Najlepšie tablety: TOP 9 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie tablety

Pri výbere tabletu mávajú kupujúci rôzne požiadavky. Jedni pozerajú na uhlopriečku, ďalší na výkon, odolnosť či výdrž batérie. Aj keď sa môže zdať, že éra tabletov pri rastúcej veľkosťi uhlopriečok smartfónov pomaly končí, tablet má hneď niekoľko predností, vďaka ktorým i naďalej výborne vypĺňa medzeru medzi notebookmi a mobilmi. Prinášame tipy na najlepšie tablety na trhu, ktoré majú potenciál zaujať svojimi parametrami a vlastnosťami.

V nasledujúcej prehľadnej tabuľke nájdete hneď niekoľko favoritov v rôznych cenových kategóriách. Kým niektorí adepti sú vhodní pre náročných používateľov, ďalší prekvapia pomerom cena/výkon. Spoľahlivým zdrojom informácií sú predovšetkým testy a recenzie tabletov, ktoré sme neobišli ani v tomto prípade. Medzi užívateľmi aj odborníkmi vedú predovšetkým značky, ktoré si vybudovali dobré meno v segmente kvalitných smartfónov a notebookov. Zdá sa, že navrhovanie výkonného a užívateľsky prívetivého tabletu je pre nich už iba pomyselnou bodkou na konci vety.

V nasledujúcom sprievodcovi výberom sa budeme zaoberať predovšetkým praktickými otázkami: Na čo budete tablet používať? Akú veľkosť tabletu kúpiť? Aké parametre súvisia s najdôležitejšou časťou tabletu – displejom? Ako vybrať detský tablet? Podobne ako v prípade inej prenositeľnej elektroniky, aj tu je tiež dôležitým údajom výdrž batérie, konektivita či veľkosť interného úložného priestoru.

Najlepšie tablety na trhu

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
Najlepšie tablety bez ohľadu na cenu
#1iPad Pro 12,9"

Displej: 12.9" 2732 × 2048 Liquid Retina
RAM: 6 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 12 Mpx+7 Mpx
Hmotnosť: 631 g
5 out of 5 stars (5 / 5)1100 € Čítať recenzie
#2Samsung Galaxy Tab S7

Displej: 11" 2560 × 1600 TFT
RAM: 6 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 3 Mpx+8 Mpx
Hmotnosť: 495 g
5 out of 5 stars (5 / 5)700 € Čítať recenzie
#3iPad 10.2 32GB WiFi

Displej: 10.2" 2160 × 1620 Retina
RAM: 3 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 8 Mpx+1.2 Mpx
Hmotnosť: 469 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)340 € Čítať recenzie
Najlepšie tablety do 300 €
#1Lenovo Yoga Smart Tab

Displej: 10.1" 1920 × 1200 IPS
RAM: 4 GB
Interná pamäť: 64 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 570 g
5 out of 5 stars (5 / 5)290 € Čítať recenzie
#2Lenovo Tab M10 FHD Plus 4 +

Displej: 10.3" 1920 × 1200 TDDI
RAM: 4 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 460 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)240 € Čítať recenzie
#3Samsung Galaxy Tab A 2019

Displej: 10.1" 1920 × 1200 TFT
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 469 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)190 € Čítať recenzie
Najlepšie tablety do 150 €
#1Lenovo TAB M10 HD

Displej: 10.1" 1280 × 800 IPS
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 5 Mpx+2 Mpx
Hmotnosť: 480 g
5 out of 5 stars (5 / 5)140 € Čítať recenzie
#2Lenovo TAB M8 Full HD 3+

Displej: 8" 1920 × 1200 IPS
RAM: 3 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 13 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 305 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)160 € Čítať recenzie
#3Huawei MatePad T8

Displej: 8" 1280 × 800 IPS
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 16 GB
Webkamera: 5 Mpx+2 Mpx
Hmotnosť: 310 g
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)94 € Čítať recenzie

Ako vybrať tablet

Tablet je v mnohých ohľadoch šikovným druhom elektroniky. Má optimálne rozmery, poskytuje dobré podmienky na čítanie, zmestí sa aj do menšej kabelky, nie je ťažký a vydrží naplno pracovať dlhšie ako priemerný mid-end smartfón. Netreba sa preto čudovať, že výborne zastúpi čítačku kníh, prehrávač videoreceptov pri varení, no aj pracovný a študentský nástroj. Tam však jeho použitie zďaleka nekončí. Začnime preto tým najdôležitejším – Na aké účely budete tablet používať?

Možnosti využitia tabletu

Na tablete sa vám bude páčiť jeho multifunkčnosť. Je dotykový, prehľadný a vhodný nielen na rýchle prezeranie webových stránok, čítanie správ či scrollovanie sociálnych sietí. Nie nadarmo sa totiž predávajú aj držiaky na tablet, ktoré môžete umiestniť do auta (tablet používať ako navigáciu), zo zadnej strany sedadla (na tablete môže dieťa pozerať rozprávky pri dlhom cestovaní), alebo do kuchyne či na kozmetický stolík, ak chcete pri svojej činnosti (varení či makeupe) súčasne pozerať aj video tutoriál. S dobrým prístupom k internetu (samozrejme prostredníctvom wi-fi) vám už nič z online sveta neujde.

ako vybrať tablet

Podľa čoho vybrať veľkosť uhlopriečky

Veľkosť uhlopriečky modernej elektroniky sa vyjadruje v palcoch („), pričom jeden palec predstavuje 2,54 cm. Keď sme v úvode spomínali, že tablety vypĺňajú medzeru medzi smartfónmi a notebookmi, tak práve z pohľadu veľkosti uhlopriečky to platí na 100 %. Uhlopriečka tabletov sa pohybuje v rozpätí od 7 do 12,9 palcov. Najväčšie smartfóny tesne podliezajú s uhlopriečkou hodnotu 7 palcov a notebooky sa zase vyrábajú s uhlopriečkou od 13 palcov vyššie. Po prerátaní na centimetre ide v prípade tabletov o uhlopriečku od 17,8 cm do 32,8 cm.

 • Tablety s uhlopriečkou do 8,5″ – Túto veľkosť tabletov môžete nájsť v rôznych cenových reláciách. Od lacných základných, až po drahšie s posilnenou odolnosťou. Najčastejšie využitie majú pri cestovaní, či už na čítanie alebo prehliadanie internetu, alebo ako náhrada navigácie. Pre ich menšiu veľkosť sú vhodné do malých detských rúk.
 • Tablety s uhlopriečkou od 8,5 do 11″ – Ide o najpredávanejšie tablety vôbec. Pomer veľkosť / zobrazený obsah už postačuje aj na čítanie kníh, sledovanie videí alebo seriálov z pohodlia postele. K tabletom tejto veľkosti si môžete dokúpiť praktické púzdro s doplnkovou USB klávesnicou.
 • Tablety s uhlopriečkou od 11″ a viac – Tablety v týchto veľkostiach často patria k vlajkovým lodiam renomovaných výrobcov. Už to dávno nie sú tie malé šikovné zariadenia do ruky. Pri manipulácii s nimi treba predsa len o niečo vyššiu opatrnosť. V detských rukách sú už príliš veľké. Vyznačujú sa však výbornou kompatibilitou, schopnosťou poradiť si s rôznymi médiami a v mnohých aspektoch dokážu zastúpiť notebook.

Ďalšie parametre displeja

Kvalitu displeja na tablete neurčuje iba veľkosť. Ak chcete mať z používania tabletu skutočne dobrý pocit, musíte si “posvietiť” aj na jeho zobrazovacie schopnosti. Ani pri dlhšom sledovaní by vás z displeja nemali bolieť oči a dokonca aj pri pohľade zboku alebo na priamom slnku by si mal uchovať svoje farby a čitateľnosť.

Pozrieme sa preto bližšie na rozlíšenie displeja a technológiu (alebo aj typ) zobrazovacieho panela.

⏩ Rozlíšenie displeja

Nízke rozlíšenie displeja je typické predovšetkým pre menšie tablety (1024 x 600 px – v súčasnosti sa s ním však už takmer vôbec nestretnete). Vývoj v tejto oblasti prešiel za posledné roky veľkú cestu a preto väčšina displejov na tablete disponuje minimálne rozlíšením HD (1280 x 800 px). Kvalitné tablety lákajú FULL HD rozlíšením (1920 x 1200 px) až ultravysokým QHD rozlíšením (2160 x 1620 px). Apple iPady si razia svoju cestu a svojich budúcich majiteľov lákajú na rozlíšenie až 2732 x 2048 px.

⏩ Typ displeja

Najrozšírenejšou technológiou sú IPS panely, ktoré majú dobré pozorovacie uhly aj verné zobrazenie farieb. Záleží však od výrobcu (aj ceny tabletu), či budete obsah zobrazený na displeji čitateľný na slnku (práve tu vám výborne pomôžu užívateľské recenzie tabletov).

O niečo lepšie sú na tom AMOLED a Super AMOLED displeje, ktorých čierna je takmer dokonalá a ponúkajú výborne zvládnuté kontrasty. Retina displeje, ktoré používa Apple, sú upgradeom IPS displejov s navýšenou hustotou pixelov.

Chcem výkonný tablet!

Mali ste už v rukách tablet, ktorý po spustení niekoľkých základných aplikácii kapituloval? Je to pomerne častý problém lacných tabletov, ktoré nie sú stavané na zložité operácie. Hranie hier či dokonca sledovanie videí bez sekania je takmer nemožné. Pri výbere preto venujte dostatočnú pozornosť srdcu každej modernej elektroniky – procesoru.

 • Tablet, ktorý bude používaný na základné činnosti, ako je prehliadanie webu, posielanie e-mailov, jednoduché práce v textovom editore, vystačí so 4-jadrovým procesorom.
 • Ak chcete na tablete spustiť viac aplikácií naraz, hrať hry, sledovať videá a vyžadujete predovšetkým rýchle reakcie bez mrznutia, pátrajte v ponuke tabletov s 8-jadrovým procesorom (resp. 6-jadrovým, ak máte zálusk na Apple iPad).

⏩ Značky procesorov

S akými značkami procesorov sa môžete stretnúť? Na tomto poli prebieha medzi najznámejšími výrobcami procesorov veľký konkurenčný boj. V tabletoch nižších cenových tried nájdete najmä procesory Mediatek. Medzi najobľúbenejšie patria procesory Qualcomm, kde vyššie číslo znamená aj výkonnejší procesor. Tablety Samsung majú svoje vlastné Exynos procesory s výkonným grafickým čipom. V tabletoch Huawei nájdete zase úsporné procesory Kirin. Dokonalú vyladenosť vykazujú aj “A” procesory od Apple.

tablet alebo mobil

RAM tabletu

Aj veľkosť operačnej pamäte (inak aj RAM, udávaná v GB) ovplyvňuje výkon dotykových tabletov. V dočasnej pamäti sa totiž ukladajú súbory systému a aplikácií, ktoré sú práve spustené.

Ak ich naraz spustíte viac, môže nastať situácia, že operačná pamäť sa zahltí a výkon tabletu (teda jeho schopnosť reagovať) sa výrazne spomalí. Pri tabletoch sa za minimálny základ považuje hodnota 1 GB, ktorá však umožňuje iba bežné prehliadanie webových stránok, alebo sociálnych sietí. Tablety s operačnou pamäťou od 1,5 do 2 GB už pracujú o niečo spolahlivejšie a bez obmedzovaní. Najlepšie sú na tom však tablety s operačnou pamäťou vyššou ako 3 GB, ktoré uspokoja aj náročných používateľov, nerobí im problém spúšťanie hier, či sledovanie videí. Koniec koncov – aj väčšina smartfónov dnes už operuje s RAM od 3 GB a viac.

Interná pamäť: Ukladací priestor tabletu

Kapacita internej pamäte (alebo aj úložiska) je tiež vyjadrená v GB. Do internej pamäte si ukladáte svoje súbory, dokumenty, videá, fotky, e-knihy, hry, … Časť z nej si ukrojí aj samotný operačný systém.

Za použiteľné minimum sa považujú tablety s internou pamäťou 16 GB. To vám však už po niekoľkých mesiacoch nemusí postačovať. Práve preto mnohí kupujúci siahajú po vyšších hodnotách – 32 GB, 64 GB, 128 GB, pre náročných sú k dispozícii aj kapacity 512 GB a 1 TB. Prítomnosť slotu na SD alebo microSD kartu, ktorým si podľa potreby môžete pamäť rozšíčiť, už nie je úplnou samozrejmosťou. Čo sa niekedy dozviete až neskôr – na SD karty nemôžete ukladať niektoré typy súborov (napríklad hry). Preto zvážte, na aké množstvo súborov by mal byť váš nový tablet stavaný.

Výdrž batérie

Jednou z predností tabletov je ich vynikajúca prenositeľnosť. Používateľa neobmedzujú veľkosťou, hmotnosťou a preto je na mieste požadovať aj dobrú výdrž batérie, aby ste nemuseli byť stále na dosah elektrickej zásuvky. Výdrž batérie závisí od jej kapacity, ktorá je vyjadrená v mAh.

 • Základné tablety výdržou batérie neohúria – zvládnu približne 4 – 6 hodín súvislého používania.
 • Stredná trieda tabletov si poradí s chodom od 6 – 10 hodín.
 • Prémiové tablety ponúkajú výdrž až na viac ako 13 hodín.

Na výdrž batérie má vplyv množstvo premenných – medzi nimi najmä nastavenie jasu obrazovky, množstvo spustených aplikácií na pozadí, frekvencia dotykov po displeji, … Ak chcete mať istotu, že vás tablet nenechá v štichu ani pri dlhšom cestovaní, majte vo výbave aj šikovnú powerbanku.

Konektivita tabletu

Po bočných stranách tabletu najčastejšie nájdete sloty na USB (USB, microUSB, USB-C), nabíjanie, či zapojenie slúchadiel. Nevyhnutnou súčasťou je tiež integrovaný wi-fi modul. Niektoré tablety majú k dispozícii aj slot na SIM kartu (vtedy môžete po vložení SIMky čerpať dáta z vášho predplateného programu u operátora). Ak plánujete používať tablet aj ako navigáciu, zamerajte sa na modely so zabudovaným GPS prijímačom.

Android vs. iOs: Otvorený alebo uzavretý operačný systém?

V poslednej kapitole základnej časti nášho sprievodcu si v skratke povieme o ne/výhodách dvoch najrozšírenejších operačných systémov. OS Android nájdete vo väčšine tabletov dostupných na našom trhu (Huawei, Lenovo, Samsung,iGet, Umax …), iOS je výhradne súčasťou tabletov iPad od Apple.

 • OS Android – Otvorený operačný systém vám umožňuje sťahovať tisíce hier a aplikácií z obchodu Google Play. Neupozorní vás však na ohrozenie stability systému, preto sa môže stať, že si stiahnete náročnú aplikáciu, ktorú váš tablet nedokáže “utiahnuť”.
 • iOS od Apple – Uzavretý operačný systém vám umožňuje sťahovať hry a aplikácie z obchodu Apple Store. Nie je tu síce taký výber, ako v prípade Google Play, no máte istotu, že stiahnete iba taký program/aplikáciu/hru, ktoré budú dokonale ladiť s výkonom vášho iPadu. Vyladenosť softvéru a hardvéru je jednou z predností značky Apple.

veľkosť tabletu

Video

Ceny tabletov

Koľko sa oplatí investovať do tabletu? Záleží predovšetkým od očakávaného využitia. Iné nároky budete mať prirodzene na doplnkový pracovný nástroj a iné na tablet, ktorý chcete zveriť do rúk deťom.

✅ Tablety do 150 eur

Už aj v cene do 150 eur môžete nájsť niekoľko obľúbených tabletov na všestranné využitie. Viac ako inokedy sa však spoliehajte na overenú značku a dobré užívateľské hodnotenia. V prípade lacných tabletov môže totiž zladenie hardvérových parametrov so softvérom trochu pokrivkávať, čo sa prejaví opakovaným spomaľovaním systému. Ak chcete z tejto cenovej kategórie to najlepšie, potom zamerajte svoju pozornosť na tablety Lenovo, Samsung a Huawei.

✅ Tablety do 300 eur

Pravdou je, že rozpočet na tablet nebýva taký nadštandardný, ako je to v prípade notebookov. Väčšina kupujúcich chce kúpiť kvalitný tablet s cenou do 300 eur. Dobrá správa – je to možné! Práve v tejto cene nájdete viaceré aktuálne najpredávanejšie tablety s výkonom, ktorý si už poradí s normálnym viacúčelovým používaním. Navyše narastá aj ich materiálová odolnosť (napr. kovové telo), kapacita interného úložiska aj kvalita snímania prednej aj zadnej kamery.

✅ Tablety od 300 eur

Tablety v tejto cene už svojím výkonom dokážu konkurovať notebookom. Sú vybavené 8-jadrovými (alebo 6-jadrovými) procesormi z vyšších tried. Nájdete tu predovšetkým tablety s väčšou uhlopriečkou, čo im rozširuje ich využitie v domácnosti aj na pracovisku. Konštrukcia tabletov je posilnená – voči tekutinám, prachu a dokonca aj pádu.

Najlepšie značky tabletov

Poďme sa pozrieť na výrobcov, ktorí majú vo svojej ponuke najlepšie tablety!

 • Apple – Špičkové iPady netreba veľmi predstavovať. Spájajú v sebe vysoký výkon, spojenie osvedčených systémov a uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších kupujúcich.
 • Samsung – Dlhodobo najlepšie hodnotené tablety s operačným systémom Android. Výborné zahraničné recenzie aj úspechy v testoch tabletov (Computer Bild, Stiftung Warentest).
 • Lenovo – Tablety Lenovo nadväzujú na úspechy notebookov tejto značky. Spájajú v sebe vysoké nároky na výkon, univerzálnosť, no zároveň sa cenou držia pri zemi. Ich vysoká predajnosť na našom trhu hovorí jasnou rečou.
 • Huawei – Za top trojicou značiek posledné roky zdarne drží krok zn. Huawei. Konkurenciu valcuje kompaktným a elegantným dizajnom tabletov, v ktorých sa ukrýva výkonný hardvér. Cenová dostupnosť z nich robí veľmi dobre predávané tablety.
 • Microsoft – Ultraľahké tablety Microsoft prekvapia svojím výkonom a možnosťami prepojenia s množstvom ďalšej elektroniky. Ich hardvér je na úrovni kvalitných notebookov z vyššej triedy, čomu zodpovedá aj ich cena. V segmente tabletov predstavujú špičkové pracovné nástroje.
 • iGet – inteligentná česká značka priniesla na náš trh niekoľko základných, cenovo dostupných tabletov na menej náročné používanie. Zaujímavý pomer cena/kvalita.

Najčastejšie kladené otázky – FAQ

Aké príslušenstvo k tabletu dokúpiť?

Ak plánujete tablet používať pravidelne, určite sa vám zíde držiak (stojan) na tablet. Ak budete cez tablet pracovať, písať či odpisovať, je dobré mať po ruke aj doplnkovú klávesnicu. Tá býva zvyčajne súčasťou ochranného obalu (púzdra) na tablet. Pri dlhšom cestovaní využijete aj powerbanku, ktorá dodá tabletu energiu na niekoľko ďalších hodín používania.

Tablet s fotoaparátom/webkamerou: Čo sledovať?

Tablety dostávajú do výbavy aj optiku na snímanie fotiek alebo videohovory. Nemajú však také ohurujúce megapixelové parametre, akými sa výrobcovia oháňajú pri posúvaní limitov smartfónov. Dokážete síce aj pomocou tabletu urobiť záber, no kvalita a rozlíšenie nebudú príliš vysoké. V prípade tabletov sa táto doplnková výbava totiž používa predovšetkým na komunikáciu cez videohovor – napríklad, ak ste tablet kúpili starým rodičom a teraz im chcete zavolať a na chvíľu ich prostredníctvom tabletu vidieť.

Aký tablet je vhodný pre deti?

Niektorí rodičia tablet zavrhujú, iní na naň nedajú dopustiť, pretože práve vďaka nemu si môžu ukradnúť štvrťhodinku času pre seba alebo pre nevyhnutnosti. Deti dokážu už od útleho veku používať tablet s väčšou ľahkosťou, ako niektorí dospelí. Je však dôležité nájsť ten správny pomer medzi časom a prínosom pre rozvoj dieťaťa. Ste to vy rodič, kto do tabletu inštaluje hry a edukačné aplikácie vhodné pre jeho vek a jednou z vašich úloh je dbať na jeho bezpečnosť, ale aj na bezpečnosť svojich uložených dokumentov. Práve preto rodičia siahajú po detských tabletoch, ktoré sa od bežných tabletov odlišujú nielen farebnosťou, ale aj veľkosťou (sú menšie) a odolnosťou voči pádu (majú zosilnené a pogumovaný bočný rám).

 ProduktParametreHodnotenieCena (od) 
Najlepšie tablety bez ohľadu na cenu
#1iPad Pro 12,9"

Displej: 12.9" 2732 × 2048 Liquid Retina
RAM: 6 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 12 Mpx+7 Mpx
Hmotnosť: 631 g
5 out of 5 stars (5 / 5)1100 € Čítať recenzie
#2Samsung Galaxy Tab S7

Displej: 11" 2560 × 1600 TFT
RAM: 6 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 3 Mpx+8 Mpx
Hmotnosť: 495 g
5 out of 5 stars (5 / 5)700 € Čítať recenzie
#3iPad 10.2 32GB WiFi

Displej: 10.2" 2160 × 1620 Retina
RAM: 3 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 8 Mpx+1.2 Mpx
Hmotnosť: 469 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)340 € Čítať recenzie
Najlepšie tablety do 300 €
#1Lenovo Yoga Smart Tab

Displej: 10.1" 1920 × 1200 IPS
RAM: 4 GB
Interná pamäť: 64 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 570 g
5 out of 5 stars (5 / 5)290 € Čítať recenzie
#2Lenovo Tab M10 FHD Plus 4 +

Displej: 10.3" 1920 × 1200 TDDI
RAM: 4 GB
Interná pamäť: 128 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 460 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)240 € Čítať recenzie
#3Samsung Galaxy Tab A 2019

Displej: 10.1" 1920 × 1200 TFT
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 8 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 469 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)190 € Čítať recenzie
Najlepšie tablety do 150 €
#1Lenovo TAB M10 HD

Displej: 10.1" 1280 × 800 IPS
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 5 Mpx+2 Mpx
Hmotnosť: 480 g
5 out of 5 stars (5 / 5)140 € Čítať recenzie
#2Lenovo TAB M8 Full HD 3+

Displej: 8" 1920 × 1200 IPS
RAM: 3 GB
Interná pamäť: 32 GB
Webkamera: 13 Mpx+5 Mpx
Hmotnosť: 305 g
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)160 € Čítať recenzie
#3Huawei MatePad T8

Displej: 8" 1280 × 800 IPS
RAM: 2 GB
Interná pamäť: 16 GB
Webkamera: 5 Mpx+2 Mpx
Hmotnosť: 310 g
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)94 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového tabletu. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať najlepší tablet na trhu.
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin