Najlepšie vane do kúpeľne: TOP 8 produktov podľa recenzií a testov

samostatne stojaca vaňa
Pri plánovaní kúpeľne je jedným z najdôležitejších prvkov vaňa na kúpanie. Jej výber nemusí byť práve najľahší, najmä z dôvodu, že rekonštrukcia kúpeľňa je záležitosť na dlhé roky dopredu a väčšina z nás stojí pred takouto výzvou sotva párkrát za život. Ak potrebujete v tejto oblasti nasmerovať, nenechajte si ujsť naše tipy na najlepšie vane do kúpeľne v rôznych prevedeniach a cenových reláciách.

Okrem toho sme pripravili komplexného sprievodcu “Ako vybrať vaňu”, ktorý vám predstaví najobľúbenejšie tvary vaní, najčastejšie používané materiály, ich výhody a nevýhody. Je dôležité zvážiť potenciál a obmedzenia kúpeľne, zohľadniť potreby členov domácnosti a nároky na budúcu spotrebu vody. Pre váš dokonalý relax pri kúpaní sa tiež môže zísť niekoľko zaujímavých vylepšení, o ktorých ste možno doteraz ani netušili. Pri výbere vane je tak dobré mať po ruke čo najviac užitočných informácii pohromade. Stačí niekoľko minút sústredeného čítania a budete vybavení tými najdôležitejšími.

Aj v prípade zariaďovania kúpeľne sa oplatí dať na odporúčania a dobre rady známych. Chce to kvalitné materiály, komponenty, dobre odvedenú prácu majstrov, … Ak budete zvažovať výšku investície do novej vane, zamerajte svoju pozornosť na recenzie vaní, kde sa dozviete viac o prednostiach, ale aj nedostatkoch pri reálnom používaní.

Najlepšie vane do kúpeľne podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Ravak Rosa I 150x105 cm

Najlepšia vaňa so sprchou
✔️ Asymetrická vaňa z akrylátu s hrúbkou 5 mm
✔️ K dispozícii ľavá aj pravá orientácia
✔️ Objem vane 235 l
📌 od 309 € (cena bez zásteny)
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#2CERSANIT OVAL CREA 160X75

Kvalitná voľne stojaca vaňa
✔️ Vysoká pevnosť a stabilita
✔️ Kvalitný akrylát, ktorý tlmí zvuky vody
✔️ Povrch vane je príjemný a teplý
✔️ Objem vane 210 l
📌 od 1159 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#3 Ravak Rosa II 170x105 cm

Najlepšie rohová vaňa
✔️ Asymetrická vaňa z akrylátu s hrúbkou 5 mm
✔️ K dispozícii ľavá aj pravá orientácia
✔️ Objem vane 260 l
📌 od 468 €
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) Čítať recenzie
#4Polysan Marlene 170x80 cm

Hydromasážna vaňa
✔️ Moderná veľkopriestorová vaňa s objemom 313 l
✔️ Ideálna aj pre vyšších ľudí
✔️ Atraktívny čistý dizajn
✔️ Veľmi dobre tepelnoizolačné vlastnosti
📌 od 1407 €
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5) Čítať recenzie
#5Jika Trento 160x75 cm

Smaltovaná vaňa
✔️ Zo smaltovanej ocele s hrúbkou až 2,8 mm
✔️ S postrannými madlami pre jednoducho nastupovanie a vystupovanie
✔️ Povrch odolný voči zmenám farby
✔️ Ľavá aj pravá orientácia, objem 170 l
📌 od 240 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#6Nelly 175x82 cm SAT

Vaňa z mramoru
✔️ Voľne stojaca vaňa z liateho mramoru
✔️ Vysoká mechanická odolnosť
✔️ Luxusné spracovanie, bez potreby obkladania
✔️ Ľavá aj pravá orientácia k zakúpeniu
📌 od 1899 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#7Jika Riga 170x70 cm

Najpredávanejšia obdĺžniková vaňa
✔️ Zo smaltovanej ocele s hrúbkou až 2,1 mm
✔️ Materiál odolný voči poškriabaniu, farebne stály
✔️ Obľúbený tradičný tvar a primeraná veľkosť
📌 od 97 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
#8Artweger Duett 170x75 cm

Vaňa s dvierkami
✔️ Precízne spracovaná vaňa
✔️ Vhodná aj pre osoby s obmedzeným rozsahom pohybu
✔️ V pravom aj ľavom prevedení
📌 od 3431 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie

Ako vybrať vaňu?

Ak si kupujete novú pohovku, niekoľkokrát sa v obchode na ňu posadíte, aby ste si boli istí, či je pohodlná presne podľa vašich predstáv. Pri vaniach sa síce u niektorých predajcov môžete opatrne do vystavenej vane posadiť, avšak ten pravý pocit z kúpania si skutočne užijete až po “sprevádzkovaní”. Skôr, ako sa pustíme do podrobnejších informácií a delení, zodpovedajte si nasledujúce otázky:

 • Koľko miesta dokážete pre vaňu v kúpeľni vyhradiť? Potrebujete šetriť priestor alebo nie ste obmedzení centimetrami? Zostane pred vaňou dostatok miesta na bezpečné vystupovanie a nastupovanie?
 • Kto bude vaňu používať? Deti, dospelí, z času na čas aj zvieratá? Pôjde o osoby so štandardnou alebo vyššou hmotnosťou? Má niektorý člen pohybové obmedzenia?
 • Aký je váš rozpočet na kúpeľňu? Hľadáte klasické, cenovo dobre dostupné riešenie? Preferujete vyššiu kvalitu a dlhú životnosť? Alebo chcete z kúpeľne vytvoriť luxusné miesto z prémiových materiálov?

Odpovede na tieto otázky si starostlivo zapamätajte, v nasledujúcich riadkoch si postupne vyfiltrujete ideálne riešenie pre vašu novú vaňu.

ako vybrať vaňu

Obľúbené tvary vaní a ich priestorové riešenie

Máte v rukách návrh kúpeľne alebo ste sa pustili do svojpomocnej realizácie? Potom už isto viete, že limitujúcimi faktormi sú najmä rozvody vody, budúce napojenie na odpad, umiestnenie a otváranie dverí a samozrejme v neposlednom rade aj celková využiteľná výmera kúpeľne. Výrobcovia vaní sa snažia vyhovieť svojim klientom, a tak sa popri klasických obdĺžnikových vaniach o pozornosť uchádzajú vane rohové, asymetrické a samostatne stojace (najčastejšie oválne).

Rovné / Obdĺžnikové vane

Ide o tradičné a rokmi preverené riešenie, ktoré nájdete v kúpeľniach rôznych rozmerov – od menších panelákových, až po veľké kúpeľne. Obdĺžniková vaňa má najmenšie nároky na priestor.

Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach a vylepšeniach (napríklad rovná vaňa s dvierkami pre pohodlný nástup). Ak chcete využívať vaňu aj na sprchovanie, zaujímajte sa o možnosť inštalovania kompatibilnej sprchovej zásteny a vyberajte model s čo najrovnejším dnom. Niektoré obdĺžnikové vane majú totiž dno zaoblené a státie v nich nemusí každému vyhovovať. Výhodou tohto tvaru je tiež pomerne jednoduché zakomponovanie do kúpeľne (čisté línie) a bezproblémové obloženie dlaždičkami.

Rohové vane

Ďalšie populárne riešenie, ktoré evokuje dojem, že šetrí priestor a vyplní prázdny kút. Avšak v prípade rohových vaní platí, že v skutočnosti sú o niečo náročnejšie na priestor a zaberajú viac miesta ako klasická rovná vaňa. Nemožno im uprieť snahu pôsobiť priestranne a útulne, tak nečudo, že dlhodobo patria k najvyhľadávanejším. V rohu vzniká praktické miesto na sedenie alebo odkladací priestor na kozmetiku.

Atypické a asymetrické vane

Tvarovo najatraktívnejšie sú v súčasnosti asymetrické a atypické vane. Nemajú jednotný tvar, ani šablónu. Kým jedna skupina si ponechala oblú estetiku, ďalšie sú vytvorené v čistých rovných líniách. Typickým poznávacím znakom je postupné zužovanie na jednej strane, čo sa môže hodiť napríklad vtedy, ak potrebujete získať pár desiatok centimetrov pre umývadlo alebo bidet. Druhá strana je naproti tomu komfortne široká. Ich dizajn je neopozeraný a výborne sa vyníma v moderne ladených kúpeľniach.

Samostatne stojace vane

Kráľovné kúpeľní, ktoré na seba okamžite strhávajú pozornosť. Samostatne stojace vane si obľúbili milovníci dizajnu. Pôsobia robustne a mimoriadne uhladene. Tieto solitéry vyžadujú dostatok miesta okolo seba, čo znamená vyššie nároky na priestor a šikovným spôsobom vyriešený prívod vody. Ani čistenie za voľne stojacou vaňou nemusí byť práve jednoduché. Okrem toho, že patria k cenovo drahším položkám, majú vyššiu hranu a pri nastupovaní môžu robiť problémy seniorom.

📌 Náš tip: Máte záujem o vaňu pre dvoch? Najčastejšie natrafíte na širšie komfortné obdĺžnikové vane, zaujímavé riešenie ponúkajú aj atypické vane. Odtok vo vani, ktorá poskytuje priestor pre dvoch, by mal byť vždy umiestnený na stred, aby nikomu pri sedení vo vani neprekážal.

nová vaňa

Materiály, z ktorých sa vyrábajú vane

Vybrať správny materiál vane je rovnako dôležité, ako zvoliť tvar či veľkosť. Materiál totiž predurčuje životnosť vane, nároky na údržbu, cenu vane a v neposlednom rade aj váš pocit z kúpania vo vani. Medzi najpredávanejšie vane patria akrylátové a smaltované vane. Záujemcov o luxusné prevedenie si získajú vane z liatiny, mramoru, skla či kameňa. Aké výhody a nevýhody súvisia s danými materiálmi?

Oceľové smaltované vane

V minulosti veľmi obľúbené prevedenie, ktoré vykazovalo dlhú životnosť, odolnosť voči zaťaženiu a nízke nároky na údržbu. Nečudo, že v niektorých kúpeľniach prežili smaltované vane celé dekády a až do súčasnosti s nimi pretrvávajú dobré skúsenosti.

Kvalitná oceľová vaňa by mala mať steny hrúbky minimálne 2 mm. Je potiahnutá niekoľkými vrstvami smaltu, ktorý vytvára na povrchu súvislú neporéznu vrstvu – vysoko odolnú voči poškodeniu. Ak k poškodeniu dôjde, povrch sa dá opraviť a zaceliť. Je vhodná aj na kúpanie psa, a to dokonca bez rizika nevzhľadných škrabancov. Odoláva zafarbeniu, čo znamená, že si môžete kedykoľvek dopriať bylinkový kúpeľ alebo do vane spláchnuť práve zafarbené vlasy.

Aké sú nevýhody? Tvarová ponuka je prevažne jednoduchá (rovné vane), keďže vytváranie oblín a atypických tvarov je pri oceli pomerne náročné. Ide o vane ťažšie, na prvý dotyk chladné a podľa skúseností v užívateľov v nich o niečo rýchlejšie vychladne teplá voda.

Akrylátové vane

Vane z akrylu obsadili posledné roky popredné miesta v predajnosti a tvoria najpočetnejšie zastúpenie. Akryl je ako materiál tvárny, čo znamená, že vane nadobúdajú rozmanité žiadané tvary (zaoblené, atypické, …). Mimoriadne obľúbený je pre pocit tepla (nechladí) a dobré tepelno-izolačné schopnosti (voda si dlhšie udržuje teplotu). Lákadlom je tiež priaznivá cenová dostupnosť, no práve pri akryle treda zbystriť pozornosť a radšej si priplatiť za vaňu s hrúbkou steny aspoň 4,5 mm. Okrem toho – akrylátové vane sa dajú vylepšovať, a to napríklad navŕtaním madiel či podhlavníka.

Lacné akrylátové vane môžu postupne krehnúť a byť náchylné na “prešľapnutie”. Rovnako tak pozor pri kúpaní psov – časom sa objavia neodstrániteľné škrabance. Ako sa vyhnúť týmto nedostatkom? Nevyberajte podľa ceny, orientujte sa podľa kvality akrylu. Vane sa vyrábajú z extrudovaného a liateho akrylu. Podstatne vyššiu tuhosť, mechanickú a chemickú odolnosť má liaty akryl.

Liatinové vane

Aj odolné liatinové vane výborne fungujú s neporéznou smaltovanou vrstvou. Zvyčajne ide o samostatne stojace elegantné kusy, napríklad vo vintage štýle – ako vane na nožičkách. Pre liatinu je typická vysoká hmotnosť, vyššia cena a extra dlhá životnosť bezo zmeny kvalít.

Síce liatinové vane do seba stiahnu časť tepla z vody, sú ako stvorené na dlhé domáce “spa” kúpanie, nakoľko následne teplotu rovnomerne distribuujú a pomerne dlho dokážu vodu udržiavať teplú.

Luxusné vane – sklo, liaty mramor, prírodný kameň, drevo

Chcete si vytvoriť kúpeľňu s jedinečnou atmosférou, ktorá už na prvý pohľad evokuje pocit luxusu? Na to sú ako stvorené vane z liateho mramoru, skla, dreva alebo prírodného kameňa. Takéto prémiové modely sú niekoľkonásobne drahšie ako štandardné vane, preto je na mieste očakávať nielen špičkový dizajn, ale aj odolnosť a dlhú životnosť.

dizajnová vaňa

Vane a dôležité parametre

V kúpeľni – v miestnosti, kde ide často o hru s centimetrami, je dôležité zohľadniť veľkosť a účel každého hlavného prvku, vrátane vane na kúpanie. Aké číselné hodnoty si všímať?

Rozmery vane

Jedným z najzásadnejších parametrov sú rozmery vane, predovšetkým jej šírka a dĺžka. V menších kúpeľniach sú obľúbené obdĺžnikové vane s rozmermi 160 × 80 cm, 170 × 80 cm, resp. 180 × 80 cm. K dostaniu sú aj vane podstatne kratšie a užšie, no v hre je už pohodlie pri kúpaní pre dospelú osobu. Takisto sú v ponuke aj vane rozmerovo nadštandardné, no prílišný pocit voľnosti, bez možnosti postranného opretia, nemusí to pravé, po čom ste túžili. Zároveň s väčšími rozmermi narastá aj objem spotrebovanej teplej vody.

V prípade rohových vaní vedú rozmery 150 × 150 cm, 140 × 140 cm, prípadne 160 × 100 cm. Tieto rozmery súvisia s dĺžkami strán zvierajúcich pravý uhol, ktorým sa vaňa zasúva do rohu kúpeľne.

Pri asymetrických vaniach nájdete najväčšiu rozmerovú rôznorodosť, a zároveň aj potenciálne vyhovujúce riešenie pre kúpeľňu s komplikovanejšou dispozíciou.

Ako vôbec zvoliť vhodnú veľkosť vane? Ak je to možné, vo všeobecnosti by mala vaňa vyhovovať “najväčšiemu” členovi domácnosti. Jej vnútorná dĺžka by mala zodpovedať výške zmeranej od pliec po pätu, aby ste sa pri ležaní vo vani mohli chodidlami zaprieť bez zošmykovania. Väčšinou sa však volí kompromis (najmä, ak je medzi partnermi veľký výškový rozdiel), aby bolo kúpanie primerane pohodlné pre každého.

Objem vody

S rozmermi vane úzko súvisí aj samotný objem vane. Pohybuje sa v širokom rozpätí – od 70 l až viac ako 400 l. Tento údaj je prehliadaný, no pritom veľmi dôležitý. Súvisí s ním samotná spotreba vody, a teda aj ročné finančné náklady na pravidelné kúpanie vo vani.

Z hľadiska pomeru pohodlie / spotreba vedú v predajnosti vane s objemom cca od 160 – 250 l.

Hmotnosť a nosnosť vane

Síce budete s vaňou manipulovať iba pri jej prenesení do kúpeľne, je dobré vedieť, či si poradíte svojpomocne, alebo treba zavolaý suseda na výpomoc. Najľahšie sú akrylátové vane, ktoré začínajú už na hmotnosti 15 – 18 kg, no v ponuke objavíte aj solídne ťažké kusy s váhou nad 70 kg. Smaltované oceľové a liatinové vane sú výrazne ťažšie. Hmotnosť 100 kg dosahujú vane z kameňa a liateho mramoru.

Informácia o nosnosti nemusí byť pri každom modeli vane uvedená. Pri vaniach z hutných, vysoko odolných materiálov nemá tento údaj veľké opodstatnenie a sú vhodné aj pre užívateľov vyššej hmotnosti. Pri akrylátových vaniach je však dobré sledovať údaj o nosnosti, predovšetkým ak máte v úmysle používať ju naraz vo dvojici.

Praktická a komfortná výbava vane

Od novej vane môžete očakávať viaceré moderné vylepšenia, vďaka ktorým bude kúpanie nielen bezpečné a príjemné, ale aj podľa vašich individuálnych želaní. Aké prvky a výbava sú k dispozícii?

 • Integrované sedadlo – Najčastejšie ide o výbavu rohových a asymetrických vaní. Postranne umiestnené sedadlo zjednodušuje vykonať niektoré kozmetické procedúry, napríklad pedikúru či holenie nôh. Jeho povrch by mal protišmykový.
 • Opierka hlavy / podhlavník – Príjemná opierka hlavy je tvarovo navrhnutá tak, aby bol uhol medzi hlavou a chrbticou čo najprirodzenejší a mohli ste si dokonale oddýchnuť.
 • Postranné držadlá – Dôležité najmä vtedy, ak bude vaňu používať človek so zhoršenou mobilitou. Vďaka nim je vystupovanie a nastupovanie z vane bezpečnejšie.
 • Odtok umiestnený na stred – A takisto batéria umiestnená na stred. Nejde len o trendovú záležitosť. Takéto prevedenie je praktické vtedy, ak sa vo vani bude kúpať dvojica alebo dve malé deti.
 • Ergonomická podpora pre ruky – Vo vnútornom priestore vane sú ergonomicky tvarované prelisy, kde si počas čítania knihy pri kúpaní pohodlne opriete ruky.
 • Kompatibilná pevná / skladacia zástena – Kľúčová výbava vaní, ktoré budú používané aj na sprchovanie. Samozrejme – jednoduchým riešením je rozperná tyč + sprchový záves. Vhodná zástena z kvalitných materiálov dodá vašej kúpeľni nádych elegancie a čistoty.
 • Hydromasážna technológia – Hydromasážne vane predstavujú väčšiu investíciu, no je zrejmé, že poskytujú väčšiu mieru relaxácie, priam až kedykoľvek dostupný domáci wellness.
 • Čelný panel – Umiestňuje sa pred vaňu namiesto obkladania. Má príjemný jednoliaty dizajn, môžete si ho doladiť ku kúpeľni. Používa sa ako náhrada predného obkladu. Prístup pod vaňu v prípade neskoršej poruchy je potom veľmi jednoduchý. Vopred treba rátať s tým, že nie každá vaňa má k sebe vhodný čelný panel. O výbere panelov sa informujte vopred.
 • Odkladací priestor – Niektoré vane majú na jednej strane predĺžený okraj, čo znamená, že po osadení získate automaticky rovný odkladací priestor na kúpeľňovú kozmetiku.

Ceny vaní do kúpeľne

Pri rekonštrukciách alebo zariaďovaní nových kúpeľní sa pracuje s rôznymi rozpočtami a očakávaniami. Urobte si prieskum, zistite dostupnosť a cenové relácie jednotlivých položiek a budete mať pomerne reálnu predstavu o konečnom výsledku. Na vani sa neoplatí šetriť, preto hľadajte čo najvyhovujúcejší pomer cena / kvalita.

✅ Vane do 300 eur

V základnej cenovej relácii do 300 eur nájdete ponuku akrylátových a smaltovaných vaní menšej a strednej veľkosti. Viaceré modely patria k veľmi dobre predávaným a aj napriek nižšej cene spĺňajú svoju úlohu tak, ako sa od nich očakáva. Veľké vylepšenia či bohatú výbavu však od nich neočakávajte.

✅ Vane od 300 do 800 eur

O niečo lepšie z hľadiska výberu tvarov, veľkostí a vybavenosti je na tom kategória vaní s cenou od 300 do 800 eur. Dominujú nielen rovné vane, vašu pozornosť už budú lákať aj atraktívne asymetrické vane v neopozeraných prevedeniach. Akrylát je kvalitnejší, použitá oceľ je hrubšia a k tejto dvojici sa pridáva aj obľúbená liatina s dlhou životnosťou.

✅ Vane od 800 eur

Máte na vaňu špeciálne požiadavky a neuspokojíte sa so štandardným prevedením? Potom vás čaká široký výber vaní od renomovaných výrobcov, ktorí sa venujú inováciám a svoje úsilie vkladajú do vylepšených materiálov a konštrukcií. V tejto cene sú zaujímavé najmä vane pre dvoch, vane na nožičkách, hydromasážne vane či vane s dvierkami.

Najlepšie značky vaní do kúpeľne

 • RAVAK – Jedna z najobľúbenejších značiek na našom trhu. Na svojom konte má úctyhodný počet vaní v rozmanitých konceptoch s dôrazom na precízne spracovanie. Rôzne cenové relácie. Od cenovo dostupných po luxusné modely.
 • Cersanit – Uznávaná poľská značka kúpeľňového vybavenia ponúka prevažne širší výber moderne riešených akrylátových vaní.
 • JIKA – Značka zastáva v Českej republiky pozíciu prvenstva medzi výrobcami sanitárnej keramiky. V sortimente sú obľúbené smaltované a akrylátové vane s cenou cca od 100 do 300 eur.
 • Artweger – Luxusné vane s dvierkami, ktoré svojím prevedením oslovia náročných záujemcov.
 • SIKO – Štýlové voľne stojace samostatné vane v modernom aj retro dizajne.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1Ravak Rosa I 150x105 cm

Najlepšia vaňa so sprchou
✔️ Asymetrická vaňa z akrylátu s hrúbkou 5 mm
✔️ K dispozícii ľavá aj pravá orientácia
✔️ Objem vane 235 l
📌 od 309 € (cena bez zásteny)
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#2CERSANIT OVAL CREA 160X75

Kvalitná voľne stojaca vaňa
✔️ Vysoká pevnosť a stabilita
✔️ Kvalitný akrylát, ktorý tlmí zvuky vody
✔️ Povrch vane je príjemný a teplý
✔️ Objem vane 210 l
📌 od 1159 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#3 Ravak Rosa II 170x105 cm

Najlepšie rohová vaňa
✔️ Asymetrická vaňa z akrylátu s hrúbkou 5 mm
✔️ K dispozícii ľavá aj pravá orientácia
✔️ Objem vane 260 l
📌 od 468 €
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) Čítať recenzie
#4Polysan Marlene 170x80 cm

Hydromasážna vaňa
✔️ Moderná veľkopriestorová vaňa s objemom 313 l
✔️ Ideálna aj pre vyšších ľudí
✔️ Atraktívny čistý dizajn
✔️ Veľmi dobre tepelnoizolačné vlastnosti
📌 od 1407 €
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5) Čítať recenzie
#5Jika Trento 160x75 cm

Smaltovaná vaňa
✔️ Zo smaltovanej ocele s hrúbkou až 2,8 mm
✔️ S postrannými madlami pre jednoducho nastupovanie a vystupovanie
✔️ Povrch odolný voči zmenám farby
✔️ Ľavá aj pravá orientácia, objem 170 l
📌 od 240 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#6Nelly 175x82 cm SAT

Vaňa z mramoru
✔️ Voľne stojaca vaňa z liateho mramoru
✔️ Vysoká mechanická odolnosť
✔️ Luxusné spracovanie, bez potreby obkladania
✔️ Ľavá aj pravá orientácia k zakúpeniu
📌 od 1899 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#7Jika Riga 170x70 cm

Najpredávanejšia obdĺžniková vaňa
✔️ Zo smaltovanej ocele s hrúbkou až 2,1 mm
✔️ Materiál odolný voči poškriabaniu, farebne stály
✔️ Obľúbený tradičný tvar a primeraná veľkosť
📌 od 97 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
#8Artweger Duett 170x75 cm

Vaňa s dvierkami
✔️ Precízne spracovaná vaňa
✔️ Vhodná aj pre osoby s obmedzeným rozsahom pohybu
✔️ V pravom aj ľavom prevedení
📌 od 3431 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
5/5 - (1 vote)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin