Najlepšie Wi-Fi zosilňovače: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie wifi zosilňovačeAko zvýšiť Wi-Fi dosah v domácnosti alebo v kancelárii? Ak ste sa dostali k tomuto článku, pravdepodobne máte problém s dostatočne silným Wi-Fi signálom. Máme riešenie! Pomôžeme vám vybrať najlepší Wi-Fi zosilovač signálu, aby ste konštantný signál mohli využívať v ktorejkoľvek časti domu či záhrady, presne podľa svojich potrieb.

Poznáme to zrejme všetci veľmi dobre. Sila wifi signálu klesá s rastúcou vzdialenosťou od wifi routera. Ak sa mu do cesty postavia silné prekážky, alebo ak Wi-Fi naraz používa viacero zariadení, môžete mať aj v stredne veľkom dome problém s celkovým pokrytím. Zosilňovače Wi-Fi, extendery, repeatery (Wi-Fi opakovače) alebo Wi-Fi boostery – rôzne názvy pomenúvajú malé šikovné zariadenia, ktoré dokážu z vhodnej pozície zosilniť existujúci signál z Wi-Fi routera. Dosah signálu sa tak “predĺži/rozšíri” o niekoľko metrov ďalej. Možno aj konečne na terasu k bazénu! Sú medzi nimi mierne rozdiely, všetky podmnožiny však patria do veľkej množiny zosilňovačov Wi-Fi signálu.

Nie všetky Wi-Fi extendery sú rovnako zostavené, rovnako tak nie sú rovnaké ani všetky priestory. Náš sprievodca výberom vám ukáže, ako vybrať zosilňovač signálu vzhľadom na parametre Wi-Fi routera aj potrieb vašej domácnosti. Odporúčame odborné testy a recenzie Wi-Fi zosilňovačov, kde sa dozviete praktické skúsenosti s používaním a zlepšením Wi-Fi signálu. Treba si dať pozor na zariadenia, ktoré sú pre užívateľa skôr sklamaním, ako riešením. Práve preto sa orientujte na overených výrobcov, ktorých zoznam sme pripravili v závere sprievodcu. Kvalitné Wi-Fi zosilňovače, s množstvom spokojných hodnotení, nájdete aj v tabuľke nižšie.

Najlepšie Wi-Fi zosilňovače na trhu

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1Obľúbený základný model
TP-Link TL-WA850RE

Wi-Fi štandard: 802.11 b/g/n
Rýchlosť Wi-Fi: 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz
[usr 5 text="true" tooltip="true"]20 € Čítať recenzie
#2Výborné recenzie
TP-Link RE200

Wi-Fi štandard: 802.11ac
Rýchlosť Wi-Fi: 750 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 5 text="true" tooltip="true"]30 € Čítať recenzie
#3Cena / Výkon
Wifi extender TP-Link RE300

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: až 1167 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]40 € Čítať recenzie
#4S praktickou zásuvkou
TP-Link RE365

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: 867 Mb/s a 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]55 € Čítať recenzie
#5Ocenený v nemeckom teste
TP-Link RE650

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: 800 Mb/s a 1733 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]120 € Čítať recenzie
#6Elegantné riešenie
Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Wi-Fi štandard: 802.11 b/g/n
Rýchlosť Wi-Fi: 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4 GHz
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]20 € Čítať recenzie

Ako vybrať Wi-Fi zosilňovač signálu (extender)

Bezdrôtové zariadenia, ktorú chcú využívať pripojenie na internet alebo spolu komunikovať v rámci domácej siete, využívajú Wi-Fi signál. S rastúcou vzdialenosťou od Wi-Fi routeru Wi-Fi signál slabne a znižuje sa aj rýchlosť prenosu. Niekedy stačí jedna hrubšia stena, viac pripojených zariadení naraz a dosah signálu Wi-Fi už nedokáže pokryť priestor, v ktorom sa pohybujete. V takom prípade môžete siahnuť po kúpe Wi-Fi zosilňovača. Hoci sám o sebe nevytvára Wi-Fi, pri vhodnom umiestnení dokáže signál z Wi-Fi routeru zosilniť a šíriť o niekoľko metrov ďalej.

Prečo máte slabý dosah Wi-Fi signálu?

Platíte za internet, ktorý však nechytíte v druhej polovici domu a vonku dosiahne iba pár metrov do záhrady? Hnevať sa pre slabé pokrytie na poskytovateľa, hrubé steny domu alebo Wi-Fi router?

Skôr, ako pristúpite k výberu Wi-Fi extendera, skontrolujte samotný Wi-Fi router. Aké sú jeho parametre a schopnosti? V akom frekvenčnom pásme a štandarde funguje? Ak je váš Wi-Fi router už príliš starý, je celkom bežné, že nebude zvládať nápor moderných zariadení, ktorých za posledné roky pribudlo v domácnostiach hneď niekoľko. Dnes už Wi-Fi signál nevyužívajú len notebook, tablet a 2 – 3 smartfóny. Ich počet sa zvýšil a pridali sa k nim aj niektoré bežne používané spotrebiče, smart televízory a herné konzoly. Pri takomto vyťažení už nedokáže pokryť signálom priestor, na aký ste boli zvyknutí.

Niekedy postačí presunúť Wi-Fi router na iné miesto – napríklad do stredu bytu, aby ste minimalizovali počet stien, cez ktoré do jednotlivých miestností prechádza. Ďalšou možnosťou je zmeniť jeho nastavenia, či správne nastaviť antény. Ak ste už vyskúšali všetky tipy, ako si poradiť so slabým wifi signálom, no neúspešne, malé zariadenie v podobe Wi-Fi zosilňovača signál jednoducho zosilní a prinesie želaný komfort.

Odporúčame aj: Najlepšie Wi-Fi routery + Návody, ako vybrať

ako vybrať wifi zosilňovač

Ako funguje Wi-Fi zosilňovač?

Zosilňovač Wi-Fi sa bezdrôtovo pripája k vašej sieti Wi-Fi a vysiela tento signál znova. Týmto spôsobom môžete dostať signál Wi-Fi aj na miesto, kde ste predtým mali problém s pripojením k Wi-Fi.

Wi-Fi zosilňovač funguje na prvý pohľad až prekvapivo jednoducho. Ide o zariadenie, ktoré potrebuje zdroj elektrickej energie. Zvyčajne preto musí byť na dosah elektrickej zásuvky. Ak sa napája cez USB, tak musí byť zase poblíž elektroniky s akumulátorom alebo ho zapojíte do powerbanky. Po inštalácii (v ideálnom prípade stačí stlačiť WPS tlačidlo súčasne na Wi-Fi routeri aj extenderi) prijme nastavenie Wi-Fi routera a začne z daného miesta vysielať pôvodný Wi-Fi signál, najčastejšie pomocou väčších výkonnejších antén, čo je dobrý predpoklad pre dlhší dosah.

Obe zariadenia musia podporovať rovnaké štandardy bezdrôtovej siete a rovnaké frekvenčné pásma (2,4 GHz, 5 GHz alebo duálne). Pozor však – Wi-Fi zosilňovač nie je všemocné zariadenie. Dokáže šíriť iba natoľko silný signál, ako bezdrôtovo sám prijme. Preto je dôležité jeho správne umiestnenie.

Kam umiestniť Wi-Fi zosilňovač?

Ak Wi-Fi zosilňovač umiestnite na miesto, kde je už iba “jedna čiarka” signálu, nedosiahnete dobrý výsledok. Internet v priestore za extenderom bude tak či tak slabý, pomalý, videá budú sekať a obrázky sa načítajú iba pomaly.

Nájdite mu miesto, kde je ešte internet dostatočne silný a zároveň poskytuje potenciál zväčšiť dosah signálu. Vo všeobecnosti sa uvádza, že Wi-Fi zosilňovač dokáže dosah signálu zdvojnásobiť. Pre príklad – Wi-Fi router máte v obývačke. V spálni je wifi signál ešte veľmi dobrý, no o 10 metrov ďalej (napr. v záhrade) už chytáte iba slabý nestabilný signál. Ak by ste zosilňovač umiestnili do spálne, je predpoklad, že po novom, vo vzdialenosti 10 metrov, bude signál veľmi dobrý a až v 20 metroch bude nové “slabé pásmo”.

Nemusí to však platiť pre všetky Wi-Fi zosilňovače narovnako. Záleží od použitej technológie a inovácií, ktoré sa premietajú do ceny. Zároveň je tento signál z extendera rovnako náchylný na klesanie z dôvodu prítomnosti pevných prekážok, či pre nadmernú záťaž od zariadení, ktoré wifi v jednom čase používajú. Krátko a jasne – ak Wi-Fi extender umiestnite zle, nečakajte zázraky.

ako funguje wifi

Podľa akých kritérií kúpiť Wi-Fi zosilňovač?

Skôr, ako sa pustíte do porovnávania vyhliadnutých modelov, zapíšte si z Wi-Fi routeru dva najdôležitejšie údaje. Prvým je frekvenčné pásmo a druhým je štandard bezdrôtovej siete. Oba by mali byť uvedené na nálepkách na Wi-Fi routeri, alebo v návode na používanie. Wi-Fi router by mal

⏩ Frekvenčné pásmo

Väčšina lacných Wi-Fi zosilňovačov pracuje v pásme 2,4 GHz. Novšie a zároveň aj drahšie zariadenia podporujú duálne pásmo, t.j. 2,4 GHz a 5 GHz. Frekvenčné pásmo Wi-Fi zosilňovača musí byť také isté ako frekvenčné pásmo, v ktorom vysiela váš Wi-Fi router.

 • Frekvenčné pásmo 2,4 GHz – Ide o dátumovo staršie pásmo, v ktorom funguje množstvo už aj starších zariadení, elektroniky a spotrebičov. Aj z tohto dôvodu je pomerne vyťažené a ak sa v paneláku nachádza viac Wi-Fi routerov vysielajúcich signál v tomto pásme, môžu sa navzájom rušiť a spôsobovať nestabilitu signálu. Nespornou výhodou signálu vo frekvencii 2,4 GHz je však väčšia schopnosť dostať sa cez pevné prekážky a teda aj dlhší dosah.
 • Frekvenčné pásmo 5 GHz – Je prítomné v novších zariadeniach. Signál je stabilnejší práve z dôvodu nižšieho vyťaženia. Užívateľom poskytuje vysokú rýchlosť prenosu a možnosť vykonávať aj náročné úkony, vrátane hrania hier cez wifi sieť. V porovnaní so starším pásmom má však kratší dosah.
 • Frekvenčné pásmo 2,4 GHz/5 GHz (Dual Band) – Ak máte router, ktorý dokáže pracovať v oboch frekvenčných pásmach, vyberajte aj Wi-Fi zosilňovač s touto vlastnosťou. Z oboch pásiem dokáže zužitkovať to najlepšie. Dvojpásmový extender môže s niektorými zariadeniami používať pásmo 2,4 GHz, s inými zase pásmo 5 GHz, čo je už však otázka pokročilých nastavení a optimalizácie celej domácej siete.

⏩ Štandardy bezdrôtovej siete

Po kompatibilite frekvenčných pásiem je na rade kompatibilita štandardov. Aj v tomto prípade je potrebné, aby sa štandardy Wi-Fi routera a Wi-Fi zosilňovača zhodovali. Štandard bezdrôtovej siete pritom udáva maximálnu rýchlosť a využiteľnosť internetu. Stretnúť sa môžete s nasledujúcimi generáciami štandardov, pričom meniace sa písmenká za päticou čísel 802.11 majú čo dočinenia s rýchlosťou internetu.

 • 802.11a – Wi-Fi 1: Ide o zastaralú technológiu, ktorá sa využívala na odosielanie mailov a prezeranie prvých jednoduchých webov. Štandard ponúkal rýchlosť 2 Mb/s a bol prevádzkovaný v pásme 2,4 GHz.
 • 802.11b – Wi-Fi 2: Tento štandard sa v jednoduchých routeroch a Wi-Fi zosilňovačoch ešte používa. Teoretická rýchlosť pripojenia je 11 Mb/s a je prevádzkovaný v pásme 2,4 GHz. Zapojenie viacerých zariadení do siete však nezvláda práve s prehľadom.
 • 802.11g – Wi-Fi 3: Tretí štandard je vhodný pre bežného užívateľa internetu, ktorý používa internet na voľnočasové aktivity, napr. surfovanie po webe, mailovanie, z času na čas pozerá filmy online (zvládne aj HD video na jednom zariadení). Teoretická rýchlosť pripojenia je 54 Mb/s. Tento štandard je ako prvý už prevádzkovaný v pásme 2,4 GHz aj v pásme 5 GHz.
 • 802.11n – Wi-Fi 4: Štandard, ktorý ponúka využitie pre náročnejších užívateľov. Vhodný do domácností s množstvom smart zariadení, elektroniky a spotrebičov. Užívatelia môžu hrať online hry, preberať väčšie množstvo dát v krátkom čase aj pozerať filmy vo vysokom rozlíšení. Teoretická rýchlosť je cca 600 Mb/s, prevádzka prebieha v 2,4 GHz aj 5 GHz frekvenčnom pásme.
 • 802.11ac – Wi-Fi 5: Jeden z najnovších štandardov poskytuje teoretickú rýchlosť až 1,3 Gb/s. Je prevádzkovaný čisto iba v pásme 5 GHz. Netrpí skoro žiadnym rušením. Vhodný aj pre náročné streamovanie.
 • 802.11ax – Wi-Fi 6: Absolútna novinka posledného obdobia, u ktorej laboratórne testy potvrdili prenosovú rýchlosť až 9,6 Gb/s. Štandard je prevádzkovaný v oboch frekvenčných pásmach a má dostať aj vlastné pásmo – 6 GHz. Treba však dodať, že na to, aby ste si naplno mohli užívať takúto parádu, potrebujete rovnakých kvalít aj internet od poskytovateľa, čo je zatiaľ “hudbou budúcnosti”.

Pozn. Ak na svojom Wi-Fi routeri nájdete označenie 802 a/b/g/n/ac, výrobca vás informuje, že router podporuje okrem najnovšieho aj všetky staršie verzie štandardov.

Wi-Fi zosilňovač do zásuvky alebo na stôl?

Reč bude o tvarovom prevedení, alebo aj o profile Wi-Fi zosilňovača. Samotný vzhľad síce nenapovie veľa o jeho kvalitách, spôsob zapojenia do elektrickej siete už môže ovplyvniť váš výber. K dispozícii je široký výber Wi-Fi extenderov rôznych tvarov. Vo väčšine prípadov je to menšie, elegantné a nenápadné zariadenie, ktoré o tom, že je v chode, upozorňuje iba malými LED indikátormi.

 • Niektoré Wi-Fi zosilňovače majú svoj vlastný kábel a môžete ich umiestniť na stôl, komodu, poličku alebo aj okenný parapet tak, aby bola poblíž elektrická zásuvka.
 • Ďalším typom sú Wi-Fi zosilňovače signálu priamo do zásuvky. Nájdete prázdnu zásuvku na mieste s dobrým signálom a Wi-Fi zosilňovač do nej zapojíte. Žiadne káble, ani prekladanie pri utieraní prachu. Stabilne však túto elektrickú zásuvku obsadí, preto sú tie lepšie z nich vybavené priechodnou zásuvkou. O možnosť zapojiť do zásuvky vysávač či nabíjačku tak neprídete.
 • Tretím riešením sú moderné Wi-Fi zosilňovače s USB. Majú štandardnú napájaciu lištu ako modely do zásuvky, zároveň ich však môžete cez USB kábel napojiť do notebooku, tabletu, powerbanky. Práve posledná možnosť je výborne prenosná a oceníte ju napríklad pri pobyte v záhrade.

Aké je zabezpečenie Wi-Fi zosilňovača?

Súčasné zosilňovače dosahu podporujú na zabezpečenie Wi-Fi bezpečnostný protokol WPA2-PSK, jednu z najvyšších úrovní zabezpečenia, ktorá je dostupný pre domácich používateľov. Vždy si však prítomnosť tohto protokolu v popise produktu skontrolujte, aby ste si boli istí, že vaša sieť je v bezpečí.

smart domácnosť wifi

Užitočné funkcie a výbava

 • Indikátor sily signálu – Vďaka nemu dokážete jedným pohľadom zistiť, aký je signál na danom mieste a podľa toho sa rozhodnúť, kde Wi-Fi zosilňovač umiestnite.
 • WPS tlačidlo – Alebo aj Wi-Fi Protected Setup je technológia špeciálne navrhnutá preto, aby uľahčila prístup vami určených zariadení k Wi-Fi sieti. Túto funkciu by okrem zosilňovača mal podporovať aj Wi-Fi router. Potom už stačí iba na oboch zariadeniach naraz stlačiť WPS tlačidlo a automaticky dôjde k ich prepojeniu (a to dokonca bez zadávania hesla).
 • Funkcia prístupového bodu (Access point AP) – Tie najlepšie Wi-Fi zosilňovače obsahujú prístupový bod, do ktorých môžete zapojiť ethernetový kábel, rovnako ako do vášho routeru. K tomu slúži konektor RJ 45. Môžete ho využiť tak, že do Wi-Fi zosilňovača priamo zapojíte zariadenie, ktoré vyžaduje plynulý tok dát, napr. hernú konzolu. Niektoré modely môžu mať týchto konektorov aj viac. Potom sa v miestnosti, kde nie je router, dajú k sieti pripojiť “cez kábel” aj zariadenia, ktoré Wi-Fi nepodporujú.
 • Antény – Antény na Wi-Fi zosilňovači môžu byť skryté (interné), alebo viditeľné (externé). Väčší počet externých antén sa dokáže postarať o lepší dosah signálu.
 • Ovládanie času používania Wi-Fi – Ide o výbavu drahších modelov. Umožňuje nastaviť čas, kedy bude extender vysielať signál (napríklad keď ste vonku, alebo naopak – obmedziť signál po večierke deťom).
 • Čierna listina – Môžete si vytvoriť zoznam zariadení s Wi-Fi, ktoré sa k sieti nemôžu pripojiť.
 • Nastavenie rýchlostí pre rozličné zariadenia – Pokročilá funkcia, ktorá umožňuje prideliť priority pre využívanie Wi-Fi signálu, napr. keď chcete pozerať film, dáte ako prioritu Smart TV pred tabletom.

Ceny Wi-Fi zosilňovačov

Od Wi-Fi zosilňovača očakávame jediné – dlhší dosah stabilného Wi-Fi signálu, aby sme sa v pohodlí domova nemuseli obmedzovať len na niekoľko metrov poblíž routera. Cenové rozdiely odrážajú mnoho faktorov. Od modernosti, cez praktickosť, až po dobré meno značky. Dôležité sú však predovšetkým vaše nároky na pokrytie a rozpočet.

✅ Wi-Fi extendery do 20 eur

V cene do 20 eur nájdete predovšetkým základné modely Wi-Fi extenderov, ktoré splnia očakávania nenáročných používateľov. Zvyčajne pracujú v jednom frekvenčnom pásme (2,4 GHz) a v štandarde 802.11 b/g/n s rýchlosťou 300 Mb/s. Aj keď nestoja veľa, samozrejmosťou by malo byť najvyššie šifrované zabezpečenie a indikátor signálu. V niektorých z nich už nájdete aj WPS tlačidlo. Menší počet antén a nízka cena však predznamenávajú, že treba rátať s predĺžením signálu len o niekoľko metrov.

✅ Wi-Fi extendery do 50 eur

Stredná cenová kategória, od 20 do 50 eur, ponúka aktuálne najpredávanejšie Wi-Fi zosilňovače a repeatery s výbornými hodnoteniami. Väčšina z nich pracuje v oboch frekvenčných pásmach (2,4 GHZ/5 GHz, Dual Band) a vyššia je aj prenosová rýchlosť (štandard 802.11 b/g/n/ac až 750Mb/s). Pri výbere klaďte dôraz na výbornú spoluprácu s Wi-Fi routerom alebo prístupovým bodom. Prítomnosť vyššieho frekvenčného pásma umožňuje streamovanie videí či hranie hier aj v zarušenom priestore, bez rizika kolísania stability signálu.

✅ Wi-Fi extendery od 50 eur

V cene od 50 eur vyššie je výber skutočne bohatý. Nájdete tu nielen riešenia pre domácnosti, ale aj komplexné systémy pre prevádzky, kancelárie, spoločné priestory. Wi-Fi zosilňovače dostávajú do výbavy najmodernejšie technológie, vyznačujú sa veľmi jednoduchou inštaláciou a vysokou spoľahlivosťou zosilnenia dosahu Wi-Fi signálu. Sú stavané aj na vyššie vyťaženie v jednom čase.

Najlepšie značky Wi-Fi zosilňovačov

Na záver sme si nechali sľúbený zoznam značiek, ktoré majú s výrobou rôznych konštrukcií Wi-Fi extenderov, boosterov, repeaterov aj access pointov bohaté skúsenosti. Nie nadarmo, zároveň ide o hlavných hráčov aj v oblasti Wi-Fi routerov.

 • TP-Link – Mimoriadne obľúbené zariadenia naprieč všetkými cenovými reláciami oslovia svojimi schopnosťami široké publikum. Výborné recenzie a veľmi dobrý pomer cena/výkon.
 • Xiaomi – Xiaomi repeater a Xiaomi extender sú prekvapením nielen cenovo, ale aj funkčnosťou. Nenápadné, no za to elegantné zariadenia získali vysoké užívateľské hodnotenia a čo najviac – je možné ich napájať aj cez USB a powerbanku.
 • Tenda – Zástupca obľúbených, cenovo dostupných Wi-Fi routerov rozšíril svoju ponuku aj o niekoľko základných Wi-Fi extenderov za prijateľnú cenu.
 • Asus – Zaujímavá alternatíva a už dlhšie obdobie overený hráč na trhu prináša komplexné riešenia Wi-Fi siete, ktoré ocenia aj nároční používatelia.
 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
#1Obľúbený základný model
TP-Link TL-WA850RE

Wi-Fi štandard: 802.11 b/g/n
Rýchlosť Wi-Fi: 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz
[usr 5 text="true" tooltip="true"]20 € Čítať recenzie
#2Výborné recenzie
TP-Link RE200

Wi-Fi štandard: 802.11ac
Rýchlosť Wi-Fi: 750 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 5 text="true" tooltip="true"]30 € Čítať recenzie
#3Cena / Výkon
Wifi extender TP-Link RE300

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: až 1167 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]40 € Čítať recenzie
#4S praktickou zásuvkou
TP-Link RE365

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: 867 Mb/s a 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]55 € Čítať recenzie
#5Ocenený v nemeckom teste
TP-Link RE650

Wi-Fi štandard: 802.11 a/b/g/n/ac
Rýchlosť Wi-Fi: 800 Mb/s a 1733 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4/5 GHz
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]120 € Čítať recenzie
#6Elegantné riešenie
Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Wi-Fi štandard: 802.11 b/g/n
Rýchlosť Wi-Fi: 300 Mb/s
Frekvenčné pásmo: 2,4 GHz
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]20 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového Wi-Fi zosilňovača. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepší Wi-Fi zosilňovač na trhu.
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin