Najlepšie kuchynské drezy: TOP 8 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie kuchynské drezyKuchynský drez je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Hoci možno máte v kuchyni umývačku riadu, na oplachovanie potravín a rýchle umytie menšieho množstva riadu drez jednoducho potrebujete. V širokej ponuke kuchynských drezov si svojho favorita nájde zrejme každý – či už hľadáte kompaktný jednoduchý nerezový drez – vaničku, alebo luxusnú keramickú dominantu s odkvapkávacou plochou. Z bohatého sortimentu sme preto vybrali tipy na najlepšie kuchynské drezy, za ktorými stoja overené značky a ich drezy patria k najvyhľadávanejším.

Pri výbere kuchynského drezu musíte zvážiť niekoľko dôležitých faktorov. Medzi nimi je predovšetkým:

 • umiestnenie a spôsob osadenia drezu do kuchynskej linky,
 • jeho veľkosť vzhľadom k vašim potrebám (napríklad početnosť rodiny, frekvencia varenia),
 • materiál a s tým spojená cena, životnosť aj údržba,
 • a v neposlednom rade tiež dizajn a štýl vašej kuchyne.

V nasledujúcom sprievodcovi výberom sa preto bližšie pozrieme na základné aspekty výberu. Ak vás ponuka drezov ohromí svojou rozmanitosťou, neváhajte a vezmite si na pomoc testy a recenzie kuchynských drezov. Sme si istí, že medzi favoritmi nebudú chýbať známe značky, akými sú napríklad Blanco, Franke, Alveus či Sinks. Či už ste sa pustili do renovácie kuchyne, alebo vás čaká komplet nová realizácia kuchyne, pamätajte, že jej zariadenie a výbavu budete používať dlhé roky, preto je na mieste klásť dôraz na vyššiu kvalitu. Nikto zrejme nechce, aby sa na novom kuchynskom dreze už po niekoľkých mesiacoch objavili prvé škrabance alebo zažraté potravinové škvrny.

Najlepšie kuchynské drezy podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1FRANKE MRG 611-78 BB

✔️ Atraktívny dizajn v granitovom prevedení
✔️ Jednoduchý na údržbu
✔️ V ponuke 9 rôznych farieb
✔️ Drez disponuje veľkou vaničkou, ktorej hĺbka je až 200 mm
📌 od 220 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#2Blanco Zia 5 S antracit

✔️ Elegantný silgranitový drez s odkvapkávacou plochou
✔️ Trvanlivý a ľahko udržiavateľný materiál
✔️ Mimoriadna stálofarebnosť + 10 atraktívnych farieb
✔️ Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280 ° C
📌 od 202 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#3Alveus NIRO 130

✔️ Odolný a stálofarebný materiál Granital
✔️ Kvalita overenej značky
✔️ Dostatočne veľký odkvapkávací priestor
✔️ Zvýšená pevnosť materiálu = dlhá životnosť
📌 od 98 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#4Tempo Kondela LAY ON

✔️ Univerzálny nerezový drez - ľavá aj pravá orientácia
✔️ Cenovo dostupný
✔️ Komplet vybavený - v cene drezu sú tiež úchytky a sifón
📌 od 69 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#5Grohe Bau
✔️ Sada kuchynského drezu a batérie - nerezová oceľ
✔️ Mimoriadne elegantný vzhľad
✔️ Chrómový povrch s GROHE StarLight
✔️ Precízne spracovanie s dôrazom na kvalitu
📌 od 128 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#6Blanco TIPO 45 S Compact

✔️ Dizajnovo praktický kuchynský drez s veľkou vaničkou
✔️ Povrch nerezu je hladký a bezpórovitý
✔️ Pomer cena / kvalita
✔️ Odolný proti bežným kyselinám používaným v domácnosti a tiež proti fľakom napr. od kávy, čaju, ovocia či zeleniny
📌 od 59 €
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#7Alveus GALAPAGOS

✔️ Kameninový drez určený na montáž zhora pracovnej dosky
✔️ Vysoká pevnosť a odolnosť voči teplotám až do 280°C
✔️ Má estetickú štruktúru kameňa
✔️ Príjemný na dotyk, odolný proti nárazu, poškriabaniu a škvrnám spôsobeným potravinami
📌 od 115 €
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#8SAPHO - rohový

✔️ Granitový zabudovateľný drez s odkvapkávacou plochou
✔️ Povrch odolný proti poškriabaniu, znesie teploty až do 180 °C
✔️ Materiál s vysokou hustotou
✔️ Prémiový vzhľad
📌 od 200 €
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie

Ako vybrať kuchynský drez

Aké prevedenie by mal mať kvalitný kuchynský drez? Je lepší nerezový, granitový alebo keramický? V čom sú odlišnosti medzi drezom za 60 € a drezom drahším ako 200 €? Výbava do kuchyne zahŕňa niekoľko základných prvkov – od varnej dosky, cez digestor, chladničku, až po drez. Jeho prevedenie stojí za dôkladné premyslenie, aby ste s používaním drezu boli dlhodobo spokojní. Ako teda s výberom začať?

ako vybrať kuchynský drez

Jednodrez s inštaláciou zhora

Správne miesto pre kuchynský drez

Zvyčajne je umiestnenie drezu už vopred definované predpripravenými prípojkami na vodu a odpad. Ak chcete vymeniť drez v existujúcej kuchyni, túto časť môžete pokojne preskočiť. Zohľadnite rozmery kuchynskej skrinky, pôvodný otvor, prevedenie batérie a preferovaný materiál. Ak však stojíte pred nezariadeným priestorom, máte jedinečnú príležitosť rozvrhnúť si dispozíciu kuchyne tak, aby ste čo najlepšie využili jej potenciál.

Umývacia zóna, ktorej centrom je práve kuchynský drez a umývačka riadu, by sa v ideálnom prípade mala nachádzať medzi odkladacou zónou na jednej strane (chladnička, skrinka na potraviny) a varnou zónou na druhej strane. Samozrejme – s dostatkom prípravných priestorov po oboch stranách.

Majitelia rozmerovo menších kuchýň musia pri návrhoch častokrát urobiť niekoľko kompromisov. Keďže je však ponuka drezov typovo aj veľkostne rozmanitá, aj v stiesnených podmienkach sa im podarí nájsť ideálne riešenie.

Vychádzať môžete z nasledujúcich otázok:

 • Koľko miesta v kuchyni môžete vyhradiť pre drez? Nesnažte sa do malej kuchyne umiestniť veľký drez – naruší celkovú estetiku kuchyne a uberie vám z plochy na pracovnej doske. Naopak – vo veľkej kuchyni sa aj drez môže stať štýlovou dominantou s perfektnou výbavou.
 • Ako často varíte? Od toho sa totiž odvíja aj čistenie potravín či drobné umývanie riadu cez deň. Ak to vo vašej kuchyni žije a trávite veľa času doma, potom by ste mali siahnuť po dreze, v ktorom jednoducho opláchnete aj veľké hrnce a plechy po rodinnom obede.
 • Plánujete v kuchyni aj umývačku riadu? V takom prípade nemusíte kupovať dominantný dvojdrez, vystačíte s jednodrezom. Umývačka riadu vás odbremení od ručného umývania.
 • Máte premyslené, ako využijete priestor pod drezom? Vo väčšine domácností je skrinka, nad ktorou je drez, čiastočne hluchým miestom. Pre využitie priestoru na maximum môžete tiež pouvažovať o kuchynskom umývacom centre – spája drez, batériu a systém košov na triedený odpad (ako alternatíva sa využíva aj drvič odpadu).
 • V akom štýle je zariadená vaša kuchyňa? Pre rustikálne a vintage kuchyne sú ako stvorené medené a keramické drezy, v moderných kuchyniach zas najlepšie vyniknú granitové, kompozitné, nerezové a sklenené drezy.

Základné konštrukcie kuchynských drezov

Aby ste čo najrýchlejšie zúžili výber, začnite preferovanou konštrukciou (alebo aj typom) drezu.

 • Jednoduchý drez (alebo aj jednodrez) – Drez okrúhleho, štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru, ktorého základ tvorí vanička. Zaberá iba nevyhnutné miesto. Obľúbené riešenie moderných, čistých konceptov.
 • Jednodrez s odkvapom – Vanička je doplnená odkladacím priestorom, ktorý zaberá rovnakú plochu ako samotná vanička, alebo je táto časť pomerovo menšia. Ide o najpredávanejší typ kuchynského drezu.
 • Jednodrez s prídavnou vaničkou – Vedľa hlavnej vaničky sa nachádza menšia vanička, ktorá slúži na oplachovanie zeleniny a mäsa.
 • Jednodrez s prídavnou vaničkou a odkvapom – Bohato vybavená konštrukcia, ktorá spája výhody predchádzajúcich dvoch modelov.
 • Dvojitý drez (alebo aj dvojdrez) – Ponúka dva oddelené drezy (rovnako veľké vaničky), spojené v jednej časti. Riešenie vhodné pre veľké rodiny.
 • Dvojdrez s odkvapom – Predchádzajúca konštrukcia je doplnená o odkladaciu plochu. Veľký a dominantný kuchynský drez.
 • Rohový drez – K dispozícii je v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Od priestorovo úsporných a menej nápadných modelov, až po riešenie, ktoré spája dve rovnocenne veľké vaničky a dokonca aj odkladaciu plochu.
kvalitný kuchynský drez

Jednodrez s inštaláciou zo spodu

Spôsoby osadenia do kuchynskej dosky

Na spôsob montáže kuchynského drezu sa musíte pozerať hneď z niekoľkých aspektov. Je daná montáž vôbec vhodná vzhľadom k materiálu kuchynskej dosky? Nespôsobí jej vlhnutie? Chcete, aby bol drez čo najmenej nápadný, alebo naopak – páči sa vám, ak je v rámci kuchynského konceptu priznaný? Nebude vám prekážať mierne vyvýšená hrana po obvode drezu?

Stretnúť sa môžete s nasledujúcimi spôsobmi osadenia drezu do kuchynskej dosky:

 • Zabudovanie zhora – Najčastejší spôsob osadenia drezov. Do kuchynskej dosky sa po vymeraní vyreže otvor, cez ktorý sa osadí drez. Jeho okraje prečnievajú po celom obvode (v príncípe držia drez) a na povrchu kuchynskej dosky teda drez mierne vyčnieva (rozdiel v milimetroch). Na montáž sa okrem isticiach skrutiek používa aj silikón, ktorý zamedzí zatečeniu vody pod drez. Vo všeobecnosti ide o vhodný spôsob pre akýkoľvek druh pracovnej dosky, vrátane drevotriesky.
 • Zabudovanie zdola – Moderná, estetická, dokonale čistá, no na inštaláciu náročnejšia alternatíva. Drez sa umiestňuje pod otvor na kuchynskej doske – kotvením zospodu. Na pracovnej doske tak budete mať vždy perfektný poriadok. Aj tie najmenšie omrvinky môžete presunúť jedným ťahom do vaničky. Doska však musí byť z kameňa (umelého, prírodného) alebo z kompozitu. Drevotriesku by mohla ohroziť vlhkosť.
 • Osadenie do roviny – Spôsob, pri ktorom sa po celom obvode otvoru pre drez vyfrézuje drážka. Vyžaduje vysokú presnosť. Drez potom dokonale zapadne do jednej roviny s pracovnou doskou. Aj tu však platí, že spôsob montáže nie je vhodný pre drevotriesku (materiál by sa vylamoval).
 • Celoplošná inštalácia – Drez a jeho okolité plochy (odkladacie + odkvap) sú natoľko veľké, že dokážu nahradiť pracovnú dosku od okraja až po stenu (teda drez hlboký napríklad 60 cm). Nevyžaduje komplikované rezanie dosky. Z hľadiska modernosti a estetiky však nejde o vyhľadávané riešenie.
typy kuchynských drezov

Jednodrez s odkvapom, inštalácia zhora

Materiály používané na výrobu kuchynských drezov

Prejdime k ďalšiemu dôležitému bodu, a tým je materiál drezu. Ten určuje nielen celkový vzhľad, ale aj jeho životnosť, náročnosť údržby, náchylnosť na mechanické a tepelné poškodenie. Ktorý drez sa najlepšie hodí do vašej kuchyne?

⏩ Nerezové kuchynské drezy

Klasický, rokmi preverený materiál má svojich verných fanúšikov, o čom vypovedá aj dobrá predajnosť nerezových drezov. Nájdete tu cenovo dostupné, ale aj drahšie, prémiové modely s vysokým leskom, vyrobené z hrubšej ocele. Prednosťou je ich univerzálnosť – dajú sa dopasovať takmer do každého interiéru.

Disponujú farebnou stálosťou, sú odolné voči chemickému poškodeniu a nerezový povrch je dostatočne hladký na to, aby sa na ňom nemnožili baktérie.

Oceníte tiež nízke nároky na údržbu. Ak si dáte záležať na okamžitom zotrení vodných kvapiek, vyhnete sa vyzrážaným vápenatým fľakom a dlho sa budete tešiť z vysokého lesku. Odporúčame vyberať minimálne strednú kvalitu (hrúbka materiálu od 7 mm a viac) a oblúkom sa vyhnúť lacným, tenkým (5 mm) a hlučným drezom, ktorých životnosť je nízka.

⏩ Granitové kuchynské drezy

Ako vyzerajú aktuálne najvyhľadávanejšie kuchynské drezy? Pozrite do ponuky granitových (kameninových) drezov. Svojou modernosťou a vzhľadom sa stali voľbou čísla jedna v moderných kuchyniach. Sú k dostaniu v rôznych tvarových prevedeniach, jednoduché na údržbu, odolné voči poškriabaniu a vo viacerých atraktívnych farebných prevedeniach (kuchyňu vyladíte k dokonalosti).

Krátkodobo zvládnu znášať teplotu do max. 280 °C. V závislosti od výrobcu sa môžete stretnúť s označeniami silgranit, fragranit, tegranit, algranit, a i. . Ak chcete mať istotu dlhej životnosti, pátrajte po informácii o zložení – 80 % by mal tvoriť drvený prírodný kameň (alebo kremenný piesok), zvyšných 20 % spojivo a farbivá. Akrylové spojivo je kvalitnejšie než polyesterové (znižuje riziko rozbitia drezu).

⏩ Keramické kuchynské drezy

Keramika patrí v segmente kuchynských drezov k prémiovým materiálom s top vlastnosťami. Keramické kuchynské drezy vyzerajú luxusne a svojím dizajnom potešia aj náročných.

Ich prednosťami sú vysoká hygienickosť (materiál je výnimočné hladký, minimálne náchylný na usadzovanie baktérii), jednoduché čistenie, farebná stálosť aj pri pôsobení slnka z náprotivného okna, vysoká odolnosť pri kontakte s horúcimi predmetmi. Dlhé roky vyzerajú ako nové. Veľmi dobre odolávajú škrabancom a nárazom, avšak po páde ťažkého predmetu je rizikom odlúpnutie keramiky.

⏩ Kompozitné kuchynské drezy

Kompozit – to je spojenie dvoch a viacerých materiálov s rozdielnymi vlastnosťami, aby vo výsledku vznikol nový materiál so želanými vlastnosťami. Kompozit jedného výrobcu drezov teda môže byť iný, ako kompozit ďalšieho. Tie, ktoré sa najčastejšie používajú na výrobu drezov, nájdete napríklad aj v automobiloch a dlhodobo odolávajú ťažkému opotrebovaniu.

Po vystužení povrchu sklenými vláknami získavajú ešte väčšiu odolnosť. Ide o drezy ľahké, no pritom prekvapivo pevné. Svojím vzhľadom majú najbližšie k granitovým drezom a výborne doplnia moderné kuchyne. Niektoré sú dokonca opatrené vodoodpudivou úpravou a špeciálnou úpravou voči poškriabaniu. Výhodou kompozitu je jeho homogénnosť vo všetkých miestach.

⏩ Ďalšie materiály

 • Spojením nerezovej vaničky a tvrdeného skla o hrúbke 8 mm vznikajú tzv. sklenené drezy. Ich prednosťou je vysoká hygienickosť, teplovzdornosť a luxusný vzhľad. Nevýhodou zase vyššia cena.
 • Medené kuchynské drezy dodávajú tú správnu atmosféru štýlovým kuchyniam. Meď je upravená tak, aby vykazovala mimoriadnu odolnosť a vyššie antibakteriálne vlastnosti. Lákajú svojím exkluzívnym vzhľadom (vysoký lesk, alebo tepaný medený povrch), no pozor na kontakt s kyslými tekutinami, ktoré môžu spôsobiť škvrny.
moderný nerezový dvojdrez

Moderný nerezový dvojdrez

Ktoré parametre a detaily zvážiť?

📌 Hĺbka kuchynského drezu

Všeobecne by sa dalo povedať, že čím je drez hlbší, tým je pre budúce používanie lepšie. Za zlatý štandard sa považuje hĺbka 19 – 20 cm. Plytké drezy s hĺbkou cca do 16 cm sú síce lacnejšie, no nezmestia sa do nich veľké riady a aj pri nenáročnom umývaní, voda zbytočne špliecha po stranách. Ak chcete mať istotu, že jednoducho opláchnete hrnce aj plechy, siahnite po hĺbke okolo 20 cm.

 • Pozn. Pri výbere kuchynského drezu vždy vychádzajte z rozmerov skrinky, nad ktorou bude drez inštalovaný. Šírku skrinky je dôležité sledovať najmä vtedy, ak máte zálusk na väčší rodinný dvojdrez, ktorý svojím spodným presahom výrazne zasiahne do priestoru spodnej skrinky.

📌 Výška osadenia drezu

Do akej výšky kuchynský drez osadiť? Pri tejto otázke sa zvyčajne neexperimentuje a drez je osadený v jednej línii spolu s pracovnou doskou – teda vo výške 84 – 86 cm. Takéto umiestnenie vyhovuje osobám s výškou do 170 cm.

Ak si však dávate robiť kuchynskú linku na mieru a zároveň chcete zohľadniť svoje špecifické potreby, môžete zónu s kuchynským drezom umiestniť vyššie. Pre ľudí s výškou 180 cm je vhodné umiestniť drez do výšky cca 90 cm, pre ľudí s výškou 190 cm do výšky približne 95 cm (tu však hľadajte kompromis a uvažujte tak, aby mali k drezu dobrý prístup všetci členovia domácnosti).

Ideálne umiestnenie si vyskúšajte napríklad v kuchynskom štúdiu. Ak môžete dlane položiť na dno drezu bez hrbenia, je drez v optimálnej výške.

📌 Umiestnenie batérie

Nevyhnutnou súčasťou kuchynského drezu je kuchynská batéria. Existuje niekoľko riešení – napríklad nástenné batérie, ktoré sa inštalujú na priľahlú stenu, kuchynské batérie vychádzajúce z pracovnej dosky, ale aj kuchynské batérie, ktoré sa inštalujú priamo cez kuchynský drez.

Pred nákupom sa o tento dôležitý detail zaujímajte a zistite si, aký priemer má predpripravený otvor v dreze, resp. na ktorej strane sa nachádza a či je vôbec na dreze prítomný, alebo sa ráta s tým, že je kuchynská batéria úplne mimo konštrukcie kuchynského drezu.

📌 Ľavá / pravá / univerzálna orientácia drezu

“Objednal som si kuchynský drez a až po rozbalení som zistil, že som kúpil opačný!” Takéto zaváhanie v spojení s následným zdržaním dokončovacích prác na kuchyni sa stáva častejšie, ako by ste si mysleli. Najmä, ak sa necháte zaviesť fotografiou v eshope a už menej sa venujete tomu, aký variant ste v skutočnosti vložili do košíka.

Nielenže netrafíte vodovodnú batériu, zároveň ste o desiatky centimetrov minuli aj vývody na odpad. Vždy si dajte záležať na tom, aby ste zvolili správnu orientáciu kuchynského drezu. Týka sa do najmä modelov s okladacou plochou.

 • Ak je drez pravý, znamená to, že vanička je na pravej strane, odkvap vľavo.
 • Ak je drez ľavý, vanička je logicky vľavo a vpravo je zase odkvap.

Pomerne obľúbené sú však aj kuchynské drezy s univerzálnou orientáciou (označenie ľavá / pravá orientácia), ktoré môžete osadiť ľubovoľne do jednej aj druhej strany. Rohové drezy, okrúhle drezy, jednoduché jednodrezy a dvojdrezy (bez odkvapu) sa dajú namontovať len jedným spôsobom.

Ceny kuchynských drezov

Koľko zaplatíte napríklad za kvalitný granitový kuchynský drez?

✅ Kuchynské drezy do 80 eur

Už v základnej cenovej kategórii nájdete viacero populárnych a dobre hodnotených kuchynských drezov z nerezu od značiek Sinks, Alveus, Blanco. Spájajú v sebe dobrú cenovú dostupnosť v spojení s univerzálnym a dobre známym materiálom, ktorý má v kuchyni stále uplatnenie. Pozor si však dajte na tenké plechy v kombinácii s nízkou hĺbkou vaničky.

✅ Kuchynské drezy do 160 eur

Kategória, v ktorej nájdete aktuálne najpredávanejšie granitové drezy. Pozornosť pútajú modely zn. Alveus (konkrétne modely Niro, Rock, Niagara, Galapagus, Record), zn. Blanco (Nova, Zia, Favos, Legra), zn. Sinks (Frame, Linea). Optimálny pomer cena / kvalita. Pri správnej starostlivosti aj dlhá životnosť.

✅ Kuchynské drezy od 160 eur

Ak si zakladáte na vysokej kvalite, špičkovom spracovaní, vysokej životnosti a na pohľad atraktívnom dizajne, navštívte bohatú ponuku granitových, keramických, sklenených aj nerezových drezov. Ponúkajú nadčasové spracovanie v spojení s výbornou funkčnosťou. Svojho favorita pohľadajte napríklad v ponuke zn. Blanco, Franke, Schock, Grohe, Teka, Deante.

Najlepšie značky kuchynských drezov

V ponuke nasledujúcich značiek nájdete najlepšie hodnotené kuchynské drezy rôznych tvarov, veľkostí, aj materiálov.

 • Blanco – Aktuálne najväčšia ponuka na našom trhu. Líderská pozícia s viacerými TOP predávanými drezmi. Najväčšiu popularitu si získali granitové kuchynské drezy Blanco, odporúčané aj odborníkmi.
 • Franke – Ak máte radi kvalitu, precízny dizajn, preskúmajte ponuku jedného z najväčších svetových výrobcov drezov na svete. Drezy s veľmi dobrým pomerom cena / kvalita, aj exkluzívne modely.
 • Alveus – Dobre známa značka kuchynského vybavenia vás môže osloviť cenovo dostupnými granitovými drezmi v rôznych odtieňoch, ktoré majú potenciál doladiť vašu kuchyni do dokonalosti.
 • Schock – Výnimočne estetické spracovanie, dôraz na najmodernejšie materiály, vysoká odolnosť a životnosť. Granitové drezy Schock patria medzi zástupcov vyššieho nadštandardu.
 • Sinks – Široká ponuka cenovo dostupných, ale aj drahších nerezových drezov. Spolu s vydarenými granitovými modelmi sa dlhodobo držia na špici predajnosti.
 • Teka – Od nemeckej značky Teka dávame do pozornosti najmä precízne spracované nerezové drezy (disponujú hĺbkou až 20 cm). Zaujímavý výber atypických aj rohových drezov.
 • Deante – Moderné granitové jednodrezy a dvojdrezy vás oslovia svojími čístými líniami. Na vybrané modely až 10 rokov záruka.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1FRANKE MRG 611-78 BB

✔️ Atraktívny dizajn v granitovom prevedení
✔️ Jednoduchý na údržbu
✔️ V ponuke 9 rôznych farieb
✔️ Drez disponuje veľkou vaničkou, ktorej hĺbka je až 200 mm
📌 od 220 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#2Blanco Zia 5 S antracit

✔️ Elegantný silgranitový drez s odkvapkávacou plochou
✔️ Trvanlivý a ľahko udržiavateľný materiál
✔️ Mimoriadna stálofarebnosť + 10 atraktívnych farieb
✔️ Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280 ° C
📌 od 202 €
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#3Alveus NIRO 130

✔️ Odolný a stálofarebný materiál Granital
✔️ Kvalita overenej značky
✔️ Dostatočne veľký odkvapkávací priestor
✔️ Zvýšená pevnosť materiálu = dlhá životnosť
📌 od 98 €
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#4Tempo Kondela LAY ON

✔️ Univerzálny nerezový drez - ľavá aj pravá orientácia
✔️ Cenovo dostupný
✔️ Komplet vybavený - v cene drezu sú tiež úchytky a sifón
📌 od 69 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#5Grohe Bau
✔️ Sada kuchynského drezu a batérie - nerezová oceľ
✔️ Mimoriadne elegantný vzhľad
✔️ Chrómový povrch s GROHE StarLight
✔️ Precízne spracovanie s dôrazom na kvalitu
📌 od 128 €
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#6Blanco TIPO 45 S Compact

✔️ Dizajnovo praktický kuchynský drez s veľkou vaničkou
✔️ Povrch nerezu je hladký a bezpórovitý
✔️ Pomer cena / kvalita
✔️ Odolný proti bežným kyselinám používaným v domácnosti a tiež proti fľakom napr. od kávy, čaju, ovocia či zeleniny
📌 od 59 €
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#7Alveus GALAPAGOS

✔️ Kameninový drez určený na montáž zhora pracovnej dosky
✔️ Vysoká pevnosť a odolnosť voči teplotám až do 280°C
✔️ Má estetickú štruktúru kameňa
✔️ Príjemný na dotyk, odolný proti nárazu, poškriabaniu a škvrnám spôsobeným potravinami
📌 od 115 €
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#8SAPHO - rohový

✔️ Granitový zabudovateľný drez s odkvapkávacou plochou
✔️ Povrch odolný proti poškriabaniu, znesie teploty až do 180 °C
✔️ Materiál s vysokou hustotou
✔️ Prémiový vzhľad
📌 od 200 €
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin