Najlepšie lyžiarske bundy: TOP 5+5 modelov podľa recenzií a testov

najlepšie lyžiarske bundyK výbave lyžiara patrí niekoľko neodmysliteľných súčastí. K nim patria predovšetkým lyže, lyžiarske palice, lyžiarska prilba a oblečenie, ktoré svojím prevedením lyžiara nielen chráni pred mrazom, zároveň mu umožňuje aj komfortný pohyb. Keďže lyžovanie patrí k našim najobľúbenejším zimným športom, poradíme vám, ako vybrať vhodnú lyžiarsku bundu a zároveň priblížime tipy na najlepšie lyžiarske bundy – v kategóriách dámske a pánske, ktoré nájdete prehľadne zoradené v tabuľke nižšie. Sprevádzajú ich pozitívne hodnotenia a stoja za nimi výrobcovia s veľmi dobrým menom v segmente lyžiarskeho oblečenia.

Na trhu totiž nájdete stovky rôznych modelov a pravdou je, že väčšina z nás pozerá pri výbere lyžiarskej bundy na jej vzhľad a cenu. Lyžiarska bunda sa svojím prevedením líši od bežnej zimnej bundy. Skúsené očko vidí rozdiely už na prvý pohľad. Pri bunde tohto typu totiž nerozhoduje jej mohutný objem a hmotnosť. Opticky väčšia bunda ešte neznamená aj vyššie pohodlie. Práve naopak. To, čo odlišuje lyžiarsku bundu od obyčajnej je často ukryté v detailoch, použitých materiáloch, kvalite spracovania a technológiách, ktoré zvyšujú jej vodeodolnosť, vetruvzdornosť a priedušnosť. Koniec koncov, ide o bundu so špecifickým určením. Ak sa v nej budete dobre cítiť na svahu, to ešte neznamená, že rovnako vhodná bude aj na prechádzku po námestí.

Pamätajte tiež, že lyžiarsku bundu nekupujete na jednu sezónu. Ak sa vám podarí nájsť kvalitný kúsok, môže vám výborne poslúžiť niekoľko zimných dovoleniek a bude určite stáť za peniaze, ktoré ste do nej investovali. Svoje rozhodnutie preto neunáhlite a zamerajte sa aj na testy a recenzie lyžiarskych búnd. V nich sa môžete dozvedieť užitočné informácie o tom, aké kvality vykazovala bunda pri lyžovaní a v horskom prostredí. Síce ide vo väčšine prípadov o subjektívne pocity, ak sa z viacerých zdrojov dozviete, že bundu zmáča jemné sneženie, či to, že podlepené švy povolili, zamerajte radšej pozornosť na iného adepta.

V nasledujúcom sprievodcovi výberom sa dozviete všetky dôležité informácie, ktoré vám ozrejmia náležitosti výberu ideálnej lyžiarskej bundy.

Najlepšie lyžiarske bundy na trhu

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
Pánske lyžiarske bundy
#1Kilpi Thal

Vodný stĺpec: 20000 mm
Priedušnosť: 15000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: prémiový materiál SIBERIUM 20000 2L STRETCH s podlepenými švami
[usr 5 text="true" tooltip="true"]174 € Čítať recenzie
#2Husky GOPA

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: 10000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: Husky Tech Stretch
[usr 5 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#3Scott ULTIMATE DRYO 40

Vodný stĺpec: 10000 mm
Priedušnosť: 10000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: 100% polyester
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]140 € Čítať recenzie
#4FR900 WEDZE

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: RET12
Membrána: áno
Materiál: odolný materiál, určený na intenzívny freeride
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie
#5Hannah EPICON

Vodný stĺpec: 6000 mm
Priedušnosť: 6000 g/m2/24 hod
Membrána: nie, záter
Materiál: 100% polyester
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]67 € Čítať recenzie
Dámske lyžiarske bundy

#1Rossignol W FONCTION JKT

Vodný stĺpec: 20000 mm
Priedušnosť: 20000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: 100 % polyester
[usr 5 text="true" tooltip="true"]480 € Čítať recenzie
#2Columbia ABBOTT PEAK INSULATED JACKET

Vodný stĺpec: 10000 mm
Priedušnosť: -
Membrána: áno
Materiál: 100 % polyester (Omni-Tech™ Plain Weave 2L)
[usr 5 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie
#3FIREFLY QUATERPIPE BIBIANA W

Vodný stĺpec: 5000 mm
Priedušnosť: 3000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: -
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#4Roxy Flicker

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: 15000 g/m2/24 hod
Membrána: -
Materiál: 100% polyester
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]105 € Čítať recenzie
#5Hannah HALSTON

Vodný stĺpec: 6000 mm
Priedušnosť: 6000 g/m2/24 hod
Membrána: -
Materiál: 100% polyester
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]70 € Čítať recenzie

Ako vybrať lyžiarsku bundu

Či už sa na horách ocitnete kvôli aktívnemu lyžovaniu, alebo tu chcete stráviť príjemný čas v prírode, vždy stojíte pred otázkou: Čo si so sebou zobrať, aby vám vonku nebola príliš veľká zima, ale ani teplo?

Oblečenie na hory má svoje špecifiká, pri ktorých najdôležitejšiu úlohu zohráva tepelná izolácia, priedušnosť, nepremokavosť a zvýšená odolnosť voči mechanickému poškodeniu (oteruvzdornosť, napríklad pri páde). Už len z tohto pohľadu sa dá usúdiť, že lyžiarska bunda nie je len tak obyčajným kusom oblečenia. Zvážte, na čo budete bundu používať, aké sú vaše očakávania a predchádzajúce skúsenosti, aj akú čiastku chcete investovať.

Aký ste typ lyžiara?

Aktívny, rýchlo sa pohybujúci lyžiar, ktorý sa celé hodiny sotva zastaví v bufete na čaj a rýchle občerstvenie sa bude najlepšie cítiť v bunde bez zateplenia. Softshellové aj hardshellové bundy sú určené pre lyžiarov, ktorým patrí svah. Dôraz by mal by kladený na výborné odvádzanie potu od tela (priedušnosť), ktoré je doplnené o odvetrávacie otvory v podpazuší. V zateplenej bunde by vám bolo príliš teplo a obmedzovala by vás aj v pohybe. Vyberte sa preto radšej cestou vrstvenia, ktoré by mala začať kvalitnou termobielizňou.

⏩ Ak ste rekreačným alebo začínajúcim lyžiarom, je možné, že pri lyžovaní nestrávite tak veľa času. Preto potrebujete spoľahlivú izoláciu, aj na čas, kedy sa nelyžujete a iba stojíte na svahu s nápojom v ruke v dobrej spoločnosti dávneho známeho. V takom prípade sa už zateplenie lyžiarskej bundy určite hodí.

ako vybrať lyžiarsku bundu

Veľkosť lyžiarskej bundy

Akú veľkosť lyžiarskej bundy kúpiť? Je lepšia bunda, ktorá mi presne sedí, alebo mám siahnuť po o číslo väčšej? S touto dilemou budete bojovať, či už si bundu skúšate v obchode, alebo si ju vyberáte z e-shopu podľa uvedených veľkostných tabuliek.

Naša rada znie: Ak váhate medzi dvomi veľkosťami, prikloňte sa k väčšej bunde. Bundy, ktoré sú určené na športovanie nemusia dokonale priliehať. Dôležité je, aby ste v nej mohli vykonať všetky pohyby rukami a do strán bez strachu, že by ste poškodili švy. Vytočte sa do strán, zdvihnite ruky hore a dbajte na to, aby bunda nebola tesná cez boky, ani hrudník. Zároveň tiež počítajte s tým, že si pod ňu možno oblečiete o jednu vrstvu viac ako teraz pri skúšaní.

Základné vlastnosti lyžiarskej bundy

 • Alfou a omegou kvalitnej lyžiarskej bundy sú jej dobré termoregulačné a ochranné vlastnosti. Je v prvej línii pred vlhkom, dažďom aj vetrom. Musí byť vyrobená z materiálu, ktorý je dostatočne pevný na to, aby odolával mechanickému namáhaniu aj mínusovým teplotám.
 • Jednou z kľúčových vlastností je nepremokavosť, alebo aj vodeodolnosť. Súčasťou lyžiarskej bundy je preto membrána alebo zátery. Sledujte údaj o vodnom stĺpci. Čím je táto hodnota vyššia, o to dlhšie vás aj v prípade nepriaznivého počasia dokáže bunda udržať v suchu a aj teple.
 • K tomu, aby ste sa v bunde cítili komfortne pri zvýšenej okolitej vlhkosti a klesujúcej teplote, významne prispievajú aj detaily, ktorými sa lyžiarska bunda odlišuje od bežnej zimnej bundy, napr. lepené švy, snehový pás (alebo aj vnútorný bedrový pás), dvojitý preklad hlavného zipsu, vnútorný elastický rukáv s otvorom, a i.
 • Neprehliadnite informáciu o priedušnosti. Lyžiarska bundu musí prepúšťať teplo, ktoré pri lyžovaní vytvára ľudské telo. Inak sa pod bundou spotíte už po niekoľkých minútach do nitky. Uvádza sa, že ľudské telo vyprodukuje v pokoji cez pokožku 70 – 100 g potu. Pri strednej fyzickej záťaži to môže byť až 500 g, pri vysokej námahe dokonca dvojnásobne viac.
 • Lyžiarske bundy nie sú iba vysoko funkčné, určite si z množstva modelov dokážete vybrať strih a farbu, ktorá perfektne zapasuje do vašej lyžiarskej výbavy. Skôr, ako siahnete po univerzálnych farbách (čierna, modrá, sivá, …), skúste si vyskúšať bundu v žiarivej farbe alebo aspoň s výrazným farebným detailom a reflexnými prvkami. Nielenže sa stanete na svahu neprehliadnuteľnými, zároveň sa zvýši vaša viditeľnosť aj v zhoršených poveternostných podmienkach a možno predídete bolestivej kolízii.

Nepremokavosť lyžiarskej bundy

Nepremokavosť či vodeodolnosť – 2 pojmy, medzi ktorými sú síce možno menšie rozdiely, no v prípade lyžiarskych búnd hovoria o schopnosti materiálu odolávať prieniku vody do jeho štruktúry. Ide o žiadanú vlastnosť typickú pre outdoorové oblečenie. Pri lyžovaní vás na svahu môže zastihnúť nielen slabé sneženie, ale aj výdatné prehánky. V súvislosti s nepremokavosťou zvrškov sa uvádza najmä hodnota vodného stĺpca.

Čo je vodný stĺpec? V laboratórnych podmienkach je vždy konkrétny materiál vystavený stĺpcu vody s istou výškou a meria sa, do akej výšky tohto stĺpca dokáže materiál odolávať prepúšťaniu vody. Vodný stĺpec je vyjadrený v milimetroch.

 • Vodný stĺpec do 2000 mm: Ide o premokavé oblečenie. Bundy s takýmto vodným stĺpcom sú vhodné na ľahkú turistiku mimo zimných mesiacov a v dobrom počasí.
 • Vodný stĺpec 2000 – 5000 mm: Základná kategória nepremokavého oblečenia do dobrých poveternostných podmienok. Ochráni pred krátkym dažďom. Pri výdatnejších zrážkach materiál premokne.
 • Vodný stĺpec 5000 – 10 000 mm: Kategória, v ktorej nájdete väčšinu lyžiarskeho oblečenia, ktoré sa používa na upravených zjazdovkách v našich podmienkach. Poradí si aj s dlhšou nepriazňou počasia.
 • Vodný stĺpec od 10 000 mm: Outdoorové oblečenie určené pre náročné túry, lyžovanie v neupravenom teréne, či niekoľkodňový pobyt v prírode. Oblečenie dlhodobo odoláva vlhkosti z prostredia, nepremoká ani v extrémnych podmienkach. Je v obľube profesionálov, aktívnych lyžiarov aj horských záchranárov.

dámska lyžiarska bunda

Priedušnosť lyžiarskej bundy

V prípade priedušnosti sa stretnete s ešte o niečo komplikovanejšou veličinou, ktorá udáva, koľko gramov vlhkosti dokáže 1 m2 materiálu prepustiť za 24 hodín. Táto veličina sa označuje aj ako MVTR – Moisture Vapor Transmission Rate.

Keďže je však náročné určiť plochu odparovania potu z ľudského tela (napr útla žena vs. dobre stavaný muž), pre lepšiu orientáciu o tom, ak dokáže bunda odvádzať pot a “dýchať” sa môžete riadiť aj nasledujúcim delením:

 • Priedušnosť do 3000 g/m2/24 hod: V takejto bunde sa už po krátkej aktivite zrejme zapotíte.
 • Priedušnosť od 3000 – 5000 g/m2/24 hod: Dostatočná hodnota pre rekreačných lyžiarov a začiatočníkov.
 • Priedušnosť od 5000 – 9000 g/m2/24 hod: Vhodné pre náročnejších lyžiarov.
 • Priedušnosť od 9000 g/m2/24 hod: Veľmi dobrá schopnosť odvádzať pot. Vhodná pre aktívnych lyžiarov a športovcov.

Ak nenájdete priedušnosť vyjadrenú cez gramy, môžete natrafiť aj na veličinu RET, ktorá na to ide tak trochu z opačnej strany. Vyjadruje odpor, ktorý kladie materiál priechodu vodných pár. Potom platí, že:

 • RET menej ako 6: veľmi dobrá priedušnosť – (MVTR nad 20000 g/m2/24 hod)
 • RET 6 – 13: dobrá priedušnosť – (MVTR 9 000 – 20 000 g/m2/24 hod)
 • RET 13 – 20: uspokojivá priedušnosť – (MVTR 5 000 – 9 000 g/m2/24 hod)
 • RET vyššia 20: málo uspokojivá priedušnosť – (MVTR pod 5 000 g/m2/24 hod)

📌 Viete, kedy odvod vlhkosti od tela prestane fungovať? Keď si pod funkčnú lyžiarsku bundu oblečiete hrubú mikinu a bežné tričko, ktoré pot z tela do seba nasávajú a vlhnú. Preto si dajte záležať na tom, aby aj ostatné kusy oblečenia na lyžovanie boli z funkčných materiálov a jednotlivé vrstvy medzi sebou navzájom spolupracovali.

Membrána alebo záter?

Tieto dve technológie majú za úlohu postarať sa o nepremokavosť aj priedušnosť lyžiarskej bundy. Sú medzi nimi prirodzene isté rozdiely, ktoré sa premietajú do kvalít aj ceny bundy. Čo si pod týmito pojmami predstaviť?

 • Záter – Ide o špeciálnu vrstvu, ktorá sa nanáša priamo na tkaninu bundy. Zabraňuje presakovaniu vody k telu, no zároveň by mala umožniť aj odparovanie telesnej vlhkosti. Nie vždy však dokáže obe úlohy spĺňať na jednotku. Záleží od výrobcu a jeho know-how.
 • Membrána – V tomto prípade sa jedná o nepremokavú a zároveň aj priedušnú vrstvu, ktorá sa vkladá medzi vrchný materiál a podšívku alebo sa spája priamo s vonkajším materiálom pomocou laminácie. Bundy s membránou sú hodnotené ako príjemnejšie na nosenie, no sú o niečo drahšie.

akú bundu na lyžovanie

Čo všetko by mala mať kvalitná lyžiarska bunda?

Ešte v úvode sme spomínali, že lyžiarska bunda nie je len tak obyčajnou zimnou bundou. Jej výbava je síce špecifická, no maximálne účelná a pre lyžiara aj praktická. Na čo sa môžete tešiť?

 • Vnútorné elastické rukávy s otvorom na palec – držia v teple zápästie a zabraňujú vstupu snehu do rukávov.
 • Snehový pás (alebo aj snehový golier) – pomáha udržať bundu okolo pása a zabraňuje vniknutiu snehu pod bundu.
 • Šírkovo nastaviteľné rukávy – najčastejšie ide o uťahovanie okolo zápästia pomocou suchých zipsov.
 • Rukávové vrecko na skipas – skipas už viac nemusíte hľadať vo vreckách a bez stresu prejdete turniketom.
 • Ventilácia v oblasti podpazušia – zvyšuje priedušnosť bundy.
 • Podlepené švy na bunde – dôležitá súčasť kvalitných lyžiarskych búnd. Cez švy a spoje na bunde totiž môže prenikať vlhkosť.
 • Dvojitý preklad hlavného zipsu – vylepšené prevedenie zipsu, posilnená ochrana pred dažďom a vetrom.
 • Vodeodolné vrecká – na bezpečnú úschovu dokladov, telefónu, okuliarov.
 • Odnímateľná fleecová vložka – hrúbku bundy a jej zateplenie môžete potom meniť aj podľa predpovede počasia.
 • Nastaviteľná kapucňa – kapucňa na lyžiarskej bundy by mala byť dobre prispôsobiteľná pomocou sťahovania, aby dobre sedela aj na helme.
 • Otvor na slúchadlá – cez vnútornú časť bundy môžete z vnútorného vrecka viesť káble od slúchadiel do očiek na golieri alebo kapucni.
 • Reflexné prvky – dôležitý bezpečnostný prvok, ktorý zvyšuje vašu viditeľnosť.
 • Pútka (úchyty) na rukavice – umožňujú pripnúť rukavice o lem rukávov, prevencia pred ich stratením.

Ceny lyžiarskych búnd

Ceny búnd sa rôznia. Odrážajú kvalitu materiálu, vychytávky a praktické prvky. Tá najdrahšia bunda ešte zďaleka neznamená aj najlepšie využitie. Dôležité je zohľadniť svoj výkon na svahu a neutrácať zbytočne veľa za materiál s vlastnosťami, ktorého benefity nemáte ani ako využiť. Riaďte sa odporúčaniami výrobcov a predajcov. V nich sa často uvádza určenie aj využitie bundy.

✅ Lyžiarske bundy do 100 eur

Už aj v cene do 100 eur nájdete spoľahlivé lyžiarske bundy pre začiatočníkov, rekreačných lyžiarov a deti. Sú vhodné pre podmienky na našich horách. Pri dlhšom pobyte v nepriaznivom počasí však nemusia chrániť dostatočne pred vlhkosťou a chladom.

✅ Lyžiarske bundy do 200 eur

Najpredávanejšie dámske a pánske lyžiarske bundy nájdete v cene od 100 – 200 eur. Pomer cena / kvalita aj cena / životnosť je v ich prípade na solídnej úrovni. Sú vhodné pre aktívnych lyžiarov, ktorí si pobyt na svahu užívajú na 100 %. Väčšina z nich zvláda aj náročnejšie podmienky. Vykazujú dostatočné vysokú nepremokavosť (od 10 000 mm a viac), nechýba ani optimálna priedušnosť a množstvo komfortných prvkov.

✅ Lyžiarske bundy od 200 eur

Ak ste si už prechádzajúcimi kategóriami prešli a viete presne čo potrebujete, potom vás isto osloví kvalita prémiových lyžiarskych búnd. Ich cena sa môže vyšplhať vysoko. Poskytujú vysoký komfort a ochranu pred nepriazňou počasia. Zvládajú extrémne podmienky a svojím prevedením nadchnú aj profesionálnych športovcov.

Najlepšie značky lyžiarskych búnd

 • Columbia – Výborne spracované lyžiarske bundy s membránou. Dizajnové outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí od známej americkej značky.
 • Kilpi – Česká značka outdoorového oblečenia a doplnkov sa teší veľkej popularite. Produkty sú testované v podmienkach severských krajín. Kilpi znamená štít a túto úlohu lyžiarske bundy Kilpi aj výborne zvládajú.
 • Husky – Česká značka s vyše 20-ročnou tradíciou si vybudovala medzi našincami dobré meno. Ponúka modely naprieč všetkými cenovými kategóriami – od základných až po prémiové.
 • Scott – Americká značka Scott sa od svojich prvopočiatkov venovala produkcii lyžiarskeho vybavenia. Hoci medzičasom sa jej začalo dariť aj v oblasti cyklistiky, zostala verná zimným športom. V jej ponuke nájdete dámske aj pánske lyžiarske bundy predovšetkým v strednej cenovej relácii.
 • Hannah – Vo veľkom portfóliu českej značky Hannah nájdete zaujímavý výber cenovo prijateľných lyžiarskych búnd vhodných na lyže aj zimnú turistiku.
 • Wedze (Decathlon) – Výhradne v predajniach siete Decathlon nájdete obľúbené lyžiarske bundy Wedze, ktoré sú vhodné nielen pre rekreačných lyžiarov, ale aj freeriderov a skialpinistov. Dobrá cenová dostupnosť.
 • Firefly – Exkluzívne v e-shope a predajniach Intersport sú k dostaniu veľmi dobre vyzerajúce lyžiarske bundy, vďaka ktorým budete na svahu neprehliadnuteľní. Samozrejmosťou je aj dostatočná vetru a vodeodolnosť.
 • Roxy – Svetoznáma značka Roxy patrí pod Quicksilver. Aktuálna kolekcia hýri farbami a vzormi a najmä dámy si prídu na svoje aj po stránke dizajnu.
 • Rossignol – Renomovaná francúzska značka Rossignol prináša overenú kvalitu, ktorá ponúka najnovšie poznatky z vývoja vodeodolných materiálov s vysokou priedušnosťou. Vysoká životnosť, výborná kvalita spracovania.
 • Alpine Pro – Rýzdo česká outdoorová značka Alpine Pro si u nás urobila dobré meno. Ponúka široký výber športového oblečenia pre mužov, ženy aj deti v priaznivej cene.
 • 4F – Aj poľská športová značka 4F sa snaží konkurovať overeným stáliciam. Nájdete tu bundy v základnej a strednej cenovej kategórii, ktoré výborne zapasujú do podmienok slovenských hôr.

Najčastejšie kladené otázky – FAQ

Aké lyžiarske bundy má v ponuke Decathlon?

V obľúbenej sietí predajní nájdete najmä lyžiarske bundy značky Wedze a Dreamscape. Vďaka nízkej cene ide o jednu z prvých volieb rekreačných lyžiarov.

Aké lyžiarske bundy má v ponuke e-shop 4Fstore.sk?

Ako už napovedá samotný názov, v ponuke nájdete lyžiarske značky rovnomennej značky – 4F. Bundy majú ležérny strih a univerzálny, dobre kombinovateľný dizajn, ktorý nevyjde z módy ani nasledujúce roky. Vo výbave drahších modelov nájdete veľa praktických doplnkov, ktoré zvyšujú komfort pri nosení. Okrem búnd na lyžovanie ponúka e-shop aj softshellové bundy, zimné zateplené aj mestské bundy, parky a kabáty.

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
Pánske lyžiarske bundy
#1Kilpi Thal

Vodný stĺpec: 20000 mm
Priedušnosť: 15000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: prémiový materiál SIBERIUM 20000 2L STRETCH s podlepenými švami
[usr 5 text="true" tooltip="true"]174 € Čítať recenzie
#2Husky GOPA

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: 10000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: Husky Tech Stretch
[usr 5 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#3Scott ULTIMATE DRYO 40

Vodný stĺpec: 10000 mm
Priedušnosť: 10000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: 100% polyester
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]140 € Čítať recenzie
#4FR900 WEDZE

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: RET12
Membrána: áno
Materiál: odolný materiál, určený na intenzívny freeride
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie
#5Hannah EPICON

Vodný stĺpec: 6000 mm
Priedušnosť: 6000 g/m2/24 hod
Membrána: nie, záter
Materiál: 100% polyester
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]67 € Čítať recenzie
Dámske lyžiarske bundy

#1Rossignol W FONCTION JKT

Vodný stĺpec: 20000 mm
Priedušnosť: 20000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: 100 % polyester
[usr 5 text="true" tooltip="true"]480 € Čítať recenzie
#2Columbia ABBOTT PEAK INSULATED JACKET

Vodný stĺpec: 10000 mm
Priedušnosť: -
Membrána: áno
Materiál: 100 % polyester (Omni-Tech™ Plain Weave 2L)
[usr 5 text="true" tooltip="true"]160 € Čítať recenzie
#3FIREFLY QUATERPIPE BIBIANA W

Vodný stĺpec: 5000 mm
Priedušnosť: 3000 g/m2/24 hod
Membrána: áno
Materiál: -
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#4Roxy Flicker

Vodný stĺpec: 15000 mm
Priedušnosť: 15000 g/m2/24 hod
Membrána: -
Materiál: 100% polyester
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]105 € Čítať recenzie
#5Hannah HALSTON

Vodný stĺpec: 6000 mm
Priedušnosť: 6000 g/m2/24 hod
Membrána: -
Materiál: 100% polyester
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]70 € Čítať recenzie
Veríme, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej lyžiarskej bundy. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ďalším váhajúcim nájsť tú najlepšiu lyžiarsku bundu.
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin