Najlepšie soundbary: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie soundbaryAkú konektivitu a kvalitu zvuku ponúkajú najlepšie soundbary? Tentokrát budeme venovať pozornosť zdanlivo nenápadnej elektronike, ktorej úlohou je zlepšiť kvalitu ozvučenia aj vo vašej obývačke. Má veľký potenciál zaujať – zrazu nadobudnete pocit, že ste priamo v deji a váš vizuálno-akustický zážitok bude ešte lepší…

Ak ste si kúpili nový televízor, možno máte pocit, že zvuk zaostáva za kvalitou obrazu. Ide o jeden z menších nedostatkov moderných televízorov. Výrobcovia sa prirodzene zameriavajú na kvalitu obrazu a reprodukcii zvuku sa nedostáva toľko pozornosti. Reproduktory vstavané do úzkeho profilu vašej novej Full HD alebo 4K UHD TV nemôžu dosiahnuť taký výkon a presvedčivosť zvuku, ako kvalitné domáce kino. Nedovolia im to rozmery samotného televízora. Pred pár rokmi s pomerne veľkým úspechom vstúpili na trh soundbary a čiastočne vytlačili z predaja klasické reproduktorové sústavy (domáce kino). Kompaktná elegantná „zvuková tyčinka“ nezaberá veľa miesta, nie je náročná na inštaláciu a ponúka vyššiu kvalitu ozvučenia než zo samotných vstavaných reproduktorov na TV. Pravdou však je, že kým ste nemali možnosť počuť rozdiely, možno ani netušíte, že zvuk vo vašich obľúbených programoch je na úplne inej úrovni.

Aký je rozdiel medzi domácim kinom a soundbarom? Na aké parametre a hodnoty sa pri výbere zamerať? Oplatí sa kúpiť drahý soundbar alebo vystačíte so soundbarom s nižšou cenou? V nasledujúcom sprievodcovi sa zameriame na najdôležitejšie parametre soundbarov, ktoré by ste ako budúci spokojný používateľ nemali prehliadnuť. V tomto segmente častokrát nerozhodujú top parametre, ale samotné know-how výrobcu. Aj tu platí, že sklamať môže drahé zariadenie, no prekvapiť lacnejší model. Preto v tomto prípade odporúčame dostupné testy a recenzie soundbarov, kde nájdete množstvo informácií o kvalite zvuku, konektivite a možnostiach, ktoré váš vyhliadnutý model ponúka.

Hodnoteniami a skúsenosťami používateľov aj odborníkov sme sa inšpirovali pri zostavení nasledujúceho rebríčka. Nájdete v ňom preverené a kvalitné soundbary, ktoré vynikajú po stránke audio technológií.

Najlepšie soundbary podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1Pre veľmi náročných
BOSE Smart SoundBar 900
Počet kanálov: 5.1.2
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth, WiFi, AirPlay
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1000 € Čítať recenzie
#2Víťaz testu (whathifi.com)
Sonos BEAM 2nd Gen.
Počet kanálov: 3.0
Typ pripojenia: digitálne optické, HDMI, LAN (RJ-45)
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
Výkon (RMS): - W
[usr 5 text="true" tooltip="true"]500 € Čítať recenzie
#3Víťaz testu (rtings.com)
SAMSUNG HW Q950A
Počet kanálov: 11.1.4
Typ pripojenia: -
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
Výkon (RMS): 616 W
+ Dolby Atmos
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1350 € Čítať recenzie
#4Najpredávanejší (Alza.sk)
Sonos ARC
Počet kanálov: 5.0
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1000 € Čítať recenzie
#5Odporúčaný v zahraničí
Yamaha YAS-207BL
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]360 € Čítať recenzie
#6Víťaz testu (worldwidestereo.com)
JBL Bar 2.1 Deep Bass
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth, AirPlay,
Chromecast
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]380 € Čítať recenzie
#7Cenový tip
LG SN4
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth
Výkon (RMS): 300 W
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie

Ako vybrať soundbar

Ak sa pohrávate s myšlienkou kúpiť soundbar, pomôžeme vám rýchlo sa zorientovať. Rozdelíme soundbary podľa ceny, zosumarizujeme zoznam značiek, v ktorých ponuke nájdete kvalitné kúsky a nebudú chýbať ani otázky, vďaka ktorým budete aj v tejto kategórii elektroniky za pár minút ako doma.

💡 Začnime tým hlavným – Aké sú vaše očakávanie na soundbar?

Chcete iba vylepšiť kvalitu zvuku svojho televízora, alebo hľadáte zariadenia, ktoré vás svojím panoramatickým zvukom a zvukovými efektami vtiahne do deja? Soundbary sa stíhajú prispôsobovať moderným formátom a snažia sa ponúknuť čo najvyšší komfort používania. Niektoré z nich sú vybavené DVD mechanikou, dokážu prehrávať hudbu z flash disku, cez Bluetooth môžete streamovať hudbu zo smartfónu a dokonca väčšina soundbarov je vybavená FM rádiom. Vynikajú svojou konektivitou a „snahou“ komunikovať s čo najväčším množstvom elektronických zariadení, cez ktoré si môžete púšťať hudbu alebo zvuk.

💙 Jedna dobrá správa na začiatok – aj základný, lacnejší soundbar ponúka lepší zvuk ako vstavané reproduktory v televízoroch. Tie najlepšie z nich už dokážu vylepšovať hovorené dialógy, basy, majú herný režim, nočný režim a zvuk, ktorý reprodukujú, by sme mohli označiť za maximálne autentický.

Čo je soundbar?

Soundbar si možno predstaviť ako úzku elegantnú lištu, ktorá v sebe ukrýva systém reproduktorov. Jeho hlavnou úlohou je z jednej ozvučnice produkovať čistý a živý zvuk. Pri sledovaní televízie ste mali dve možnosti – buď sa uspokojiť so zvukom zo vstavaných reproduktorov, alebo si zakúpiť domáce kino a v obývačke rozmiestniť niekoľko reproduktorov a a spolu s tým natiahnuť pár metrov káblov. Ak ste to zvládli, odmenou bol dokonalý zvuk, kde ste kroky páchateľa mohli počuť priamo za sebou. Soundbar túto medzeru vyplnil veľmi sofistikovane.

Má minimum káblov, môžete ho umiestniť pod alebo nad plochý televízor a pritom nijako neprekáža. Zaberá minimum miesta a aj s aktívnym subwooferom, ktorý produkuje silný basový zvuk, dokáže komunikovať bezdrôtovo. Vyzerá dobre a ponúka množstvo možností, vďaka ktorým si môžete vychutnať podstatne vyššiu kvalitu zvuku, hudby či hovoreného slova. Je síce pravdou, že na úroveň kvalitných domácich kín ešte nedorástol, svojou kompaktnosťou, jednoduchou inštaláciou, nenápadnosťou a širokým využitím oslovuje čoraz viac spotrebiteľov.

Kedy je soundbar vhodné riešenie?

O soundbare sa oplatí uvažovať, ak chcete lepšiu kvalitu ozvučenia, no zároveň vás neláka rozostaviť po miestnosti viacero reproduktorov, ktoré musia medzi sebou navzájom akusticky ladiť. Soundbary sa vyrábajú aj priamo výrobcami televízorov a v mnohých prípadoch perfektne ladia s televízorom. Ušetríte veľa miesta, nenarušíte čisté línie obývačkovej zostavy a zvládnete ho s pomocou návodu spustiť už za pár minút.

Majte však na pamäti, že soundbar nedokáže dobre ozvučiť väčšie priestory. Do väčšiny panelákových obývačiek alebo hlavných denných priestorov v rodinných domoch je však postačujúcim riešením.

Domáce kino vs. soundbar: Aký je rozdiel?

Kvalitu audio systému, ktorý tvorí viacero reproduktorov rozmiestnených v miestnosti, nemožno poprieť. Už len samotná pozícia (napr. aj za vaším chrbtom) predznamenáva, že zvuk bude priestorový, podobný tomu, ktorý je v kine. Ak ste doteraz nemali tú česť s domácim kinom, aj zvuk zo soundbaru bude pre vás veľkým zážitkom a zmenou k lepšiemu. Treba však počítať s tým, že optimálna kvalita zvuku, hĺbky basov aj efektov budú mať dosah približne 3-4 m od soundbaru. Zo soundbaru sa akoby šíri zvuková kupola a ak v nej sedíte, neregistrujete nedostatky.

 • Ak patríte k náročným spotrebiteľom, neobmedzuje vás rozpočet ani priestor, určite hľadajte v ponuke domácích kín.
 • Ak máte menej priestoru, netrúfate si na komplikovanejšiu inštaláciu a zároveň chcete vylepšiť zvuk z TV, stavte na soundbar.

Počet kanálov soundbaru a subwoofer

Soundbar tvorí systém reproduktorov elegantne ukrytých v rozmerovo nenáročnom tele. Pre domácu audiotechniku sú dôležité dve čísla oddelené bodkou. V ponuke predajcov nájdete soundbary 2.0, 2.1, 5.1, 7.1. Čo tieto hodnoty znamenajú.

💡Prvé číslo vyjadruje počet reproduktorov. Číslo za bodkou hovorí o počte subwooferov (má na starosti reprodukovať hĺbku basov).

 • Soundbar 2.0 – Ide o sústavu dvoch predných reproduktorov (kanálov) pre reprodukciu stereo zvuku. Základné prevedenie.
 • Soundbar 2.1 – Dva predné kanály sú doplnené o subwoofer. Môže byť súčasťou soundbaru, alebo ide o externý aktívny subwoofer, ktorý môžete umiestniť na iné miesto.
 • Soundbar 3.0 – Dva predné kanály sú doplnené o stredový, ktorý vylepšuje kvalitu dialógov (hovoreného slova)
 • Soundbar 3.1 – Ide o soundbar prechádzajúceho typu rozšírený o subwoofer.
 • Soundbar 5.1 – Dvojica predných kanálov (ľavý a pravý) je doplnená o dvojicu zadných efektových kanálov. Súčasťou sústavy je aj subwoofer.
 • Soundbar 7.1 – Pokročilá sústava 6 kanálov a jedného subwooferu poskytuje bohatý a dynamický priestorový zvuk. Cena takto vybaveného soundbaru už neraz presahuje cenu kvalitného domáceho kina.

Čo majú soundbary 3.1.2, 5.1.2 a 7.1.2 naviac?

⏩ Ak stretnete s tromi čísla, tretie číslo – „2“ – hovorí o tom, že soundbary majú vo výbave ešte aj dva kanály, ktoré smerujú k stropu. Ak by bolo takto označené domáce kino, jeho súčasťou by boli 2 stropné reproduktory (zvuková technológia Dolby Atmos).

Vstavaný alebo externý aktívny subwoofer?

⏩ Subwoofer je základom pre kvalitné basy a dobrú úroveň hlbokých tónov. Môžete natrafiť na vstavaný subwoofer, ktoré je priamo súčasťou soundbaru. Hoci nezaberá žiadny priestor navyše, hĺbka basov nebude nijako ohromujúca. O niečo lepšie je na tom externý aktívny subwoofer (samostatná „bednička“), ktorý je s hlavným soundbarom prepojený buď káblom, alebo bezdrôtovo. Je súčasťou drahších modelov, no odmenou je vyššia kvalita basov. Má totiž väčšiu membránu a zvládne rozhýbať väčšie množstvo vzduchu.

Aký výkon soundbaru je dostatočný?

Platí, že čím vyšší výkon, tým lepšie, alebo ide iba o marketingový ťah, podobne ako je tomu pri frekvencii televízorov? V súvislosti s celkovým výkonom soundbarov sa často stretnete s rôznymi názormi aj interpretáciou. Za optimálnu hodnotu pre priemerne veľkú obývačku sa považuje výkon 200-300 W v súčte (teda výkon všetkých kanálov + subwoofer).

Ak hľadáte zariadenie pre ozvučenie väčšej miestnosti, hľadajte soundbar s výkonom cez 400 W. Zvyčajne s rastúcim výkonom rastie aj kvalita ozvučenia, no nemusí to byť pravidlo. Nekvalitná konštrukcia môže spôsobiť vážne nedostatky. Odporúčame pred nákupom prejsť dostupné recenzie a hodnotenia, z ktorých si utvoríte spoľahlivý obraz.

Ako vybrať soundbar podľa veľkosti miestnosti?

⏩ S rastúcimi rozmermi miestnosti by mal narastať aj výkon soundbaru. Nemá význam kupovať predimenzované zariadenie do menšej miestnosti. Zohľadniť treba aj šírku stien a akustiku miestnosti. Kvalitný soundbar s vyšším výkonom môžu totiž počuť vaši susedia cez stenu, a to dokonca pri nižšej hlasitosti.

Kde umiestniť soundbar?

Samotnú inštaláciu soundbaru zvládne aj technicky menej zdatný používateľ. Stačí nájsť pre soundbar vhodné miesto a riadiť sa inštrukciami v návode. Najčastejšie sa zariadenie umiestňuje pod televízor. Sledujte preto jeho rozmery, aby soundbar svojou výškou neubral 1-2 centimetre z obrazovky a neblokoval tak senzor na ovládanie TV diaľkovým ovládačom. Obľúbenou pozíciou je tiež aj umiestnenie na poličke nad televízorom, alebo na samostatnom držiaku, ak sú súčasťou soundbaru predpripravené montážne otvory.

Konektivita: Ako zapojiť soundbar?

Aby inštalácia prebehla bezproblémovo, vopred pátrajte po možnostiach prepojenia s televízorom. Ak váš televízor podporuje viackanálový zvuk, oplatí sa investovať aj do viackanálového soundbaru.

 • HDMI slúži na spoľahlivý digitálny prenos obrazového aj zvukového obsahu. Funguje na princípe vysokej prenosovej rýchlosti a dokáže do soundbaru preniesť aj vysokokvalitný viackanálový zvuk, ktorý je typický pre 4K UHD TV. HDMI podporuje tiež ARC (Audio Return Channel) pre obojsmerné prepojenie s TV pomocou jedného kábla. Vtedy dokáže soundbar odoslať zvukový alebo obrazový signál do TV (napr. ak je soundbar vybavený DVD mechanikou).
 • Optické a koaxiálne pripojenie slúži ako alternatívny spôsob pripojenia, tiež pre prenos zvuku v digitálnej kvalite. Šírka prenosového pásma je však menšia ako v prípade HDMI a poradí si maximálne so sústavou kanálov 5.1.

Bezdrôtové technológie – soundbary s Bluetooth / WiFi / NFC

Všetci vieme, že reproduktory na notebookoch, telefónoch aj tabletoch neposkytujú práve kvalitný zvuk. Vďaka moderným technológiám však môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu úplne bez použitia akýchkoľvek káblov. Soundbar totiž nemusíte používať iba s televízorom, jeho potenciál naplno využijete aj s ďalšou osobnou elektronikou.

 • Stačí, aby ste svoj smartfón, tablet alebo notebook prepojili cez Bluetooth so soundbarom, a získa tak prístup k audioobsahu v týchto zariadeniach (známe aj ako streamovanie cez Bluetooth).
 • Ak je súčasťou soundbaru aj Wi-Fi, dokáže prehrávať obsah priamo z internetu. K soundbaru môže mať jednoduchý prístup každé zariadenie, ktoré máte vo vlastnej Wi-Fi sieti. V princípe ide o vylepšenú verziu Bluetooth, keďže sa počíta s tým, že Wi-Fi má väčší dosah.
 • Veľmi šikovná je aj technológia NFC (Near Field Communication), kedy telefón iba priložíte k soundbaru a obe zariadenia sú bleskovo prepojené.

Konektory

Okrem bezdrôtových technológií disponuje soundbar aj množstvo užitočných „fyzických“ konektorov. Pre kúpou starostlivo zvážte, aké ďalšie zariadenia a gadgety máte v pláne so soundbarom používať a podľa toho hľadajte ideálne zariadenie. Okrem už spomínaného HDMI, optického a koaxiálneho vstupu, je tu prítomný aj USB konektor (napr. možnosť pripojenia externého disku, USB nosiča) a 3,5 mm Jack na pripojenie slúchadiel.

Ďalšie užitočné vychytávky

 • Soundbar s FM tunerom – Prostredníctvom soundbaru si jednoducho naladíte obľúbené rádiové stanice a kedykoľvek počúvate (nemusíte kupovať rádiový prijímač).
 • Multiroom hudobný systém – Soundbary vybavené touto technológiou prepojíte navzájom v rámci jednej domácnosti a jednej Wi-Fi siete a ovládate všetky naraz cez jedno zariadenie (napr. notebook, tablet).
 • Nočný režim – Alebo aj DRC technológia. Utlmuje výrazné frekvencie tak, aby boli menej počuteľné na diaľku. Toto vylepšenie oceníte najmä v noci, ak nechcete rušiť susedov alebo deti spiace vo vedľajšej izbe cez stenu.
 • Soundbar s DVD prehrávačom – Univerzálne riešenie „domáceho kina“ v modernom prevedení dostalo do výbavy aj DVD prehrávač. Zvyčajne ide o vyššiu (resp. dlhšiu) konštrukciu.
 • Podpora formátov MP3 / FLAC / WMA – Ak máte svoju zbierku obľúbenej hudby uloženú na externom nosiči alebo v cloude, vždy sa istite, či soundbar podporuje prehratie daných formátov.

Ceny soundbarov

Koľko investovať do soundbaru? Záleží od náročnosti poslucháča a tiež aj od času, ktorý sledovaním TV strávite. Ak si radi oddýchnete pred dobrým filmom, športovým programom, alebo sa chcete nechať úplne vtiahnuť do hrania hry, potom je na mieste chcieť od tohto zariadenia nadštandard.

✅Soundbary do 150 €

Najlacnejší soundbar kúpite už za 20 €, no určite neohúri reprodukciou zvuku. Zvyčajne mu chýba aj HDMI, preto je prenos zvuku v kvalite značne oklieštený. Ak sa však rozhliadnete v ponuke modelov s cenou od 80-150 €, môžete natrafiť na vcelku dobre vyladené základné soundbary 2.0, 2.1, ktoré ponúkajú aspoň o 1 úroveň vyššiu kvalitu zvuku v porovnaní so vstavanými TV reproduktormi. Absencia subwooferu alebo stredového kanálu však neprispieva k realistickému podaniu zvuku. Nižší výkon ich predurčuje na použitie v menšej miestnosti.

✅ Soundbary do 300 €

Aktuálne najpredávanejšie soundbary nájdete v cene od 150-300 €. Ich výkon je vyšší ako 200 W, ide o soundbary 2.1, 3.1 a 5.1. Úroveň zvukovej reprodukcie je podstatne vyššia, rovnako tak aj konektivita a bohatý je tiež výber moderných technológií. Nechýbajú tu soundbary s Bluetooth pripojením k TV, ktoré oslovia predovšetkým spotrebiteľov, ktorí chcú minimalizovať počet káblov.

✅ Soundbary od 300 €

Prémiové soundbary od renomovaných výrobcov na vás čakajú v cenovej relácii od 300 €. Je na mieste očakávať vysokú kvalitu reprodukcie zvuku a 3D priestorový zvuk, ktorý sa azda najviac približuje k zvuku z kvalitného domáceho kina (samozrejme za ideálnych podmienok a pri dobrej akustike priestoru). Ide o sústavy 3.1, 5.1, 7.1, ale aj najnovšie 5.1.2 a 7.1.2, s výkonom od 350 W a viac. Majú množstvom konektorov, technológií na bezdrôtové prepojenie a vďaka šikovným algoritmom dokážu vylepšovať zvuk, alebo sa prispôsobovať zvolenému režimu (napr. režim film, šport, hra, hudba).

Najlepšie značky soundbarov

Prešli sme testy soundbarov, na ktoré sa pravidelne podujímajú odborné magazíny (napr. WhatHifi, Audio Foto Video Bild, Audio Vision, Audio Test, Stereo, a i.). Niektoré značky sú pravidelné stálice a čo model – to lepšie a vyššie hodnotenie. Výber tých, ktoré zaujali nielen odborníkov, ale aj spotrebiteľov nájdete v nasledujúcom zozname.

 • JBL – Legendárna značka má na svojom konte soundbary, ktoré patria k tým kvalitnejším naprieč rôznymi cenovými hladinami. Prinášajú skvelý priestorový zvuk aj výborné basy.
 • Samsung – Nielen televízory, ale aj soundbary zn. Samsung patria k jedným z najobľúbenejších. Výborne sa dopĺňajú spolu s ostatnými zariadeniami Samsung. Vyššie rady môžu zaujať dokonale vyváženým zvukom v každom kúte miestnosti.
 • LG – Podobne ako u predchádzajúceho výrobcu, aj LG prináša k svojim televízorom soundbary v rôznych cenových reláciách. Spolu s rastúcou cenu narastá aj počet kanálov, kvalita subwooferu a teda aj celkový zvukový výkon zariadenia.
 • Sony – V ponuke tejto značky nájdete aj špičkové soundbary, ktoré dokážu reprodukovať najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite, s dôrazom na vysoké rozlíšenie.
 • Yamaha – Japonská značka so zameraním na zvukovú techniku a hudobné nástroje má veľmi dobre zvládnutú aj reprodukciu zvuku cez soundbary.
 • Bose – V tvrdej konkurencii sa o pozornosť hlásia aj nadštandardne vybavené soundbary Bose. Americká značka sa už dlhé desaťročia venuje profesionálnej zvukotechnike.
 • Harman Kardon – Prémiová audiotechnika s exkluzívnymi technológiami v podaní ikonickej americkej značky zaujme predovšetkým náročných spotrebiteľov. Drahšie soundbary, profi vlastnosti.
 • Panasonic – Kvalitné soundbary so zdokonalenou reprodukciou zvuku a s dôrazom na dokonalý prechod signálu do zariadenia a rovnomerné šírenie zvuku priestorom.
 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1Pre veľmi náročných
BOSE Smart SoundBar 900
Počet kanálov: 5.1.2
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth, WiFi, AirPlay
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1000 € Čítať recenzie
#2Víťaz testu (whathifi.com)
Sonos BEAM 2nd Gen.
Počet kanálov: 3.0
Typ pripojenia: digitálne optické, HDMI, LAN (RJ-45)
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
Výkon (RMS): - W
[usr 5 text="true" tooltip="true"]500 € Čítať recenzie
#3Víťaz testu (rtings.com)
SAMSUNG HW Q950A
Počet kanálov: 11.1.4
Typ pripojenia: -
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
Výkon (RMS): 616 W
+ Dolby Atmos
[usr 5 text="true" tooltip="true"]1350 € Čítať recenzie
#4Najpredávanejší (Alza.sk)
Sonos ARC
Počet kanálov: 5.0
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: WiFi, Multiroom, AirPlay
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]1000 € Čítať recenzie
#5Odporúčaný v zahraničí
Yamaha YAS-207BL
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]360 € Čítať recenzie
#6Víťaz testu (worldwidestereo.com)
JBL Bar 2.1 Deep Bass
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth, AirPlay,
Chromecast
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]380 € Čítať recenzie
#7Cenový tip
LG SN4
Počet kanálov: 2.1
Typ pripojenia: HDMI
Bezdrôtové funkcie: Bluetooth
Výkon (RMS): 300 W
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového soundbaru. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepší soundbar z dostupnej ponuky na trhu.
5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin