Najlepšie kočíky pre bábiky: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie kočíky pre bábikyKočík pre bábiky je takmer neodmysliteľnou súčasťou výbavy hračiek každého malého dievčatka. Je to hračka, ktorej prínos a potenciál zrejme nič tak ľahko nenahradí, dokonca ani moderné technológie. Ako vybrať ten najlepší kočík pre bábiky a na čo pri výbere myslieť?

Na prvý pohľad jednoduchá úloha je razom skomplikovaná širokou ponukou kočíkov pre bábiky, kde nájdete stovky rozmanitých modelov. Odlišujú sa prevedením, materiálom, konštrukciou aj variabilitou. Rozdielnosti sú tiež v ich výbave, hmotnosti, stabilite a vekovom určení. Je zrejmé, že niektoré kočíky sú vhodnejšie pre malé deti – približne do dvoch rokov, iné zase nájdu lepšie uplatnenie u väčších detí predškolského veku.

V nasledujúcom sprievodcovi výberom si povieme všetky dôležité informácie, ktoré by ste pred kúpou kvalitného kočíka pre bábiky mali zohľadniť. Hoci je to hračka, jej cena môže prekvapivo konkurovať štandardnému detskému kočíku. Ako to už pri detskom sortimente býva, aj v tomto prípade sa veľký dôraz sa kladie na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Zároveň však nezaostáva funkčnosť, dizajn a detaily, ktoré sú pastvou pre oči aj pre dospelých. Prešli sme testy a recenzie kočíkov pre bábiky a v nich našli modely, ktoré sprevádzajú pozitívne hodnotenia a veľmi dobrá predajnosť. Ktorý z nich sa vám najviac páči?

Najlepšie kočíky pre bábiky podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktParametreHodnotenie 
#1Doris 5v1 (4v1, 3v1)

Najlepší cena/výkon s peknou výbavou
✔️ Kvalitné kolieska, stabilný podvozok
✔️ Radia sa k napredávanejším
✔️ Desiatky verzií v rozličnej výbave aj dizajne
📌 od 23 - 87 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Bino Veľký kočík s taškou

Najlepší pre väčšie deti
✔️ Trojkombinácia funkcií - hlboký, športový, oddeliteľná taška
✔️ Jednoduché a rýchle zloženie aj rozloženie
✔️ Praktický úložný priestor pod kočíkom, skladacia strieška
✔️ Vhodný pre bábiky do 45 cm
📌 od 60 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Bayer Chic 2000

Moderný kočík vhodný od 3 rokov
✔️ Krásne a štýlové spracovanie
✔️ Vysoký dôraz na detail
✔️ Kvalitné hlboké kočíky
✔️ K dispozícii aj dvojkombinácia, trojkombinácie a kočíky pre bábiky dvojičky
📌 od 40 - 120 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Smoby Maxi Cosy Quinny

Najlepší už od 3-4 rokov
✔️ Jednoduché prestavenie z hlbokého na športový kočík
✔️ Kolieska s protihlukovou vrstvou
✔️ Výška k rukoväti cca 65 cm
✔️ Veľmi pekné spracovanie
📌 od 49 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#5New Baby 2v1 Monika

Obľúbený model, dobré recenzie
✔️ Krásny červený kočík pre bábiky 2v1
✔️ Veľmi kvalitný s kovovou konštrukciou
✔️ Nastavenie rukoväte v 5 polohách - min. 44 cm, max. 74 cm
✔️ Priemer kolies až 16 cm
📌 od 50 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#6Drevený kočík pre bábiky Dadaboom

Štýlový
✔️ Výnimočné prútené a drevené kočíky pre bábiky
✔️ Prepracované do detailov
✔️ Zútulnia interiér detskej izby, obľúbené aj ako dekorácia na fotenie
✔️ Aj s možnosťou individuálnej úpravy podľa želania
📌 od 84 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#7New Baby Retro 2v1

Najlepší retro kočík pre bábiky
✔️ Krásny a jedinečný detský retro kočík 2v1
✔️ Kvalitná kovová konštrukcia s odpružením
✔️ Ľahké gumové kolesá s priemerom 30 cm
✔️ Stabilný - hmotnosť 5,1 kg
📌 od 79 €
⭐ 92 % Čítať recenzie

Ako vybrať kočík pre bábiku

Podľa akých kritérií vybrať kočík pre bábiky? Ako vyzerajú najlepšie hodnotené kočíky pre bábiky? Kúpiť prevedenie v bohatej výbave a variabilite, alebo sa zamerať na produkt z ekologických materiálov?

Najlepšie kočíky pre bábikyPonuka kočíkov pre bábiky perfektne reflektuje rôzne trendy, individuálny vkus a dokonca aj prístup k výchove. Je jednoduché zaobstarať kočík pre bábiky, ktorý je vernou zmenšeninou skutočného kočíka, no zároveň bez problémov nájdete aj retro prútený kočík, aký si pamätáte ešte z povaly u svojich starých rodičov. Či už hľadáte kočík pre bábiky pre svoje dieťa, alebo chcete k narodeninám potešiť svoju vnučku, nasledujúce tipy a rady vám môžu pomôcť správne sa rozhodnúť.

Kočík pre bábiky a história

Prvé kočíky pre bábiky sa objavili v období, kedy svetlo sveta uzreli aj prvé kočíky pre deti. Ide približne o obdobie druhej polovice 18. storočia. Ponášali sa na malé vozíky, ktoré dievčatká tlačili pred sebou. Postupom času nadobúdali tvar a prevedenie podľa štýlu kočíkov, ktoré boli v danom období v móde. Niet sa tomu čo čudovať. Aj malé dievčatká chceli mať pri hre s bábikami komplet výbavu a kočík pre bábiky nemohol chýbať.

Prečo je kočík pre bábiky ideálnou hračkou?

Hra s bábikou patrí k základným hrám detstva väčšiny malých dievčat. V prvých rokoch života, kedy sa dieťa učí predovšetkým napodobňovaním dospelých, má táto hra veľký význam pre rozvoj motoriky, komunikačných schopností, predstavivosti aj schopnosti vyjadriť svoje emócie. Pri hre s bábikou sa však dievčatká nezaobídu bez príslušenstva. A práve kočík je tou najvyhľadávanejšou výbavou.

Spolu s bábikou v kočíku sa potom môžu vybrať do záhrady, na prechádzku či na návštevu, kde sa im dostáva ďalších stimulov ako hru a konverzáciu s bábikou ďalej rozvíjať. Keďže už aj malé deti dokážu citlivo vnímať dôležité detaily, aj ony chcú, aby mali možnosť bábiku bezpečne pripútať či aby mohli striešku kočíka nastaviť, alebo bábiku polohovať z ľahu do sedu. Toto všetko a ešte viac súčasné kočíky pre bábiky spĺňajú!

Základné typy kočíkov pre bábiky podľa konštrukcie

Keďže sa pri výrobe kočíkov pre bábiky vychádza z predlôh reálnych kočíkov pre deti, môžete očakávať rovnaké kategórie: hlboké kočíky, športové a golfové kočíky, kombinované kočíky pre bábiky (2v1, 3v1).

Najskôr zvážte, či plánujete so sebou kočík brať aj von, alebo ide výhradne o hračku do interiéru. V druhom kroku sa zamerajte na to, aké možnosti pri hre s bábikou kočík ponúka. V neposlednom rade sú dôležité aj vek, záujmy a schopnosti dieťaťa.

Buginy, golfové a športové kočíky pre bábiky

Hlavnou výhodou tohto typu kočíkov pre bábiky je ich nízka hmotnosť a skladnosť. Dobre s nimi dokážu manipulovať už aj najmenšie detičky, no pozor – netreba si ich pomýliť s pomôckou na tréning chôdze. Nie všetky sú dostatočne stabilné na to, aby slúžili ako opora pri prvých krokoch. Z hľadiska univerzálnosti je to s nimi o niečo horšie. Bábika v sedadle sedí pripútaná pásom. Iba niektoré športové kočíky poskytujú polohovanie chrbtovej opierky, resp. zakláňanie celého sedadla smerom dozadu. Sú vhodné na používanie doma, na spevnených cestách a chodníkoch. Na nerovnom teréne sú menej stabilné.

Špecifickou podkategóriou sú športové kočíky pre dve bábiky – dvojčatá. Vzhľadom na väčšiu konštrukciu sú už o niečo ťažšie, stabilnejšie a aj pri hre ponúkajú lepšie využitie.

Hlboké kočíky pre bábiky

Hlboké kočíky pre bábiky patria k najprepracovanejším. Ide o väčšie konštrukcie, s vyššou hmotnosťou, ale zároveň aj stabilitou. Na podvozku s väčšími kolieskami je umiestnená korbička, do ktorej sa bábika ukladá v polohe ležmo. Pre dobrý prístup k bábike je strieška polohovateľná – s možnosťou sklopenia. Súčasťou výbavy kočíka býva aj úložný priestor v spodnej časti a príručná taška s prevesením cez rukoväť. Dievčatko by malo mať také fyzické schopnosti, aby dokázalo s kočíkom manipulovať a zároveň, aby mu strieška neprekážala vo výhľade pre seba. To znamená, že tento typ kočíkov je vhodnejší pre deti približne od 2 – 3 rokov.

Kombinované kočíky pre bábiky

Medzi najpredávanejšie kočíky pre bábiky patria dvojkombinácie (2v1) a trojkombinácie (3v1). Podobne ako pri skutočných kočíkoch, aj v tomto prípade môžete na základný podvozok osadiť vajíčko, vaničku alebo športový kočík. Populárne sú najmä u detí od 3 – 4 rokov. Všetky časti totiž dievčatko využije iba vtedy, ak s nimi dokáže bez problémov manipulovať a pozná ich určenie. Malé dievčatká ešte nedokážu tieto rôznorodé komponenty samostatne využívať.

V prípade trojkombinácie sa azda najviac oplatí investovať do drahšieho prevedenia. Na hru poslúžia niekoľko rokov a častokrát sa posúvajú ďalej – rodine, alebo kamarátkam.

Do pozornosti dávame aj súpravy kočíka + ďalšieho vybavenia pre bábiky. Tieto sety obsahujú kočík (najčastejšie hlboký alebo dvojkombináciu) a k nemu napríklad postieľku, stoličku na kŕmenie, vaničku na kúpanie a množstvo ďalšieho príslušenstva. Síce treba prirodzene rátať s vyššou cenou a aj s priestorom na umiestnenie v detskej izbe, všetko je spolu vyrobené v jednom dizajne, rovnakej farebnosti, a teda aj to výbave pre bábiky spolu pekne ladí.

výbava pre bábiky

📌 Aké bábiky sa do kočíkov zmestia? Priemerne ide o bábiky s dĺžkou 35 – 45 cm. Túto informáciu by ste mali nájsť v popise produktu.

Veľkosť kočíka pre bábiky vs. vek dieťaťa

Kočík nevyberajte iba podľa ceny, konštrukcie či vzhľadu, rozhodujúci je vek a výška vášho dievčatka. Problémom pritom môže byť nielen vysoký, ale aj nízky kočík.

S vyšším kočíkom sa ťažšie manipuluje a ak ide o model so strieškou, dieťa nebude vidieť ani pre seba. Pri nízkom kočíku sa bude zase dievčatko hrbiť, bábika bude mať menej miesta a radosť hry nebude zďaleka ideálna.

Našťastie, pri väčšine produktov nájdete uvedené minimálne vekové určenie a další dôležitý údaj – výšku rukoväte a možnosti jej polohovania. Najlepšie kočíky pritom ponúkajú polohovanie po stupňoch vo výškovom rozpätí až 25 cm, napr. od 45 do 70 cm. Pre lepšiu orientáciu poslúži nasledujúce delenie:

 • Rukoväť 40 – 55 cm – kočík pre bábiky vhodný pre deti vo veku 1 – 2 roky.
 • Rukoväť 55 – 65 cm – kočík pre bábiky vhodný pre deti vo veku 2 – 3 roky.
 • Rukoväť 65 – 70 cm – kočík pre bábiky vhodný pre deti vo veku 3 – 4 roky.
 • Rukoväť 70 – 80 cm – kočík pre bábiky vhodný pre deti od 5 rokov.

📌 Kupujete kočík ako darček alebo ho objednávate z internetu? Potom sa vám zíde tento ťahák: Zmerajte vzdialenosť medzi podlahou a lakťom dievčatka, keď stojí. Od tejto výšky odpočítajte 7 – 10 cm a máte základnú výšku rukoväte. Ruky by totiž pri kočíkovaní nemali byť v lakťoch zohnuté v ostrom ani v pravom uhle, ale mierne smerom nadol.

Veľkosť kočíka pre bábiky vs. jeho skladnosť a prenositeľnosť

Hoci sa nedá vopred predvídať, s akým úspechom bude vaša dcérka, neter či vnučka kočíkovať, je dobré myslieť na to, kde bude kočík “parkovať” a aj koľko miesta v kufri auta zaberie. Majte tiež na pamäti, že malé deti ešte rýchlo strácajú pozornosť a aj sa rýchlejšie unavia, preto sa môže stať, že cestou domov budete v jednej ruke niesť kočík a v druhej unaveného drobca.

Ak ste doteraz možno nechápali, prečo má kamarátkina dcérka viac kočíkov pre bábiky, je to možno aj z dôvodu, že s jedným kočíkom sa dobre hrá doma, druhý je zase ľahké zobrať so sebou von.

Hmotnosť a stabilita

Žiadny kočík pre bábiky nie je úplne odolný voči prevrhnutiu, no niektorým sa predsa len darí o čosi lepšie v udržaní stability.

Ak hľadáte kočík aj na hranie vonku, môžete siahnuť po ťažšej konštrukcii, približne od 3 do 5 kg. Lepšie si poradí s nerovnosťami na ceste, či tráve a nebude lietať zo strany na stranu. S kočíkom takejto hmotnosti si už spoľahlivo poradia dievčatká od 3 rokov.

Pre menšie deti sú zase lepšou voľbou kočíky približne do 2,5 kg. Ľahko sa s nimi manipuluje, sú obratné predovšetkým na rovných cestách a všetkých interiérových podlahách. Na tráve však už budú menej stabilné.

Materiály používanie na kočíkoch pre bábiky

Celkové prevedenie, stabilita a možnosti kočíka závisia od použitých materiálov.

 • Na jednoduché malé buginy a športové kočíky pre bábiky sa používa plast. Životnosť plastových kočíkov tohto typu nebýva vysoká. Pozor pri dlhom pobyte na slnku – niektoré lacné plasty rýchlo blednú, krehnú a hrozí, že skôr či neskôr prasknú.
 • Drevo a prútie je zase typické pre štýlové retro hlboké kočíky, ktoré sú aj dizajnovou ozdobou interiéru. Ich ťažisko je nižšie, preto majú aj výbornú stabilitu a môžu poslúžiť ako opora pri chodení. Iba málokedy sa však dá zmeniť výška rukoväte, čo znamená, že takýto kočík sa dá používať iba kratší čas.
 • Prevažná väčšina kočíkov pre bábiky má však základ v odľahčenej kovovej konštrukcii doplnenej o textílie, vystuženie a polstrovanie, koženkové detaily a mäkčenie penou. Kovový podvozok nájdete pri športových, hlbokých aj kombinovaných kočíkoch pre bábiky. K jeho prednostiam patrí odolnosť, možnosť nastaviť výšku rukoväte cez otočný kĺb (alebo vysúvací mechanizmus), či priestor pre osadenie väčších a odolnejších kolies.

retro kočík pre bábiky

Prevedenie kolies

Aké sú kolieska na kočíkoch pre bábiky? V ideálnom prípade tiché, plynulé a rovnomerne idúce v určenom smere bez zadrhávania. Najlepšie kočíky pre bábiky dokonca ponúkajú možnosť predné kolesá zaaretovať v smere jazdy cez mechanickú fixáciu (zatlačenie rukou alebo nohou). Kočík, ktorý plánujete používať aj vonku, by mal mať kolieska pogumované – zvládnu náročnejší terén, sú menej hlučné a viac odolnejšie voči zodratiu či poškodeniu.

Čistenie a údržba

Zaujímajte sa o to, či sa dajú textilné časti kočíka pre bábiky zložiť, odzipsovať a dať oprať. Je dobrou správou, že vo väčšine prípadov je takáto základná údržba samozrejmosťou – či už možnosť ručného prania, alebo aj v práčke.

Ak máte v pláne kúpiť drevený kočík pre bábiky, pri zašpinení ho očistite mäkkou handričkou alebo hubkou a utrite do sucha. Ak pri kočíkovaní voda zmáčala kovovú konštrukciu kočíka, nezabudnite ju po návrate domov vysušiť. Predídete prípadnej korózii a predĺžite tak životnosť hračky.

Bezpečnosť

Kočík pre bábiky je hračka. Mal by byť teda nevyhnutne vyrobený z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov – počnúc nátermi, až po farby, ktoré boli použité na textílie.

Zároveň sa kladie veľký dôraz aj na oblé hrany. Na kočíkoch pre bábiky by nemali vytŕčať žiadne skrutky, ani ostré časti. Dieťa by malo byť pri hre s kočíkom pre bábiky v bezpečí, čo znamená napríklad, že ak kočík na dieťa padne, nič sa mu nestane a dokáže sa spod neho postaviť. Je však dôležité dieťaťko poučiť o tom, že nesmie s kočíkom utekať dolu kopcom a taktiež sa s ním ponáhľať dolu schodmi. Vtedy už môže nastať “kolízia”, ktorú bude sprevádzať veľký plač.

Dizajn – Bude sa kočík pre bábiky páčiť?

Vkus každého človeka je jedinečný a platí to dokonale aj u “miniľudí”. Deti presne vedia, aká farba, vzor, obrázky, či motív sa im páči. Ak im dáte na výber z niekoľkých možností, určite bude mať nový kočík pre bábiku väčší úspech, ako keby ste si toto prekvapenie nechali úplne pre seba. Rešpektujte názor dieťaťa, aby malo radosť na 100 %.

📌Ak však kupujete kočík ako darček, máme ďalšiu nápovedu:

 • Menšie dievčatká (približne do 2-3 rokov) ocenia pestrofarebné a žiarivé vzory či obľúbené rozprávkové motívy.
 • Pre väčšie slečny škôlkarskeho veku už môžete siahnuť po decentne zladených modeloch, napríklad aj vo farbách typických pre štandardné kočíky pre deti. Pamätajte, že príliš bledé farby sa rýchlo zašpinia, tmavé látky zase na slnku časom blednú.

Ceny kočíkov pre bábiky

Do ceny kočíkov pre bábiky sa premieta ich spracovanie, množstvo doplnkov, možnosti nastavenia. Vyššia cena sa zvyčajne snúbi aj s väčšou výbavou a dôrazom na kvalitu a bezpečnosť.

Kočíky pre bábiky do 30 eur

Základná cenová kategória ponúka predovšetkým prevahu jednoduchých športových a golfových kočíkov pre bábiky. Z materiálov dominuje plast a jednoduché skladacie kovové rámy potiahnuté textíliou. Prečítajte si vždy dostupné recenzie, aby ste sa vyhli labilným modelom so slabšou odolnosťou.

Kočíky pre bábiky do 80 eur

V cene od 30 do 80 eur nájdete aktuálne najpredávanejšie kočíky pre bábiky. Ide o hlboké kočíky a dobre vybavené dvoj- a trojkombinácie, ktoré už ponúkajú väčšie možnosti na hranie. Spolu s cenou rastie kvalita materiálov. Samozrejmosťou za takúto investíciu by mala byť sklápacia strieška, výškovo nastaviteľná rukoväť a nehlučné pogumované kolieska.

Kočíky pre bábiky od 80 eur

Ešte väčšie príslušenstvo nájdete pri kočíkoch pre bábiky s cenou vyššou ako 80 eur. Súčasťou setu môže byť aj autosedačka, stolička na kŕmenie či skladacia cestovná postieľka. Niektoré modely sú vernou zmenšeninou skutočných kočíkov, a preto ak práve kočíkujete bábätko, vaša malá slečna si bude s vami určite hrdo vykračovať na prechádzka bok po boku. Okrem bohato vybavených kočíkov tu nájdete aj trendy drevené a štýlové retro kočíky pre bábiky. Tie zo Slovenska si môžete dať dokonca vyrobiť podľa svojich požiadaviek – farebnosť, meno dieťaťa, detaily, vzory.

Najlepšie značky kočíkov pre bábiky

Pre lepší prehľad sumarizujeme výrobcov, ktorí majú vo svojom portfóliu kvalitné kočíky pre bábiky v rôznych prevedeniach a materiáloch.

 • Doris – So svojimi pútavými a krásne spracovanými modelmi kočíkov pre bábiky sa táto značka radí k najpredávanejším na našom trhu vôbec. Ponúka primeranú výbavu za rozumnú cenu. Za nás TOP 1 v pomere cena / kvalita.
 • Smoby – Kočíky značky Smoby potešia nielen deti, ale aj ich mamy. Ich dizajn kopíruje trendy reálnych kočíkov – ako farebnosťou, tak aj štýlom. Okrem veľmi pekne spracovaných kočíkov v jemných dievčenských farbách sa môžete pokochať aj pohľadom na štýlové šedé poťahy doplnené hnedou koženkou.
 • Bayer – Ďalší výrobca, ktorý si získal priazeň rodičov a pozornosť detí. Kočíky sú šik, trendy, moderné a po technickej stránke veľmi dobre spracované. Cena väčšiny modelov sa drží v priaznivej strednej cenovej relácii, drahšie zase uspokoja aj náročných.
 • New Baby – Kočíky pre bábiky od českej značky New Baby disponujú veľmi kvalitnou kovovou konštrukciou. Držia sa overených konceptov. Spoznáte ich podľa výraznej farebnosti. Ako jedny z mála ponúkajú odpruženie s možnosťou pohupovania kočíka. Sú ťažšie a v teréne stabilnejšie.
 • Dadaboom – Slovenský výrobca štýlových drevených a prútených kočíkov poteší milovníkov prírodných materiálov a čistých estetických línii. Krásne kočíky, ktoré stoja za zhliadnutie!
 ProduktParametreHodnotenie 
#1Doris 5v1 (4v1, 3v1)

Najlepší cena/výkon s peknou výbavou
✔️ Kvalitné kolieska, stabilný podvozok
✔️ Radia sa k napredávanejším
✔️ Desiatky verzií v rozličnej výbave aj dizajne
📌 od 23 - 87 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Bino Veľký kočík s taškou

Najlepší pre väčšie deti
✔️ Trojkombinácia funkcií - hlboký, športový, oddeliteľná taška
✔️ Jednoduché a rýchle zloženie aj rozloženie
✔️ Praktický úložný priestor pod kočíkom, skladacia strieška
✔️ Vhodný pre bábiky do 45 cm
📌 od 60 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Bayer Chic 2000

Moderný kočík vhodný od 3 rokov
✔️ Krásne a štýlové spracovanie
✔️ Vysoký dôraz na detail
✔️ Kvalitné hlboké kočíky
✔️ K dispozícii aj dvojkombinácia, trojkombinácie a kočíky pre bábiky dvojičky
📌 od 40 - 120 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Smoby Maxi Cosy Quinny

Najlepší už od 3-4 rokov
✔️ Jednoduché prestavenie z hlbokého na športový kočík
✔️ Kolieska s protihlukovou vrstvou
✔️ Výška k rukoväti cca 65 cm
✔️ Veľmi pekné spracovanie
📌 od 49 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#5New Baby 2v1 Monika

Obľúbený model, dobré recenzie
✔️ Krásny červený kočík pre bábiky 2v1
✔️ Veľmi kvalitný s kovovou konštrukciou
✔️ Nastavenie rukoväte v 5 polohách - min. 44 cm, max. 74 cm
✔️ Priemer kolies až 16 cm
📌 od 50 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#6Drevený kočík pre bábiky Dadaboom

Štýlový
✔️ Výnimočné prútené a drevené kočíky pre bábiky
✔️ Prepracované do detailov
✔️ Zútulnia interiér detskej izby, obľúbené aj ako dekorácia na fotenie
✔️ Aj s možnosťou individuálnej úpravy podľa želania
📌 od 84 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#7New Baby Retro 2v1

Najlepší retro kočík pre bábiky
✔️ Krásny a jedinečný detský retro kočík 2v1
✔️ Kvalitná kovová konštrukcia s odpružením
✔️ Ľahké gumové kolesá s priemerom 30 cm
✔️ Stabilný - hmotnosť 5,1 kg
📌 od 79 €
⭐ 92 % Čítať recenzie
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin