Najlepšie plynové grily: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie plynové grily

Chystáte sa vylepšiť svoju výbavu na grilovanie? Pri potulkách internetom vás môžu osloviť plynové záhradné grily, ktorých popularita rastie z roka na rok. Ak by vám niekto povedal, že grilovanie na plyne nie je pravé grilovanie s atmosférou ohňa, nedajte sa odradiť. Tento typ grilu má množstvo predností a vďaka svojej robustnej konštrukcii a funkčnosti sa môže stať trvalým spoločníkom na vašej záhrade na dlhé roky. Aké sú najlepšie plynové grily, ktoré na našom trhu nájdete? Prinášame výber tých najvyhľadávanejších, z ktorých každý má potenciál zaujať vo svojej cenovej kategórii.

Plynové záhradné grily k nám prišli z Ameriky, kde je trend grilovania za pomoci plynových horákov veľmi rozšírený. Niet sa tomu čo čudovať – americké grilovačky patria k obľúbeným záhradným akciám, na ktorých sa stretávajú veľké rodiny a množstvo kamarátov. Práve preto potrebujú gril s veľkou grilovacou plochou, aby dokázal naraz pohostiť aj väčší počet hostí. Zároveň by mal byť takýto gril dostatočne výkonný, stabilný a bezpečný, aby jedinou starosťou grilmajstra zostalo striehnuť na správne ugrilované dobroty.

Aké vlastnosti a výbavu by mal mať kvalitný plynový záhradný gril? S akým plynom pracuje? V čom sú odlišnosti medzi grilom za 200 € a grilom drahším ako 500 €? Všetky dôležité informácie nájdete v nasledujúcom sprievodcovi výberom. Do rebríčka sme vyberali produkty na základe testov a recenzií plynových grilov. Preto tú nesmú chýbať známe značky, u ktorých nájdete bohatú ponuku tohto sortimentu. Takými sú Weber, G21, Campingaz, či Klarstein.

Najlepšie plynové grily podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1G21 California BBQ Premium line
najlepšie plynové grily
Najlepší pomer cena / výkon
✔️ Jeden z najpredávanejších, veľmi dobre hodnotený
✔️ Plynové horáky so systémom Flame Tamer
✔️ Priestorná pracovná plocha pre prípravu pokrmov a dokonale vyriešený úložný priestor
📌 od 390 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2816 cm2 | Výkon: 12,6 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 41 kg
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#2Campingaz 3 Series Classic LS Plus D

Najlepší Campingaz
✔️ Dokáže pri grilovaní vyvinúť vysokú teplotu
✔️ Vybavený špeciálnym roštom s vyberateľným stredom Culinary Modular
✔️ InstaClean ™ systém umožňuje vybratie jednotlivých dielov grilovacej vane a ich umývanie v umývačke
📌 od 390 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2800 cm2 | Výkon: 11,9 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 53 kg
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#3 Weber Genesis II S-310 GBS

Najkvalitnejšie spracovanie na trhu
✔️ Vysoko výkonný grilovací systém GS4
✔️ 3 nerezové horáky sú tvarované tak, aby za každých okolností rovnomerne rozvádzali žiar naprieč celým grilom
✔️ Porcelánom smaltovaný rošt GBS o veľkosti 68 x 48 cm, s vyberateľným stredom
📌 od 1100 €
Veľkosť grilovacej plochy: 3264 cm2 | Výkon: 11,4 kW | Počet horákov: 3 | Hmotnosť: 57 kg
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#4Klarstein Tomahawk GQY9-Tomahawk-5.1

Ďalší na zváženie
✔️ Pripravený na okamžité použitie - vrátane redukčného ventila a hadice v balení
✔️ Robustné, nehrdzavejúce povrchy z ušľachtilej ocele
✔️ Individuálne zapínateľný a regulovateľný prísun tepla na perfektnú prípravu grilovaných pochúťok
📌 od 460 €
Veľkosť grilovacej plochy: 3480 cm2 | Výkon: 20,7 kW | Počet horákov: 5+1 | Hmotnosť: 27 kg
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#5Fieldmann FZG 3013

Cenový tip
✔️ 4 horáky s piezoelektrickým zapaľovaním - tri hlavné a jeden bočný
✔️ Priestranné postranné odkladacie plochy
✔️ Kontrolný teplomer priamo vo veku grilu
📌 od 286 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2520 cm2 | Výkon: 11,5 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 34 kg
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#6StrendPro BBQ Valencia

Malý plynový gril
✔️ 2-horákový plynový gril s bočným horákom na jednoduché varenie
✔️ Varná mriežka zo smaltovanej ocele
✔️ Ukazovateľ teploty z nehrdzavejúcej ocele
📌 od 140 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2135 cm2 | Výkon: 9,9 kW | Počet horákov: 2+1 | Hmotnosť: 17 kg
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie

Ako vybrať plynový záhradný gril

Čo zohľadniť pri výbere plynového grilu? V prípade tohto typu grilu ide neraz o vyššiu investíciu. Odmenou je vyšší komfort pri grilovaní, jednoduchšia údržba a zapálenie horákov doslova na jedno “škrtnutie iskrou”. Zásadnou výhodou je väčšia výbava, kontrola nad priebehom grilovania a rozmerná grilovacia plocha, na ktorej bez problémov pripravíte naraz grilované pochúťky aj pre viacčlennú spoločnosť. Tento typ grilu však nie je pre každého a na úvod je dobré zvážiť, pre aký zdroj energie sa rozhodnete. Aj keď sú plynové grily na vzostupe, svojho miesta sa i naďalej držia overené grily na drevené uhlie, ale aj niekoľko výkonnejších elektrických grilov.

📌 Váhate, či je pre vás lepšou voľbou plynový gril alebo gril na drevené uhlie? Chcete grilovať na terase, kde vystačíte s kontaktným elektrickým grilom? Ak chcete svoje rozhodovanie zjednodušiť, potom odporúčame nášho Sprievodcu grilmi, v ktorom nájdete zosumarizované základné výhody a nevýhody jednotlivých typov.

ako vybrať plynový gril

Kedy sa rozhodnúť pre plynový gril?

 • Ak ste posledné grilovacie sezóny trávili veľa času pri zakladaní ohňa a rozpaľovaní ohniska, potom oceníte zjednodušené fungovanie plynového grilu, ktorý sa uvádza do chodu iba pootočením alebo stisnutím gombíkov.
 • Na častejšie rodinné grilovačky je plynový gril ako stvorený. Môžete si zaobstarať robustné prevedenie, ktoré sa zmení na vašu “pojazdnú” záhradnú kuchyňu. Najlepšie plynové grily sú vybavené odkladacími plochami po oboch stranách, spodnou skrinkou na riad a tácky, hákmi na odkladanie grilovacieho náčinia. Nechýba ani horák s menším výkonom na prípravu omáčok ku grilovanému mäsu.
 • Plynový gril sa tiež hodí pre každého, ktoré chce mať s grilovaním čo najmenej starostí, alebo nemá s grilovaním na ohni / rozpálených uhlíkoch veľké skúsenosti. Gril sa jednoducho rozpáli, rovnako tak bez námahy sa aj vypne (žiadne hasenie ohniska). Regulácia horákov cez otočné gombíky umožňuje plnú kontrolu nad výkonom grilu a rýchlosťou grilovania. Nápomocný je aj teplomer zabudovaný vo veku alebo termosonda.
 • Väčšina modelov na plyn je robustnejšia ako grily s iným zdrojom energie, s čím súvisí aj vyššia kvalita materiálov a dlhšia životnosť.

Ako plynový gril funguje?

Aj keď má práca s grilom na drevené uhlie svoje čaro, vyžaduje isté skúsenosti a v dlhodobom výhľade aj vyššie náklady na prevádzku. Plynový záhradný gril využíva ako zdroj energie plyn – konkrétne propán, alebo propán-bután z plynovej fľaše. K plynovému grilu si musíte teda zaobstarať aj odporúčaný plyn, hadicu a redukčný ventil (okrem fľaše bývajú tieto prvky aj súčasťou základnej výbavy grilu).

Výhody a nevýhody plynového grilu

Pri práci s plynovým grilom vás potešia tieto prednosti:

 • Plynový gril je jednoduchý na používanie a uvedenie do prevádzky – aj bez predchádzajúcich skúsenosti s grilovaním
 • Plynová fľaša vydrží dlho horieť, bez potreby prikladania.
 • Po grilovaní nezostáva neporiadok v podobe popola a tlejúcich uhlíkov
 • Prevažne väčšia grilovacia plocha s rovnomerným ohrevom
 • Regulácie výkonu horákov aj teploty pootočením gombíkov
 • Robustnejšia konštrukcia navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť voči prevrhnutiu
 • Transportné kolieska a madlo na ťahanie
 • Odkladacie plochy, závesné háčiky, spodná skrinka
 • Jednoduché ukončenie grilovania vypnutím horákov (niektoré súčastí grilu môžu ísť po hlavnom očistení aj do umývačky riadu – benefit drahších modelov)
 • V dlhodobom horizonte je grilovanie na „plyne“ lacnejšie ako na dreve

Avšak, pre objektívny pohľad je dobré poznať aj slabiny:

 • Ťažší, spravidla niekoľko desiatok kilogramov vážiaci gril (aj keď má kolieska, dobre si vopred premyslite jeho pozíciu)
 • Absencia praskajúceho ohňa a arómy dreva
 • Horšie podmienky na zaúďovanie
 • Prítomnosť plynovej bomby (podmienky na bezpečné používanie)
 • Vyššia cena

grilované kuracie mäso

Klaďte dôraz na dobre skonštruovaný grilovací systém

Jednou z najdôležitejších súčastí plynového grilu sú horáky (môže byť na ne záruka až 10 rokov). Vytvárajú intenzívne teplo, ktoré sa má cez grilovací systém dostať ku grilovaným pokrmom. Kedysi sa vo veľkom využívali na prenos tepla lávové kamene. Postupom času sa však prišlo na ich nedostatky. Tuk a vysmažené šťavy stekali po kameňoch a nie vždy za sebou zanechávali príjemnú arómu. Po každej sezóne sa lávové kamene museli vymeniť, čo bol ďalší výdavok spojený s chodom grilu. Riziko požiaru po vznietení zachyteného tuku však patrilo k najzávažnejším.

Aj pre tieto dôvody sa pomerne rýchlo rozšíril efektívnejší a bezpečnejší princíp – a to využívanie oceľových profilov, ktoré rovnomerne vedú teplo do grilovacej plochy a vane. Zároveň sú v ideálnom prípade skonštruované tak, aby zabraňovali odkvapkávaniu tuku priamo do horákov. Tuk steká po špeciálnej mriežke bezpečne do spodnej zachytávacej misky, ktorú po grilovaní vyčistíte (tento systém sa označuje ako flavorizér – arómakoľajnice alebo technológia Flame Tamer).

Najpokročilejšie grily už nemajú horáky umiestnené centrálne pod grilovacou plochou, ale bezpečne po stranách v spojení s účinným rozptylovačom tepla do grilovacej plochy. Ide o technológiu známu aj ako RBS (Radiant Burner System).

Zvážte vhodnú veľkosť grilovacej plochy a výkon

Výkon plynového grilu súvisí s počtom hlavných horákov a tie sa pre daný model grilu určujú na základe veľkosti grilovacej plochy. Platí úmera – čím väčšia grilovacia plocha, o to väčší počet hlavných horákov. Z hľadiska praktickosti sa však najčastejšie stretnete s 2 – 5 plynovými horákmi, ktoré sa ukrývajú v útrobách grilu.

Pre veľkosť plochy do 1500 cm2 sa používajú 2 priemerne výkonné horáky. Pre plochu s veľkosťou 1500 – 2500 cm2 najčastejšie 2 – 3 výkonnejšie horáky a na ohrev grilovacej plochy od 2500 cm2 už treba rátať s 3 – 4 horákmi (v závislosti od výkonu). Extra veľké poloprofesionálne až profesionálne plynové grily s plochou od 4000 cm2 využívajú výkon 5 horákov, častokrát vo vylepšenom prevedení pre možnosť navýšenia výkonu.

📌 Náš tip: Najpredávanejšie záhradné plynové grily na našom trhu ponúkajú grilovaciu plochu 2400 – 3000 cm2 (resp. cca 60 × 40 cm, 70 × 43 cm), kam sa naraz zmestia mäsové pochúťky pre 8 – 12 ľudí.

veľká grilovacia plocha

Výkon plynového grilu

V prípade plynových grilov výsledný výkon závisí od počtu horákov. Čím vyšší je výkon, tým sa dokáže gril rýchlejšie rozohriať. Vyšší výkon prirodzene súvisí s väčším počtom horákov. Vďaka ich rozloženiu sa potom teplota môže rovnomerne šíriť aj väčšou grilovacou plochou.

Všeobecne platí, že menšie plynové grily (grilovačka pre 4 – 6 ľudí) poskytujú výkon 5 – 6 kW. Ak už uvažujete o väčšom rodinnom grile, potom vyberajte z ponuky, ktorá má výkon vyšší ako 10 kW.

Výkon uvádzaný v popise produktov sa delí medzi hlavné horáky a jeden postranný, so slabším výkonom, ktorý je určený na doplnkový ohrev / varenie.

Kvalita prevedenia a materiály

O plynových griloch sa hovorí ako o obroch. Okrem kvality horákov a oceľových profilov, treba pozerať aj na celkové prevedenie konštrukcie. Ťažší gril je predzvesťou solídne hrubých plechov a zosilneného oceľového rámu, preto by práve vyššia hmotnosť mala byť indikátorom kvality.

Určite nechcete, aby sa na novom grile začali po niekoľkých použitiach tvoriť preliačiny. Pobyt v exteriéri môže preveriť aj kvalitu jeho povrchovej úpravy. Extrémy v podobe vysokých teplôt (pri grilovaní aj do 300 °C), ale aj zvýšenej nočnej vlhkosti sa môžu na lacnejších modeloch prejaviť v podobe olupovania laku, vŕzgania pántov či predčasného hrdzavenia. Tieto nedostatky sa však objavujú až po niekoľkých sezónach, preto záleží aj od toho, akú starostlivosť grilu venujete a kde ho mimo prevádzku uskladňujete.

Užitočné funkcie a príslušenstvo

V nasledujúcom zozname nájdete funkcie a príslušenstvo, ktoré sú typické pre plynové grily. Niektoré prvky nájdete u väčšiny grilov tohto typu, iné príslušenstvo je súčasťou až drahších modelov.

 • Regulácia teploty – Každý horák má svoju samostatnú plynulú reguláciu (koliesko podobné ako na plynových sporákoch). Môžete tak zvyšovať / znižovať výkon grilovania.
 • Elektronické zapaľovanie / Piezo zapaľovanie – Elektronické zapaľovanie, alebo aj elektrická iskra je bežne známa z plynových sporákov. Toto riešenie je závislé od zdroja energie (batérie). Na piezo zapaľovanie musíte vyvinúť väčšiu silu, no odmenou je jeho nezávislosť od zdroja energie (funguje na princípe mechanického kresadla).
 • Veko – Je súčasťou takmer všetkých plynových grilov. S jeho pomocou sa akumuluje teplota nad grilovacou plochou. Vzniká tak efekt nepriameho grilovania, pri ktorom získavajú grilované pokrmy ešte lepšiu arómu.
 • Teplomer vo veku / Termosonda – Praktická výbava, ktorá vám dáva okamžitú odpoveď na to, aká teplota je vo vnútri pod vekom. Ak chcete poznať aj teplotu vo vnútri mäsa, potom investujte do zapichovacej termosondy.
 • Bočný varič – Ide o varič s nižším výkonom, ako majú hlavné horáky. Je umiestnený na jednej strane, viditeľný. Slúži na prihrievanie omáčok v menšom hrnci alebo na udržiavanie teploty.
 • Zberná nádoba na tuk – Je umiestnená v spodnej časti. Po grilovaní ju vyjmete, tuk a štavu vylejete a očistíte.
 • Odkladacie postranné plochy – Slúžia na odkladanie pokrmov pred aj po grilovaní. Môžu tiež poslúžiť aj ako prípravná zóna na krájanie – tu sa však uistite, že máte dostatočne stabilný plynový gril, ktorý sa nebude prevažovať. Niektoré sú navrhnuté tak, aby ste do nich mohli bezpečne odložiť potraviny pred otravným hmyzom alebo zvedavými mačkami.
 • Spodná odkladacia skrinka – Súčasť výbavy väčších grilov. Ide o miesto, kde môžete uložiť misky a tácky, ktoré práve nepotrebujete, no chcete ich mať pri grilovačke po ruke.
 • Háčiky na zavesenie – Postranné závesné prvky určené na odloženie grilovacieho náčinia.
 • Pojazdná konštrukcia – Väčšina plynových grilov dostala do výbavy 2 – 4 kolieska a kovové madlo na ťahanie.
 • Otáčacie ihly / Rotisserie – Výbava drahších modelov umožňuje grilovanie na rožniacej ihle, nad grilovacou plochou. Motorček vyžaduje externé napájanie. Motorček s vidlicami môže “utiahnuť” až 3 kg mäsa.
 • Prípojka na propán-butánovú fľašu – Nevyhnutný prvok na prepojenie plynovej fľaše s grilom.

Ceny plynových grilov

Cena plynového grilu odráža viacero premenných. Jeho veľkosť, výkonnosť horákov, kvalitu materiálov aj životnosť. Ak to s grilovaním na záhrade myslite vážne, hľadajte kvalitný plynový záhradný gril, ktorý bude radosť obsluhovať.

✅ Plynové grily do 200 eur

V cene do 200 eur nájdete prevahu plynových grilov s menšou grilovacou plochou (do 1800 cm2), ktorá je vyhrievaná dvomi horákmi. Veľkosť aj váha grilov je vhodná skôr na menšie záhrady. Naraz môžu pripraviť grilované pokrmy pre 4 – 6 ľudí. Ak sa neviete rozhodnúť, medzi dvomi cenovo podobnými modelmi, vyberte ten, ktorý je ťažší. Kvalita konštrukcie a hrúbka plechov je dôležitá aj pri menších plynových griloch. Dobré skúsenosti majú užívatelia so zn. Campingaz a Fieldmann.

✅Plynové grily do 500 eur

Kategória, v ktorej nájdete aktuálne najpredávanejšie plynové záhradné grily. S rastúcou cenou prirodzene rastie aj výkon horákov, veľkosť grilovacej plochy (obľúbené modely 2500 – 3000 cm2) a množstvo doplnkového príslušenstva alebo odkladacích plôch. Zapáči sa vám ich elegantné prevedenie a dôraz na spracovanie. Jednotlivé časti dobre lícujú a pôsobia stabilne. Poradia si s častejším používaním a zvládnu pohostiť aj viac ako 8 ľudí. Za zhliadnutie stoja plynové grily Klartein, Campingaz, G21.

✅ Plynové grily od 500 eur

Je grilovanie vašou letnou záľubou? Máte radi, keď máte nad grilovaním dokonalý prehľad? Plynové grily s cenovkou vyššou ako 500 eur už svojím prevedením a možnosťami, ktoré ponúkajú, potešia aj náročných kupujúcich. Nechýbajú tu zástupcovia špičkových značiek, ktorí do tejto oblasti prinášajú zaujímavé inovácie – napríklad zn. Weber, Broil King, Campingaz, Napoleon.

Najlepšie značky plynových grilov

Čosi sme už naznačili v predchádzajúcom delení, ešte si však na záver v krátkosti predstavme výrobcov, ktorí majú s produkciou grilov rôznych typov bohaté skúsenosti.

 • Weber – Prémiová americká značka Weber patrí k výrobcom originálnych špičkových grilov, ktoré oslovia aj náročných. Na konte má množstvo prvenstiev a vylepšení. Možno aj preto je vzorom pre svoju konkurenciu, ktorá sa ju snaží napodobniť.
 • Campingaz – Táto francúzska značka si v Európe drží prvenstvo v produkcii kvalitných plynových grilov s optimálnym pomerom cena / výkon. Aj od našincov sa grilom tejto značky dostávajú dobré hodnotenia.
 • G21 – Hľadáte väčší a primerane veľký gril za dobrú cenu? Potom neprehliadnite ponuku českej značky G21, ktorej najobľúbenejšie plynové grily spoznáte podľa charakteristickej svetlej oceľovej farby.
 • Klarstein – Populárna nemecká značka Klarstein má, zdá sa, vo svojom portfóliu azda všetko, čo potrebuje pre vybavenie záhrady. Zaujímavá a vyhľadávaná ponuka plynových grilov zo strednej cenovej kategórie.
 • Fieldmann – Český zástupca cenovo dostupných plynových grilov je v slovenských e-shopoch výborne zastúpený. Niektoré modely predáva viac ako 15 predajcov.

Otestovali sme gril Gril G21 California BBQ Premium Line – Reálne fotky

Gril G21 California BBQ Premium Line – Ako tento gril funguje? Čo vám môže ponúknuť?

📌 Neprehliadnite reálnu recenziu z viac ako 6-mesačného aktívneho používania.

 ProduktInfoHodnotenie 
#1G21 California BBQ Premium line
najlepšie plynové grily
Najlepší pomer cena / výkon
✔️ Jeden z najpredávanejších, veľmi dobre hodnotený
✔️ Plynové horáky so systémom Flame Tamer
✔️ Priestorná pracovná plocha pre prípravu pokrmov a dokonale vyriešený úložný priestor
📌 od 390 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2816 cm2 | Výkon: 12,6 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 41 kg
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#2Campingaz 3 Series Classic LS Plus D

Najlepší Campingaz
✔️ Dokáže pri grilovaní vyvinúť vysokú teplotu
✔️ Vybavený špeciálnym roštom s vyberateľným stredom Culinary Modular
✔️ InstaClean ™ systém umožňuje vybratie jednotlivých dielov grilovacej vane a ich umývanie v umývačke
📌 od 390 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2800 cm2 | Výkon: 11,9 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 53 kg
[usr 5 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#3 Weber Genesis II S-310 GBS

Najkvalitnejšie spracovanie na trhu
✔️ Vysoko výkonný grilovací systém GS4
✔️ 3 nerezové horáky sú tvarované tak, aby za každých okolností rovnomerne rozvádzali žiar naprieč celým grilom
✔️ Porcelánom smaltovaný rošt GBS o veľkosti 68 x 48 cm, s vyberateľným stredom
📌 od 1100 €
Veľkosť grilovacej plochy: 3264 cm2 | Výkon: 11,4 kW | Počet horákov: 3 | Hmotnosť: 57 kg
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#4Klarstein Tomahawk GQY9-Tomahawk-5.1

Ďalší na zváženie
✔️ Pripravený na okamžité použitie - vrátane redukčného ventila a hadice v balení
✔️ Robustné, nehrdzavejúce povrchy z ušľachtilej ocele
✔️ Individuálne zapínateľný a regulovateľný prísun tepla na perfektnú prípravu grilovaných pochúťok
📌 od 460 €
Veľkosť grilovacej plochy: 3480 cm2 | Výkon: 20,7 kW | Počet horákov: 5+1 | Hmotnosť: 27 kg
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#5Fieldmann FZG 3013

Cenový tip
✔️ 4 horáky s piezoelektrickým zapaľovaním - tri hlavné a jeden bočný
✔️ Priestranné postranné odkladacie plochy
✔️ Kontrolný teplomer priamo vo veku grilu
📌 od 286 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2520 cm2 | Výkon: 11,5 kW | Počet horákov: 3+1 | Hmotnosť: 34 kg
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
#6StrendPro BBQ Valencia

Malý plynový gril
✔️ 2-horákový plynový gril s bočným horákom na jednoduché varenie
✔️ Varná mriežka zo smaltovanej ocele
✔️ Ukazovateľ teploty z nehrdzavejúcej ocele
📌 od 140 €
Veľkosť grilovacej plochy: 2135 cm2 | Výkon: 9,9 kW | Počet horákov: 2+1 | Hmotnosť: 17 kg
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"] Čítať recenzie
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin