100 000 do 500 000 zábleskov. Tento údaj je uvedený v popise produktu. Na jedno ošetrenie sa minie priemerne 100 – 600 zábleskov, v závislosti od veľkosti epilovanej partie. Ak chcete, aby bola epilácia komplexná a s chĺpkami ste mali pokoj na dlhé mesiace, treba IPL epiláciu zopakovať priemerne 6 – 8 krát v určenom časovom rozpätí.

Ak by ste epiláciu vykonali 6 krát s 500 zábleskami, využijete na to cca 3000 zábleskov. Kvalitný IPL epilátor má teda zvyčajne lampu s nadštandardnou životnosťou.

Nadstavce IPL epilátora a ich využitie

Chcete epilovať nohy, ruky, citlivú oblasť podpazušia a bikín alebo tvár? Väčšina IPL epilátorov je lákadlom práve z dôvodu možnosti použitia na rôzne oblasti tela a tváre. Tomu by mala zodpovedať aj výbava – teda počet nadstavcov, ktoré podľa potreby jednoducho vymeníte.

Nadstavce sa medzi sebou líšia predovšetkým tvarom (rozdielne zaoblenie, sklon, …), priepustnosťou filtrov a veľkosťou aplikačného okienka.

 • Na oblasť tváre sa využíva najmenší nadstavec s aplikačným okienkom, ktoré pri jednom priložení pokryje plochu cca 2 cm2. Využíva sa oblasť okolo pier, bokombrady a bradu.
 • Na oblasť bikín a podpazušia je vhodný nadstavec s aplikačným okienkom o veľkosti cca 3 cm2. Je navrhnutý tak, aby sa s ním dali epilovať aj citlivé záhyby tela.
 • Na epiláciu väčších a rovnejších častí tela (ruky, nohy, hruď, chrbát), je určený telový nadstavec s najväčším aplikačným okienkom, aby nebola epilácia príliš zdĺhavá. Jedným priložením pokryjete plochu cca 4 – 6 cm2.

hladké nohy

Intenzita pulzného svetla

Pokožka na ľudskom nie je vo všetkých miestach rovnaká. Niekde je tenšia a citlivejšia, inde zase hrubšia a viac znesie. Na miesta s hrubšou pokožkou môžete používať vyššiu intenzitu pulzného svetla, kým na citlivé časti sa odporúča aplikovať pulzné svetlo nižšej intenzity.

 • Lacné IPL epilátory pracujú iba s jedným stupňom intenzity, čo býva na ošetrenie celého tela nedostačujúce.
 • Lepšou voľbou je mať na výber z viacerých stupňov, aby ste citlivejšiu pokožku nevystavili podráždeniu. Pomerne často sa stretnete s 3 až 5 stupňami intenzity.
 • V prípade prémiových modelov sa dokonca nemusíte starať ani o nastavenie optimálneho stupňa. Prístroje totiž disponujú pokročilými senzormi odtieňa pleti a chĺpkov a intenzitu pulzného svetla dokážu automaticky prispôsobiť podľa toho, čo zosnímajú.

Automatické a manuálne režimy

Chcete o vykonaní záblesku rozhodovať vy alebo iba prístroj jednoducho posúvať po pokožke a záblesky bude vykonávať sám? Pri IPL epilátoroch sa stretnete s manuálnymi a automatickými režimami. V manuálnom režime prístroj posuniete pokožke a záblesk vyvoláte stlačením príslušného tlačidla. V automatickom režime vykonáva prístroj záblesky sám.

Napájanie IPL epilátora

 • Káblový IPL epilátor pracuje rovnomerne počas celej doby používania a netreba sa starať o nabíjanie akumulátora. Je tiež ľahší, no musíte s ním pracovať poblíž elektrickej zásuvky.
 • Bezdrôtový IPL epilátor vás nebude obmedzovať v pohybe, no treba počítať s vybíjaním a opakovaným nabíjaním. Jeho hmotnosť bude o čosi vyššia. Pri nastavení vyššej intenzity pulzného svetla sa môže vybiť aj počas procedúry.
 • Na trhu sú tiež dostupné IPL epilátory s kombinovaným napájaním, ktoré spájajú výhody oboch základných kategórií.

Ergonómia, ovládanie a nastavenie IPL epilátora

Epilátor musí mať solídne zvládnutú ergonómiu a správne vyváženie, aby vašu ruku nadmerne neunavoval a dalo sa s ním pohodlne pracovať. To majú modely od známych značiek zvládnuté na veľmi dobrej úrovni. Väčšina z nich je dizajnom, farebne i veľkostne navrhovaná pre ženy, to znamená, že dobre padnú aj do útlejších dlaní.

Aj s ovládaním epilátora sa dá celkom rýchlo zoznámiť. Nastavenie epilátora je nenáročné a intuitívne. Pri lacnejších modeloch budete manuálne vyberať z niekoľkých stupňov intenzity záblesku (3 – 5 stupňov, výber podľa tabuľky priloženej k návodu), drahšie modely disponujú senzorom odtieňa pleti (a najnovšie aj senzorom chĺpkov) a automaticky nastavujú vhodnú intenzitu záblesku, aby bola epilácia efektívna a súčasne šetrná k pokožke.

Ceny IPL epilátorov

Aké sú hlavné rozdiely medzi lacným a drahším IPL epilátorom? Koľko zaplatíte za kvalitný IPL epilátor? Pre rýchlejšiu orientáciu sme dostupnú ponuku rozdelili do troch nasledujúcich kategórií.

IPL epilátory do 150 eur

Pri lacných IPL epilátoroch počítajte s kratšou životnosťou žiarovky, menším počtom nadstavcov a káblovou prevádzkou. Ani miera prispôsobenie svetelnej intenzity nemusí byť dostačujúca. Pri nekomplikovanom ochlpení alebo na prvé zoznámenie s IPL epiláciou však nebýva ani lacnejší IPL epilátor zlou voľbou. Vyberajte z ponuky známejších značiek a zaujímajte sa o dobré recenzie. V nich nájdete vhodných adeptov.

IPL epilátory od 150 do 300 eur

Vo výbave epilátorov z tohto cenového rozpätia už nájdete viacero nadstavcov na epiláciu tváre alebo citlivejších partií. S rastúcou cenou sa predlžuje životnosť lampy (vyšší počet zábleskov) a pribúdajú možnosti individuálneho prispôsobenia podľa odtieňu pleti aj chĺpkov.

IPL epilátory od 300 eur

Kategória, ktorú reprezentujú aktuálne najpredávanejšie IPL epilátory, zaujme pomerom cena/výkon už aj náročnejších kupujúcich. Ide o detailne premyslené prístroje, ktoré chcú pracovať efektívne a s výborným výsledkom. Disponujú lampami s nadštandardne vysokým počtom zábleskov. Napájanie môže byť akumulátorové, sieťové aj kombinované. V balení nájdete viacero nadstavcov, ktoré sú plne prispôsobené partiám, na ktoré majú byť používané. Veľmi populárne sú modely, ktoré pomocou senzorov automaticky detekujú odtieň pokožky a farbu chĺpkov.

Najlepšie značky IPL epilátorov

 • Philips – Líder s ponukou kvalitných IPL prístrojov. Výborná predajnosť a spokojné recenzie. Dostupné sú rôzne modely v rozličných cenách.
 • Braun – Obľúbená značka má na svojom konte cenovo dostupné aj prémiovo vybavené IPL epilátory, ktoré sa tešia priazni kupujúcich. Zaujímavá výbava a veľmi atraktívny dizajn.
 • TrueLife – Veľké množstvo spokojných recenzií nájdete aj pri IPL epilátoroch značky TrueLife. Sľubujú bezbolestné a bezpečné používanie a viditeľné výsledky už po niekoľkých použitiach.
 • Concept – Značka Concept prichádza s IPL epilátormi v zaujímavom prevedení. Okrem IPL epilácie sú ich súčasťou aj nadstavce na omladenie pleti, odstránenie akné a upokojenie pokožky.
 • Beurer – Ak túžite po pohodlnom domácom odstránení chĺpkov, nenechajte si ujsť ponuku IPL epilátorov nemeckej značky Beurer. V ponuke bezdrôtové aj káblové modely za priaznivú cenu.
 • ETA – V kategórii prístrojov určených pre starostlivosť o telo má značka ETA viacero obľúbených produktov. K holiacim strojčekom a zastrihávačom fúzov sa pridali aj IPL epilátory vhodné na rôzne časti tela s 5 stupňami výkonu.

Najčastejšie kladené otázky – FAQ

Ako používať IPL epilátor?

Niekoľko hodín pre epiláciou by mali byť chĺpky oholené žiletkou a pokožka upokojená. Pozor na porezanie! Na IPL epilátor nasaďte nadstavec podľa epilovanej partie. Zvoľte manuálne vhodnú intenzitu pulzného svetla (podľa návodu na používanie) alebo nechajte prístroj automaticky vykonať tieto nastavenia. Po epilovanej oblasti postupujte systematicky a dôsledne, aby ste sa nemuseli na jedno miesto opakovane vracať. Vyhraďte si dostatok času a neponáhľajte sa.

Ako často a ako dlho treba IPL epilátor používať?

Dĺžka komplexnej epilácie a frekvencia používania IPL epilátora závisí od mnohých faktorov. Niekto má slabé, pomaly rastúce ochlpenie, iný bojuje s výraznejším a rýchlo rastúcim ochlpením. To znamená, že u niekoho úvodná procedúra potrvá 4 týždne, u ďalšieho aj viac ako 12 týždňov.

Odporúčame pozrieť si reálne recenzie IPL epilátorov, kde môžete nájsť osobné skúsenosti recenzentov a informácie o tom, ako si váš vyhliadnutý model poradil aj s tmavším a hustejším ochlpením.

Je IPL epilátor vhodný aj pre mužov?

Áno, hoci dizajn epilátorov osloví najmä dámy, IPL epilátor môžu používať aj páni – najmä na odstránenie nežiaduceho ochlpenia z tela. Na epiláciu pánskych fúzov nie je IPL epilátor vhodný.

Kedy IPL epilátor nepoužívať?

IPL epilátor sa nesmie používať na potetovanú pokožku ani na pokožku s permanentným make-upom. Pri epilácii sa vyhýbajte materským znamienkam (treba ich dôkladne prekryť). Opatrne aj v prípade oblastí s väčším výskytom červených žiliek. Jeho používanie sa neodporúča tehotným ani dojčiacim ženám.

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

+ IPL epilátor na tvár, nohy, intímne partie, chrbát a telo
+ 4 nadstavce a elegantné béžové púzdro
+ Presný, dôkladný, elegantný a jednoduchý na používanie
+ So snímačom odtieňa pokožky, šetrný aj k citlivej pokožke
+ Epilátor zvládne až 125 zábleskov za minútu
od 430 €
Počet nadstavcov: 4 | Počet zábleskov: 400 000
⭐ 100 %
Čítať recenzie
#2Philips Lumea Series 9900

+ IPL epilátor na tvár, nohy, intímne partie, chrbát a telo
+ Bezbolestné ošetrenie jednoducho, pohodlne a bez podráždenia
+ 4 inteligentné, unikátne zakrivené nadstavce
+ Vybavený inteligentným senzorom SmartSkin, ktorý zisťuje odtieň pokožky aj chĺpkov
+ Použitie s káblom aj bez
od 600 €
Počet nadstavcov: 3 | Počet zábleskov: 450 000
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3Philips Lumea Advanced SC1998

+ Senzor pleti pomôže vybrať intenzitu záblesku
+ Bezpečné použitie doma s viditeľnými výsledkami
+ Ľahšie a neprerušované použitie – používa sa jednoduchým posuvným spôsobom
+ Nadstavec pre citlivé oblasti a pre tvár
+ Širšie zábleskové okienko
od 320 €
Počet nadstavcov: 2 | Počet zábleskov: 250 000
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Braun Silk-expert Pro 3 PL3139 IPL

+ IPL epilátor vhodný predovšetkým na telo
+ Na výber z 3 režimov – navolíte si intenzitu podľa svojich potrieb
+ Disponuje UV filtrom, aby zostala vaša pokožka chránená
+ Generuje až 100 zábleskov za minútu
+ Senzor snímania odtieňa pleti
od 290 €
Počet nadstavcov: 2 | Počet zábleskov: 300 000
⭐ 94 % Čítať recenzie
#5TrueLife BELLE IPL epilátor E5

+ Prístroj 3v1 – na chĺpky, akné a omladenie pokožky
+ Na ošetrenie celého tela vrátane citlivejších miest
+ Automatický a manuálny režim
+ Na veľké aj malé plochy
+ Použitie epilátora je veľmi ľahké
od 250 €
Počet nadstavcov: xxx | Počet zábleskov: 600 000
⭐ 92 % Čítať recenzie
#6TrueLife Belle IPL E3

+ Priaznivá cena + vysoký počet zábleskov
+ Na ošetrenie celého tela vrátane citlivejších miest
+ Úplne bezbolestné ošetrenie
+ Automatický aj manuálny režim
+ Možnosť rozšírenia o ďalšie druhy starostlivosti
od 170 €
Počet nadstavcov: 1 | Počet zábleskov: 600 000
⭐ 92 % Čítať recenzie

⭐⭐⭐

Odporúčame pozrieť – Test a recenzia IPL epilátoru Braun Silk-expert Pro 5 – dojmy z používania, výhody, nevýhody, veľká galéria fotiek

5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin