Najlepšie fény na vlasy: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

Najlepšie fény na vlasy Kvalitný fén na vlasy spoznáte tak, že je výkonný, dobre padne do ruky, vaše vlasy vysuší rýchlo a hlavne šetrne. Lacné sušiče na vlasy v sebe neskrývajú zaujímavé technológie, vlasy sušia horúcim vzduchom bez rozdielu a bez ochrany. Ako vybrať najlepší fén na vlasy? Pozrite si nasledujúce tipy, ktoré majú výborné recenzie od spokojných zákazníkov a zaujímavé umiestnenie v spotrebiteľských testoch.

Pri výbere sme zohľadňovali nielen celkovú spokojnosť a dobrú cenovú dostupnosť, ale aj modernosť prevedenia tak, aby bolo sušenie vlasov bolo bezpečné. Preto sa do nášho výberu dostali modely s vysokým výkonom, viacerými stupňami nastavenia rýchlostí fénovania aj teploty, s praktickým tvarom, rozumnou hmotnosťou aj dĺžkou kábla pre jednoduchú manipuláciu. Sú to hlavné kategórie, ktoré by ste mali sledovať predtým, ako sa rozhodnete sušič na vlasy kúpiť – viac o tom v našom sprievodcovi výberu. U všetkých nájdete funkciu studeného vzduchu a ionizácie.

 • Vysoký príkon znamená, že fén vaše vlasy dokáže vysušiť rýchlo. Keďže vlasy sú rôznej hrúbky a štruktúry je dôležité mať na výber medzi stupňami rýchlosti aj teploty. Pre dokonalú úpravu účesu slúžia nadstavce ako difúzer – rozšírená hlavica pre zväčšenie objemu vlasov a úzka dýza – špeciálny nadstavec pre koncentrovaný rýchly prúd vzduchu.
 • Za pomoci studeného vzduchu, ktorý je pri najkvalitnejších fénoch na vlasy skutočne studený už za pár sekúnd, váš účes zafixujete a dodáte vlasom lesk.
 • Ionizácia je pri fénoch na vlasy veľkým bonusom – prírodné ióny vlasy obalia, udržia hydratáciu a zabránia krepovateniu, elektrizovaniu a vysušovaniu.

Najlepšie fény na vlasy podľa nás a recenzií

 Produkt HodnotenieCena (od) 
#1Tip podľa influencerov
Dyson HD07 Supersonic
Príkon: 1600 W
Teploty: 4
Počet rýchlostí: 3
Kábel: 2,7 m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO

⭐ 100 %399 € Čítať recenzie
#2Najlepší fén cena / výkon
Philips MoistureProtect HP8281
Príkon: 2300 W
Teploty: 6
Počet rýchlostí: 6
Kábel: 2,5 m
Hmotnosť: 0,9 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO

⭐ 100 %90 € Čítať recenzie
#3Najlepší fén Braun
Braun 7 HD 785
Príkon: 2000 W
Teploty: 4
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 2 m
Hmotnosť: 0,98 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 98 %90 € Čítať recenzie
#4Najpredávanejší fén na vlasy
Remington AC9096
Príkon: 2400 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 3 m
Hmotnosť: 1,334 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 96 %44 € Čítať recenzie
#5Špeciálna edícia
Rowenta Pro Stylist CV888LF0 Karl Lagerfeld
Príkon: 2200 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: - m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 94 %60 € Čítať recenzie
#6Wahl 4340-0470
Príkon: 2000 W
Teploty: 3
Kábel: 3 m
Hmotnosť: 0,63 kg
Difúzer: NIE
Ionizácia: ÁNO
⭐ 94 %48 € Čítať recenzie
#7Nízka cena
Remington D5220
Príkon: 2400 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 1,8 m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 92 %28 € Čítať recenzie

Ako vybrať fén / sušič na vlasy

Aj keď zovšadiaľ čítame, že vlasy treba chrániť pred častou tepelnou úpravou, predsa len má väčšina žien vo výbave kvalitný fén, kulmofén alebo žehličku. Každá z nás chce mať presne také vlasy, aké nemáme a preto bojujeme s prírodou. Vlníme rovné a narovnávame kučeravé. Súčasná ponuka je taká bohatá, že aj medzi sušičmi na vlasy nájdete šetrné fény, s ktorými vyčarujete účes presne podľa vašich predstáv. O tom, ako vybrať fén, ktorý vám k spokojnosti poslúži dlhé roky a ktoré parametre a vlastnosti sledovať, si viac povieme v nasledujúcom manuáli.

Ako sa pri výbere orientovať?

 • Akú máte kvalitu vlasov? Jemné vlasy potrebujú nižšiu teplotu, husté a nepoddajné naopak znesú aj vyššiu
 • Chcete fén na domáce použitie? Profesionálny fén alebo kompaktný cestovný fén?
 • Uprednostňujete rôzny styling vlasov? Pouvažujte o množstve doplnkovej výbavy, ktorú aj použijete.
 • Trápia vás krepovité vlasy a elektrizovanie? Poobzerajte sa po féne s ionizátorom.

Druhy fénov

Ako je možné, že natrafíte na fén za 10 €, ale aj 100 €? V čom sú základné rozdiely? Nejde len o meno značky, ale tiež aj o kvalitu použitých komponentov, silu motora, ergonómiu fénu a predovšetkým využiteľnosť. V ponuke obchodov a e-shopov nájdete 3 hlavné kategórie:

 • Cestovné fény – malé kompaktné prístroje s nižším príkonom a menšími možnosťami v nastavení intenzity fúkania vlasov. Častokrát sú vybavené sklopnou rukoväťou pre šetrenie miesta v batožine.
 • Domáce fény – široký výber v rôznych prevedeniach aj dizajnoch. Medzi najpredávanejšie fény patria tie s príkonom od 1700 W viac. Ich hmotnosť a veľkosť je primeraná občasnému osobnému používaniu. Veľká konkurencia v kategórii ženie ceny dolu, preto už aj za menej ako 40 € kúpite kvalitný fén, šetrný k vlasom.
 • Profesionálne fény – špičkové sušiče s vysokým príkonom, zvyčajne od 2200 W a vyššie. Majú o niečo vyššiu váhu, no ruku príliš neunavujú, ich hmotnosť je optimálne rozložená. Ponúkajú viac možností nastavení rýchlostí aj teploty, bohaté príslušenstvo a kvalitný motor, ktorý si poradí aj s častou záťažou, napr. v kaderníctvach.

fén na vlasy

Príkon vs. rýchlosť sušenia

Čím vyšší je príkon, tým sú vlasy rýchlejšie usušené. Zdá sa vám príkon 2000 W náročný pre vašu peňaženku? S vyšším príkonom si zvládnete vlasy vyfénovať za 5 – 10 minút, kým so slabým fénom sa budete trápiť minimálne raz toľko a nemusíte byť s výsledkom spokojné. Krátka doba sušenia je vhodná aj pre vlasy – o čo kratšie sú vystavené tepelnej úprave, o to menej sú vysušované. Pre domáce, ale aj poloprofesionálne použitie rátajte s príkonom od 1800 – 2200 W. Fény s týmto príkonom patria k mimoriadne obľúbeným.

Motor fénu

Hodnota príkonu úzko súvisí s výkonnosťou motora. Preto je logické, že vyšší príkon predznamenáva aj silnejší motor. V kompaktných cestovných fénoch môžete natrafiť na praktický DC motor, kde zdrojom energie môže byť aj batéria. V domácich fénoch je zvyčajne používaný AC motor, ktorý využíva energiu z elektrickej siete a ponúka dlhú životnosť a vysokú výdrž.

Možnosti nastavenia a teplotné stupne

Vo výbave štandardného sušiča na vlasy nájdete 2 rýchlostné stupne a 3 teplotné stupne (teplý, horúci a studený vzduch). V závislosti od kvality, jemnosti a poškodenia vlasov dokážete vybrať čo najšetrnejší režim. Na jemné krátke vlasy stačí prvá rýchlosť a nižšia teplota. Ak máte hustú hrivu, určite naplno využijete rýchlejšie fénovanie s vyššou teplotou. Pre zafixovanie hotového účesu sa hodí funkcia “Cool” – studený vzduch “zakonzervuje” tvar dodá vlasom lesk.

Dĺžka šnúry

Pri fénoch tak nejak automaticky počítate s tým, že ide o elektrický spotrebič, preto je dobré mať vedľa zrkadla v kúpeľni na dosah aj elektrickú zásuvku. Dĺžka elektrickej šnúry fénu sa pohybuje od 1,5 m pri lacných fénoch až po 3 m pri profesionálnych sušičoch. Ideálne je, ak natrafíte na fén, ktorý má vychytávku v podobe kĺbu otočného o 360 °. Kábel sa nekrúti, nemusíte ho počas fénovania odtáčať a všetko ide pekne jednoducho.

Praktické závesné pútko na rozhraní medzi káblom a telom fénu umožňuje jednoduché odloženie na háčik z vnútornej strane dvierok na skrinke v kúpeľni.

Veľkosť dýzy

Nielen motor, ale aj celý tvar tela fénu a samotného výstupu teplého vzduchu (inak nazývaneho aj dýza) rozhoduje o rýchlosti sušenia. Čím je dýza užšia, tým je vzduch koncentrovanejší, rýchlejši a teda aj sušenie zvládnete za kratší čas. Pri niektorých fénoch je síce dýza okrúhla a na pohľad širšia, pravdepodobne však v balení natrafíte na šikovné nadstavce, aby ste si vlasy mohli vyfénovať presne podľa kvality a dĺžky vlasov.

Ovládanie

Okrem toho, že môžete natrafiť na fény pre pravákov, fény pre ľavákov, najlepšie je, ak sa rozhodnete pre univerzálny fén, kde máte všetky ovládacie tlačidlá na dosah jednej ruky, umiestnené tak, aby pri manipulácii s fénom nedošlo k náhodnej zmene rýchlosti a teploty.

Difúzor

Tento široký nadstavec kruhovitého tvaru s výstupkami budete mať v obľube, ak máte kučeravé vlasy, ktoré horúcim vzduchom krepovatejú, alebo ak chcete vytvoriť krásny nadýchaný objem a vlny. Difúzor je širší ako výstup zo základnej dýzy a rovnomerne vedie teplo. Teplo rozptyľuje difúzne, nie bodovo. Takéto sušenie vlasov je šetrnejšie.

Koncentrátor – zúženie dýzy

Špeciálny nadstavec je zvyčajne súčasťou základnej výbavy. Úzka dýza koncentruje teplý vzduch na menšiu plochu, preto je veľmi efektívna na rýchle presušovanie a styling vlasov v spojení s hustou okrúhlou kefou.

Cena fénov

✅ Fény do 30 €

V nižšej cenovej kategórie nájdete zastúpenie neznačkových fénov, ale tiež aj šikovné základné fény známych výrobcov. Nevynikajú širokou výbavou, ani veľkými možnosťami nastavenia. Ich príkon je zvyčajne o niečo nižší, no aj tu natrafíte na dobre využiteľné fény s príkonom okolo 1800 W.

✅ Fény do 60 €

Fény v druhej cenovej kategórii predstavujú “vlajkové lode” a hlavné ťahúne renomovaných značiek ako Rowenta, Remington, Braun. Recenzie týchto fénov a ich hodnotenia v testoch fénov sú viac ako pozitívne a isto natrafíte na veľmi dobre vybavený sušič, ktorý vás nesklame.

✅ Fény od 60 € a viac

Ideálne pre náročných spotrebiteľov – teda ženy, ktoré svoje vlasy hýčkajú. Predstavujú tú najvyššiu kvalitu a špičkový výkon (2200 – 2400 W) v spojení s bohatou výbavou, ktorú môžete využiť pre rôzny styling vlasov. Nájdete tu profesionálne fény značky Valera, Dyson, Babyliss, Bio Ionic.

Najlepšie značky fénov na vlasy

 • Valera – Švajčiarska značka špecializovaná na výrobu vlasovej techniky pre profesionálov si dala za svoju prioritu dokonalý vzhľad vlasov.
 • Rowenta – Nemecká značka uspokojí svojimi produktami určenými pre osobnú starostlivosť aj náročných spotrebiteľov. Krásny dizajn fénov, kulmofénov aj žehliček na vlasy + výborný výkon.
 • Babyliss – Profesionálna značka, pôvodne určená pre kaderníkov, patrí k európskej jednotke na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti. V súčasnosti má vo svojej ponuke aj cenovo dostupnejšie modely, ktoré sa tešia veľkej obľúbenosti medzi ženami.
 • Remington – Viac ako 70 ročná tradícia a množstvo svetových prvenstiev. Značka Remington má na svedomí prvý elektrický holiaci strojček aj prvý IPL epilátor. Fény v jej ponuke sa vyznačujú vysokým stupňom ochrany.
 • Braun – Nemecký líder v osobnej starostlivosti vyvinul svoje fény na takú úroveň, že vďaka senzorom dokážu teplotu meniť počas fénovania a zvýšiť tak ochranu vašich vlasov pred poškodením.
 • Philips – Výborné hodnotenia v testoch fénov, perfektný dizajn a ešte lepší výsledný účes. Fény holandskej značky Philips spĺňajú všetky kritéria na modernosť, funkčnosť a priaznivú cenu.

vlasy sušenie

Najčastejšie kladené otázky

Aký je fén s ionizáciou?

Ak vaše vlasy tepelnou úpravou strácajú na kráse, poobzerajte sa po fénoch s ionizáciou. Pri ionizácii vychádzajú z fénu záporne nabité ióny, ktoré pomáhajú viazať vo vlasoch prirodzenú vlhkosť, nevysušovať ich a zabraňujú elektrizovaniu. Vlasy sú lesklé a na dotyk hebké, pružnejšie a ľahko sa upravujú.

Kedy sa oplatí kúpiť fén s difúzorom?

Najmä, ak máte vlasy kučeravé a chcete nadýchaný objem, a rovnako aj vtedy ak máte vlasy jemné a nechcete ich koncentrovaným teplom z fénu príliš namáhať. S pomocou difúzora viete vytvarovať jemné vlny.

Aké kvality navyše majú profesionálne fény na vlasy?

Konštrukcia profesionálnych fénov na vlasy je premyslená do detailu. Vo vnútri sa ukrýva silný odolný motor, ktorý je stavaný na vyššiu záťaž. Vo výbave majú početné príslušenstvo a viac možností pre nastavenie intenzity a teploty sušenia vlasov.

Všetko pre perfektný styling vlasov na jednom mieste:

Recenzie fénov na vlasy

# Braun Satin Hair 7 HD 785 (od 90 €)

Spoľahlivý sušič na vlasy značky Braun vo vysokej kvalite spracovania


 Recenzia Braun Satin Hair 7 HD 785  Profesionálny fén na vlasy Braun Satin Hair HD785 Senso Dryer je najvyšším modelom overenej značky Braun. Má zabudovaný Thermo senzor, ktorý aktívne upravuje teplotu fénovania a tak chráni vlasy pred poškodením. Jeho jadro tvorí motor s 5 krát dlhšou životnosťou ako je zvykom pri bežných modeloch.

Prepracovaný ventilačný systém s ochranným vyberateľným filtrom zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu aj v prípade, ak je na fén pripojená úzka dýza. Pri klasických fénoch vychádza z úzkej dýzy koncentrovaný, no častokrát veľmi horúci vzduch. V tomto féne je teplota vzduchu pravidelne kontrolovaná snímačom a predchádza tak poškodeniu vlasov.

Fén je zaujímavý aj tvarovým prevedením a môžete ho držať dvomi spôsobmi, nielen za rukoväť, ale i za telo fénu. Spotrebič sa ani na najvyššom stupni príkonu (2400W) neprehriava, funguje na princípe infračervenému ohrevu. K dispozícii máte 2 stupne rýchlosti, 4 stupne teploty a dve tlačidlá pre fixáciu účesu skutočne studeným vzduchom.

Ochranná IonTec technológia sa postará o to, aby vlasy pôsobili lesklo, boli pružné a nepresušené. Profesionálne výsledky pri úprave vlasov dosiahnete aj vďaka praktickému veľmi úzkemu nadstavcu a difúzeru.

Model si veľmi dobre viedol i v zahraničných testoch: v TestSieger.de 09/2015 získal 86 bodov zo 100 a v TestBild 11/2016 obsadil 2. miesto z 10 (79b. Zo 100).

Kľúčové technické parametre: Príkon – 2000 W | Počet rýchlostí – 2 | Počet teplôt – 4 | Dĺžka kábla – 2 m | Hmotnosť – 0,98 kg | Difúzer – áno | Úzka dýza – áno | Ionizácia – áno | Studený vzduch – áno

Čo sa nám páči

 • pomer cena/kvalita
 • Thermo Sensor
 • IonTec – ochrana pre vlasy
 • špeciálny tvar fénu – 2 pozície držania
 • telo fénu sa nezohrieva
 • 10 možností nastavenia fénovania
 • odolný motor / prepracovaná ventilácia

Čo sa nám nepáči

NAŠE HODNOTENIE: [usr 5 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 96 €
Prejsť do obchodu

# Remington AC9096 (od 44 €)

Veľmi dobré recenzie spotrebiteľov


 Recenzia Remington AC9096  Vzduch vo vysokovýkonnom sušiči Remington AC9096 s príkonom 2400 W, dosahuje na najvyššom stupni rýchlosť až 140 km/hod. S úpravou vlasov si tak poradí už za pár minút.

Elegantné červeno-čierne prevedenie s ergonomickou rukoväťou pôsobí výnimočne príťažlivo.

Ovládacie tlačidlá ponúkajú štandardné voľby – 2 rýchlostné stupne, 3 teplotné stupne (najvyšší s prívlastkom Turbo Boost) a tlačidlo pre studenú vlnu. Podľa recenzií spotrebiteľov sušič skutočne dokáže za pár sekúnd prejsť z teplého vzduchu na distribúciu studeného vzduchu. Navyše – toto tlačidlo nemusíte počas studeného fénovania pridržiavať palcom.

S hmotnosťou 1,334 kg patrí k najťažším fénom v našich recenziách. Táto hmotnosť sa mu však dá odpustiť, nakoľko vlasy upraví skutočne rýchlo a hlavne šetrne (veď už v samotnom názve nesie prívlastok Silk – pre hodvábne vlasy).

Tak ako aj predchádzajúce modely, aj tento je vybavený ionizačnou technológiou, difúzerom pre objem vlasov a praktickým úzkym koncentrátorom prúdu vzduchu pre čo najviac možností stylingu.

Kľúčové technické parametre: Príkon – 2400 W | Počet rýchlostí – 2 | Počet teplôt – 3 | Dĺžka kábla – 3 m | Hmotnosť – 1,334 kg | difúzer – áno | Úzka dýza – áno | Ionizácia – áno | Studený vzduch – áno

Čo sa nám páči

 • veľmi dobrý pomer cena / výkon
 • rýchle a šetrné sušenie vlasov
 • ionizácia – vysoký lesk vlasov bez krepatenia
 • tlačidlo pre studený vzduch nemusíte pridržiavať palcom
 • difúzer + úzky koncentrátor
 • dlhý prívodný kábel – 3m

Čo sa nám nepáči

 • najvyššia hmotnosť spomedzi našich recenzií
NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.8 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 44 €
Prejsť do obchodu

# Wahl Pro Styling Series Type 4340-0470 (od 48 €)

Americká značka používaná odborníkmi. Výborne prevedenie a rýchle sušenie


 Recenzia Wahl Pro Styling Series Type 4340-0470  Cenovo dostupný profesionálny kadernícky fén Wahl 4340-0470 vyčaruje vlasy ako zo salónu. Jeho jadro tvorí spoľahlivý AC motor s príkonom 2000W vybavený bezpečnostnou tepelnou poistkou. Je ľahký (0,63kg), dobre padne do ruky a ovládacie tlačidlá s 2 stupňami rýchlosti a 3 stupňami teploty sa jednoducho prepínajú.

Ionizačný efekt zabezpečuje turmalínová technológia. Turmalín je nerast, ktorý je prírodným zdrojom negatívne nabitých iónov. Vaše vlasy budú i po tepelnej úprave bez statického náboja, pachov, uchová sa ich hydratácia a obnoví prirodzený lesk.

Súčasťou balenia sú 2 koncentrátory vzduchu – extra úzka a širšia hlavica, pre cielené zameranie vzduchu pri úprave vlasov, aj za pomoci rôznych stylingových nástrojov. A keďže ide o fén na vlasy často používaný v kaderníctvach, nesmie chýbať ani funkcia studeného vzduchu a dostatočne dlhý prívodný kábel – až 3 metre.

Kľúčové technické parametre: Príkon – 2000 W | Počet rýchlostí – 2 | Počet teplôt – 3 | Dĺžka kábla – 3 m | Hmotnosť – 0,63 kg | Difúzer – nie | Úzka dýza – áno | Ionizácia – áno | Studený vzduch – áno

Čo sa nám páči

 • profesionálny kadernícky nástroj
 • dobrá cenová dostupnosť
 • rýchle a bezpečné sušenie
 • ionizácia – turmalínová technológia
 • nízka hmotnosť
 • praktické nadstavce

Čo sa nám nepáči

 • v balení nie je difúzer
NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.6 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 48 €
Prejsť do obchodu

Najpredávanejšie fény na vlasy

Najpredávanejšie fény na vlasy na trhu podľa portálu Heureka.sk

 Produkt HodnotenieCena (od) 
#1Tip podľa influencerov
Dyson HD07 Supersonic
Príkon: 1600 W
Teploty: 4
Počet rýchlostí: 3
Kábel: 2,7 m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO

⭐ 100 %399 € Čítať recenzie
#2Najlepší fén cena / výkon
Philips MoistureProtect HP8281
Príkon: 2300 W
Teploty: 6
Počet rýchlostí: 6
Kábel: 2,5 m
Hmotnosť: 0,9 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO

⭐ 100 %90 € Čítať recenzie
#3Najlepší fén Braun
Braun 7 HD 785
Príkon: 2000 W
Teploty: 4
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 2 m
Hmotnosť: 0,98 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 98 %90 € Čítať recenzie
#4Najpredávanejší fén na vlasy
Remington AC9096
Príkon: 2400 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 3 m
Hmotnosť: 1,334 kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 96 %44 € Čítať recenzie
#5Špeciálna edícia
Rowenta Pro Stylist CV888LF0 Karl Lagerfeld
Príkon: 2200 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: - m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 94 %60 € Čítať recenzie
#6Wahl 4340-0470
Príkon: 2000 W
Teploty: 3
Kábel: 3 m
Hmotnosť: 0,63 kg
Difúzer: NIE
Ionizácia: ÁNO
⭐ 94 %48 € Čítať recenzie
#7Nízka cena
Remington D5220
Príkon: 2400 W
Teploty: 3
Počet rýchlostí: 2
Kábel: 1,8 m
Hmotnosť: - kg
Difúzer: ÁNO
Ionizácia: ÁNO
⭐ 92 %28 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového fénu na vlasy. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšieho fénu na vlasy na trhu.
5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin