Najlepšie 4K televízory: TOP 9 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie televízory Predstavujeme aktuálne najlepšie televízory, ktoré presvedčia svojou kvalitou a funkciami. Ich zobrazovacie schopnosti upútajú aj náročnejších užívateľov. Televízor totiž patrí k bežnej výbave domácnosti už desiatky rokov. Za ten čas nastali v tomto azda najobsiahlejšom segmente čiernej techniky priam revolučné zmeny. Dnes je už moderný kvalitný televízor šikovným multimediálnym centrom pre zábavu a oddych celej rodiny. Ak stojíte pred výberom nového televízora a chcete sa na trhu rýchlo zorientovať, vezmite si na pomoc nášho sprievodcu výberom, v ktorom sa dozviete ako vybrať televízor z hľadiska veľkosti, použitých technológii zobrazovania, počtu konektorov ale aj cenovej dostupnosti.

Čo chceme od nového televízora? Predovšetkým aby bol väčší, ako pôvodný, kvalita obrazu sa čoraz viac približovala realite a nepokazil sa po dvoch rokoch dennodenného používania. Áno, aj taký je trend súčasnosti, kedy už len spomíname na to, ako dlho nám elektronika a spotrebiče vydržali kedysi. Preto je dobré zamerať sa na stabilné značky, ktoré sa vývoju televízorov aj ďalšej elektroniky plnohodnotne venujú. Doba ide rýchlo a v súčasnosti už pri sledovaní filmov a seriálov nie sme závislí len od televíznych programov dostupných TV staníc. Online relácie, filmy a seriály cez Netflix či HBO Go, zobrazovanie internetového obsahu, využívanie služieb ako YouTube, Facebook či Skype sú presne tým, čo odlišuje najlepšie televízory od ich priemerných spoluhráčov.

Pri zostavovaní rebríčka s televízormi, ktoré stoja za zváženie, sme dlhé hodiny venovali tomu, aby sme si prešli viaceré aktuálne odborné testy a recenzie televízorov. Hoci majú modely v našej tabuľke rozličnú cenu, vo svojej kategórii predstavujú nadpriemer.

Najlepšie televízory podľa recenzií a nás

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#150" Samsung UE50RU7402

 Najlepší do 500 € 
Uhlopriečka: 127 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 100 %499 € Čítať recenzie
#250" Samsung UE50RU7092

 Najlepší do 400 € 
Uhlopriečka:127 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 100 %350 € Čítať recenzie
#365" Samsung QE65Q85

 Pre náročných 
Uhlopriečka: 165 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: QLED
Smart TV: áno
⭐ 98 %1999 € Čítať recenzie
#465" Samsung QE65Q60

 Alternatíva pre náročných 
Uhlopriečka: 165 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: QLED
Smart TV: áno
⭐ 98 %1169 € Čítať recenzie
#558" Philips 58PUS7304

 Najlepší do 700 € 
Uhlopriečka: 147 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 96 %660 € Čítať recenzie
#658" Panasonic TX-58GX810E

 Najlepší do 700 € (alternatíva) 
Uhlopriečka: 147 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 94 %661 € Čítať recenzie
#743" Samsung UE43RU7172

 Najlepší do 400 € (alternatíva) 
Uhlopriečka: 109 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 94 %350 € Čítať recenzie
#843" LG 43UM7100PLB

 Pomer cena/kvalita 
Uhlopriečka: 109 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 92 %331 € Čítať recenzie
#932" LG 32LM6300PLA

 Cenový tip – základ 
Uhlopriečka: 81 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 92 %255 € Čítať recenzie

Ako vybrať televízor

Nikto z nás nekupuje televízor na dobu určitú. Je na mieste, ak máte svoje očakávanie a nároky a chcete mať z času, ktorý pre televízorom strávite, aj patričný vizuálny a akustický zážitok. Väčšina kupujúcich zohľadňuje najmä veľkosť uhlopriečky a cenu, no veľkú pozornosť si zaslúži aj technológia obrazu, rozlíšenie, konektivita a spôsob prijímania a spracovania dát. V jednotlivých kapitolách vám ľudskou rečou priblížime najdôležitejšie vlastnosti a delenia. Nájdete tu cenové relácie aj najlepšie hodnotených výrobcov televízorov.

Ako postupovať pri výbere nového televízora?

 • Stanovte si finančný rozpočet.
 • Dôkladne premerajte miesto, kam nový televízor poputuje. Získate predstavu, o akej uhlopriečke uvažovať.
 • Zistite si čo najviac informácií o technických parametroch, množstve a type konektorov a o celkových schopnostiach vyhliadnutého televízora (napr. či ide o smart televízor).
 • Nedajte sa hneď zlákať krásnym obrazom na TV v presvetlenej predajni. Svetlo v predajni ovplyvňuje kvalitu vnímania obrazu. Niektorí predajcovia majú k dispozícii aj predvádzacie miestnosti, kde sa simuluje bežné obývačkové osvetlenie. Prezrite si dostupné online videá aj recenzie, kde nájdete užitočné informácie o reálnom používaní.

Veľkosť obrazovky televízora

Jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere TV je veľkosť uhlopriečky. Na nej závisí, z akej vzdialenosti budeme mať na TV najlepší výhľad. Pozor, už dávno neplatí, že čím bližšie k TV sedíte, tým viac ohrozujete svoj zrak. Preto vás možno prekvapí, že odporúčaná vzdialenosť pre ULTRA HD rozlíšenie s 50″ uhlopriečkou je určená na 1 m. Prečo je tomu tak? Už v tejto vzdialenosti je totiž obraz dokonalý, bez mriežky a registrovania nepríjemných mihotavých efektov. To, či budete sedieť od televízoru s týmito parametrami na 2, 3 či 4 metre, je už len na vašom pohodlí a preferenciách. Vráťme sa však naspäť k uhlopriečkam.

Všeobecne sa do obývačky odporúčajú televízory s uhlopriečkou väčšou ako 50″ (126 cm), do menšej spálne, kuchyne alebo detskej izby vystačíte s menším počtom palcov, najmä ak nejde o hlavný televízor, okolo ktorého sa zhromažďujú viacerí členovia rodiny. Platí, že čím je väčšia uhlopriečka, tým by ste mali byť náročnejší aj na vyššie rozlíšenie.

Rozmery z palcov na cm? (32, 40, 42, 49, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 100 palcov na cm)

Pre rýchly výpočet si stačí zapamätať, že 1 palec = 2,54 cm.

Uhlopriečka palce centimetre
Rozlíšenie televízora: Full HD alebo 4K Ultra HD?

Rozlíšenie televízora hovorí o tom, z koľkých obrazových bodov (pixelov) je výsledný obraz zložený. Čím je rozlíšenie obrazu vyššie, o to viac je obraz ostrejší a lepšie na ňom vyniknú všetky detaily. Dôležitý je preto počet riadkov a stĺpcov. Nejde o žiadnu komplikovanú matematiku, našťastie sa väčšina súčasných televízorov delí do 4 najrozšírenejších rozlíšení.

 • HD Ready – 1 366 × 768 pixelov. Rozlíšenie, ktoré znamenalo veľký prelom, je posledné roky s rastom uhlopriečok TV vytláčané. Bežne je používané pri TV s uhlopriečkou do 80 cm (32″).
 • Full HD – 1 920 × 1 080 pixelov. Odporúčané minimum pre TV s uhlopriečkou od 80 cm a viac (od 32″).
 • 4K Ultra HD – 3 840 × 2 160 pixelov (4 krát viac pixelov ako Full HD). Aktuálne najvyhľadávanejšie rozlíšenie, ktoré dominuje pri najpredávanejších televízoroch. K tomu, aby ste si mohli naplno vychutnať kvalitu obrazu, musí byť aj zobrazovaný obsah v rovnakej kvalite, čo však vysielanie TV staníc nemusí poskytovať. No ak ste nadšencom hier, online relácií, ktoré sprostredkúvajú streamovacie služby a radi si pozriete aj filmy na blue-ray diskoch, nemusíte váhať. Je to perfektná voľba pre náročnejších užívateľov.
 • 8K – 7 680 × 4320 pixelov (4 krát viac pixelov ako 4K Ultra HD). Najnovšia a aj pomerne drahá technológia, ktorá patrí do budúcnosti (cena TV od 4000 € vyššie). Určená pre obrie obrazovky. Momentálne však nie je vysielanie, ktoré by jej potenciál dokázalo plne využívať.

Frekvencia obrazu

Frekvencia hovorí o tom, ako plynulé bude zobrazovanie obrazu. Počet snímok sa vyjadruje v hertzoch (napr. 50 Hz, 100 Hz, 200 Hz). Vyššie číslo znamená plynulejší obraz. Tieto rozdiely postrehnete najmä pri sledovaní športových zápasov a hraní akčných hier, kedy sa oplatí investovať do panelu s vyššou frekvenciou.

Pri výbere televízoru sa však už môžete stretnúť s vysokými hodnotami obnovovacej frekvencie obrazovky. Výrobcovia používajú rôzne softvérové vylepšenia a algoritmy, ktoré dokážu aj na 100-hertzovom paneli vyčarovať frekvenciu 1000 Hz. O tom, či je tento rozdiel postrehnuteľný a skutočný, je najlepšie presvedčiť sa v realite. Ich cieľom je vylepšiť kvalitu obrazu a niektorí výrobcovia sú v tom skutočne dobrí!

akú vybrat uhlopriečku televízora

Technológia obrazu: LCD, LED, OLED, QLED?

Alebo, keď detaily rozhodujú… V prípade televízorov to platí stonásobne. Jedno “písmenko” dokáže mať výrazný vplyv na kvalitu obrazu. CRT televízory už odišli dávno do zabudnutia, plazmové televízory aj napriek vyššej kvalite obrazu ťahali pre vysokú kazivosť (vypaľovanie obrazu) rovno za kratší koniec. Predstavme si teda technológie, ktoré doslova zvalcovali trh a v mnohých obchodoch predstavujú takmer 100 % ponuky.

Sú LED obrazovky lepšie ako LCD?

LED TV predstavujú odnož a vylepšenie LCD (ich presný názov by mal byť LED LCD). Miesto pôvodných studených katódových žiariviek sa v LED na podsvietenie používajú diódy (light emitting diod), ktoré poskytujú rovnomerný svit po celej ploche. Tým získali náskok v podobe nižšej spotreby, širšieho farebného spektra, vyššieho jasu obrazovky a o niečo lepších pozorovacích uhlov. LED obrazovky predstavujú v súčasnosti hlavných zástupcov nižšej a strednej triedy (spoľahlivý 50-palcový televízor s technológiou LED zoženiete už za menej ako 350 €).

Kvalita menom OLED

O niekoľko úrovní vyššie sú “organic light emitting diods” prítomné OLED obrazovkách, ktoré na rozdiel od LED nefungujú na princípe podsvietenia, ale organické diódy sú samy zdrojom svetla. Výsledkom je rýchlejšie zobrazovanie (výborné pri sledovaní športu, hraní hier), vernejšie farby, výborné pozorovacie uhly aj takmer dokonalá čierna farba. Aktuálne cena týchto televízorov presahuje 1000 €.

Kompromis QLED?

S touto technológiou prišiel Samsung. Vo svojej podstate ide o “klasickú” LCD obrazovku podsvietenú LED diódami rozšírenú o Quantum dot technológiu. Vrstva kvantových bodov pracuje tak, že pri zobrazovaní vytvára krásne čisté farby, ostrú bielu, hlbšiu čiernu ako “bežné” LED a ponúka výborný jas. Životnosť týchto bodov sa odhaduje na približne 30 000 hodín, čo je v prípade, ak máte televízor denne pustený 5 hodín, viac ako 16 rokov (je zrejmé, že za ten čas už vymeníte TV za novší). Vhodné do miestností, kde je počas dňa veľmi veľa svetla a doteraz ste sa trápili s odleskami na obrazovke. Cena Samsung QLED TV začína do 500 €.

Čo je to SMART TV? Pre koho je to vhodné riešenie?

V dnešnej dobe rýchleho prístupu k informáciám predstavuje smart TV jedinečné riešenie, ako mať na ploche obrazovky k dispozícii internetový obsah. V smart TV máte predinštalované, ale aj voliteľné aplikácie, ktoré slúžia na púšťanie multimediálneho obsahu, filmov, hudby, webové prehliadanie a prezeranie sociálnych sietí. Veľkej obľube sa tešia služby, ktoré poskytujú prístup k obrovskému množstvu seriálov a filmov, ktoré nie sú bežne vysielané televíziami (služby ako Netflix, HBO Go, …).

Smart TV sa pripája k internetu dátovým káblom alebo prostredníctvom WiFi. Dokonca si na obrazovke môžete púšťať aj obsah smartfónu, tabletu či notebooku. Ak si chcete plnohodnotne užívať televíznu zábavu aj vo svojej obývačky, určite sa oplatí uvažovať o 4K Ultra HD rozlíšení, ktoré je na streamy vo vysokej kvalite ako stvorené.

 • Smart TV je v ponuke väčšiny väčších výrobcov a takmer každý z nich má svoj vlastný operačný systém: Android TV (Philips, Sony), Tizen (Samsung), my Home Screen (Panasonic), webOS (LG).

Čo je HbbTV?

Prítomnosť HbbTV (Hybrid broadcast broadband) je znakom, že tento televízor si hravo poradí s televíznym aj internetovým obsahom. Tzv. hybridný televízor umožňuje kombinovať televízne vysielanie a internetové pripojenie súčasne. Napríklad pozeráte TV prenos futbalového zápasu a paralelne môžete sledovať aj zápas, ktorý je dostupný iba prostredníctvom internetu a to iba na stlačenie jedného tlačidla. Rovnako tak máte aj prístup k videoarchívom relácií, ktoré ste nestihli a ďalším špeciálnym doplnkovým službám, ktoré už “klasická” smart TV neponúkne.

Aké tunery by mal mať kvalitný televízor vo výbave?

Bez tunerov nedokáže televízor prijímať signál. K dispozícii máme 3 základné druhy televízneho vysielania – pozemné (tunery DVB-T a DVB-T2), káblové (tuner DVB-C) a satelitné (tunery DVB-S a DVB-S2). Najmä pri pozemnom a satelitnom siahnite po tuneroch s “2” na konci. Znamenajú totiž prenos zvuku a obrazu v lepšej kvalite.

Navyše, DVB-T2 bude jediným štandardom cca od roku 2022. Pôvodné 700 MHz pásmo, v ktorom sa šíri DVB-T, bude vyhradené pre telefonických operátorov a ich 5G sieť (takže televízny signál už na starý tuner ani set top box nechytíte). Za najlepšiu možnosť považujeme kúpiť si televízor s kompletnou výbavou tunerov, teda DVB-T/T2/C/S/S2, ale ich vybrať tak, aby ste bez problémov mohli sledovať televízne vysielanie aj od rok či dva.

Konektivita: Vstupy a výstupy

Na moderné televízory majú mnohí užívatelia ešte jednu požiadavku – aby ich mohli bez problémov prepojiť s rôznymi externými zariadeniami (napr. herná konzola, externý disk, videokamera, Blue-ray prehrávač, reproduktory, atď.). Smart TV sa sa nezaobíde bez sieťového konektoru (LAN) alebo integrovaného WiFi modulu (WLAN). Určite je lepšie, ak má televízor vo výbave viac univerzálnych HDMI konektorov a USB portov.

Ceny televízorov

Koľko investovať do kvalitného televízora? Rozhoduje spôsob, akým televízor používate. Ak je len občasnou kulisou a venujete mu hodinu denne na sledovanie správ, nemusíte siahať hlboko do vrecka. Ak si však radi oddýchnete pre TV a máte svoje nároky na obsah, veľkosť obrazovky aj kvalitu zobrazenia, hľadajte vyšší štandard, ktorý je nadupaný technológiami.

✅ Televízory do 300 €

V základnej cenovej relácii nájde svojho favorita skôr nenáročný užívateľ, ktorý nemá zálusk na obrovskú obrazovku s perfektným obrazom za každých podmienok. Vo väčšine prípadov ide o LED obrazovky s uhlopriečkou do max. 48 palcov s rozlíšením HD ready alebo Full HD.

✅ Televízory do 700 €

Solídny výber viacerých veľmi dobre predávaných televízorov zvučných značiek. Zvyčajne ide o LED a QLED obrazovky s uhlopriečkou od 48 do 65 palcov, kde je už takmer nevyhnutnosťou 4K Ultra HD rozlíšenie.

✅ Televízory od 700 €

Ak si chcete dopriať najlepší obrazový zážitok, určite neprehliadnite najkvalitnejšie televízory, ktoré sú aj napriek vyššej cene veľmi obľúbené a svojim užívateľom ponúkajú široké spektrum najmodernejších technológií. Hodnotenia a recenzie týchto televízorov nešetria chválou. Nájdete tu LED, QLED aj OLED obrazovky s uhlopriečkou od 55 do 82 palcov v 4K Ultra HD rozlíšení.

čo je smart tv

Najlepšie značky televízorov

Porovnanie televízorov zdanlivo rovnakých parametrov, no rozličných značiek, môže priniesť rozdiely rádovo až stovky EUR. Vo veľkej miere totiž rozhoduje meno značky a použitá kvalita komponentov. Je totiž jasné, že výrobca, ktorý má v ponuke viac ako 200 rôznych modelov, sa venuje vývoju technológií na podstatne vyššej úrovni, ako “no name” výrobca.

Testy televízorov pravidelne prinášajú zaujímavých favoritov. Pozrime sa spoločne, ktorým značkám sa vedie najlepšie:

Televízory Samsung

Aktuálne najpredávanejšie televízory na Slovensku. Široký výber od základných TV až po nadštandardné prevedenie (QLED obrazovky).

Televízory LG

Podľa názoru odborníkov sú televízory LG vo svojich vyšších radách skutočne vydarenou elektrotechnikou s najmodernejšími technológiami, ktoré určite potešia aj náročných užívateľov (najnovšie OLED obrazovky).

Televízory Sony

Ďalší zo špičkových hráčov v tomto segmente. Operačným systémom je Android a hoci nie je tak svižný ako Tizen (Samsung) alebo webOS (LG), umožňuje hlasové Google vyhľadávanie.

Televízory Philips

Počuli ste už o technológii Ambilight? Toto efektné zadné podsvietenie televízora je v ponuke iba u TV od Philips. Zanecháva perfektný vizuálny zážitok. Obraz sa akoby rozpína smerom do priestoru a a televízor stratí svoje ostré vymedzené okraje.

Televízory Panasonic

Hoci v predajnosti mierne zaostáva za predchádzajúcou TOP “štvorkou”, po technologickej stránke nie je televízorom Panasonic čo vytknúť. Práve naopak – môžu príjemne prekvapiť cenou, veľkosťou a kvalitou obrazu. Smart TV s uhlopriečkou 140 cm kúpite za menej ako 450 €.

Televízory Sencor

Ponuka českej značky Sencor osloví skôr menej náročného užívateľa, ktorý hľadá menší až stredne veľký televízor za výhodnú cenu. Smart TV s uhlopriečkou 140 cm kúpite za menej ako 340 €.

Televízory Thomson

Cenová dostupnosť, dokonca aj pri väčších uhlopriečkach je typická aj pre značku Thomson. Pôvodne francúzsku značku prevzala ázijská firma TCL, ktorá je jedným z najväčších výrobcov televízorov na svete.

Televízory Tesla

Pamätáte si ešte na československé televízory Tesla? Legendárna značka pred pár rokmi uviedla na trh základné LED televízory v cene do max. 300 €, no s uhlopriečkou až 124 cm. Ak nemáte nároky na najnovšie technológie, alebo hľadáte TV do detskej izby či na chatu, táto ponuka môže zaujať.

Najčastejšie kladené otázky – FAQ

Ako pripojiť televízor na internet?

Základom je mať televízor s označením Smart TV. Pripojiť TV k WiFi alebo prostredníctvom dátového kábla zvládne aj menej technicky zdatný užívateľ.

 • Prvá možnosť: Ak chcete mať istotu stabilného dátového prenosu a neprekáža vám kábel navyše, prepojte TV s routerom pomocou LAN kábla (koncovka RJ45).
 • Druhá možnosť: Nájdite v menu TV sekciu “Sieť – Otvoriť nastavenie siete”, vyberte bezdrôtové pripojenie a zvoľte vyhľadávanie domácej siete. Vyberte z ponuky vašu WiFi sieť, zadajte heslo a televízor je za okamih pripojený k sieti bezdrôtovo, pripravený využívať aj dáta z internetu.

3D televízor: Čo to je?

3D televízory mali za úlohu vytvárať 3D efekt. Na sledovanie obrazu sa používajú 3D okuliare. Aj keď mala táto technológia potešiť najmä nadšencov 3D kina a poskytnúť im perfektný zážitok z pohodlia gauča, na trhu sa 3D televízorom nepodarilo preraziť tak, ako sa očakávalo. Viacero modelov vykazovalo vyššiu kazivosť už po pár mesiacoch.

Direct LED vs. Edge LED?

Ide o spôsoby umiestnenia LED diód. Edge LED sú rozmiestnené iba po obvode obrazovky, kým Direct LED pokrývajú celú plochu. Druhé menované poskytujú lepšiu kvalitu obrazu, krajšiu čiernu farbu aj kontrast, no samotný televízor je o niečo hrubší a aj energeticky náročnejší. Ak sú LED diódy iba po okrajoch, je televízor prirodzene tenší, úspornejší, no kvalita obrazu je o niečo nižšia. Bežný užívateľ vystačí aj s týmto riešením (ak mu nebude prekážať, že okraje TV sú pri zobrazovaní čiernej o trochu jasnejšie ako stred).

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#150" Samsung UE50RU7402

 Najlepší do 500 € 
Uhlopriečka: 127 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 100 %499 € Čítať recenzie
#250" Samsung UE50RU7092

 Najlepší do 400 € 
Uhlopriečka:127 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 100 %350 € Čítať recenzie
#365" Samsung QE65Q85

 Pre náročných 
Uhlopriečka: 165 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: QLED
Smart TV: áno
⭐ 98 %1999 € Čítať recenzie
#465" Samsung QE65Q60

 Alternatíva pre náročných 
Uhlopriečka: 165 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: QLED
Smart TV: áno
⭐ 98 %1169 € Čítať recenzie
#558" Philips 58PUS7304

 Najlepší do 700 € 
Uhlopriečka: 147 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 96 %660 € Čítať recenzie
#658" Panasonic TX-58GX810E

 Najlepší do 700 € (alternatíva) 
Uhlopriečka: 147 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 94 %661 € Čítať recenzie
#743" Samsung UE43RU7172

 Najlepší do 400 € (alternatíva) 
Uhlopriečka: 109 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 94 %350 € Čítať recenzie
#843" LG 43UM7100PLB

 Pomer cena/kvalita 
Uhlopriečka: 109 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 92 %331 € Čítať recenzie
#932" LG 32LM6300PLA

 Cenový tip – základ 
Uhlopriečka: 81 cm
Rozlíšenie: 4K Ultra HD
Technológia: LCD LED
Smart TV: áno
⭐ 92 %255 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového televízora. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepší televízor na trhu.
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin