Ako vybrať najlepší mop/upratovaciu súpravu? TOP produkty podľa recenzií

najlepšie mopy na vytíranie podlah Zabudnite na úmorné a nehygienické umývanie podláh so starou handrou a metlou. Túto pravidelnú, a zároveň nie veľmi obľúbenú domácu činnosť vám uľahčia praktické mopy a upratovacie sady. Najlepšie mopy na podlahy majú na rozdiel od bežnej metly s handrou hneď niekoľko pozitív – v hlavnom kĺbe môžu byť ohybné, výborne obchádzajú nábytok a kúty, vody sa viac nemusíte dotknúť – o všetko sa postará žmýkací mechanizmus a niektorým z nich môžete dĺžku rukoväte prispôsobiť presne podľa svojej výšky. Práca s nimi je jednoducho účinnejšia a aj omnoho viac pohodlná.

Na našom trhu existuje veľa druhov upratovacích súprav a mopov. Dobrý mop by však mal niečo vydržať, preto dajte prednosť overeným výrobcom, ktorí sa špecializujú práve na upratovanie pomôcky. Medzi profi kvalitou isto nájdete produkty od značiek Leifheit a Vileda. Práve tieto dve vo viacpočetnom zastúpení obsadili náš rebríček. Sprevádza ich veľa spokojných recenzií, ponúkajú dobrú kvalitu, ergonomické spracovanie, primeranú cenovú dostupnosť a predovšetkým životnosť.

Viete, ako vybrať mop, ktorý vám najlepšie pomôže? Poviete si – „Skoro obyčajná metla, na tom isto nie je žadna veda!“ A áno, máte pravdu, stačí poznať, aký typ mopu sa hodí na konkrétne typy podlahy, zvážiť veľkosť domácnosti, spôsob žmýkania a výsledkom bude čistý domov s minimom námahy. O hlavných rozdieloch a možnostiach sa viac dozviete v našom prehľade. Do pozornosti dávame aj dostupné testy a recenzie mopov – na prekvapenie je ich veľmi veľa a tie najlepšie mopy na trhu sprevádzajú stovky spokojných hodnotení, ktoré sa často blížia i k 100 %.

Najlepšie mopy na podlahy podľa nášho výberu a recenzií

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Leifheit 55096 set mop + vedro Profi
+ Široký záber 42 cm – pre stredné a veľké plochy
+ Extra šetrné návleky – vhodné na rôzne povrchy
+ Výborné žmýkanie
+ Ohybný kĺb na hlavici
od 45 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Vileda Ultramax XL TURBO
+ O 20 % dlhšia hlavica v porovnaní s produktmi zo štandardného radu
+ Vhodný na všetky typy tvrdých podláh
+ Špeciálny otočný kĺb
+ Umývací návlek z 2 druhov vlákien
od 69 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop + vedro
+ Základ hlavice je tvaru trojuholníka – dobre čistí kúty
+ Teleskopická tyč
+ Jednoduché a rýchle umývanie
+ Výborná predajnosť + spokojné recenzie
od 35 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + vedro
+ Univerzálny záber 36 cm – vhodný do väčšiny domácností
+ Kvalitný návlek na všetky typy podláh
+ Rýchle umývanie/žiadne kontakt so špinavou vodou
+ Vysoká predajnosť + spokojné recenzie
od 32 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#54Home Rapid Clean Easy Spin mop
+ Predĺžená doba otáčok pri žmýkaní mopu
+ Teleskopická rukoväť s možnosťou zavesenia
+ Ohybný kĺb hlavice
+ Kovový šliapací mechanizmus
od 19 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#64Home Mop Easy Quick Spray
+ Ideálny na každodenné rýchle upratovanie
+ Solídny záber – 40 cm
+ Jednoduchá manipulácia – zvládnu ho aj deti
+ Žiadne vedro = minimálna námaha/vhodný pre starších ľudí
od 11 €
⭐ 94 % Čítať recenzie

Obľúbené mopy a upratovacie súpravy – recenzie

# Leifheit 55096 set mop + vedro Profi (od 45 €)

Kvalitná upratovacia súprava na stredné až veľké plochy. Obľúbená u spotrebiteľov.


 Recenzia Leifheit 55096 set mop + vedro Profi  Poloprofesionálna upratovacia súprava Leifheit 55096 set mop + vedro Profi je presne tým, čo potrebujete, ak ste majiteľom väčšieho bytu alebo domu s voľnými plochami. Súprava plochého mopu so záberom 42 cm a vedra na 8 litrov vody z neho robí pomocníka, s ktorým práca pôjde od ruky a na pár ťahov. Špeciálna konštrukcia hlavice umožňuje bez dotyku rúk uvoľniť návlek tak, aby ste ho vložili do žmýkacieho mechanizmu na vedre. Univerzálne vedro má integrované kolieska, čo značne zjednodušuje manipuláciu.

Návleky sú vyrobené z extra šetrného mikrovlákna. O množstve zostatkovej vlhkosti rozhodujete vy. Sú prateľné, na teplote až 60 °C bez aviváže. Plastové časti sú mimoriadne odolné. Dĺžka tyče na mope je až 140 cm, funguje na click systém, je možné ju rozložiť, hlavicu vložiť do vedra a v komore tak nezaberá veľa miesta.

S týmto mopom sa veľmi dobre manipuluje, vybavený otočným kĺbom dokáže po podlahe „korčuľovať do osmičiek“ a účinne čistiť aj miesta okolo nábytku.

Kľúčové technické parametre: Typ mopu – rotačný plochý | Spôsob žmýkania – pedálový | Šírka záberu – 42 cm | Objem vody – 8 l | Dĺžka tyče – 140 cm, rozložiteľná

Čo sa nám páči

 • Poloprofesionálna súprava
 • Široký záber 42 cm – pre stredné a veľké plochy
 • Extra šetrné návleky – vhodné na rôzne povrchy
 • Výborné žmýkanie
 • Ohybný kĺb na hlavici

CENA: od 45 €

Prejsť do obchodu

# Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop + vedro (od 35 €)

Kvalitný rotačný strapcový mop


 Recenzia Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop + vedro  Pre tých, ktorí si obľúbili strapcové hlavice sme vybrali obľúbený upratovací set Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop + vedro. Dlhodobo patrí medzi najpredávanejšie upratovacie sady a radi by sme vám predstavili všetky jej zaujímavé vlastnosti.

Strapcová hlavica kombinuje 2 typy strapcov – biele zo 100% microfibre, extra jemné s vysokou absorbčnou schopnosťou a červené z abrazívneho materiálu, ktorý neškriabe, no za to spoľahlivo zdoláva aj odolnú špinu. Základ hlavice je tvaru trojuholníka, veľmi dobre čistí miesta v kútoch. Na vedre je účinný pedálový žmýkací mechanizmus, otvor na dolievanie/vylievanie vody a praktická, veľmi dobre vyvážená rukoväť. Tyč na mope je teleskopická, nastaviteľná do dĺžky max. 125 cm. Pre vysokých ľudí to môže byť nedostatočná hodnota.

Nám sa táto upratovacia súprava veľmi páči. Kombinuje sa v nej priaznivá cena, overená značka a výborné spracovanie. Podľa množstva recenzií (niekoľko stoviek) môžeme napísať, že ide o TOP produkt, ktorý svoju úlohu robí na jednotku.

Kľúčové technické parametre: Typ mopu – rotačný strapcový | Spôsob žmýkania – pedálový | Šírka záberu – – | Objem vody – cca 6 l | Dĺžka tyče – 125 cm, teleskopická

Čo sa nám páči

 • Pomer cena/kvalita
 • Základ hlavice je tvaru trojuholníka – dobre čistí kúty
 • Teleskopická tyč
 • Otvor na vedre
 • Jednoduché a rýchle umývanie
 • Výborná predajnosť + recenzie

CENA: od 35 €

Prejsť do obchodu

# Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + vedro (od 32 €)

Výborné predávaný plochý mop. Veľmi spokojné recenzie.


 Recenzia Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + vedro  Okrem mopov sa u nás značke Vileda darí so žehliacimi doskami a ručnými vysávačmi na okná. Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + vedro predstavuje zástupcu aktuálne najpredávanejšieho mopu s vedrom z kategórie “rotačný plochý mop”.

Hlavica so šírkou záberu 36 cm je obalená návlekom, ktorý je vhodný na všetky typy podláh. Obsahuje mikroaktívne vlákna, ktoré pohlcujú šmuhy a abrazívne vlákna, ktoré zotierajú nečistoty. Systém žmýkania je v tomto prípade pedálový, na vedre. O tom, ako suchý/mokrý návlek potrebujete, rozhodujete vy. Rovnako ako vo všetkých predchádzajúcich setoch, ani v tomto prípade sa návleku ani špinavej vody nemusíte dotknúť.

Tyč je 3-dielna, skladacia a s maximálnou dĺžkou 125 cm. Ak sa rozhodnete prečítať si názory spotrebiteľov, bude to veru dlhé čítanie – prevláda spokojnosť, rýchlosť a hygiena umývania podláh, priaznivá cena. Vyšším ľuďom (nad 180 cm) však nestačí 125 cm dlhá tyč a nasadenie zloženej hlavice do žmýkacieho koša chce cvik, inak bude okolo vedra trochu vody naviac.

Kľúčové technické parametre: Typ mopu – rotačný plochý | Spôsob žmýkania – pedálový | Šírka záberu – 36 cm | Objem vody – 6 l | Dĺžka tyče – 125 cm, teleskopická

Čo sa nám páči

 • Univerzálny záber 36 cm – vhodný do väčšiny domácností
 • Kvalitný návlek na všetky typy podláh
 • Rýchle umývanie/žiadne kontakt so špinavou vodou
 • Vysoká predajnosť + spokojné recenzie
 • Dobrá ohybnosť

CENA: od 32 €

Prejsť do obchodu

# 4Home Mop Easy Quick Spray (od 11 €)

Pomocník na rýchle upratovanie. Nízka cena


 Recenzia 4Home Mop Easy Quick Spray  Pokračujeme tipom na produkt z kategórie spray mop – 4Home Mop Easy Quick Spray. Na prvý pohľad vás isto zaujme svojím sviežim dizajnom a nádobkou na vodu, ktorá je umiestnená priamo na tyči. Má objem 350 ml a okrem vody, do nej môžete pridať aj prostriedok na čistenie podláh. Návlek z mikrovlákna je na plochej hlavici so záberom 40 cm pripevnený suchým zipsom. Po dokončení utierania dlážky stačí návlek odpojiť a oprať na teplote 60°C.

Podľa recenzií sa s mopom veľmi dobre pracuje, je ľahký, tyč je optimálne dlhá – 130 cm. Je určený na rýchle a šikovné upratovanie menej znečistených podláh. Nemáte k dispozícii vedro, do ktorého návlek opláchnete. Preto, ak nechcete so sebou „celou cestou“ ťahať všetky chlpy a hrubé nečistoty, je treba priestor najskôr pozametať alebo povysávať.

Kľúčové technické parametre: Typ mopu – plochý | Spôsob žmýkania – nemá, návlek iba ručne | Šírka záberu – 40 cm | Objem vody – 350 ml v nádobe | Dĺžka tyče – 130 cm

Čo sa nám páči

 • Ideálny na každodenné rýchle upratovanie
 • Solídny záber – 40 cm
 • Jednoduchá manipulácia – zvládnu ho aj deti
 • Nízka cena + veľmi dobré recenzie
 • Žiadne vedro = minimálna námaha/vhodný pre starších ľudí

CENA: od 11 €

Prejsť do obchodu

Ako vybrať mop (upratovaciu sadu)

S praktickým mopom a ideálne veľkým vedrom bude umývanie podláh hračkou. Ich prínos oceníte najmä vtedy, ak máte malé dieťa, alergika alebo chlpatých domácich miláčikov. Vhodné sú aj pre ľudí, ktorí sa z hygienických dôvodov nechcú dotýkať vody s čistiacim prostriedkom.

Navyše, nemusíte vyvíjať ani žiadnu silu na vyžmýkanie starej dlážkovej handry. Mop alebo i celá upratovacia súprava jednoducho patria do domácnosti, kde je útulne a čisto bez toho, aby ste sa domácimi prácami nadreli.

Pri výbere mopu myslite najmä tieto kritéria:

 • Veľkosť a členitosť umývanej plochy – v malom byte vystačíte s menšou hlavicou, Pri väčších plochách sa zase žiada veľký záber na jeden ťah.
 • Žmýkací systém – zatiahnutie na rukoväti alebo pedálové žmýkanie na vedre.
 • Typ podlahy – iné nároky má drevená podlaha, laminát a korok a ine linoleum, PVC, dlažba, mramor, kameň.
 • Jednoduchosť ovládania – výšková nastaviteľnosť tyče, ohybné kĺby a flexibilita hlavice.

Zohľadnite veľkosť a členitosť umývanej plochy

Do menších priestorov sa výborne hodia mopy so šírkou hlavice od 27 – 33 cm. Sú obratné a zvládnu aj úzke “uličky” medzi nábytkami. Alebo rovno vyberajte strapcový rotačný mop, ktorý obíde nábytok, nôžky nábytku a umyje všetky kúty a výklenky.

Ak máte vo svojej domácnosti prevahu voľných plôch, stavte na rovnomerné utieranie širokou hlavicou, napr. s dĺžkou 42 cm. Hľadajte však flexibilný kĺb (napríklad taký, ktorý opisuje pohyb do “osmičky”), aby ste neboli obmedzovaní v pohybe.

V súčasnosti najpredávanejšie mopy patria do kategórie rotačných. Hlavica je osadená na otočnom kĺbe a vďaka nemu a žmýkaciemu mechanizmu vyžmýkate mop takmer do sucha a bez dotyku a bez nutnosti zohýbať sa k vedru. To poteší najmä váš chrbát a pokožku rúk.

Druhy mopov

Ploché mopy

Ide o najviac obľúbený druh s obdĺžnikovou hlavicou, na ktorú sa návlek naťahuje, alebo pripevňuje pomocou suchého zipsu. Výhodou je veľký výber rôznych druhov návlekov – bavlnené, z mikrovlákna, s prívlastkami Soft, či Sensitive. Potom jeden mop a vedro využijete na rôzne povrchy po celom dome. Stačí len zmeniť návlek.

Strapcové mopy

Hodia sa na členité menšie priestory a pre všetkých, ktorý s nimi radi pracujú. Výborne absorbujú vlhkosť, ich nevýhodou je však to, že niektoré strapcové hlavice nie je možné dokonale očistiť, preto sa vo vnútri začnú hromadiť nečistoty. Nevyhnutne k nim potrebujete účinný žmýkací mechanizmus.

Spray mopy

Súčasťou tyče je nádržka, do ktorej napustíte vodu a saponát. Podľa potreby dávkujete do hlavice vodu a podlahu postupne zotierate. Sú určené na rýchlu údržbu menej znečistenej podlahy – tzv. denný udržiavací režim. Treba brať totiž do úvahy to, že vedro neberiete so sebou, preto všetky nečistoty zostávajú na hlavici, ktorú na konci musíte očistiť.

Parné mopy

Na čistenie podláh využívate efektívnu silu horúcej vodnej pary. Súčasťou mopu je nádržka na vodu. Samozrejmosťou je i niekoľko metrov dlhý elektrický kábel, keďže v tomto prípade ide o elektrické zariadenie. Povrchy súčasne čistí aj dezinfikuje. Nie je však vhodný na všetky typy podláh a pri pohybe ste mierne obmedzovaní káblom, rovnako ako pri vysávaní.

Základné vlastnosti

Žmýkací systém

Už dávno sú preč časy, kedy sa hlavice mopov museli pracne ručne žmýkať. Túto nehygienickú aktivitu nahradilo externé alebo automatické žmýkanie hlavice mopu. Externý žmýkací mechanizmus je súčasťou vedra. Potom ako mop vložíte do žmýkacieho koša na vedre, šliapnete na pedál.

Automatické žmýkanie je zase súčasťou samotného mopu, stačí stlačiť tlačidlo na rukoväti a odstredivou silou sa zo strapcového mopu dostane všetka prebytočná voda. Pri plochých mopoch potiahnete za rukoväť, hlavica sa zloží, jej polovice sa stlačia a voda z nich odtečie.

Veľkosť vedra

Ak je súčasťou súpravy vedro, je plne prispôsobené parametrom mopu, tak aby ste nemali problémy s namáčaním mopu do vedra. Praktické objemy vedra sú v rozmedzí od 6 – 8 l, čo na upratovanie bežnej domácnosti postačuje.

V moderných upratovacích súpravách je súčasťou vedra žmýkací mechanizmus. Niektoré modely sú premyslené do detailov a preto tu nájdete i bočný otvor na napúšťanie vody. Všetci totiž veľmi dobre vieme, aké je občas náročné dostať vedro do umývadla.

Vlastnosti tyče mopu

Čo od tyče na mope možno očakávať? Nízku hmotnosť, výbornú odolnosť, pogumované protišmykové prvky a ak tyč môžete uspôsobiť vašej výške, viete, že ste narazili na skutočne kvalitný model. Veľmi praktické je aj uško na zavesenie a možnosť zošľapnutia hlavice z tyče mopu bez ručného dotýkania.

Mobilita a stabilita

Ak ste sa rozhodli pre väčšie vedro, budete potrebovať odolnú rukoväť na prenášanie alebo transportné kolieska. Vyššie profi modely určené na upratovanie kancelárii, úradov, či nemocníc sú nimi automaticky vybavené.

V našom krátkom výbere nájdete bežné rodinné modely, bez koliesok, no väčšina z nich má pogumovanú spodnú časť, vďaka ktorej vedro dobre priľne k podlahe aj pri žmýkaní vo vysokej rýchlosti a zároveň takáto úprava poslúži ako ochrana pred poškriabaním podlahy.

Typy podláh a vhodnosť mopov

Dostali sme sa k tomu, čo by vás mohlo najviac zaujímať. Životnosť podlahy vo svojom príbytku viete predĺžiť vhodnou starostlivosťou. Je pekná, lesklá a bez šmúh iba vtedy, ak viete akými ťahmi ju zotierať a aké čistiace prostriedky na ňu používať. Citlivé podlahy sú náchylné na poškriabanie aj bežným bavlneným návlekom alebo pod vplyvom vody zvlhnú a vydúvajú sa. Na čo treba dať pozor? Čo vyžaduje konkrétny typ podlahy?

Drevo, laminát, korok

Najčastejšia otázka spotrebiteľov – “Mám drevenú podlahu – môžem na ňu použiť mop?” Podlahy z dreva, laminátu a korku patria k citlivým podlahám. Pri výbere mopu by ste sa mali zamerať na taký, ktorý disponuje maximálnym možným vyžmýkaním hlavice, takmer až do sucha. V tomto prípade sú na umývanie ako stvorené kvalitné ploché mopy, pri ktorých viete rozhodnúť ako dlho budete hlavicu žmýkať. Výhodou je, že popritom sa vôbec neunavíte. Návleky z bavlny sú v tomto prípade nevhodné. Voľte návleky z mikrovlákna, tie majú dobrú životnosť aj čistiacu schopnosť

Linoleum, PVC, marmoleum

Linoleum, PVC alebo marmoleum patria naopak k nenáročným podlahám, ktoré odolávajú vlhkosti. Na ich údržbu sa rovnako dobre hocí plochý i strapcový mop, ale výborné výsledky dosiahnete aj so spray mopom.

Dlažba

Dlažba už dávno nie je iba výsadou kúpeľní a kuchýň. V nových domoch s podlahovým vykurovaním môže byť súčasťou celej obytnej plochy. Veľmi dobre sa udržuje v čistote. Na veľké otvorené plochy sa hodí plochý mop, na menšie priestory a okolo nábytkov zase strapcový mop. Efektívny vie byť spray mop, ale i parný mop. Dôležité je však podlahu predtým pozametať alebo povysávať, aby ste nerozmazávali špinavé šmuhy.

Mramor, žula a kamenné podlahy

Mramor, žula a ďalšie kamenné podlahy síce znesú väčšiu vlhkosť, vhodnejšie je, ak ich dôkladne zotierate špeciálnymi návlekmi z mikrovlákna s prívlastkami Soft alebo Sensitive. Čistiaci prípravok by mal byť presne podľa druhu kameňa, vzhľadom na rôznu poréznosť povrchov, aby na jednej strane nepôsobil agresívne a na druhej strane, aby mal dostatočnú čistiaci schopnosť dostať nečistoty aj z minišpár.

Ceny mopov a upratovacích súprav

Dostávame sa k dôležitej otázke výberu – k cene. Koľko zaplatíte za kvalitný mop na podlahy? Hoci neodporúčame vyberať mop iba podľa ceny, je zrejmé jasné, že aj tento faktor zohráva kľúčovú úlohu. Tu sú tri cenové relácie a ich všeobecná charakteristika

Mopy a upratovacie súpravy do 25 eur

V základnej cenovej kategórii nájdete jednoduché ploché a rotačné plochy s menším záberom. Niektoré sú samotné, iné sa predávajú spoločne s vedrom s menším objemom. Na lacných mopoch máva tyč pevnú dĺžku, na lepšie vybavených už môžete očakávať istú dĺžkovú prispôsobiteľnosť. Nie všetky mopy z tejto kategórie majú žmýkací mechanizmus. V takom prípade sa však nevyhnete ručnému žmýkaniu násady. Pomerne populárne sú jednoduché mopy s malou nádržkou a rozprašovačom.

Mopy a upratovacie súpravy od 25 do 50 eur

Kategória, ktorú reprezentujú aktuálne najpredávanejšie mopy a upratovacie súpravy na podlahy, presvedčí pomerom cena/výkon. Overené produkty od renomovaných výrobcov sprevádzajú stovky spokojných recenzií a do umývania podlahy vnášajú vítanú jednoduchosť. Sú ľahké, s dobrým záberom, spoľahlivým zotieraním a prekvapivo obratné aj okolo prekážok. Vyberajte podľa typu podlahy, veľkosti podlahovej plochy aj podľa osobných preferencií (plochá násada vs rotačná).

Mopy a upratovacie súpravy od 50 eur

Ak hľadáte špičkovo vybavený mop s výbornou prispôsobiteľnosťou, odolnosťou a parádnym výkonom, vyberte sa medzi drahšie modely, ktoré zaujmú aj náročných. Tyč môže byť nielen teleskopická, ale aj v kĺbe ohybná. Žmýkací mechanizmus vyniká rýchlosťou a účinnosťou, násada je vytvorená z odolných, a pritom šetrných vlákien, aby si poradila s rôznymi druhmi znečistenia.

Najlepšie značky mopov a upratovacích súprav

V prípade mopov a upratovacích súprav na podlahy si priazeň našincov získali dve známe značky – Vileda a Leifheit. Obe ponúkajú široký sortiment v rôznej vybavenosti aj rozličných cenách. Pri kúpe mopu je okrem iného dôležité vopred zistiť, koľko stoja náhrady a či sú jednoducho dostupné online alebo v kamenných predajniach.

 • Vileda – Jednoznačná jednotka v predajnosti na našom trhu. Výborne hodnotené mopy s plochou aj rotačnou násadou v rôznej vybavenosti. Široký výber, veľmi dobrý pomer cena/kvalita
 • Leifheit – Ďalší obľúbený výrobca upratovacích pomôcok má v ponuke veľa výkonných nástrojov na boj s nečistotov. Aj v tomto prípade môžete očakávať spokojné recenzie, veľmi dobrú predajnosť a zaujímavú ponuku plochých aj rotačných mopov.
 • Spontex – Cenovo dostupné ploché a rotačné mopy vytvorené pre jednoduché upratovanie. K dostaniu bez problémov aj náhradné násady
 • 4home – Jednoduché mopy s vedrom alebo plniacou nádržkou a rozpračovačom, ktoré si kupujúcich získali výhodnou cenou.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1Leifheit 55096 set mop + vedro Profi
+ Široký záber 42 cm – pre stredné a veľké plochy
+ Extra šetrné návleky – vhodné na rôzne povrchy
+ Výborné žmýkanie
+ Ohybný kĺb na hlavici
od 45 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Vileda Ultramax XL TURBO
+ O 20 % dlhšia hlavica v porovnaní s produktmi zo štandardného radu
+ Vhodný na všetky typy tvrdých podláh
+ Špeciálny otočný kĺb
+ Umývací návlek z 2 druhov vlákien
od 69 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop + vedro
+ Základ hlavice je tvaru trojuholníka – dobre čistí kúty
+ Teleskopická tyč
+ Jednoduché a rýchle umývanie
+ Výborná predajnosť + spokojné recenzie
od 35 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Vileda 158632 Ultramat Turbo mop + vedro
+ Univerzálny záber 36 cm – vhodný do väčšiny domácností
+ Kvalitný návlek na všetky typy podláh
+ Rýchle umývanie/žiadne kontakt so špinavou vodou
+ Vysoká predajnosť + spokojné recenzie
od 32 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#54Home Rapid Clean Easy Spin mop
+ Predĺžená doba otáčok pri žmýkaní mopu
+ Teleskopická rukoväť s možnosťou zavesenia
+ Ohybný kĺb hlavice
+ Kovový šliapací mechanizmus
od 19 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#64Home Mop Easy Quick Spray
+ Ideálny na každodenné rýchle upratovanie
+ Solídny záber – 40 cm
+ Jednoduchá manipulácia – zvládnu ho aj deti
+ Žiadne vedro = minimálna námaha/vhodný pre starších ľudí
od 11 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere nového mopu. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom kvalitného mopu z dostupnej ponuky na trhu.
5/5 - (5 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin