Najlepšie bezpečnostné kamery: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov

najlepšie bezpečnostné kamery

Čo môžete urobiť preto, aby ste sa u vás doma cítili bezpečnejšie? Existuje veľa spôsobov, ako posilniť ochranu majetku a jedným z najviac využívaných je inštalácia bezpečnostnej kamery. Avšak – ako vybrať tú najlepšiu bezpečnostnú kameru pre vaše potreby? Nejde o oblasť, s ktorou je každý prirodzene oboznámený, preto sme vybrali niekoľko tipov, ktoré sprevádzajú pozitívne hodnotenie užívateľov.

Ročne sa na Slovensku udeje 3500 až 4000 vlámaní do nehnuteľností. To je približne 10 za deň, pričom ktorákoľvek z nich môže byť vo vašom bezprostrednom okolí. Zastaviť vandalov a zlodejov v ich úmysloch je takmer nemožné. Určite sa však nájdu spôsoby, ako ich odradiť a nedať im šancu na “úspech”. Kvalitné zabezpečenie okien, dverí, brán, celistvosť múrov, plotov, veľký pes a samozrejme – bezpečnostná kamera umiestnená na tom najvhodnejšom mieste, kde jej nič zásadné nemôže uniknúť.

V segmente kamerových systémov však vládne obrovská rozmanitosť. K dispozícii sú menšie interiérové kamery za pár desiatok eur, no aj tisícové kamerové zostavy na ochranu veľkej haly a areálu. V nasledujúcom sprievodcovi výberom si urobíme všeobecný obraz o základných možnostiach a budeme sa venovať najmä bezpečnostným kamerám pre domáce a záhradné použitie, ktoré však ponúkajú prekvapivo zaujímavú funkcionalitu a viac ako dobrú kvalitu záznamu.

Aké parametre pri bezpečnostných kamerách sledovať? Vybrať analógovú alebo IP kameru? Dôležité je zvážiť typ bezpečnostnej kamery, zamerať sa na rozlíšenie, uhol snímania, prítomnosť nočného videnia, spôsob ukladania záznamov, odolnosť a v neposlednom rade nároky na inštaláciu a ovládanie. Zaujímavým zdrojom informácií sú určite aj testy a recenzie bezpečnostných kamier, vďaka ktorým získate ucelenejší obraz o kvalite vyhliadnutého produktu.

Najlepšie bezpečnostné kamery podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1 Reolink E1 ZOOM

Náš víťaz, výborná kvalita obrazu
✔️ Vnútorná IP kamera s pripojením cez WiFi
✔️ Rozlíšenie kamery 2560 × 1920 px
✔️ S rotačným mechanizmom zaznamenáva 355° široké zorné pole s možnosťou náklonu 50°
✔️ Integrovaný mikrofón a reproduktor na komunikáciu
✔️ Jednoduché nastavenie a hlasové ovládanie
📌 od 115 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2TP-LINK Tapo C310

Vonkajšia bezpečnostná kamera
✔️ IP kamera s pripojením cez WiFi a Ethernet
✔️ Video v ultra vysokom rozlíšení 2 304 × 1 296 px
✔️ Viditeľnosť v tme až na 30 metrov
✔️ Zvukový a svetelný alarm
✔️ Obojsmerná komunikácia - integrovaný mikrofón a reproduktor
📌 od 49 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Najpredávanejší model
✔️ Natáča sa do strán - ponúka 360° horizontálnu detekciu pohybu
✔️ Inteligentne rozpoznáva pohyb vo dne aj v noci
✔️ Jednoduchá inštalácia
✔️ IP kamera s rozlíšením 1920 × 1080 px
✔️ Dobrá cena
📌 od 29 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Netatmo NSC01-EU

Pre náročných
✔️ Výnimočná interiérová bezpečnostná kamera
✔️ Funkcia rozpoznávania známych a neznámych tvárí
✔️ Stačí ju postaviť jednoducho na stôl alebo komodu
✔️ S pripojením cez WiFi a Ethernet
📌 od 220 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5TP-LINK Tapo C200 Pan/Tilt Home Security

Ľudová voľba
✔️ Horizontálna aj vertikálna rotácia
✔️ Detekcia pohybu a inteligentná notifikácia
✔️ Kamera s nočným videním do vzdialenosti až 10 m
✔️ Obojsmerné audio
✔️ S rozlíšením 1920 × 1080 px
📌 od 29 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Reolink RLC-810A

Aj pre profi využitie
✔️ Vonkajšia IP kamera s pripojením cez Ethernet
✔️ Rozlíšenie kamery 3840 × 2160 px
✔️ Dosah kamerového nočného videnia až 30 metrov
✔️ Odolnosť IP 66
✔️ Ovládanie cez aplikáciu aj pomocou hlasových asistentov
📌 od 112 €
⭐ 94 % Čítať recenzie

Ako vybrať bezpečnostnú kameru

Domáce bezpečnostné kamery sú zariadenia, ktoré monitorujú a chránia naše domovy. K dostaniu sú interiérové a exteriérové kamery. Okrem dostatočného rozlíšenia k ich výbave patrí nočné videnie, ovládanie cez aplikáciu v smartfóne a v niektorých prípadoch dokonca aj režim obojsmernej komunikácie.

Hoci slúžia predovšetkým na ochranu majetku, s ich pomocou môžete mať pod kontrolou starších rodičov seniorov, deti v tínedžerskom veku či domácich miláčikov. Je to skrátka praktický spôsob, ako zvýšiť úroveň zabezpečenia domácnosti. A hoci samotnému vlámaniu nemusia zabrániť, budete mať v rukách cenný dôkazový materiál, ktorý sa dá použiť pri vyšetrovaní trestného činu.

Aby sme sa dostali k tomu najhlavnejšiemu – výberu vhodnej bezpečnostnej kamery – poďte sa krok za krokom zoznámiť so základnými pojmami, deleniami a funkciami.

Základné otázky pred výberom bezpečnostnej kamery

Hľadáte rýchlu nápovedu? Potom zodpovedajte nasledujúce otázky, vďaka ktorým si rýchlejšie vyfiltrujete vhodný typ bezpečnostnej kamery.

 • Chcete bezpečnostnú kameru používať v interiéri alebo v exteriéri? Kamery používané vo vonkajšom prostredí majú zvýšený stupeň ochrany krytom (hodnota IP nasledovaná dvojicou čísel). Lepšie odolávajú vlhkosti, vode, výkyvom teplôt a mechanickým nečistotám. Kamery na interiérové použitie majú vonkajšie telo menej odolné, no za to sú cenovo dostupnejšie.
 • Máte záujem o čiernobiely alebo farebný záznam? Vo všeobecnosti je obľúbenejší farebný záznam, no na miestach, kde je aj počas dňa prevaha tieňa alebo zhoršené svetelné podmienky, poskytujú lepšiu kvalitu obrazu práve kamery vytvárajúce čiernobiely záznam
 • Koľko miest potrebujete monitorovať? Od toho sa bude odvíjať počet prvkov v kamerovom systéme. V základe môžete mať jednu kameru s úložiskom (pamäťová karta, externý disk či cloud) a aplikáciu v telefónu. S inštaláciou si pomôžete sami. Ak potrebujete monitorovať viac miest, zadovážte si kompletný kamerový set, ktorý tvorí niekoľko totožných kamier a záznamové zariadenie s obrovským interným úložiskom.
 • Vyhovuje vám káblový prenos alebo dávate prednosť bezdrôtovému? V závislosti od odpovede na túto otázku sa budete rozhodovať medzi lacnejšími analógovými bezpečnostnými kamerami (káblové) a pokročilejšími IP kamerami (obraz prenášaný bezdrôtovo prostredníctvom siete).
 • Kde má bezpečnostná kamera ukladať záznamy? Aká by k nim mala byť dostupnosť? Možností je niekoľko – interné úložisko, pamäťová karta, NVR/DVR server, cloud, …
 • Chcete bezpečnostnú kameru s pokročilými schopnosťami? Kvalitné bezpečnostné kamery majú vysoké rozlíšenie, pokročilé nočné videnie, dokážu sa zacieliť na tváre, detekovať ŠPZ, majú vstavaný reproduktor a mikrofón, v ich výbave sú svetelné a akustické signály na vyrušenie záškodníka …
Bezpečnostná kamera Reolink RLC-810A

Bezpečnostná kamera Reolink RLC-810A

Umiestnenie bezpečnostnej kamery

Začnime od umiestnenia bezpečnostnej kamery. Od neho sa totiž bude odvíjať prevedenie bezpečnostnej kamery, ale aj jej snímacie schopnosti. V princípe – exteriérovej kamere nebude prekážať inštalácia vo vnútri, opačne to však už platiť nebude.

 • Interiérové bezpečnostné kamery sú lacnejšie, rozmerovo menšie a nenápadné. Nemali by zbytočne vzbudzovať pozornosť. Umiestňujú sa na centrálne miesto interiéru – zvyčajne tak, aby monitorovali vstupné dvere či chodbu. Neodporúča sa inštalovať ich na súkromné miesta, akými je spálňa alebo kúpeľňa. Odolnosť voči vode či mechanickým nečistotám je nízka, nemali by sa preto umiestňovať v náročných podmienkach. Najčastejšie ide o bezpečnostné kamery s Wi-Fi, ktoré záznam ukladajú do cloudu, na pamäťovú kartu alebo záznamové zariadenie. Dajú sa ovládať telefónom a kedykoľvek môžete sledovať, čo sa u vás doma deje.
 • Exteriérové bezpečnostné kamery sú drahšie, o niečo väčšie a po konštrukčnej stránke vytvorené tak, aby sa nezľakli teplotných výkyvov, dažďa, vetra či prachu a prípadných nečistôt. Všímajte si stupeň ochrany krytom IP, ktorý by mal dosahovať hodnotou aspoň IP 66 (prachotesné zariadenie s ochranou pred intenzívne striekajúcou vodou). Obľúbené sú úplne bezdrôtové bezpečnostné kamery s Wi-Fi a vstavaným akumulátorom s výdržou na niekoľko mesiacov. Na stály monitoring je lepšie zvážiť zapojenie do elektrickej siete. Na miesta bez pokrytia internetom sú vhodné vonkajšie bezpečnostné kamery so 4G SIM kartou, ktorá nahrádza Wi-Fi.

Typy bezpečnostných kamier podľa technológie

Domáce bezpečnostné kamery sa podľa technológie prenosu signálu delia na analógové (AHD – Analog High Definition) a digitálne (IP – Internet Protocol). Obe skupiny majú svojich verných priaznivcov a je len na vašom rozhodnutí, ktorému riešeniu dáte prednosť. Z hľadiska kvality záznamu sú totiž AHD aj IP kamery schopné vykazovať podobné výsledky. V nemalej miere môžu rozhodnúť doplnkové funkcie a prístup k záznamu či dianiu okolo kamery.

Analógové bezpečnostné kamery

Analógové kamery prenášajú signál koaxiálnym káblom (podobne ako televízne analógové vysielanie). Vyžadujú pri montáži väčší zásah do stien a maskovanie nevyhnutných káblov. Väčšina nahráva priamo na pamäťovú kartu, pevný disk alebo DVR box, takže ak si chcete spätne pozrieť, čo sa stalo, musíte si záznam stiahnuť do počítača. Výhodou je nižšia obstarávacia cena.

IP bezpečnostné kamery

IP kamery využívajú digitálny prenos signálu – prostredníctvom internetu. Digitálny prenos umožňuje ukladanie do vzdialených úložísk, prenos vo vysokej kvalite a okamžitý náhľad do monitorovaného priestoru, hoci ste desiatky kilometrov od neho. Rovnako tak rýchlo na svoj telefón dostanete aj upozornenia, že sa niečo podozrivé v okolí kamery deje. Pri inštalácii sa vyhnete zdĺhavému vedeniu koaxiálov a kameru môžete umiestniť dokonca aj na vzdialenejšie miesto – avšak vždy v dosahu signálu vašej siete. IP kamera potrebuje prístup k zdroju energie (ak nemá akumulátor) a zapojenie k internetovej sieti. Niektoré sa pripájajú cez sieťový LAN kábel, iné sú bezdrôtové – tzv. bezpečnostné kamery s Wi-Fi. Poskytujú okamžitý vizuálny prístup k dianiu, fungujú ako alarmy, detekujú tváre alebo ŠPZ-tky – takáto výbava sa prirodzene premieta do vyššej ceny.

ochrana majetku

Základné parametre na zváženie

Aj pri bezpečnostných kamerách, podobne ako pri fotopascách, sa nevyhnete posúdeniu niekoľkých parametrov, ktoré majú vplyv na kvalitu záznamov. Dôležité je najmä rozlíšenie bezpečnostnej kamery, uhol snímania, prítomnosť nočného videnia a spôsob, akým kamera ukladá záznamy.

Rozlíšenie bezpečnostnej kamery

Rozlíšenie je jedným z najdôležitejších údajov. Hovorí o tom, z koľkých obrazových bodov (pixelov) sa obraz skladá. Laicky – čím viac riadkov a stĺpcov, tým je rozlíšenie vyššie a kvalita obrazu detailnejšia.

Na lacných bezpečnostných kamerách je rozlíšenie základné – VGA 640 × 480 px. O niečo lepšie sú na tom kamery vytvárajúce snímky v rozlíšením HD 1 280 × 720 px. Veľmi kvalitný obraz už zabezpečia bezpečnostné kamery so snímaním Full HD 1 920 × 1 080 px a vyššie. Prémiové bezpečnostné pasce sú schopné pracovať s rozlíšením 4K, čo znamená dokonca štyrikrát viac pixelov ako Full HD, teda 3 840 × 2 160 px.

Uhol snímania

Po rozlíšení sa zamerajte na uhol snímania. Ide o výsek, ktorý dokáže kamera monitorovať. Závisí od samotného rozlíšenia a typu objektívu. Pri pevných objektívoch nie je možné dodatočne nastaviť ohniskovú vzdialenosť, preto je uhol záberu konštantný, napríklad 90°. Varifokálne objektívy majú ohniskovú vzdialenosť variabilnú a spolu s jej zmenou sa mení aj uhol záberu.

Vždy vychádzajte z monitorovaného priestoru. Na väčšie otvorené plochy zvoľte väčší uhol záberu, na monitorovanie úzkej dlhej chodby postačíte s menším uhlom snímania.

Svetelnosť

Čím je svetelnosť (hodnota f) nižšia, tým si objektív lepšie poradí s vykreslením detailov pri zhoršených svetelných podmienkach a za šera – bez nadmerného rozmazania. V prípade bezpečnostných kamier ide o hodnoty z intervalu f/1,8 až f/2,8. Hodnoty f/2 a nižšie sa považujú za veľmi dobré.

Nočné videnie (IR prísvit)

Aby vám bezpečnostná kamera mohla ukázať, čo sa deje v noci, bude potrebovať nočné videnie. Využije na to infračervený prísvit, ktorý sa aktivuje okamžite, akonáhle svetelná intenzita klesne pod istú hodnotu. IR prísvit je ľudskému oku neviditeľný, čo znamená, že kamera môže bez vzbudenia neželanej pozornosti vyhotoviť záznam. Zaznamenávaný obraz je čiernobiely.

Okrem prítomnosti nočného videnia sa zaujímajte o vzdialenosť dosvitu. Udáva sa v metroch. Obľúbenou voľbou je dosvit nočného videnia 20 – 25 m.

Ukladanie záznamu

Čím je rozlíšenie bezpečnostnej kamery, tým má väčšiu veľkosť aj samotný záznam a zvyšujú sa nároky na kapacitu úložiska. Bezpečnostné kamery na domáce použitie vo všeobecnosti nesnímajú po celý čas. Aktivujú sa vo chvíli, ako vo svojej blízkosti detekujú pohyb.

Najčastejšie dochádza k ukladaniu záznamov na pamäťovú kartu (kapacita od 32 GB až po 256 GB), na externé záznamové zariadenie typu DVR / NVR alebo do cloudu. Pamäťové karty sa po dosiahnutí plnej kapacity premazávajú od najstarších záznamov. Ak máte skôr zálusk na modernejšie cloudové zariadenie, informujte sa ešte pred kúpou kamery u výrobcu na kapacitu cloudu a prípadné jednorazové /mesačné / ročné poplatky.

Aké sú nevýhody pamäťových kariet? Šikovný a s kamerami zoznámený zlodej môže kartu vybrať a zničiť. Aké sú nevýhody cloudového riešenia? Pri výpadku internetovej siete sa záznam neuloží. V takom prípade je dobré, ak má kamera záložné interné úložisko, kde záznam dočasne uloží a po obnovenie pripojenia ho odošle do cloudu.

pokus o vlámanie

Bezpečnostné kamery podľa konštrukcie

 • BULLET bezpečnostné kamery (tubusové, valčekové) – Tento typ kamery si mnohí z nás pri pojme “bezpečnostná kamera” predstavia ako prvý. Valčeky je možné inštalovať na stropy, do kútov, na steny, stĺpy – ideálne do väčšej výšky. Sú určené najmä na vonkajšie použitie, čomu zodpovedá ich zvýšená odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom. Azda jedinou nevýhodou je ich značná rozpoznateľnosť, preto im to vandali zvyknú spočítať a vylomiť ich.
 • DOME bezpečnostné kamery (polguľové) – Modernejšie pôsobiaca polguľové bezpečnostné kamery sú už podstatne menej nápadné. Najlepšie z nich majú dokonca antivandal šasi, čo znamená, že odolajú aj prípadnému útoku palicou. Majú pevnú základňu, s ktorou je pomerne náročné manipulovať a je možné ich inštalovať do menšej výšky.
 • PTZ bezpečnostné kamery – Pan-Tilt-Zoom sú motorizované kamery, ktoré podporujú diaľkové ovládanie smeru (posúvanie a nakláňanie) a zoomovanie (zvyšovanie a znižovanie). Sú podstatne nákladnejšie ako predchádzajúce dva typy, no ich monitoring nie je iba statický. Pri dobrom umiestnení sú tieto plne ovládateľné kamery schopné monitorovať priestor v 360°.

Ďalšie užitočné funkcie a výbava bezpečnostných kamier

Poďme si v krátkosti zosumarizovať praktické funkcie a výbavu moderných bezpečnostných kamier. Mnohé z nich zazneli už vyššie, no nezaškodí si ich pripomenúť ešte raz. Takže, vo výbave bezpečnostnej kamery sa môže nachádzať:

 • nočné videnie, spustenie záznamu pri detekcii pohybu, rozpoznávanie tváre, rozpoznávanie ŠPZ, prenos záznamu online, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, akustické a svetelné alarmy, možnosť natáčania kamery do strán, …

Ceny bezpečnostných kamier

Koľko zaplatiť za kvalitnú vonkajšiu bezpečnostnú kameru so záznamom? A na koľko vyjde interiérová bezpečnostná kamera s Wi-Fi? Investícia do kamerového systému záleží od počtu pozorovaných miest, komfortu pri používaní, spôsobu sledovania záznamov a samozrejme aj od využitia.

✅ Bezpečnostné kamery do 50 eur

V základnej cenovej kategórii nájdete prevahu jednoduchých interiérových bezpečnostných kamier, ktoré môžete používať napríklad na monitoring domácnosti. K ich prednostiam patrí jednoduchá inštalácia a uvedenie do prevádzky, bezdrôtový prenos a v niektorých prípadoch aj prekvapivo dobrá kvalita záznamu. Zaujímavou voľbou sú kamery, ktoré majú vo výbave napríklad pohybový senzor, panoramatický 360° pohľad a zreteľné snímanie aj v horších svetelných podmienkach.

✅ Bezpečnostné kamery od 50 do 200 eur

Kategória, v ktorej si pre veľkú rozmanitosť už môžete nájsť svojho favorita. Ide o najpredávanejšie bezpečnostné kamery – prevažne pre domáce použitie v interiéri a exteriéri. Vyššia cena sa premieta do konštrukcie, ktorá spoľahlivo odoláva vode či prachu. Obľúbené sú kamery zo zosilneným antivandal šasi. Zaujmú tiež vysokým rozlíšením, veľmi dobrou konektivitou a nočným videním až do vzdialenosti 30 m. Obľúbené sú kamery jednotlivé, aj v sete (záznamové zariadenie + niekoľko kamier).

✅ Bezpečnostné kamery od 200 eur

V cene od 200 eur už nájdete bezpečnostné kamery a kamerové sety, ktoré svojím prevedením zaujmú najmä náročných spotrebiteľov. Vytvárajú napríklad záznam v 4K rozlíšení, majú vysoký stupeň ochrany krytom, extra rýchlu schopnosť zaostrovať a ďalšie užitočné funkcie, s pomocou ktorých budete mať prehľad o tom, čo sa u vás doma či vo firme deje. Komplexné kamerové systémy na monitoring väčšieho areálu už stoja tisíce eur a na ich uvedenie do prevádzky je potrebná odborná inštalácia. Neoplatí sa investovať do nich bez predchádzajúcej konzultácie.

Najlepšie značky bezpečnostných kamier

 • Reolink – Bezpečnostné kamery s dobrou výbavou – otáčanie, náklon, Super HD, možnosť solárneho napájania, odolnosť IP 66, integrovaný mikrofón a reproduktor na komunikáciu, … Predávané jednotlivo aj s možnosťou zostavenia vlastného kamerového systému.
 • Xiaomi – Aktuálne najpredávanejšie bezpečnostné kamery pre domáce použitie. Dobrá cenová dostupnosť, nenáročná inštalácia a uvedenie do prevádzky. IP kamera s pripojením cez WiFi a Ethernet – vonkajšie aj vnútorné kamery.
 • TP-Link – Ďalšia značka, ktorá si získala množstvo priaznivcov, prichádza s interiérovými a exteriérovými IP kamerami za dobrú cenu. Zaujímavosťou je prítomnosť inteligentnej detekcie v niektorých modeloch (detekcia pohybu, narušenie oblasti, prekročenie čiary, manipulácia s videom).
 • Netatmo – Štýlové vnútorné a vonkajšie kamery reagujúce v aktuálnom čase. Unikátnou vlastnosťou je rozpoznávanie „svojich domácich“ (ako ľudí, tak aj zvierat a áut) a priraďovanie mien. Budete tak vedieť, kto je doma – či vaši blízki alebo niekto cudzí.
 • Anker – Sady vnútorných a vonkajších IP kamier (jedna von, jedna do interiéru). Moderné prevedenie – snímanie vo Full HD, aplikácia dostupná pre iOS aj Android, kompatibilita s hlasovými asistentami, inteligentné rozpoznanie tvárí a domácich zvierat.
 • EZVIZ – Výber bezpečnostných kamier rôznej konštrukcie a ceny. Obľúbené sú modely s plným 360°-ovým záberom, sledovaním v reálnom čase a dvojsmernou komunikáciou.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1 Reolink E1 ZOOM

Náš víťaz, výborná kvalita obrazu
✔️ Vnútorná IP kamera s pripojením cez WiFi
✔️ Rozlíšenie kamery 2560 × 1920 px
✔️ S rotačným mechanizmom zaznamenáva 355° široké zorné pole s možnosťou náklonu 50°
✔️ Integrovaný mikrofón a reproduktor na komunikáciu
✔️ Jednoduché nastavenie a hlasové ovládanie
📌 od 115 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2TP-LINK Tapo C310

Vonkajšia bezpečnostná kamera
✔️ IP kamera s pripojením cez WiFi a Ethernet
✔️ Video v ultra vysokom rozlíšení 2 304 × 1 296 px
✔️ Viditeľnosť v tme až na 30 metrov
✔️ Zvukový a svetelný alarm
✔️ Obojsmerná komunikácia - integrovaný mikrofón a reproduktor
📌 od 49 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Najpredávanejší model
✔️ Natáča sa do strán - ponúka 360° horizontálnu detekciu pohybu
✔️ Inteligentne rozpoznáva pohyb vo dne aj v noci
✔️ Jednoduchá inštalácia
✔️ IP kamera s rozlíšením 1920 × 1080 px
✔️ Dobrá cena
📌 od 29 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Netatmo NSC01-EU

Pre náročných
✔️ Výnimočná interiérová bezpečnostná kamera
✔️ Funkcia rozpoznávania známych a neznámych tvárí
✔️ Stačí ju postaviť jednoducho na stôl alebo komodu
✔️ S pripojením cez WiFi a Ethernet
📌 od 220 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5TP-LINK Tapo C200 Pan/Tilt Home Security

Ľudová voľba
✔️ Horizontálna aj vertikálna rotácia
✔️ Detekcia pohybu a inteligentná notifikácia
✔️ Kamera s nočným videním do vzdialenosti až 10 m
✔️ Obojsmerné audio
✔️ S rozlíšením 1920 × 1080 px
📌 od 29 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Reolink RLC-810A

Aj pre profi využitie
✔️ Vonkajšia IP kamera s pripojením cez Ethernet
✔️ Rozlíšenie kamery 3840 × 2160 px
✔️ Dosah kamerového nočného videnia až 30 metrov
✔️ Odolnosť IP 66
✔️ Ovládanie cez aplikáciu aj pomocou hlasových asistentov
📌 od 112 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
4.9/5 - (10 votes)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin