Najlepšie žehličky: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov

Najlepšie žehličkyVyžehlená bielizeň nielenže vyzerá dobre, ale je aj zdravšia – baktérie, ktoré sa nezničili pri praní, účinne odstráni horúca plocha žehličky. Preč sú časy, kedy boli žehličky neobratné, ťažké a tkaniny už pri malej nepozornosti dokázali zničiť. Pripravili sme si pre vás tipy na najlepšie naparovacie žehličky, s ktorými pôjde žehlenie skutočne hladko, rýchlo a od ruky.

Aké vlastnosti má kvalitná naparovacia žehlička? Výborný výkon a rýchly ohrev, nízku hmotnosť, vysokú kvalitu použitých materiálov (predovšetkým na žehliacej ploche), efektívne dávkovanie pary, parný ráz a nemali by ste zabudnúť sledovať ani odvápňovacie a bezpečnostné prvky. Ak potrebujete poradiť, akú žehličku máte kúpiť, potom vám odporúčame nášho sprievodcu výberom, v ktorom nájdete viacero zaujímavých informácií a vysvetlenie dôležitých parametrov.

Do nasledujúcej tabuľky sme vybrali overené a spotrebiteľsky obľúbené značky a tiež i niekoľko víťazov testov žehličiek. Pomohli nám aj recenzie žehličiek, kde sa môžete dozvedieť reálne skúsenosti s používaním. Mysleli sme na každého budúceho používateľa a preto vo výbere nájdete prémiové modely vhodné na časté žehlenie, ale aj žehličky s dobrým pomerom cena / kvalita, ktorá výborne poslúžia pri občasnom žehlení.

Najlepšie žehličky roku 2020 podľa nás a recenzií

 ProduktProduktHodnotenieCena (od) 
#1Philips GC4527
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,5 kg
5 out of 5 stars (5 / 5)59 € Čítať recenzie
#2Tefal ULTRAGLISS FV4950E0
Príkon: 2500 W
Objem nádržky: 270 ml
Konštantná para: 40 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,3 kg
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)34 € Čítať recenzie
#3Russell Hobbs 20630
Príkon: 3100 W
Objem nádržky: 350 ml
Konštantná para: 45 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,95 kg
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)36 € Čítať recenzie
#4Philips GC4564/20
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,7 kg
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)70 € Čítať recenzie
#5Tefal TurboPro FV5603E0
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,4 kg
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)49 € Čítať recenzie
#6Sencor SSI 8440
Príkon: 2200 W
Objem nádržky: 380 ml
Konštantná para: 25 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,1 kg
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)17 € Čítať recenzie

Ako vybrať žehličku?

Žehlenie naše každodenné? To radšej nie, stačí povinná dvojhodinová jazda raz za týždeň. Hoci by sme si vedeli predstaviť aj príjemnejšie strávený voľný čas, nie vždy sa dá vyhnúť kope pokrčeného oblečenia. S dobrou žehličkou však ani táto domáca práca nebude nočnou morou. Poľahky zvládnete aj výzvu v podobe haldy pánskych košieľ, jemného detského oblečenia, či niekoľkých súprav obliečok. Nevieme vám síce zaručiť, že si túto aktivitu zamilujete, isto však dokážete čas a jednoduchosť žehlenia posunúť lepším smerom.

Čo vám ponúkne kvalitná žehlička? Aké typy žehličiek poznáme a pre koho sú určené? Ktoré parametre, funkcie a materiály odlišujú nadštandard od priemeru? V nasledujúcich riadkoch sme sa zamerali nielen na technické záležitosti, zaujímali nás aj najlepšie hodnotené značky, ktoré sa produkciou žehličiek zaoberajú.

Typy žehličiek

Podľa účelu, frekvencie používania a tiež aj podľa svojich časových a finančných možností sa môžete rozhodovať medzi 4 hlavnými typmi žehličiek.

Položte si základné otázky:

 • Ako často žehlím?
 • Je pre mňa dôležitá rýchlosť/jednoduchosť/ľahkosť žehlenia?
 • Koľko chcem do žehličky investovať?

Žehlička bez naparovania

Tzv. suchá žehlička funguje na princípe ohrevu žehliacej plochy. Žiadne naparovanie tkanín, žiadna nádržka na vodu, ani pokročilé funkcie. Ide o základný model žehličky, ktorý je veľmi jednoduchý na údržbu a vyznačuje sa aj nízkou kazivosťou. Dojem však kazí zdĺhavé žehlenie, pri ktorom musíte väčšie záhyby kropiť alebo prejsť ku starej známej klasike – k žehleniu cez mokrú utierku. Žehlička je pre dobrú cenovú dostupnosť (cena už od 10€) pomerne obľúbená u používateľov vyššieho veku, ktorí si na „moderné“ spotrebiče netrúfnu a s takýmto typom žehličky majú už roky skúseností.

Naparovacie žehličky

Patria k najobľúbenejšej skupine žehličiek. Tie najlepšie z nich žehlia rýchlo, komfortne, sú šetrné k materiálom a bezpečné na používanie. Rozžehľovanie si uľahčujú produkciou pary. Práve tvorba a distribúcia pary je v ich prípade jedným z kľúčových parametrov, ktorý sa oplatí sledovať. Ich súčasťou je nádržka na vodu, preto sú o niečo ťažšie ako klasické žehličky. Avšak tvar, sklz a materiál žehliacej plochy plus ergonómia rukoväte sú premyslené tak, aby ste vyššiu hmotnosť v ruke nepociťovali.

Parné stanice

Tento typ patrí k investícii, ktorú budete musieť v rodinnom rozpočte zvážiť. Cena kvalitných modelov začína na sume niekoľkých stoviek eur. Základ tvorí parný generátor zapojený do elektrickej siete, ktorého súčasťou je objemná nádrž na vodu. Samotná žehlička je prepojená s generátorom prostredníctvom hadice na paru. Parné stanice dokážu produkovať niekoľkonásobne vyšší parný ráz ako štandardná naparovacia žehlička. Sú vhodné do domácností, kde je žehlenie na dennom poriadku alebo vtedy, ak vás „obyčajné“ žehlenie už jednoducho omrzelo. Sila pary pod tlakom dokáže už po jednom prejdení tkaniny vyrovnať záhyby cez niekoľko vrstiev oblečenia. K ich najväčším výhodám patrí ľahkosť žehličky (nemá integrovanú nádrž), rýchla príprava na použitie (vysoký príkon) a fakt, že žehlenie parou môže prebiehať pri nižších teplotách (šetrnosť k textíliam).

Cestovné žehličky

Už z názvu bude zrejmé, že pôjde o kompaktnejšie modely, ktoré majú napríklad sklopnú rukoväť. Môžu byť súčasťou batožiny a umožňujú zapojenie do siete aj v krajine s iným elektrickým rozhraním. Neponúkajú taký výkon a funkcie ako predchádzajúce typy. Ide skôr o základnú záchranu pokrčeného ošatenia z batožiny.

Základné vlastnosti a parametre naparovacích žehličiek

Príkon žehličky

Príkon súvisí s výkonom, preto je zrejmé, že čím má žehlička vyšší príkon, tým rýchlejšie sa nahrieva a o to efektívnejšie dokáže produkovať paru. Ak preferujete rýchle žehlenie bez námahy a bez nutnosti opakovania pohybov, potom hľadajte príkon minimálne 2400 W.
Nižší príkon bude postačovať, ak žehlíte občasne a nejde o plné koše bielizne. Žehličky s nižším príkonom majú totiž veľmi priaznivú cenu, no žehlenie s nimi trvá o čosi dlhšie.

Materiál žehliacej plochy

Každý výrobca sa hrdí svojou špeciálnou povrchovou úpravou žehliacej plochy. Z názvu častokrát nie je zrejmé, o aký materiál ide. V súčasnosti sa najviac používajú zlúčeniny odolných zliatin, teflónu a keramiky, ktoré zaisťujú výborný sklz a textílie neničia. Navyše sú odolné voči poškriabaniu o zips alebo gombíky. Pozornosť venujte aj rozmiestneniu otvorov na vývod pary. Čím rovnomernejšie, tým lepšie. Ak sú aj v špičke, tak ešte lepšie.

Objem nádržky na vodu

Jej veľkosť sa v priemere pohybuje na hodnote 300 ml. Stretnúť sa môžete s menšími, ale aj väčšími nádržkami. Hoci objemnejšia nádržka znamená, že nemusíte počas žehlenia často dopĺňať vodu, ak ju naplníte úplne, žehlička oťažie, čo však pri dobre kĺzavej žehliacej ploche nemusí byť vôbec na škodu. Pre praktickosť hľadajte nádržku z priehľadného materiálu a širším otvorom na dopĺňanie.

Produkcia pary

Pri naparovacích žehličkách ide o jeden z najdôležitejších prvkov, ktoré výrazne zľahčujú samotné žehlenie. Produkcia konštantnej pary sa pri kvalitnejších typoch pohybuje na hodnote rovnej alebo vyššej ako 40g/min. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, žehlička paru distribuuje rovnomerne a textílie tak zmäkčuje.

Na veľké pokrčenie a odolné záhyby už však tlačidlo parného rázu stlačte. Najkvalitnejšie naparovacie žehličky dokážu vytvoriť paru o intenzite vyššej ako 200 g/min. Pre porovnanie – para, ktorú dokáže vytvoriť parný generátor dosahuje aj hodnotu vyššiu ako 350 g/min..

Hmotnosť žehličky

Ideálna žehlička váži približne 1,5 – 2 kg a dobre padne do ruky. Ľahko sa s ňou manipuluje a vďaka svojmu tvaru zvládne aj zákutia pánskej košele a légiu gombíkov. Ultraľahké žehličky sa pýšia tým, že ich váhu ani pri dlhom žehlení v ruke nepocítite, no pravdou je, že o to viac budete musieť pritlačiť, aby ste látku vyžehlili. Takže (aj na základe našich skúseností) odporúčame, aby ste sa nezľakli ani dvojkilogramových žehličiek.

Dĺžka prívodového kábla

V obchodoch natrafíte na dĺžku prívodného kábla v rozsahu od 1,5 – 3 m. Vo väčšine prípadov je to postačujúca dĺžka, umožňujúca jednoduchú manipuláciu. Všímajte si, či je kábel otočný o 360°.

Ktoré funkcie sú dôležité pre bezpečné používanie a predĺženie životnosti žehličky?

 • Anti Drip/Drip Stop – systém proti odkvapkávaniu – Naparovacie žehličky majú na žehliacej ploche celý systém otvorov na vývod pary. Ak teplotu žehlenia znížite alebo žehličku vypnete, para sa začne zrážať naspäť do kvapalného stavu a ak by žehlička nebola vybavená systémom proti odkvapkávaniu vody, táto voda by vytiekla, alebo spôsobila mokré mapy na oblečení.
 • Anti Calc – odvápňovací systém a funkcia samočistenia – Voda na väčšine územia Slovenska je tvrdá. Výrobcovia žehličiek to chceli používateľom uľahčiť, preto už viac nie je treba do naparovacích žehličiek dolievať destilovanú vodu. Z tvrdej vody sa však do tela žehličky a žehliacej plochy vyzrážajú usadeniny, ktoré musíte pre správne fungovanie žehličky pravidelne odstraňovať. V ideálnom prípade stačí stlačiť jedno tlačidlo, aktivovať maximálny parný pulz nad starou handrou a všetok vodný kameň vypadne.
 • Vertikálne (zvislé) naparovanie – Túto funkciu oceníte najmä vtedy, ak budete chcieť vyrovnať záclony a závesy, poprípade dlhé sukne na spoločenských šatách. V lacnejších žehličkách je funkcia zvislého naparovania nemožná – voda sa nahrnie do spodnej časti a žehlička jednoducho prestane produkovať paru.
 • Zvuková signalizácia – Upozorní vás na pripravenosť na použitie, nahriatie na zvolenú teplotu, alebo naopak – žehlička vydá zvukový signál po vypnutí.
 • Automatické vypnutie – Nejedna žena sa pri žehlení pozabudla a zamerala svoju pozornosť inam. Okrem zničeného kusu oblečenia by však následky mohli byť aj horšie. Preto sa moderné naparovacie žehličky po istom čase vypnú. Ak sú uložené vo vodorovnej polohe – vypnú sa už po niekoľkých sekundách. Ak ich odložíte zvisle – „na stojáka“– automatické vypnutie prebehne po pár minútach.

Video

Ceny žehličiek

Koľko investovať do žehličky? Výsledná suma závisí predovšetkým od toho, ako často žehlíte. Spolu s tým totiž môžu rásť aj vaše nároky na jednoduchosť žehlenia.

✅ Žehličky do 20 eur

V základnej cenovej kategórii nájdete naparovacie žehličky vhodné na občasné používanie. Disponujú príkonom do 2200 W a priemerným parným rázom. Menšou nevýhodou môže byť vyššia hmotnosť a horší sklz po textílii. Všetko záleží od konkrétneho modelu. Prezrite si preto recenzie žehličiek a vyfiltrujte tie s najlepšími hodnoteniami v rámci vášho rozpočtu. Horúcich favoritov sme našli v ponuke značiek Sencor, Rohnsson, Silvercrest, potenciál zaujať majú aj základné modely overených výrobcov ETA, Electrolux či Tefal.

✅ Žehličky do 60 eur

V cene od 20 do 60 eur nájdete aktuálne najpredávanejšie žehličky s výborným pomerom cena/výkon. Príkon žehličiek je vyšší, priemerne 2400 – 2600 W, rovnako tak lepšie parametre má aj parný ráz, pri ktorom para preniká hlboko do štruktúry látky a už jedným pohybom odstraňuje záhyby. Dôraz sa kladie na dizajnovo príťažlivé prevedenie, výbornú ergonómiu a vyššiu bezpečnosť pri používaní. Rozhliadnite sa v ponuke značiek ETA, Philips, Tefal, Bosch, Braun.

✅ Žehličky od 60 eur

Ak žehlíte často, je na mieste mať vyššie nároky na prevedenie a výkon žehličky. Budete mať z čoho vyberať! V hre sú totiž kvalitné žehličky (naparovacie aj parné generátory) od výrobcov, ktorí s týmito modelmi zožali v testoch žehličiek nemalé úspechy. O kom je reč? Zaujať vás môžu vyššie rady žehličiek Tefal, Philips, Braun, Bosch. Pracujú s ľahkosťou a bezpečne na všetkých materiáloch – od jemného hodvábu až po rifle.

Najlepšie značky žehličiek

V ponuke ktorých značiek nájdete najlepšie žehličky?

 • Philips – Mimoriadne obľúbený výrobca má na svojom konte vysoko hodnotené modely žehličiek. Nielen od spotrebiteľov, ale aj v odborných hodnoteniach. Vydarené sú rady Azur a GC.
 • Tefal – Najširšiu ponuku žehličiek naprieč všetkými cenovými kategóriami nájdete u francúzskeho výrobcu domácich spotrebičov Tefal. V obľube sú tiež žehličky s parným generátorom a vertikálne naparovače odevov Tefal.
 • Braun – Populárna nemecká značka Braun má na svojom konte drahšie, ale za to výborne zvládnuté žehličky s vyšším príkonom. Dôraz na odolnú žehliacu plochu.
 • Sencor – Cenovo dostupné žehličky vhodné na menej intenzívne používanie. Aj napriek nižšej cene si získali dobré spotrebiteľské hodnotenia.

Recenzie TOP žehličiek

# Philips Azur Performer Plus GC4527 (od 59 €)

Jedna z najlepších žehličiek na trhu. Vysoká predajnosť a výborné recenzie


 Recenzia Philips Azur Performer Plus GC4527  Kto by odolal luxusne vyzerajúcej žehličke s vysokým výkonom a ešte k tomu za rozumnú cenu? Mnoho žien zo Slovenska a Česka sa už nechalo presvedčiť ku kúpe žehličky Philips GC4527 a podľa ich názorov – ide o výborný produkt a s kvalitou žehlenia sú veľmi spokojné.

Žehlička pracuje s nadpriemerným výkonom (jej príkon je 2600 W, čo je v danej cenovej kategórii vyššia hodnota ako u konkurencie). To jej umožňuje rýchle nahriatie a schopnosť produkovať konštantnú paru v intenzite 50 g/min. S odolnými záhybmi si zase poradí parný ráz – až 220 g/min (najviac v našom rebríčku). Para sa automaticky prispôsobuje nastavenej teplote vždy tak, aby bolo žehlenie k textíliám čo najviac šetrné – funkcia AutoSteam Control.

Hladký a jednoduchý sklz má na svedomí žehliaca plocha T-ionicGlide s integrovanou vrstvou oxidu titánu. Špička TriplePrecision dosiahne aj do obtiažnych oblastí, a keďže i v nej sú otvory na vývod pary, žehlenie prebehne rýchlo. Okrem týchto základných prvkov je žehlička plne vybavená po stránke funkčnosti a bezpečnosti – SelfClean + špeciálne navrhnutá nádobka na zachytávanie vodného kameňa, DripStop zabraňuje tvorbe škvŕn a pri nečinnosti sa žehlička po krátkej chvíli sama bezpečne vypne.

Test žehličiek: ETM-TestMagazin 92 bodov zo 100 (05/2017), hodnotenie – veľmi dobrý produkt; nižší model Philips GC4526 víťaz dTestu 05/2017

Kľúčové technické parametre: Príkon – 2600 W | Hmotnosť – 1,75 kg | Materiál žehliacej plochy – T-ionicGlide | Objem nádržky na vodu – 300 ml| Konštantná para – 50 g/min. | Parný ráz – 220 g/min. | Dĺžka prívodového kábla – 2 m | Funkcie – systém odvápňovania, systém proti odkvapkávaniu, samočistenie, vertikálne naparovanie, automatické vypnutie

Čo sa nám páči

 • pomer cena/kvalita
 • rýchly ohrev
 • výborná produkcia a distribúcia pary
 • žehlička krásne kĺže po rôznych materiáloch
 • štíhla špička = dobrý dosah
 • vysoká funkčnosť a bezpečnosť
 • ECO režim
 • veľmi pekný dizajn

Čo sa nám nepáči

 • tlačidlo pre parný ráz mohlo byť lepšie umiestnené
 • v balení nie je odmerka na vodu
NAŠE HODNOTENIE: 5 out of 5 stars (5 / 5)CENA: od 59 €
Prejsť do obchodu

# Russell Hobbs 20630 (od 36 €)

Jedna z najvýkonnejších žehličiek pre domáce použitie


 Recenzia Russell Hobbs 20630  Preraziť si k zákazníkovi cestu medzi všetkými tými ”tefalkami a philipskami” môže byť pre žehličku Russell Hobbs 20630 náročnou výzvou. My sme ju však do našich recenzií najlepších žehličiek zaradili a myslíme, že právom. Prečo?

Nevyzerá tak „moderne a farebne“ ako ostatné, ale ukrýva v sebe jeden z najvyšších príkonov pre domáce naparovacie žehličky vôbecaž 3100 W. Produkuje konštantnú paru s intenzitou 45g/min a nadmieru vysoký párny ráz až 210 g/min.

Čo to pre vás znamená? Žehlička sa rýchlo nahrieva, poradí si aj s hrubými tkaninami ako je pokrčená rifľovina a navyše, nemusíte sa namáhať opakovaním pohybov. Váži takmer dve kilá, čo pri takomto príkone a parnej intenzite znamená, že rukou nemusíte takmer ani tlačiť. Len využiť hladký sklz špeciálnej keramickej žehliacej plochy a ide to samo.

Výhodou žehličky je jej plná vybavenosť – samočistenie + odvápňovanie, zabraňuje odkvapkávaniu, automaticky sa vypína za sprievodu zvukového signálu, jednoducho si poradí aj s vertikálnym naparovaním a plusom je funkcia žehlenia na sucho.

Test žehličiek: 2. miesto zo 14 v ETM-TestMagazin 06/2017

Kľúčové technické parametre: Príkon – 3100 W | Hmotnosť – 1,95 kg | Materiál žehliacej plochy – keramická | Objem nádržky na vodu – 350 ml| Konštantná para – 45 g/min. | Parný ráz – 210 g/min. | Dĺžka prívodového kábla – 3 m | Funkcie – systém odvápňovania, systém proti odkvapkávaniu, samočistenie, vertikálne naparovanie, automatické vypnutie

Čo sa nám páči

 • pomer cena/výkon
 • výborná produkcia pary
 • má všetky dôležité funkcie
 • hladký sklz – jednoduchá manipulácia
 • prívodový kábel o dĺžke 3 m
 • primeraná cena

Čo sa nám nepáči

 • ak veľa naparujete, voda sa rýchlo míňa = častejšie dopĺňanie
NAŠE HODNOTENIE: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)CENA: od 36 €
Prejsť do obchodu

# Sencor SSI 8440 (od 17 €)

Správna voľba pre nenáročných používateľov a občasné žehlenie


 Recenzia Sencor SSI 8440  Ak žehlíte len občas a nepožadujete expresnú rýchlosť žehlenia, potom máme pre vás tip v podobe cenovo dostupnej žehličky Sencor SSI 8440. Spája v sebe príjemný svieži zeleno-biely dizajn, nízku hmotnosť (1,1kg) a dobrú funkčnú vybavenosť.

Žehlička stojí menej ako 20€ a predsa sa dokáže odvápňovať a sama vyčistiť, skondenzovaná kvapalina z nej nevyteká a ak budete potrebovať, zvládne aj občasné zvislé naparovanie záclon a závesov. Oceňujeme, že hoci ide o lacný produkt, výrobca nešetril na bezpečnosti – žehlička sa po 30 sekundách vo vodorovnej polohe bez činnosti automaticky vypne (ak je uložená zvislo, vypne sa po 8 minútach).

Jej hlavné žehliace vlastnosti patria k priemeru. Pracuje s príkonom 2200W, produkuje konštantnú paru v intenzite maximálne 40g/min a parný ráz dosahuje 90g/min. Rozžehlenie tvrdých pokrčených tkanín bude chcieť trochu viac úsilia.

Žehliaca plocha má však veľmi dobrý sklz a odolnosť voči poškodeniu – je keramická. Súčasťou žehličky je praktická nádržka na vodu s objemom až 380 ml, takže žehlenie nemusíte často prerušovať.

Kľúčové technické parametre: Príkon – 2200 W | Hmotnosť – 1,1 kg | Materiál žehliacej plochy – keramická | Objem nádržky na vodu – 380 ml| Konštantná para – 25 – 40 g/min. | Parný ráz – 90 g/min. | Dĺžka prívodového kábla – 1,9 m | Funkcie – systém odvápňovania, systém proti odkvapkávaniu, samočistenie, vertikálne naparovanie, automatické vypnutie

Čo sa nám páči

 • extra nízka hmotnosť
 • vybavenosť funkciami
 • veľká priesvitná nádržka na vodu
 • nízka cena
 • automatické bezpečnostné vypnutie
 • dobrá ergonómia

Čo sa nám nepáči

 • slabšia produkcia pary = dlhší čas žehlenia
 • priemerné parametre
NAŠE HODNOTENIE: 4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)CENA: od 17 €
Prejsť do obchodu

Môže vás tiež zaujímať: Ako vyčistiť žehličku od vodného kameňa a pripálenín?

 ProduktProduktHodnotenieCena (od) 
#1Philips GC4527
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,5 kg
5 out of 5 stars (5 / 5)59 € Čítať recenzie
#2Tefal ULTRAGLISS FV4950E0
Príkon: 2500 W
Objem nádržky: 270 ml
Konštantná para: 40 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,3 kg
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)34 € Čítať recenzie
#3Russell Hobbs 20630
Príkon: 3100 W
Objem nádržky: 350 ml
Konštantná para: 45 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,95 kg
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)36 € Čítať recenzie
#4Philips GC4564/20
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,7 kg
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)70 € Čítať recenzie
#5Tefal TurboPro FV5603E0
Príkon: 2600 W
Objem nádržky: 300 ml
Konštantná para: 50 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,4 kg
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)49 € Čítať recenzie
#6Sencor SSI 8440
Príkon: 2200 W
Objem nádržky: 380 ml
Konštantná para: 25 g/min.
Samočistenie: áno
Hmotnosť: 1,1 kg
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)17 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej naparovacej žehličky. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšej žehličky na trhu.
5/5 - (2 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin