Najlepší záhradný nábytok: TOP 8 produktov podľa recenzií a testov

najlepší záhradný nábytokTiež vás láka predstava, že si svoju poobednú kávu vychutnáte na slnečnom priedomí usadení v pohodlných kreslách na záhrade? Pravidelne organizujete grilovačky a chcete svoju rodinu pohostiť v príjemnom prostredí? Práve teraz je správny čas vybrať ten najlepší záhradný nábytok. Poďte si spoločne s nami vytvoriť predstavu, ako by mohol vyzerať.

Budete to zostava kresiel a stola? Alebo sa vám páči štýlové trendové sedenie? Drevo, ratan, plast, či kov? Podobne ako pri zariadení interiéru, aj pri exteriérových záhradných prvkoch je jedným z najdôležitejších faktorov váš vkus. Kvalitný záhradný nábytok by však mal spĺňať aj čosi naviac. Jeho úlohou je perfektne dotvárať dojem zo záhrady, terasy či domu. Zároveň sa kladie vysoký dôraz na jeho funkčnosť a odolnosť vo vonkajšom prostredí. Máte pripravený pre záhradný nábytok krytý priestor v závetrí, alebo mu plánujete vyhradiť miesto na otvorenom priestranstve?

V nasledujúcom sprievodcovi výberom sa pozrieme bližšie na dôležité otázky, ktoré súvisia s výberom záhradného nábytku. Zaujímať nás bude veľkosť priestoru, zamýšľaný účel, materiály – ich odolnosť a údržba, stohovateľnosť aj uskladnenie mimo sezónu. Priblížime si cenové relácie, obľúbených výrobcov a nebude chýbať ani rebríček so záhradnými setmi nábytku s veľmi dobrými hodnoteniami od spotrebiteľov. Viac ako inokedy odporúčame pozrieť si aj testy a recenzie záhradného nábytku, pretože práve tu nájdete cenné informácie a dojmy reálnych používateľov.

Najlepší záhradný nábytok podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktParametreHodnotenie 
#1Blumfeldt Titania Dining Lounge Set

Záhradná sedacia súprava
✔️ Odolný povrch z polyratanu, ktorý je odolný voči UV žiareniu
✔️ Vrátane piatich mäkkých vankúšov
✔️ Až sedem osôb sa môže na tejto súprave pohodlne usadiť
✔️ Praktický a veľký jedálenský stôl
📌 od 600 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#2Tempo Kondela OBSOR

Záhradný ratanový set 1+6
✔️ Zostava má oceľový rám, ktorý je vypletený umelým ratanom sivej farby
✔️ Na vrchu stola je položené tvrdené sklo s hrúbkou 5 mm
✔️ Nosnosť jednej stoličky 100 kg
✔️ Veľmi dobrý pomer cena / kvalita
📌 od 330 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#3Allibert Súprava CALIFORNIA 3 SEATERS

Luxusná plastová súprava
✔️ Materiál odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom
✔️ Vhodná na vnútorné a vonkajšie využitie
✔️ Praktický stolík, jedna trojsedačková lavica a dve kreslá
✔️ Imitácia okrúhleho ratanu
📌 od 630 €
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) Čítať recenzie
#4ALLIBERT ROSARIO BALCONY

2 × kreslo a stôl
✔️ Moderný a nadčasový dizajn
✔️ Vyrobená z pružného, pevného a netoxického umelého ratanu
✔️ Čalúnené podsedáky súčasťou súpravy
✔️ Materiál s vysokou odolnosťou a životnosťou
📌 od 122 €
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5) Čítať recenzie
#5ROJAPLAST REGINA

Ratanová sedacia súprava
✔️ Umelý ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia
✔️ Stálofarebný po mnoho rokov
✔️ Vhodná pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, balkóny
✔️ Krásne a štýlové spracovanie
📌 od 1038 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#6Modulová ratanová zostava BORNEO

Zostavte si vlastnú ratanovú zostavu
✔️ Kvalitný bezúdržbový materiál s UV stabilizáciou
✔️ Veľká variabilita produktov a veľkostí
✔️ Vysoká nosnosť
✔️ Súčasťou stola je tvrdené sklo
📌 Cena podľa zostavy
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#7Blumfeldt Burgos

Set záhradných lavíc
✔️ Zostava s dlhou životnosť z HDPE umelej hmoty odolnej voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom
✔️ Povrch vo výzore ratanu
✔️ Bezpečné uzávery a ramená pre absolútne pevné státie
✔️ Stôl s nosnosťou 300 kg, každá lavica s nosnosťou 200 kg
📌 od 140 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
#8Hecht JARDIN GRAPHITE 6

Plastová zostava záhradného nábytku
✔️ Pozostáva zo šiestich polohovateľných stoličiek a jedného stola
✔️ Vyrobená z veľmi odolného plastu
✔️ Vhodná aj pre použitie vo vlhkom prostredí
✔️ Odolná voči UV žiareniu
📌 od 280 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie

Ako vybrať záhradný nábytok

Podľa akých kritérií sa rozhodovať pre vhodný záhradný nábytok? Ak chcete byť so svojou kúpou spokojní aj ďalšie roky, oplatí sa zamerať na to najlepšie, čo si v rámci svojho rozpočtu môžete dovoliť. Nie každá akciová zľava znamená aj dobrý nákup. Preto vyberajte s prehľadom a skúste uvažovať o výbere predovšetkým prakticky. Budem mať dostatok miesta na zimné uskladnenie celej zostavy? Hľadám záhradný nábytok pre pár ľudí, alebo mávam na záhrade väčšie rodinné a susedské stretnutia? Poďme si krok za krok prejsť celý nákupný a rozhodovací proces.

ako vybrať záhradný nábytok

7 praktických otázok pre rýchle nasmerovanie

1. Koľko miesta na záhrade môžem pre záhradný nábytok vyhradiť?

Voľný priestor. Zásadná premenná, z ktorej budete pri výbere záhradného nábytku vychádzať. Nábytok v exteriéri je vhodné umiestňovať na pevný podklad. Môže to byť betónová či vydláždená plocha na záhrade, pod prístreškom, altánkom alebo čiastočné krytá terasa pri obývačke (zimná záhrada). Záhradný nábytok si však môžete kúpiť, aj keď záhradu v pravom zmysle slova nemáte, teda napríklad na balkón.

2. Koľko ľudí bude záhradný nábytok pravidelne využívať?

Ak budete záhradný nábytok používať výhradne pre svoje súkromné účely, vystačíte s toľkými miestami na sedenie, koľko členov má vaša domácnosť. V opačnom prípade, ak sa má stať vonkajšie posedenie miestom pre rodinné a kamarátske letné oslavy, uvažujte o väčšej zostave. Oplatí sa investovať do väčšieho rozkladacieho záhradného stola. Stoličky pre hostí môžete kúpiť v podobnom štýle, avšak s dôrazom na ich stohovateľnosť alebo možnosť úsporného zloženia, aby zaberali čo najmenej miesta.

3. Bude záhradný nábytok vystavený aj nepriaznivým poveternostným podmienkam?

Dážď, vietor, slnečné žiarenie, mínusové teploty. Už zrejme tušíte, kde záhradný nábytok umiestnite, preto si dajte záležať aj na tom, aby poveternostné podmienky nenápachali na materiály veľké škody. Plast, umelý ratan, či kov znesú aj “drsnejšie” podmienky. Drevo, hoci aj dôkladne ošetrené, môže pôsobením vlhka a slnečného žiarenia strácať na svojich kvalitách. Najlepší záhradný nábytok ponúka vysokú UV stabilitu, ochranu pred krehnutím či stratou farebnosti a optimálnu mrazuvzdornosť.

4. Chcem si postupne dokupovať ďalšie kusy do série?

Ak áno, potom sa zamerajte na sety záhradného nábytku, ktoré ponúkajú možnosť rozšírenia základnej zostavy alebo vyskladanie jednotlivých kusov podľa vlastných požiadaviek. Takto si už za niekoľko sezón môžete záhradu vybaviť krásnym ladiacim nábytkom bez toho, že by ste nárazovo minuli veľkú sumu.

5. Koľko miesta mám k dispozícii na uskladnenie záhradného nábytku cez zimu?

V ideálnom prípade sa budú dať stoličky / kreslá ukladať na seba, stolu zase demontovať nohy. Kam však s veľkou rohovou ratanovou sedačkou, ak sa nedá úplne rozložiť? Vopred počítajte so suchým priestorom, kde záhradný nábytok odložíte. Najčastejšie je to garáž, pivnica pod domom alebo dielňa pri dome. Niektoré zostavy nábytku však neohrozí ani mráz a môžu zostať aj vonku. Pred nástupom zimy ich dôkladne očistite a “zazimujte” do obalov na záhradný nábytok. Ochránite ich tak vlhkosťou, škodcami, prachom a ďalším neporiadkom.

6. Plánujem s nábytkom manipulovať?

Záhradný nábytok nemusí byť počas sezóny len na jednom mieste. Raz je na slnečnom priedomí, inokedy v chládku, alebo v blízkosti bazéna. Ak si myslíte, že ho budete z času na čas po dvore a v záhrade presúvať, zaujímajte sa aj o hmotnosť. Drevený nábytok je najťažší, za ním nasleduje umelý ratan, potom odľahčený hliník a na záver plast.

7. Budem mať čas na údržbu záhradného nábytku?

Ako posledný bod zvážte starostlivosť o záhradný nábytok. Nekupujete ho na jednu sezónu a ak chcete, aby dobre vyzeral a v plnej funkčnosti slúžil aj ďalšie roky, niektoré materiály si budú vyžadovať pred- aj posezónnu údržbu. Viac o výhodách a nevýhodách najčastejšie používaných materiáloch nájdete v odsekoch nižšie.

nábytok do zimnej záhrady

Ako vybrať záhradný nábytok podľa zamýšľaného využitia

Kategória “Záhradný nábytok” zahŕňa v e-shopoch aj veľkých kamenných obchodoch tisíce rôznych produktov z viacerých podkategórií. Ako ste si všimli, v našom výbere sme sa tentokrát zamerali záhradné sety. Okrem nich však pod záhradný nábytok patria aj ďalšie druhy.

Plánujete vonku pravidelne stolovať? Potom pozor, aby ste nevybrali kreslá s hlbokým posedom k vysokého stolu. Chcete sa pohodlne usadiť a vyložiť si nohy? Tentokrát vyberajte z ponuky polohovacích lehátok. Ktoré druhy nábytku sa najlepšie hodia k vám domov?

 • Záhradné sety nábytku – Skvelé riešenie pre každého, kto preferuje praktickosť a zladenie. Súčasné trendy nahrávajú univerzálnosti, vďaka ktorej sú záhradné sety tak navrhnuté, že ich môžete používať vonku aj vo vnútri. K najlepšie predávaným patria sety stôl + stoličky, stôl + kreslá s polohovateľnou opierkou chrbta. Populárne sú tiež sety rohová lavica + stôl + taburetky.
 • Záhradné hojdačky – Tradičný, veľmi pohodlný a často aj dominantný prvok záhrady. Dlhodobo na špici sú hojdačky v klasickej konštrukcii “lavička” s viacerými miestami na sedenie. Výborne však ukážu aj dizajnové závesné hojdacie kreslá, či dokonca zaujímavé vzdušné hamaky uchytené medzi stromami vo vašej záhrade.
 • Záhradné kreslá a stoličky – Široký výber rôznych konštrukcií. Od klasických skladacích stoličiek, cez pohodlné polohovateľné kreslá s opierkou na nohy, až po štýlové polstrované kreslá. Kupované sú zvyčajne na balkón či terasu, najmä ak nepotrebujete viac ako dve stoličky zladené s menším stolíkom.
 • Záhradné lehátka – Ďalšia bohatá kategória, ktorá priam láka k oddychu na záhrade pri bazéne s knihou v ruke. Moderné záhradné ležadlá dostali do výbavy nielen stabilnú konštrukciu s dobrou odolnosťou, nechýba im ani polstrovanie, integrovaný slnečník, polohovanie či dokonca funkcia pohupovania.
 • Záhradné lavičky – Tradičný prvok záhrad a dvorov nájdete najmä v blízkosti vstupných dverí, terasových dverí, alebo v obklopení kvetinovou výsadbou. Práve tu môžete nájsť krásne drevené modely, alebo kombináciu dreva s rustikálne tvarovanou kovovou konštrukciou.

ako zariadiť terasu

Materiál záhradného nábytku: Výhody, nevýhody, starostlivosť

Materiál definuje vzhľad záhradného nábytku a predurčuje aj jeho umiestnenie a údržbu. Drevo, umelý ratan, kov a plast tvoria najvyhľadávanejšiu štvoricu materiálov.

Drevený záhradný nábytok

Tradičným materiálom je drevo. Láka svojím prírodným vzhľadom a na záhrade pôsobí luxusne. Moderný drevený nábytok sa vyrába predovšetkým z exotických drevín (eukalyptus, akácia, teak), ktorým sa darí dlhšie si udržať svoj vzhľad, menej podliehajú plesniam, škodcom a vlhkosti. To však neznamená, že naše dreviny, akými sú buk, dub či orech, strácajú na svojej príťažlivosti.

Nie je však žiadnym tajomstvom, že drevený nábytok je náročný na umiestnenie a pravidelnú starostlivosť. Vyhovuje mu kryté miesto (terasa, altánok, zimná záhrada), kde je chránený pred vodou a priamym slnkom. Drevo neustále pracuje, dokáže zvlhnúť, napučať, aj sa nadmerne presušiť a popraskať. Ochranné nátery a impregnáciu je preto potrebné v pravidelných intervaloch opakovať a k drevu pristupovať so všetkou starostlivosťou. Odmenou bude krásny vzhľad po dlhšej dobe používania.

Výhody: prírodný materiál, estetické spracovanie, vysoká stabilita a zvyčajne aj vyššia nosnosť.

Nevýhody: vyššie nároky na umiestnenie a údržbu, zimné skladovanie v suchom interiéri, vyššia cena

Ratanový záhradný nábytok

Na popredné miesta v predajnosti sa už niekoľko rokov radí ratanový nábytok. Nejde však o pravý ratan, ale o jeho vernú napodobeninu – umelý ratan, známy aj ako polyratan. Vznikajú z neho rozmanité a štýlové kusy do záhrady, ktoré potešia aj náročné oko. Jednou z hlavných výhod polyratanu je jeho tvárnosť a aj ľahkosť. Jednoducho sa udržuje v čistote, je vzdušný (nespotíte sa ani pri dlhšom sedení), kvalitný záhradný nábytok z ratanu odoláva UV žiareniu a môže byť aj mrazuvzdorný. Nestráca zo svojej farby, ani sa neolupuje. Nepotrebuje žiadnu špeciálnu údržbu a nátery.

To všetko za prepodkladu, že ste vybrali správne. Aj v rámci ponuky nábytku z umelého ratanu môžete natrafiť na produkty, ktoré mu kazia meno a už po dvoch sezónach ratanový výplet skrehne a popraská. Ďalšou slabinou môže byť kvalita konštrukcie. Vo všeobecnosti je menej vhodná drevená konštrukcia, ktorá môže pri slabom ošetrení pod ratanovým výpletom plesnivieť. Lepšou voľbou je kovová konštruckia v antikoróznom prevedení.

Výhody: tvárnosť, ľahkosť, krásny vzhľad, farebná stálosť, odolnosť voči UV žiareniu aj mrazu, moderný dizajn, vhodný aj do otvoreného priestoru, dobrý pomer cena / kvalita

Nevýhody: životnosť záleží od kvality polyratanu, pozor na drevenú konštrukciu ukrytú pod ratanovým výpletom.

Kovový / Hliníkový záhradný nábytok

Obľúbený je pre svoju stabilitu a odolnosť. Najlepšie vlastnosti ponúka hliníkový záhradný nábytok. Je takmer bezúdržbový a aj napriek nižšej hmotnosti sa nemusíte obávať prevrhnutia. S jeho umiestnením si netreba robiť starosti navyše – môže byť aj na otvorenom priestranstve, bez krytia. V rámci tejto kategórie natrafíte aj na ťažšie oceľové konštrukcie, zvyčajne vo vintage alebo rustikálnom štýle, kde kov na operadlách a rukovätiach ukazuje svoju tvárnosť a ladnosť.

Slabinou sa môžu stať spoje. Veľký dôraz by sa mal klásť na antikoróznu povrchovú úpravu, pretože práve cez mikroštrbinky v spojoch sa do konštrukcie nábytku môže dostať voda. Našťastie, korózie na kove sa môžete zbaviť správnym ošetrením. Ak sa rozhodnete pre kombináciu kov + drevo, resp. kov + ratan, dbajte na to, aby ste nezanedbali ani jeden z materiálov.

Výhody: stabilita, odolnosť, vyššia nosnosť, v modernom minimalistickom aj tradičnom štýle, vhodný aj do otvoreného priestoru bez krytia, primeraná cena

Nevýhody: občasný výskyt hrdze na spojoch, vyššia hmotnosť, pocit chladu v zime, rozhorúčenie kovových častí cez leto.

Plastový záhradný nábytok

Plastový záhradný nábytok si z minulosti nesie nelichotivú nálepku. Väčšina z nás si ho spája s labilnými bielymi plastovými stoličkami, ktoré prišli o jednu zo svojich nôh už pri miernom naklonení do strany. Na našom trhu však už nájdete aj kvalitný plastový záhradný nábytok, ktorý disponuje vyššou nosnosťou, nevadí mu ani pobyt na priamom slnku a niekoľko rokov vyzerá ako čerstvo kúpený. Jeho údržba je zo všetkých materiálov najjednoduchšia – stačí umyť vlažnou vodou so saponátom, alebo si vziať na pomoc vysokotlakový čistič. Aj dizajn prešiel vítanými zmenami. Môžete sa tešiť na polohovateľné pohodlné kreslá, stabilné stoly aj rôznu farebnosť.

Pred kúpou si však prečítajte dostupné recenzie záhradného nábytku z plastu, aby ste sa vyhli iba “na oko” výhodnej kúpe. Ako to už býva zvykom, za kvalitnejší materiál si priplatíte a inak to nie je ani v prípade plastu.

Výhody: jednoduchá údržba, nízka hmotnosť, množstvo variácií, vhodný aj do otvoreného priestoru, nižšia cena.

Nevýhody: časom môže pri vyššej záťaži prasknúť, zmeny farebnosti, nie je ekologicky odbúrateľný, uskladnenie na suchom mieste bez mrazu.

Záhradný nábytok na terasu

Ceny záhradného nábytku

Nasledujúce cenové rozdelenie vám poskytne základný prehľad a orientáciu v ponuke záhradného nábytku. Netreba ho však brať príliš striktne, pretože okrem materiálu o cene rozhoduje aj početnosť kusov v jednotlivých zostavách.

✅ Záhradný nábytok do 200 eur

V základnej cenovej kategórii nájdete prevahu plastových setov, kombinácie drevo + kov a na počet kusov menšie polyratanové zostavy. Výber je široký a poteší predovšetkým majiteľov menšej záhrady, terasy či balkóna.

✅ Záhradný nábytok do 600 eur

Aktuálne najpredávanejší záhradný nábytok ponúka cenová kategória od 200 – 600 eur. Pomer cena / kvalita uspokojí aj náročnejších kupujúcich. Kvalitných zástupcov tu môžete nájsť z každého materiálu. Nechýbajú luxusnejšie sety dvoch kresiel a menšieho stola, ale tiež aj 6 – 8 miestne rodinné zostavy z hliníka, polyratanu či tvrdeného plastu.

✅ Záhradný nábytok od 600 eur

Štýlový a zároveň vysoko funkčný nábytok presne podľa vašich predstáv nájdete v bohatej ponuke poslednej cenovej kategórie. Keďže nemá horný strop, dáva tušiť, že kvalita materiálov aj precíznosť prevedenia nábytku môžu iba narastať. Exkluzívne materiály, záhradné zostavy vyskladané na želanie, dôraz na detail.

Najlepšie značky záhradného nábytku

Pri nahliadnutí do rebríčkov predajnosti si môžete všimnúť niekoľko opakujúcich sa značiek s dobrými recenziami. Na aký záhradný nábytok sa špecializujú?

 • Blumfeldt – Záhradný nábytok Blumfeldt naberá na popularite. Môže za to výborne zvládnutý moderný dizajn, vysoká funkčnosť aj jednoduchá údržba. Nábytok svojím prevedením poteší predovšetkým majiteľov novších domov, ktorí sa chcú aj v exteriéri cítiť rovnako príjemne a pohodlne ako vo vnútri.
 • Rojaplast – Hoci samotný názov dáva tušiť, že výrobca sa bude zaoberať predovšetkým plastovým nábytkom, v jeho portfóliu nájdete aj krásne ratanové záhradné zostavy a nechýbajú ani tradičné posedenia na drevených laviciach so stabilným stolom. Overený výrobca, dobrá kvalita.
 • Tempo Kondela – Jeden z obľúbených predajcov nábytku predáva pod svojou značkou estetický a funkčný záhradný nábytok v rôznych dizajnoch. Dokážete nim prakticky zariadiť balkón, menšiu terasu, ale aj väčší priestor pri bazéne.
 • V-Garden – Hľadáte kvalitný záhradný set 6 stoličiek + stôl? Potom odporúčame pozrieť záhradný nábytok V-Garden, ktorého zostavy patria na našom trhu k najpredávanejším. Dobrý pomer cena / kvalita.
 • Allibert – Záhradný nábytok Allibert poteší svojím dizajnom, ktorý je prepracovaný do detailov. Obľúbené zostavy z umelého ratanu môžete kúpiť v rôznych kombináciách – kreslá + stôl, rovná / rohová sedačka + stôl. Pohodlné a stabilné sedenie za rozumnú cenu.
 • Hecht – Niekoľko setov záhradného nábytku Hecht (6+1) patrí už zopár rokov k výborne predávaným. Oceníte vyššiu nosnosť vybraných stoličiek – až 150 kg.
 ProduktParametreHodnotenie 
#1Blumfeldt Titania Dining Lounge Set

Záhradná sedacia súprava
✔️ Odolný povrch z polyratanu, ktorý je odolný voči UV žiareniu
✔️ Vrátane piatich mäkkých vankúšov
✔️ Až sedem osôb sa môže na tejto súprave pohodlne usadiť
✔️ Praktický a veľký jedálenský stôl
📌 od 600 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#2Tempo Kondela OBSOR

Záhradný ratanový set 1+6
✔️ Zostava má oceľový rám, ktorý je vypletený umelým ratanom sivej farby
✔️ Na vrchu stola je položené tvrdené sklo s hrúbkou 5 mm
✔️ Nosnosť jednej stoličky 100 kg
✔️ Veľmi dobrý pomer cena / kvalita
📌 od 330 €
5 out of 5 stars (5 / 5) Čítať recenzie
#3Allibert Súprava CALIFORNIA 3 SEATERS

Luxusná plastová súprava
✔️ Materiál odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom
✔️ Vhodná na vnútorné a vonkajšie využitie
✔️ Praktický stolík, jedna trojsedačková lavica a dve kreslá
✔️ Imitácia okrúhleho ratanu
📌 od 630 €
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5) Čítať recenzie
#4ALLIBERT ROSARIO BALCONY

2 × kreslo a stôl
✔️ Moderný a nadčasový dizajn
✔️ Vyrobená z pružného, pevného a netoxického umelého ratanu
✔️ Čalúnené podsedáky súčasťou súpravy
✔️ Materiál s vysokou odolnosťou a životnosťou
📌 od 122 €
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5) Čítať recenzie
#5ROJAPLAST REGINA

Ratanová sedacia súprava
✔️ Umelý ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia
✔️ Stálofarebný po mnoho rokov
✔️ Vhodná pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, balkóny
✔️ Krásne a štýlové spracovanie
📌 od 1038 €
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#6Modulová ratanová zostava BORNEO

Zostavte si vlastnú ratanovú zostavu
✔️ Kvalitný bezúdržbový materiál s UV stabilizáciou
✔️ Veľká variabilita produktov a veľkostí
✔️ Vysoká nosnosť
✔️ Súčasťou stola je tvrdené sklo
📌 Cena podľa zostavy
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5) Čítať recenzie
#7Blumfeldt Burgos

Set záhradných lavíc
✔️ Zostava s dlhou životnosť z HDPE umelej hmoty odolnej voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom
✔️ Povrch vo výzore ratanu
✔️ Bezpečné uzávery a ramená pre absolútne pevné státie
✔️ Stôl s nosnosťou 300 kg, každá lavica s nosnosťou 200 kg
📌 od 140 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
#8Hecht JARDIN GRAPHITE 6

Plastová zostava záhradného nábytku
✔️ Pozostáva zo šiestich polohovateľných stoličiek a jedného stola
✔️ Vyrobená z veľmi odolného plastu
✔️ Vhodná aj pre použitie vo vlhkom prostredí
✔️ Odolná voči UV žiareniu
📌 od 280 €
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5) Čítať recenzie
Rate this post
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin