Najlepšie sady hrncov: TOP 7 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie sady hrncovKvalitná sada hrncov tvorí základ každej kuchyne. Možno máte vo výbave niekoľko rôznorodých kusov, ktoré ste dostali darom a ani sa vám nepáčia. Možno nastal čas, zaobstarať si do svojej kuchyne také hrnce, v ktorých je radosť variť. Mať hrnce z jednej edície od jedného výrobcu má svoje výhody. Aké? O tom vás presvedčíme aj nasledujúcimi tipmi na najlepšie hrnce na varenie.

Sady hrncov patria nielen medzi praktické dary pre novomanželov, isto potešia aj nejednu gazdinku, ktorá v kuchyni rada trávi čas prípravou chutného domáceho jedla. V dnešnej dobe ich výber však nie je len o vzhľade (väčšina totiž vyzerá na pohľad pekne), rozhoduje materiál, kvalita spracovania a spôsob prípravy jedla. Záleží totiž či doma varíte na sporáku, sklokeramickej alebo indukčnej doske. Recenzie hrncov vás preto prevedú aktuálne TOP súpravami na scéne, predovšetkým s výborným pomerom cena/kvalita a širokým záberom použitia.

O zvyšok sa postará praktický sprievodca výberom hrncov, ktorý vám priblíži materiálové odlišnosti, hlavné výhody a ďalšie praktické možnosti do vašej kuchyne. Nebudú chýbať ani overené značky kuchynského náčinia a pre lepšiu orientáciu v rámci rozpočtu sme pripravili aj rozdelenie do cenových relácií.

Najlepšie sady hrncov na trhu

 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1Tescoma President 10ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 5 text="true" tooltip="true"]250 € Čítať recenzie
#2Delimano Grande FiveStar Legend
Počet kusov v sade: 10
Materiál: vysokokvalitná oceľ + smalt + sklo
Na indukciu: áno
[usr 5 text="true" tooltip="true"]345 € Čítať recenzie
#3Tescoma Ultima 10 ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo + plast
Na indukciu: áno
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]270 € Čítať recenzie
#4Delimano Rossi Swiss Crystals
Počet kusov v sade: 7
Materiál: vysokokvalitná oceľ + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]147 € Čítať recenzie
#5Tefal Elementary 10 ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#6Royalty Line RL-1231
Počet kusov v sade: 12
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]47 € Čítať recenzie
#74Home Destiny 12 ks
Počet kusov v sade: 12
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]54 € Čítať recenzie

Sprievodca výberom: Ako vybrať hrnce?

Aké hrnce kúpiť, aby boli tentokrát naplno využité? Vo väčšine slovenských domácnosti sa v skrinkách kuchynskej linky hromadia zbytočné hrnce, ktoré sa k nám dostali buď preto, že boli v akcii, niekto nám ich daroval, či jednoducho – nedokážeme ich vyhodiť. A pritom stačí omnoho menej – jedna kvalitná sada hrncov, ktorá zvládne prevažnú časť vášho varenia. Prečo je sada hrncov lepšia ako jednotlivé hrnce?

 • Výsledná cena je omnoho výhodnejšia ako pri kúpe solitérov.
 • Ak je jeden hrniec zo sady vhodný na váš sporák (sklokeramickú alebo indukčnú varnú dosku), potom aj ostatné.
 • Všetky hrnce ponúkajú pri varení rovnaké kvality. Nemusíte si vyberať, či tento hrniec varí rýchlejšie, alebo sa obávať, že v tom druhom vám niečo opäť prihorí, ako x-krát predtým.
 • Sada je stohovateľná a v skrinke pri správnom uložení zaberá oveľa menej miesta ako hrnce od viacerých výrobcov.
 • Pri varení to na sporáku lepšie vyzerá.

kvalitné hrnce

Podľa čoho vybrať hrnce?

Pomôcť by vám mohli byť nasledujúce otázky:

 • Na čom budete variť? Plynový sporák, sklokeramická varná doska, elektrická indukčná varná doska? Nie každý materiál a prevedenie hrncov sa hodí na všetky typy ohrevov. Špeciálne indukcia vyžaduje zosilnené dno, ktoré pravidelným používaním nevypukne, ani sa inak nedeformuje.
 • Koľko porcií budete variť? Zohľadnite počet členov vo vašej domácnosti a podľa toho voľte veľkosť a objem hrncov.
 • Je pre vás dôležité, aby sa dal hrniec umývať v umývačke riadu alebo občasne vložiť aj do rúry? Potom prihliadajte najmä na prevedenie úchytov, ich materiál a vodotesnosť.
 • Hľadáte skutočne kvalitné hrnce? Akákoľvek vyššia záruka nad rámec povinnej zákonnej záruky (2 roky) je signálom, že výrobca si je vedomý dobrej životnosti materiálu aj jeho odolnosti pri častom používaní. Natrafiť môžete na 5 alebo aj na 10 ročnú záruku.

Materiál hrnca rozhoduje

Niektoré materiály zažívajú renesanciu a po mnohých rokoch sa hlásia o slovo. Lákajú najmä prirodzenou chuťou jedla pri varení. Iné zase vynikajú dlhou životnosťou a odolnosťou aj pri vysokých teplotách. S akými hrncami sa pri výbere môžete stretnúť a aké ponúkajú vlastnosti?

Liatinové hrnce

Sú veľmi odolné a je pravdepodobné, že jeden starý kus ste zdedili aj po svojej babičke. Surová liatina vyniká vysokou vodivosťou tepla a výborne drží teplot. Po tom, ako ju vypálite, je takmer perfektne nepriľnavá. Hodí sa aj do rúry a zvláda vysoké teploty. Patria však k pomerne drahším a aj ťažším hrncom. Ak chcete, aby odolávali korózii, je dobré udržiavať ich mierne mastné, alebo sa rozhodnúť pre posmaltovaný povrch.

Nerezové hrnce

Alebo aj hrnce z nehrdzavejúcej ocele tvoria na trhu dominantnú a najčastejšie vyhľadávanú skupinu. Ide o univerzálny materiál s dobrou životnosťou, odolnosťou voči korózii či nárazom. Veľmi rýchlo sa nahrievajú, dokážu rovnomerne viesť teplo. Ak natrafíte na hrnce z kvalitného nerezu 18/10 nemusíte sa obávať ani toho, že sa po čase objavia fľaky. Miernou nevýhodou sú odtlačky prstov a rúk na povrchu, ktoré podobne ako “uchytaný “ nerezový povrch spotrebičov, môžu pedantného majiteľa hrncov znervózňovať. Hlavným atribútom pri výbere nerezového hrnca by však mala byť hrúbka a sila dna (najlepšie sendvičové zosilnené dno vhodné na indukciu) a hrúbka stien.

Smaltované hrnce

Smalt je kremičitého pôvodu. Na kovovom hrnci vytvára pri veľmi vysokej teplote hladkú ochrannú vrstvu, ktorá má vlastnosti podobné ako terajší teflón. Má vysokú protikoróznu odolnosť, pokrmy nepripaľuje a odoláva poškriabaniu. Problémovým je však prípadne mechanické poškodenie vrstvy smaltu pri páde – vrstva sa poruší, praskne alebo „obuchne“ a do jedla začnú prenikať čiastočky železa alebo ďalších kovov.

Titánové hrnce

Kvalitné hrnce z titánu patria k drahšej výbave do kuchyne. Vyznačujú sa vysokou vodivosťou, nepriľnavosťou a extra rýchlym nahrievaním. Ich životnosť môže pri správnom používaní a dobrej starostlivosti presiahnuť aj 20 rokov. Do tohto typu hrncov neváhajú investovať najmä nadšenci zdravého životného štýlu, keďže umožňuje varenie úplne bez tuku.

Hrnce s teflónovým povrchom

Sú to dobré hrnce, no vyžadujú správny prístup. Do pozornosti spotrebiteľov sa dostali spolu s modernými teflónovými panvicami. Aby ste ich čo najdlhšie udržali v dobrom stave, vyhýbajte sa používaniu kovového náčinia. Poškodený teflón prestáva byť účinný.

Medené hrnce

Majú punc luxusu a výborné tepelné vlastnosti, ktoré oceňujú aj profesionálni kuchári. Hodia sa do rustikálnych alebo vintage kuchýň, kde to dýcha atmosférou minulosti. Tieto drahšie hrnce však okrem dobrej vodivosti nedokážu prebiť podstatne lacnejšie alternatívy. Sú ťažšie a nie je možné ich umývať v umývačke riadu.

aké hrnce kúpiť na indukciu

Aké hrnce kúpiť na indukciu?

Varenie na indukčnej doske je rýchle. Indukcia funguje na základe magnetizmu – zohrieva sa iba tá časť hrnca, ktorá je priamo v kontakte s varnou doskou. Zvyšok dosky zostáva chladný – teda bezpečný na dotyk, bez tepelných strát a nič sa doske nepripáli, ani keď vám vykypí polievka. Indukčná doska však spolupracuje len s hrncami, ktoré majú feromagnetické dno. To zistíte jednoducho tak, že na dno hrnca priložíte magnet. Ak sa magnet prichytí, máte hrniec vhodný na indukčnú varnú dosku. Ešte lepšie je však riadiť sa ikonami na dne hrnca alebo popisom od výrobcu. Väčšina kvalitných nerezových hrncov je prispôsobená na všetky typy ohrevu, vrátane indukcie. Starý hrniec, hoci magnet prichytil, sa časom na indukcii môže deformovať a dno vypukne – vtedy sa už stáva nepoužiteľným.

Pokrievka a úchyty – zamerajte sa na detaily hrnca

Ku komfortu používania hrnca a dobrým výsledkom pri varení jednoznačne prispieva aj prevedenie pokrievky a vlastnosti úchytov.

Pokrievka

Pokrievka by mala na hrniec dokonale doliehať. Môže byť vybavená ventilom na paru. Jej úchyt dokáže časť tepla eliminovať, aby ju bez rizika popálenia bolo možné z hrnca odobrať.

Úchyty

Dobrá ergonómia úchytov sa postará o bezpečné a vyvážené prenášanie aj plne naloženého hrnca. V ideálnom prípade sa nebudú úchyty takmer vôbec zohrievať. Ak chcete hrnce používať aj v rúre, zabudnite na plastové úchyty. Stavte na robustné celokovové, ktoré odolajú vyšším teplotám, rovnako ako telo hrnca.

Kvalitná výbava do kuchyne

Na Rankito.sk sme pre vás pripravili aj výber tých najlepších elektrických hrncov, ktoré vaše varenie zjednodušia, ušetria energie aj prácu navyše. Okrem toho tu nájdete vždy aj praktických sprievodcov výberom, aby ste sa ľahšie zorientovali v možnostiach, ktoré súčasný trh ponúka:

Ceny hrncov

Ak hľadáte súpravu hrncov, ktorá s vami vydrží aj desiatky rokov, musíte siahnuť hlbšie do vrecka. Prvotná investícia sa však určite vyplatí a odmenou bude spokojnosť s používaním aj údržbou. Hoci vyzerajú na prvý pohľad podobne až rovnako, rozdiely dokážete zvyčajne spoznať po opakovanom použití. Zostávajú na hrncoch nepekné fľaky? Rukoväte hrncov sa nadmerne prehrievajú? Nie ste si istí, či sa dajú použiť aj na indukciu? S tým vám pomôžu recenzie sád hrncov, no tiež aj nasledujúce rozdelenie do troch kategórií podľa ceny.

✅ Sady hrncov do eur 50 eur

V základnej cenovej kategórii nájdete sady hrncov určené pre menej náročných používateľov. Niektoré svoju úlohu zvládajú dobre, ďalšie sa však opäť zaradia k riadu, ktorý bude v skrinke iba postávať. Z materiálov prevláda nerez a smalt.

Variť sa v nich dá, no pripravte sa na isté kompromisy. Najčastejšie sa uvádza prehrievanie rukovätí, sčernanie dna hrncov, horšia kvalita úchytu na pokrievke. Starostlivo skontrolujte, či ich môžete používať na indukciu. Iba minimum z nich môžete použiť do umývačky riadu alebo do rúry. Ak hľadáte univerzálny riad, ktorý zvládne aj časté varenie bez zmeny kvalít, oplatí sa zamerať pozornosť na drahšie súpravy.

✅ Sady hrncov do 200 eur

S cenou od 50 do 200 prichádza najväčšia rozmanitosť aj využitie v kuchyne. Kupujúcich láka najmä priaznivý pomer cena/kvalita a tiež aj výborné hodnotenia. Ide o aktuálne najpredávanejšie sady hrncov, ktoré ponúkajú rôzne kvality. K najobľúbenejším patria hrnce z prvotriednej nerezovej ocele, hliníku, ale aj tie so špeciálnou vrstvou podrveného mramoru, na ktorých vystačíte s minimom tuku.

Oceníte ich výbornú distribúciu tepla, možnosť používať ich na všetky druhy ohrevu (vždy kontrolujte popis alebo ikony na hrnci). Najlepšie z nich sú vysoko nepriľnavé, majú atermické rukoväte aj úchyty. Podľa potreby ich môžete vložiť aj do rúry (rukoväte zvládajú teploty aj do 250 °C alebo sa dajú odňať).

✅ Sady hrncov od 200 eur

Kvalitné sady hrncov v cene od 200 eur sú iba málokedy sklamaním. Dôraz sa kladie nielen na kvalitu materiálov (často sa využívajú kombinácie viacerých kovov a ich najlepšie vlastnosti), ale aj na vysokú nadčasovosť vzhľadu. Tieto hrnce vyzerajú výborne, sú energeticky úsporné a variť v nich je radosť.

Sú vhodné pre všetky typy ohrevov, vrátane indukcie. K tomu prispieva zosilnené viacvrstvové dno, ktoré rovnomerne distribuuje teplotu do stien hrnca. Rukoväte a úchyty sú prepracované do detailov. Ideálna voľba pre náročných alebo ako hodnotný darček.

Video

Najlepšie značky hrncov

Na trhu nájdete stovky rôznych súprav hrncov, no spomedzi z nich si najväčšiu pozornosť spojenú s vysokým hodnotením získali práve značky z nasledujúceho zoznamu:

 • Tescoma – V podaní českej značky Tescoma nájdete aktuálne jedny z najlepšie hodnotených súprav hrncov na našom trhu. Ponúkajú výbornú distribúciu tepla, jednoduchú údržbu a vyššiu odolnosť aj pri pravidelnom používaní.
 • Tefal – Obľúbená francúzska značka sa zameriava najmä na produkciu kuchynského riadu a spotrebičov. Získala si aj pozornosť Slovákov a darí sa jej presvedčiť o svojich kvalitách. Sady hrncov Tefal patria k veľmi dobre predávaným. Spája sa v nich to najdôležitejšie – vyššia kvalita v spojení s rozumnou cenou.
 • 4home – Pod značkou 4home nájdete hrnce predávané priamo na rovnomennom e-shope s domácimi potrebami. Ide o súpravy hrncov, ktoré nestoja veľa, no pritom ponúkajú optimálne vlastnosti na občasné domáce varenie.
 • Royalty Line – Najširšia ponuka hrncov na našom trhu – od lacných až po prémiové. Široký výber materiálov – od tradičného nerezu, až po keramiku, mramorovú a granitovú úpravu.
 • Delimano – Aké sú hrnce Delimano? Reklama na hrnce tejto značky isto neušla vašej pozornosti. Promujú ich známe tváre a pravidelne sa predávajú v akciovej cene aj v známom obchodnom reťazci. Tieto hrnce výborne vyzerajú a upútajú predovšetkým ženy. Vynikajú v odolnosti voči poškriabaniu a vysokej nepriľnavosti. Pravdou však je, že za celú sadu zaplatíte celkovo viac, ako v prípade iných značiek.
 • Banquet – Známy predajca kuchynských potrieb a vybavenia predáva pod svojou značkou najmä lacné, cenovo dostupné sady hrncov. Dominujú nerezové súpravy, z ktorých väčšina je vhodná na všetky typy ohrevu aj do umývačky riadu. Vhodné pre nenáročných používateľov.
 • Berlingerhaus – Hrnce vyššej kvality s dôrazom na precíznosť a materiálové inovácie. Tieto súpravy potešia svojím prevedením a vzhľadom aj náročných používateľov. Vyrábajú sa v rôznych farebných úpravách, výborne si ich tak doladíte ku svojej kuchynskej linke. Samozrejmosťou je dlhšia životnosť a rovnomerná distribúcia tepla.

Recenzie TOP sád hrncov

# Tescoma President 10ks (od 250 €)

Aktuálne TOP sada hrncov podľa recenzií aj hodnotení


 Recenzia Tescoma President 10ks 

Na úvod nasadíme latku skutočne vysoko, tak ako sa na víťaza nášho testu hrncov patrí. I napriek vyššej cene patria hrnce Tescoma President k aktuálne najlepšie hodnoteným hrncom s výbornou predajnosťou. Luxusná 10-dielna sada je vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Táto v gastronómii využívaná oceľ má vynikajúcu odolnosť voči korózii (označenie ako Stainlees Steel), odoláva soľným a živočíšnym roztokom (používaním “nezájde”) a udržuje aj pri vysokých teplotách svoje kvality. Hrnce sú vybavené vyhľadávaným sendvičovým dnom a sú vhodné na všetky typy sporákov – ako plynové, tak aj elektrické, sklokeramické, indukčné.

Páči sa nám elegantné sklonerezové prevedenie pokrievok s vodotesnými nerezovými úchytmi, ktoré im umožňujú umývanie v umývačke riadu. Vo vnútri každého hrnca je praktická ryska. 10 dielov predstavuje 5 hrncov a 5 sadnúcich pokrievok:

  • hrniec s pokrievkou – priemer 22 cm, 5.5 l
  • hrniec s pokrievkou – priemer 18 cm, 3.0 l
  • kastról s pokrievkou – priemer 22 cm, 4.0 l
  • kastról s pokrievkou – priemer 18 cm, 2.0 l
  • rajnica s cediacou pokrievkou – priemer 16 cm, 1.5 l

Čo sa nám páči

 • Kvalitná overená značka
 • Rukoväte sa nezohrievajú
 • Dlho držia teplo
 • Merné rysky vo vnútri
 • Vysokokvalitná oceľ
 • Vhodné na všetky typy ohrevov

Čo sa nám nepáči

 • Vyššia cena
 • Cediaci výpust je iba na rajnici
NAŠE HODNOTENIE: [usr 5 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 250 €
Prejsť do obchodu

# Tescoma Ultima 10 ks (od 270 €)

Výborná voľba pre náročných


 Recenzia Tescoma Ultima 10 ks 

Recenzie hrncov sa nezaobídu ani bez luxusného produktu v podobe 10-dielnej sady hrncov Tescoma Ultima. Táto edícia poteší aj tých najnáročnejších užívateľov a v rámci značky Tescoma ide o líniu, v ktorej nájdete veľké zastúpenie rôznych veľkostí a objemov, vrátane tlakového hrnca.

Podľa spokojných majiteľov je toto kuchynské vybavenie maximálne praktické, kvalitné a čo týka riešenia pokrievok veľmi inovatívne. Tie už na prvý pohľad nie sú riešené klasicky. Unikátna sklonerezová pokrievka má totiž 3 polohy: 1. – bez otvoru, pre rýchle dosiahnutie bodu varu a urýchlenie varenia, 2. – malý otvor na paru, pre varenie bez rizika prekypenia, 3. – veľký otvor na cedenie + plus praktické odloženie pokrievky do rukoväte. (viď video)

Okrem toho sa môžete tešiť na vysokú kvalitu prevedenia – vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ 18/10, trojité zosilnené dno – vhodné na všetky typy ohrevov (aj indukciu), masívne úchyty, ktoré nevedú teplo a praktickú mernú rysku vo vnútri hrncov. V týchto hrncoch sa varí rýchlo, prakticky, ušetria čas aj energie a možnosti, ktoré ponúkajú pokrievky sú rozhodne veľkým lákadlom.

Sada obsahuje:

  • hrniec s pokrievkou – priemer 22 cm, 5.5 l
  • hrniec s pokrievkou – priemer 18 cm, 3.0 l
  • kastról s pokrievkou – priemer 22 cm, 4.0 l
  • kastról s pokrievkou – priemer 18 cm, 2.0 l
  • rajnica s pokrievkou – priemer 16 cm, 1.5 l

Video

Čo sa nám páči

 • Výborná kvalita + spokojné recenzie
 • Inovatívne riešenie pokrievky – 3 úrovne
 • Trojité zosilnené dno – vhodné na všetky typy ohrevov
 • Intenzívne varenie bez prekypenia + úsporné varenie
 • Jednoducho sa udržujú v čistote
 • Nie sú ťažké

Čo sa nám nepáči

 • Vyššia cena
 • Nevhodné do rúry
 • Moderný dizajn nemusí vyhovovať každému
NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.9 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 270 €
Prejsť do obchodu

# Tefal Elementary 10 ks (od 100 €)

Priaznivý pomer cena/kvalita


 Recenzia Tefal Elementary 10 ks 

10 dielna sada hrncov Tefal Elementary je overenou klasikou, ktorou isto nič nepokazíte. Hrnce z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 veľmi dobre distribuujú aj udržujú teplo. Dno Induction je trojité, spevnené, s určením pre všetky typy ohrevov, vrátane indukcie. Vnútorný povrch PowerGlide je klzký a odoláva poškriabaniu. Môžete teda používať aj kovové kuchynské náčinie.

Aj pri tejto sade sa môžete tešiť na praktickú mernú rysku na presné určenie hladiny (v každom hrnci) a úchyty, ktoré nepália. Hrnce sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli bez problémov vložiť do umývačky riadu a bez pokrievky dokonca aj do rúry – až do teploty 250 °C.

Sada obsahuje:

  • vysoký hrniec s pokrievkou – priemer 22 cm, 6,2 l
  • hrniec pokrievkou – priemer 24 cm, 5,2 l
  • hrniec pokrievkou – priemer 20 cm, 3 l
  • hrniec pokrievkou – priemer 18 cm, 2,1 l
  • rajnica s pokrievkou – priemer 16 cm, 1,5 l

Čo sa nám páči

 • Pomer cena/kvalita
 • Úchyty pri varení nie sú horúce
 • Merná ryska vo vnútri
 • Zosilnené dno
 • Vhodné aj do rúry a umývačky riadu
 • Najväčší hrniec až 6,2 l objem

Čo sa nám nepáči

NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.8 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 100 €
Prejsť do obchodu

# 4Home Destiny 12 ks (od 54 €)

Cenový tip na praktickú sadu hrncov


 Recenzia 4Home Destiny 12 ks 

Na záver si predstavíme 12-dielnu sadu hrncov Destiny, ktorú nájdete v ponuke 4Home. V tejto cenovej relácii je na trhu veľa sád hrncov, avšak rôznej kvality. Kým pri drahších sadách a zvučných značkách, máte viac menej garanciu dobrej životnosti, v nižšej cenovej relácii sa môžete popáliť – a to nielen na hrnci.

Páči sa nám ako zloženie sady, tak aj jej nerezové prevedenie. Za priaznivú cenu ponúka zosilnené sendvičové dno a umožňuje dokonca aj použitie na indukčnej varnej doske. Šírenie tepla je rovnomerné a hrnce dobre udržiavajú teplo. Môžete ich umývať v umývačke riadu, dokonca bez pokrievky vložiť aj do rúry do teploty 240 °C. Netreba však očakávať podobnú životnosť ako u drahších tipov z našej recenzie hrncov. Ak však máte radi domáce varenia a “už to pýta” vyhodiť staré ošúchané hrnce, táto sada vás môže zlákať najmä nízkou cenou a počtom dielov:

• hrniec s pokrievkou, priemer 24 cm, 5,8 l
• hrniec s pokrievkou, priemer 20 cm, 3 l
• hrniec s pokrievkou, priemer 18 cm, 2,3 l
• hrniec s pokrievkou, priemer 16 cm, 1,8 l
• hrniec s pokrievkou, priemer 14 cm, 1,4 l
• panvicu s pokrievkou, priemer. 24 cm

Čo sa nám páči

 • Nízka cena
 • Zosilnené dno
 • Vhodné aj do rúry a umývačky riadu
 • Ideálne pre menej náročných
 • Nízka hmotnosť

Čo sa nám nepáči

 • Nedosahuje kvalitu a životnosť drahších hrncov
 • Ani najväčší hrniec nie je vysoký
NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.6 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 54 €
Prejsť do obchodu
 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1Tescoma President 10ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 5 text="true" tooltip="true"]250 € Čítať recenzie
#2Delimano Grande FiveStar Legend
Počet kusov v sade: 10
Materiál: vysokokvalitná oceľ + smalt + sklo
Na indukciu: áno
[usr 5 text="true" tooltip="true"]345 € Čítať recenzie
#3Tescoma Ultima 10 ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo + plast
Na indukciu: áno
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]270 € Čítať recenzie
#4Delimano Rossi Swiss Crystals
Počet kusov v sade: 7
Materiál: vysokokvalitná oceľ + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]147 € Čítať recenzie
#5Tefal Elementary 10 ks
Počet kusov v sade: 10
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]100 € Čítať recenzie
#6Royalty Line RL-1231
Počet kusov v sade: 12
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]47 € Čítať recenzie
#74Home Destiny 12 ks
Počet kusov v sade: 12
Materiál: nerez + sklo
Na indukciu: áno
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]54 € Čítať recenzie
5/5 - (2 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

BLACK FRIDAY 2023 JE TU! Pozri sa na veľký zoznam 50+ obchodov s produktmi so zľavouZobraziť obchody
+
0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin