Najlepšie zdravé fľaše na vodu: TOP 9 produktov podľa recenzií a testov

fľaše na vodu
Záleží vám na pitnom režime? Okrem kvality prijímaných tekutín – predovšetkým vody – si dajte rovnako tak záležať aj na tom, z čoho pijete, aby vaša snaha o zdravý pitný režim nevyšla nazmar. Trendom sa stali tzv. zdravé fľaše. Čo to je a aké vlastnosti majú najlepšie zdravé fľaše? Poďte zistiť viac a opäť raz kúsok vylepšiť svoj pitný režim.

Zrejme viete, že voda je pre ľudský organizmus nenahraditeľnou zložkou. Tvorí 60 – 70 % celkovej hmotnosti tela a je nevyhnutná pre správne fungovanie organizmu a udržanie zdravej rovnováhy. Viete napríklad o tom, že už pokles vody v tele o 2 % sa môže prejaviť znížením fyzických a psychických schopností až o 20 %? Práve preto je na mieste mať zdroj pitnej vody po ruke kdekoľvek a kedykoľvek – či už doma, v škole, práci, pri športe alebo na túre. A ako je najjednoduchšie vodu so sebou nosiť? Predsa použiť fľašku vo vhodnom prevedení. Na zdravý pitný režim sa však nehodí akákoľvek fľaša!

Čoraz viac z nás sa zamýšľa nad ekologickým rozmerom kupovania balených vôd. Hoci sú tieto fľaše recyklovateľné a dostupné v množstve obchodov po ceste, na opakované plnenie nie sú vhodné, a niektoré dokonca vykazujú škodlivé vlastnosti alebo negatívny vplyv na kvalitu vody. Ročne sa pritom na svete vyprodukuje až 1,5 milióna ton plastových fliaš! Môžete piť zdravšie – a brať ohľad na seba aj životné prostredie. Kvalitné fľaše na vodu (pre deti a pre dospelých) sú totiž vyrobené s perspektívou dlhou životnosti a určené na opakované a pohodlné plnenie. Vznikajú z bezpečných materiálov, ktoré spĺňajú kritériá na výrobky určené na styk s potravinami a pokrmami.

Výber zdravej fľaše nemusí byť tak jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Sortiment je obrovský. Dôležité je zvoliť správny objem, materiál, účel (práca, šport, škola, …), spôsob otvárania a ďalšie praktické doplnky. Prešli sme testy a recenzie fliaš na vodu a v nich našli viacero zaujímavých favoritov, ktorých nájdete v tabuľke nižšie.

Najlepšie zdravé fľaše na vodu podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
TIP Fľaša na vodu Ketodiet SKY

✔️ Ľahká plastová fľaša je bez škodlivej látky BPA
✔️ Príjemný svieži dizajn na bežný deň
✔️ Objem: 650 ml
📌 od 3 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Retap 08 800ml

✔️ Z odolného borosilikátového skla
✔️ Viečko sa zatvára zacvaknutím
✔️ Čistý škandinávsky dizajn
✔️ Objem: 800 ml
📌 od 15 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
# Fľaša Bamboo Infuse 500 ml - VanaVita

✔️ Z nehrdzavejúcej ocele a ekologického bambusového dreva
✔️ Na horúce aj studené nápoje
✔️ S vynímateľným cedítkom
✔️ Objem: 500 ml
📌 od 6,95 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Equa Mint Blossom 600ml

✔️ Vhodná do školy, na výlet, do práce aj na šport
✔️ Na teplé aj studené nápojde
✔️ Vyrobená z kvalitného Tritanu bez BPA
✔️ Objem: 600 ml
📌 od 12 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Equa Sklenená fľaša s uzáverom Mismatch

✔️ Vyrobená z teplotne odolného borosilikátového skla
✔️ Nadčasový elegantný dizajn
✔️ Vhodná aj na uchovávanie horúceho čaju alebo kávy, 100 % vodotesnosť
✔️ Objem: 750 ml
📌 od 25 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Black-Blum Eau Good 800ml

✔️ Filtračná fľaša s binchotanom (na čistenie vody)
✔️ Vyrobená z BPA-free Tritanu
✔️ Inšpirované japonskou kultúrou
✔️ Objem: 800 ml
📌 od 19,20 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Zdravá lahev Vážky 700ml

✔️ Unikátny kvalitný český výrobok
✔️ Vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely
✔️ Atestovaná pre nápoje o teplote do 100 ° C
✔️ Objem: 700 ml
📌 od 8,30 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Nalgene OTF 700ml

✔️ Ľahké otváranie a zatváranie jednou rukou
✔️ Vysoko odolná voči poškodeniu
✔️ Nepriepustné veko a silikónové tesnenie
✔️ Objem: 700 ml
📌 od 13,60 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#GymBeam Fľaša Hydrator 1890ml

✔️ Vhodná na dlhé a náročné tréningy
✔️ Kvalitné spracovanie, BPA a DEHP free
✔️ Silikónové tesnenie
✔️ Objem: 1890 ml
📌 od 5,95 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie

Ako vybrať fľašu na vodu?

„Znížiť produkciu plastového odpadu z jednorazových fľašiek.“

„Mať kontrolu nad pitným režimom.“

„Dopriať si vodu spôsobom, ktorý môže vyjadriť osobný štýl a postoj.“

„Mať po ruke spoľahlivú netečúcu fľašu, ktorá je určená na opakované použitie a znesie studené aj horúce nápoje.“ …

Je veľa dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť kvalitnú fľašu na vodu a nápoje, ktorá sa stane stabilnou súčasťou vašich dní. A nemusíte vlastniť iba jednu fľašu! Rozdiely v objeme, použitom materiáli, šírke hrdla či teplotnej odolnosti predurčujú znovapoužiteľné fľaše na rôzne účely. Či už hľadáte kvalitnú fľašu na vodu pre deti do školy, pre seba do práce, alebo do posilňovne, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vaše rozhodovanie a nákupný proces uľahčia. Ako začať? Pozrime sa najskôr sa výhody a nevýhody najčastejšie používaných materiálovsklo, kov, plast.

športová fľaša na vodu

Sklenené fľaše na vodu

Sklo ako materiál má pri výrobe kvalitných fliaš svoju dlhodobú tradíciu. Je považované za zdravotne nezávadné, keďže nedochádza k žiadnemu ovplyvňovaniu kvality vody a nápojov. Voda zo skleneného pohára či fľaše dokonca aj pocitovo lepšie chutí. Naviac, ani samotný nápoj nemá nad sklom žiadnu moc. Sklo nepodlieha zafarbeniu, ani v sebe nedrží pachy. Výnimočne jednoducho sa čistí. Sklenené fľaše na vodu sú elegantné a štýlové a nečudo že padnú do oka najmä náročným spotrebiteľom.

Tým sa krátka sumarizácia predností ukončuje. Aké sú nevýhody fliaš zo skla? Ako prvé treba spomenúť krehkosť a rozbitnosť. Sklenené fľaše sú pri náraze náchylné na trvalé poškodenie, ktoré znemožní ich ďalšie používanie. Existujú však fľaše zo špeciálneho odolného skla (napríklad z borosilikátového skla) alebo dobre padnúce obaly, ktoré znižujú riziko poškodenia. Okrem rozbitnosti treba pri sklenených fľašiach počítať s vyššou hmotnosťou a cenou.

Kovové fľaše na vodu

Podobnú odolnosť voči vplyvu nápojov, ako poskytujú sklenené fľaše, ponúkajú kovové fľaše na vodu. Najčastejšie sa vyrábajú z potravinárskej nerezovej ocele 18/8. Nerez je odolný voči pachom, jednoducho sa čistí a pri správnej starostlivosti bude nerezová fľaša dlhodobo vyzerať ako nová. Kvalitná fľaša z tohto materiálu má naviac vylepšené termoregulačné schopnosti. To znamená prítomnosť izolačnej vrstvy, vďaka ktorej zostane voda príjemne chladná aj v lete a zároveň – ak do fľašky nalejete ešte horúci čaj, nemal by vás povrch fľaše páliť. Po kovových fľašiach siahajú najmä ľudia, ktorí majú v záujme bezpečne piť nápoje v širokom teplotnom rozpätí – od vychladených až po horúce.

Na rozdiel od skla si kov podstatne lepšie vedie pri prípadnom náraze. Kovová fľaša však nie je nezničiteľná a môžu sa na nej objaviť preliačiny. Niektorým užívateľom prekáža zdanlivá kovová pachuť v nápojoch a striedmejší výber tvarov.

Plastové fľaše na vodu

Už isté obdobie patria plastové fľaše na vodu k najpočetnejšej skupine. Bohaté zastúpenie rôznych modelov ukazuje kvality plastu, ale zvýrazňuje aj prípadné nedostatky. Nedá sa totiž povedať, že by všetky fľaše na vodu z plastu boli rovnako kvalitné. Prednosťou plastu je jeho odolnosť a nízka hmotnosť, čo je pre prenášanie fľaše v taške či batohu ideálna kombinácia vlastností. Plast umožňuje zaujímavé tvarové a farebné stvárnenie, a tak vznikajú fľaše od výmyslu sveta – rozprávkové pre najmenšie detičky a športovo ladené, ktoré skvelo doladia vašu výbavu na tréning. Lákavou výhodou plastových fliaš na vodu je lepšia cenová dostupnosť.

Poďme však k vlastnostiam, s ktorými treba počítať, alebo sa im preventívne vyhnúť. Niektoré lacnejšie plasty sú náchylné na zafarbenie od ovocných kyselín a prenikajú do nich arómy, čo sa prejavuje nepríjemným pachom. Nehovoriac o zdravotnom riziku, keďže sa na výrobu lacných kusov používajú plasty s obsahom bisfenolu A (BPA). Je to nestabilná zlúčenina fenolu a acetónu, ktorá sa môže uvoľňovať do vody a nápojov. Existujú štúdie a pozorovania, ktoré poukazujú na jeho toxicitu.

Vždy preto hľadajte plast s označením BPA Free (bez obsahu BPA). Jedným z najobľúbenejších materiálov posledných rokov sa stal Tritan – plast odolný proti nárazu, proti teplu, transparentný, ľahký, bez zápachu a môže bez problémov prísť do kontaktu s nápojmi (bez BPA).

Aké vlastnosti má kvalitná zdravá fľaša na vodu?

Sklenená, kovová alebo plastová fľaša? Je len na vás, ktorému materiálu dáte prednosť. Nedá sa totiž ani jeden z nich vylúčiť. V každej kategórii nájdete zástupcov, ktorý danému materiálu kazia povesť, ale aj takých, ktorí sa postarajú o vašu dokonalú spokojnosť. Či už vyberáte fľašku na vodu pre školáka alebo pre seba do práce, držte sa týchto bodov:

 • Kvalitná fľaša na vodu je vyrobená z bezpečných materiálov, o čom svedčia prípadné certifikácie, patenty a prehlásenia výrobcu. Je lepšie staviť na značku, ktorá je známa tým, že sa venuje vývoju zdravých a bezpečných fliaš, napríklad značky Retap, Equa, Nalgene, Zdravá fľaša, …
 • Všetky prvky sú kvalitatívne na rovnakej úrovni. Ak na fľaši prestane fungovať hoci len “nenápadné” silikónové tesnenie, na vodotesnosť môžete zabudnúť. Venujte pozornosť závitu, náustku, tesneniu, veku alebo sosáčiku – v závislosti od typu a prevedenia.
 • Fľaša zodpovedá zamýšľanému využitiu. Sklenená fľaša dlho poslúži v pokojnom domácom prostredí alebo na pracovnom stole. Plastová fľaša je vhodná na prenášanie a k aktívnejším používateľom. Kovová fľaša so sebou prináša výnimočný štýl a trvácnosť.
 • Vítaný bonus! Fľaša je vyrobená z látok, ktoré nie sú záťažou pre životné prostredie. V ideálnom prípade je určená na opakované a dlhodobé používanie, po poškodení je plne recyklovateľná.

Ako vybrať fľašu na vodu podľa objemu?

Vybrať fľašu na vodu podľa objemu a na prvýkrát správne vyžaduje dôkladné premyslenie. Fľaša s malým objemom nepokryje nároky na pitný režim, veľká fľaša zase môže prekážať v taške – a to až natoľko, že ju “zabudnete” doma.

 • Fľaše s objemom do 350 ml sú vhodné pre malé deti. Zvyčajne sa s menším objemom viažu aj menšie rozmery, aby ich bez ťažkostí udržali útle ručičky.
 • Fľaše s objemom cca 500 ml poslúžia pri niekoľkohodinovom pobyte mimo domov – napríklad, ak sa chystáte na nákup alebo kratšiu prechádzku. Obľúbené sú fľaše v štíhlom elegantnom dizajne.
 • Fľaše s objemom od 600 – 800 ml patria medzi najpredávanejšie. Sú vhodné pre školákov, študentov aj pracujúcich. Rozmanité tvary, dizajny a materiálové spracovanie.
 • Fľaše s objemom od 900 ml sa hodia do batohu alebo športovej tašky, kde sa ich vyššia hmotnosť primerane “rozloží”. Ako stvorené na výlet do prírody, do posilňovne, na ihrisko, …

kovová fľaša na vodu

Fľaše na vodu a nápoje podľa využitia

 • Fľaše pre najmenšie deti – Najdôležitejšími vlastnosťami je zdravotná nezávadnosť a optimálna veľkosť (menší objem pre jednoduchú manipuláciu). Najčastejšie natrafíte na certifikované plastové fľaše pre deti. Od jednorazových fliaš v tomto prípade úplne upustite.
 • Fľaše na vodu pre školákov – Stavte na primeraný objem (od 600 ml), 100 % vodotesnosť a nerozbitnosť. Fľaše v školskom prostredí zažijú nejeden náraz, preto musia vydržať oveľa viac. Aj v tomto prípade sú dobrou voľbou fľaše z kvalitného, zdravotne nezávadného plastu, napríklad z Tritanu.
 • Fľaša na domáce použitie (karafa) – Hoci doma dáme prevažne prednosť pitiu vody z pohárov, sklenená fľaša alebo karafa s čerstvou vodou a plátkami citróna môže nabádať k lepšiemu udržaniu pitného režimu počas dňa.
 • Fľaša na vodu do práce – Do prostredia kancelárie sa hodí sklenená alebo štýlová kovová fľaše s pohodlne širokým hrdlom, aby ste ju bez problémov mohli doplniť hoci aj v plytkom umývadle. Samozrejmosťou by malo byť spoľahlivé tesnenie a jednoduché čistenie.
 • Športová fľaša na vodu – Zvyčajne v prevedení z plastu. Opatrená širším hrdlom alebo náustkom so závitom pre pohodlnú prípravu nápojov a následné používanie jednou rukou.
 • Turistická fľaša na voľnočasové aktivity – Súčasťou turistických fliaš môže byť filter na úpravu vody, fungujúci na princípe nanotechnológii, ktorý pomôže zachytiť až 99,99% kontaminantov. Po takomto prevedení (vyššia cena) siahnite najmä vtedy, ak máte pochybnosti o kvalite dopĺňanej pitnej vody.

Prevedenie a praktická výbava fliaš na vodu

Šírka hrdla

Na vašu budúcu spokojnosť bude mať vplyv nielen veľkosť fľaše, ale aj zdanlivo nenápadné detaily. Venujte pozornosť napríklad šírke hrdla. Z užšieho hrdla sa lepšie pije, no fľaša sa ťažšie čistí. V prípade širšieho hrdla je situácia opačná.

Závit, náustok, veko

Väčšina fliaš je opatrená závitom, na ktorom je náustok (sosáčik, otvor) a veko alebo uzáver pre udržanie hygienického povrchu, a zároveň nižšie riziko rozliatia.

Tieto miesta bývajú na fľašiach slabinou – veko sa “vychodí” a v taške sa náhode otvára, v závite praskne tesnenie, pitie ako také sa stáva nepohodlným. Skúsenosti s reálnym používaním nájdete predovšetkým v recenziách fliaš na vodu a oplatí sa im venovať kúsok času.

Fľaša na vodu, ktorá vám má robiť spoločnosť pri športe môže disponovať “jednorukým” rýchlym otváraním a rovnako šikovným zacvaknutím.

Poistka proti rozliatiu, protišmyková úprava

Aj na fľašiach na vodu môže byť prítomných viacero bezpečnostných prvkov. Ak ide o fľašu do práce alebo do školy, oceníte užitočnú poistku proti otvoreniu a rozliatiu, protišmykovú úpravu dna a tiež protišmykový úchop. Niekedy postačí aspoň zmena štruktúry (bodky, zvrásnenie) v tej časti fľaše, za ktorú ju uchopujete.

Pútko na prenášanie, obal na fľašu a ďalšie doplnky

Fľašu na vodu si kupujete s perspektívou opakovaného použitia. Premyslite si preto, čo vám momentálne chýba. Zaujímavým vylepšením je napríklad pútko. Slúži nielen na prenášanie na zápästí, pomocou pútka môžete v taške alebo batohu fľašu zafixovať vo zvislej polohe.

Chcete z fľašky piť teplé alebo horúce nápoje? Vyhliadnite si model, ktorý má izolované steny alebo je v balení praktický nasúvací obal. Ak prísnejšie kritéria nespĺňa žiadna fľaša na vodu, zamerajte sa na štýlové termosky.

Súčasťou niektorých fliaš býva napríklad filter na úpravu vody (najčastejšie pri turistických fľašiach), odnímateľné sitko / filter na lúhovanie čaju, alebo veko, ktoré môžete používať ako pohárik.

Čistenie a údržba

Fľaša na vodu nemá žiadny problém pri kontakte s vodou. Klasické ručné umývanie je preto pomerne jednoduchou záležitosťou. I tak sa z času na čas môžu vyskytnúť zájdené miesta (najmä dno a záhyby). Každodenné prepláchnutie teplou vodou s kvapkou saponátu je dobrou prevenciou pred množením mikróbov, baktérií a zápachu.

Niektoré fľaše sa dajú vložiť do umývačky riadu, no nie je to vlastnosť, ktorá by mala rozhodujúcim faktorom výberu. Vzhľadom na tvar fľaše totiž nemusí byť výsledok perfektný a ručnému dočisteniu sa i tak nevyhnete.

Ceny fliaš na vodu

“Kedysi som deťom kupovala lacné plastové fľaše na vodu – za pár eur. Vydržali však sotva pár mesiacov a vždy sa niečo pokazilo. Vodotesnosť nebola ich silnou stránkou. Rozdiel som pochopila až po tom, čo som im kúpila drahšie zdravé fľaše. Tie už bez jedinej chybičky používajú druhý rok v divokých školských podmienkach.”

Nájsť fľašu na vodu, ktoré netečie, dobre sa z nej pije a ľahko sa čistí, je niekedy o šťastí a inokedy o dobrej informovanosti. Berte ju ako doplnok, ktorý má na starosti váš zdravý pitný režim, a teda vyberajte fľašu predovšetkým s ohľadom na kvalitu použitých materiálov.

✅ Fľaše na vodu do 7 eur

Široký výber plastových fliaš na vodu v rôznych tvaroch a objemoch. Niektoré vhodné na občasné používanie, iné prekvapivo spoľahlivé. Detské motívy, dizajnovo neutrálne prevedenie aj športovo ladené fľaše na pitie. Vhodné ako prvá voľba, zrejme však nie posledná.

✅ Fľaše na vodu od 7 do 15 eur

Kategória, v ktorej nájdete aktuálne najpredávanejšie zdravé fľaše na pitie. Poskytujú lákavý pomer cena / kvalita. Vo výbornom stave môžu vydržať pomerne dlho. Opäť dostupné v rôznych objemoch, z materiálov dominuje plast, nerez a sklo. Ak máte záujem o plastovú fľašu na pitie, dobrou voľbou bude materiál Tritan BPA Free.

✅ Fľaše na vodu od 15 eur

Fľaše s výbornou funkčnosťou a precíznym spracovaním. Vyrobené z kvalitných, bezpečných materiálov s dôrazom na dlhú životnosť. Štýlové fľaše do práce či do školy, odolné a prispôsobené fľaše na šport či outdoor aktivity. Rozmanitý výber, ktorý poteší náročných.

Najlepšie značky fliaš na vodu

 • Retap – V očiach zákazníkov má značka Retap veľmi dobré meno. Jej fľaše sú ekologické, dizajnovo príťažlivé, vhodné na použitie doma, v kancelárii aj v škole. Vyrobené z kvalitného borosilikátového skla.
 • EQUA – Známa slovinská značka má vo svojom portfóliu ekologické dizajnové fľaše z borosilikátového skla a plastu bez BPA. Moderné prevedenie, rôzne tvary a objemy zaujmú deti aj dospelých.
 • Nalgene – Americký výrobca fliaš presvedčí predovšetkým milovníkov outdoorových aktivít. Fľaše z vysoko odolného plastu bez obsahu BPA sú k dispozícii v mnohých farebných vyhotoveniach.
 • GymBeam – Obľúbený predajca zaradil do svojej ponuky viacero športovo ladených fliaš, ktoré poľahky zladíte k svojmu športovému vybaveniu. Široké hrdlo pre jednoduchšie plnenie aj umývanie.
 • Sigg – Fľaše a termosky značky Sigg oslovia náročných kupujúcich. Ideálne na cestovanie a dlhší pobyt v prírode – s bohatou výbavou a vylepšenými vlastnosťami.
 ProduktInfoHodnotenie 
TIP Fľaša na vodu Ketodiet SKY

✔️ Ľahká plastová fľaša je bez škodlivej látky BPA
✔️ Príjemný svieži dizajn na bežný deň
✔️ Objem: 650 ml
📌 od 3 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Retap 08 800ml

✔️ Z odolného borosilikátového skla
✔️ Viečko sa zatvára zacvaknutím
✔️ Čistý škandinávsky dizajn
✔️ Objem: 800 ml
📌 od 15 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
# Fľaša Bamboo Infuse 500 ml - VanaVita

✔️ Z nehrdzavejúcej ocele a ekologického bambusového dreva
✔️ Na horúce aj studené nápoje
✔️ S vynímateľným cedítkom
✔️ Objem: 500 ml
📌 od 6,95 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Equa Mint Blossom 600ml

✔️ Vhodná do školy, na výlet, do práce aj na šport
✔️ Na teplé aj studené nápojde
✔️ Vyrobená z kvalitného Tritanu bez BPA
✔️ Objem: 600 ml
📌 od 12 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Equa Sklenená fľaša s uzáverom Mismatch

✔️ Vyrobená z teplotne odolného borosilikátového skla
✔️ Nadčasový elegantný dizajn
✔️ Vhodná aj na uchovávanie horúceho čaju alebo kávy, 100 % vodotesnosť
✔️ Objem: 750 ml
📌 od 25 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Black-Blum Eau Good 800ml

✔️ Filtračná fľaša s binchotanom (na čistenie vody)
✔️ Vyrobená z BPA-free Tritanu
✔️ Inšpirované japonskou kultúrou
✔️ Objem: 800 ml
📌 od 19,20 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Zdravá lahev Vážky 700ml

✔️ Unikátny kvalitný český výrobok
✔️ Vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely
✔️ Atestovaná pre nápoje o teplote do 100 ° C
✔️ Objem: 700 ml
📌 od 8,30 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#Nalgene OTF 700ml

✔️ Ľahké otváranie a zatváranie jednou rukou
✔️ Vysoko odolná voči poškodeniu
✔️ Nepriepustné veko a silikónové tesnenie
✔️ Objem: 700 ml
📌 od 13,60 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#GymBeam Fľaša Hydrator 1890ml

✔️ Vhodná na dlhé a náročné tréningy
✔️ Kvalitné spracovanie, BPA a DEHP free
✔️ Silikónové tesnenie
✔️ Objem: 1890 ml
📌 od 5,95 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin