Najlepšie práčky (zhora aj spredu plnené): TOP 10 produktov podľa recenzií a testov

Z bohatej ponuky predajcov sme vybrali aktuálne najlepšie práčky na trhu, ktoré spĺňajú všetky atribúty kvalitného a úsporného spotrebiča.

Najlepšič automatické práčky Bez modernej automatickej práčky si dnes nevieme predstaviť bežné fungovanie domácnosti. Ako si však vybrať tú najlepšiu práčku a ktoré kritéria sú pre vás dôležité? Energeticky úsporná, s predným alebo horným plnením, s veľkým bubnom pre celú rodinu, či ovládaná smartfónom? Kvalitné práčky prinášajú nielen úsporu financií a krásne čistú bielizeň, ale v sebe navyše skrývajú rad zaujímavých doplnkových funkcií, ktoré pranie oblečenia úžasným spôsobom uľahčujú.

Chcete si kúpiť modernú automatickú práčku? Aby ste nestrácali čas, prinášame vám niekoľko tipov na spoľahlivé a moderné práčky od známych značiek v rôznych cenových reláciách – s predným aj horným plnením. Okrem toho si nenechajte ujsť ani sprievodcu, v ktorom sa dozviete viac o tom, ako vybrať práčku podľa parametrov, funkcií a v neposlednom rade aj podľa očakávaných schopností. A keďže práčka je kľúčovým spotrebičom fungujúcej domácnosti, nenechajte výber na náhodu a majte o svojom vyhliadnutom modeli pohromade čo najviac informácií. Dostupné testy a recenzie práčok od užívateľov vám priblížia ich kvality, no aj prípadné slabiny.

Najlepšie práčky s horným plnením podľa recenzií a nášho výberu

Práčky s predným plnením patria medzi najpredávanejšie práčky na trhu vôbec. V širokej ponuke nájdete lacné práčky, práčky s dobrým pomerom cena/výkon aj prémiové modely prešpikované najmodernejšími technológiami. K dostaniu sú práčky hlboké, ktoré oslovia nadštandardnou kapacitou bubna, no taktiež aj spredu plnené slim práčky (úzke), ktoré ocenia majitelia menších kúpeľní.

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Samsung WW90T986ASH
+ Technológia Eco Bubble
+ Ultramoderná umelá inteligencia
+ Možnosť pridať zabudnutú bielizeň počas prania
+ Cyklus Super Speed - 39 minút
+ Antibakteriálne pranie v horúcej pare
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1600 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 1199 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2LG FA94V5UVW0
+ Invertorový motor s 10-ročnou zárukou
+ Parné programy
+ Vybavená inteligentnými technológiami
+ Automatické váženie, detekcia jemnosti vlákien a vyváženie
+ Vyrobená z odolných materiálov
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 599 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Haier HWD80-B14979-S
+ Slim práčka so sušičkou
+ Spoľahlivý, efektívny a tichý motor
+ Prídavná parná funkcia
+ Antibakteriálne ošetrenie chráni pred tvorbou plesní
+ Osvetlený bubon navrhnutá s ohľadom na šetrnosť k bielizni
Energetická trieda: D | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 8 kg

od 636 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Samsung WW90T554DAE
+ S technológiou Eco Bubble
+ Bielizeň sa dá pridať kedykoľvek
+ Väčší výkon s nižšou spotrebou
+ Cyklus Hygiene Steam púšťa paru do bubna a likviduje až 99,9 % baktérií a alergénov
+ AI umelá inteligencia
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 549€
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5GORENJE WNHEI74SAS
+ Výkonný a tichý invertorový motor
+ Prispôsobuje pranie množstvu bielizne v bubne
+ S praktickým detským zámkom
+ Jednoduché ovládanie
+ Priaznivá cena
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 7 kg

od 350 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#6Beko WUE6511BS
+ Úzka práčka s hĺbkou iba 44 cm
+ Program Denný Express vyperie bielizeň už za 28 minút
+ Bubon navrhnutý s ohľadom na šetrnosť k bielizni
+ Vykurovacie teleso je chránené proti korózii a vodnému kameňu
Energetická trieda: E | Max. otáčky: 1000 ot./min | Kapacita práčky: 6 kg

od 239 €
⭐ 94 % Čítať recenzie

Najlepšie práčky s horným plnením podľa recenzií a nášho výberu

Práčky plnené zhora oceníte hlavne vtedy, ak v kúpeľni rátate s každým centimetrom a predné otváranie by u vás nebolo možné. Navyše sa k vyberaniu bielizne netreba príliš skláňať. Hoci je výber v tejto kategórii výrazne menší, ak vám viac vyhovuje práčka s horným plnením, nájdete v ponuke viacero kvalitných a dobre vybavených adeptov.

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Whirlpool TDLR 5030L EU/N
+ Vysoká predajnosť, spokojné recenzie
+ Program rýchleho prania za 15 minút
+ 13 programov
+ Technológia 6. zmysel s inteligentnými senzormi
+ Riadená optimalizácia spotreby vody
Energetická trieda: D | Max. otáčky: 1000 ot./min | Kapacita práčky: 5 kg

od 273 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2WHIRLPOOL TDLR 6240SS EU/N
+ Technológia 6. zmysel s inteligentnými senzormi
+ Rýchly program na pranie
+ Jednoduché sledovanie činnosti práčky a fáz programu
+ Program Hygiene 60° odstráni až 99 % baktérií
Energetická trieda: C | Max. otáčky: 1200 ot./min | Kapacita práčky: 6 kg

od 339 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S
+ Spoľahlivá zhora plnená práčka
+ 4 špeciálne navrhnuté programy - rýchle, jemné, nízka teplota, All in one
+ Spotreba vody a energie prispôsobená množstvu bielizne
+ Bezdotykové prepojenie so smartfónom
+ Trojitý bezpečnostný systém
Energetická trieda: B | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 8 kg

od 438 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Candy CSTG 47TME/1-S
+ Tichý invertorový motor
+ Až 9 rýchlych programov do 1 hodiny
+ Prispôsobenie prania podľa množstva bielizne
+ So 16 základnými programami + 40 programami Smart Touch
+ Komunikácia s mobilom
Energetická trieda: B | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 7 kg

od 365 €
⭐ 96 % Čítať recenzie

Ako vybrať práčku

Už dlhé roky je automatická práčka súčasťou bežnej výbavy domácnosti. Dokáže pokoriť haldy špinavej bielizne a odbremeniť nás od úmorného ručného prania. S jej výsledkom sme väčšinou spokojní – netreba žiadne predpieranie, dodatočné žmýkanie. Bielizeň je čistá, voňavá a bez známok poškodenia. Ide o komfort, do ktorého sa skutočne oplatí investovať. Ak hľadáte novú práčku, prečítajte si nášho sprievodcu. Zistíte, aké možnosti moderné práčky ponúkajú, na čo pri výbere prihliadať a aj to, aké novinky, by ste v jej výbave možno nečakali.

Typy práčok

Vašim prvým rozhodnutím bude zvážiť, či je pre vás vhodnejšia práčka s predným alebo horným plnením. Každá má svoje plusy, ale aj menšie mínusy. Rozhoduje predovšetkým priestor a nároky na vzhľad či funkčnú vybavenosť.

Práčky s predným plnením

Práčky s predným plnením tvoria dominantnú kategóriu a nájdete tu modely v rôznych cenových kategóriách – od lacnejších, až po úplne špičkové práčky s množstvom moderných technológii. Štandardne majú šírku okolo 60 cm a na hĺbku môžete voliť medzi 45 – 60 cm. V kúpeľni zaberú možno o niečo viac miesta, no máte možnosť vidieť cez priehľadné dvierka dnu, ich bubon je zvyčajne väčší a dokážete ich zosúladiť so sušičkou bielizne, vytvoriť zostavu a ušetriť drahocenné centimetre.

Práčky plnené zhora

Ak máte menší byt alebo menšiu kúpeľňu, isto oceníte práčky plnené zhora. Zvyčajne majú menšie rozmery (aj o niečo menší bubon) a bielizeň môžete doložiť kedykoľvek počas prania. Rátajte s tým, že nad práčkou budete potrebovať minimálne 50 cm na otvorenie dvierok a možnosť uložiť na práčku sušičku nie je technicky vôbec možná. Vhodné sú však pre starších ľudí, ktorí majú problém s ohybnosťou. Dlhé roky panoval názor, že vďaka dvom ložiskám, ktoré držia bubon, sú aj menej poruchové.

Vyberte dostatočnú kapacitu

Keď sa rozhodujete kúpiť novú práčku, prvá vlastnosť, ktorá zaujíma väčšinu spotrebiteľov je veľkosť bubna, vyjadrená v kilogramoch náplne – bielizne. Na trhu nájdete práčky s bubnami, ktorých kapacita je od 4 – 11 kg, v rodinách sú najviac obľúbené práčky s kapacitou na 5 – 8 kg bielizne. Rátajte s tým, že s rastúcim bubnom porastie aj spotreba vody a elektriny. Tak, ako nie je dobré „točiť práčku naprázdno“, neoplatí sa ju však ani preplňovať. Minimálne na výšku 10 – 15 cm ponechávajte priestor voľný – bielizeň sa nebude tlačiť ani krčiť, prací prášok sa lepšie rozpustí.

Kapacita bubna však nie je rovnaká pre všetky materiály (rozdielna nasiakavosť). Táto hodnota zvyčajne platí pre bavlnu na istom programe. Kapacita bubna pre syntetické, vlnené alebo rôzne ďalšie materiály býva odlišná – nižšia. Preto pozorne čítajte etikety, zloženie bielizne a maximálne zaťaženie pre daný materiál pri danom programe (info v návode na používanie), aby ste bubon nepreťažovali.

Energetický štítok pre práčky

Dôležité údaje nájdete na energetickom štítku. Ten musí informovať o spotrebe energií, účinnosti odstreďovania, hlučnosti aj ďalších vlastnostiach. Čo na štítku nájdete?

 • Trieda energetickej účinnosti práčky – Pre práčky existujú energetické triedy od A po G (áčkové triedy s pluskami boli prednedávnom zrušené). Ak často periete, vyberajte práčku s najlepšou energetickou triedou, ročne tak ušetríte veľa kilowatthodín.
 • Vážená spotreba energie na 100 cyklov – Je uvádzaná v kWh – platí pre vybraný program Eco 40-60.
 • Vážená spotreba vody na 100 cyklov – Je uvádzaná v litroch – platí pre vybraný program Eco 40-60.
 • Kapacita umývania – Množstvo bielizne, ktoré sa zmestí do práčky na jedno pranie, je uvedené v kg – opäť platí pre vybraný program Eco 40-60.
 • Doba trvania – Uvedená v hodinách a minútach – s vybraným programom Eco 40-60.
 • Hlučnosť – Uvádzaná v decibeloch. V súčasnosti klesla hlučnosť na optimálnych a nerušivých 50 – 60 dB. Pri odstreďovaní však vzrastá na 70 – 80 dB. Základom je práčku vhodne umiestniť a dbať na jej rovnováhu.
 • Účinnosť odstreďovania – Trieda od A – G. Čím bližšie k A, tým je voda z bielizne lepšie odstredená a teda aj suchšia.

Dôležité otáčky

Počet otáčok za minútu hovorí o sile a účinnosti odstreďovania. Otáčky sa pohybujú v intervale od 400 – 1500 ot./min. Čím vyššie otáčky, tým suchšiu bielizeň z práčky vyberiete. Ak využívate aj sušičku bielizne, ušetríte na sušení, keďže môžete zvoliť nižší stupeň aj kratší program.

Programová vybavenosť

Programová ponuka práčok je taká pestrá, že na bežného používateľa môže pôsobiť mierne chaoticky. Niekedy máte k dispozícii desiatky programov a navyše niekoľko individuálnych, ktoré si môžete nastaviť podľa seba. V skutočnosti však budete používať možno 4 – 5 základných programov a zvyšok zostane nevyužitý alebo naň príde rad iba v ojedinelých situáciách. Veľmi vhod však padnú čiastkové programy ako dodatočné plákanie a odstreďovanie, program pre alergikov a malé bábätká, program na pranie látkových tenisiek, program na prianie športového a outdoorového oblečenia, rýchly eko program alebo program, ktorý je extra šetrný a nahradí ručné pranie.

Práčka

Zaujímavé funkcie, moderné režimy a technológie

V nasledujúcich odsekoch si predstavíme možnosti, ktoré môžete nájsť v kvalitných práčkach od renomovaných výrobcov. Niektoré sú typické pre konkrétnu značky a ide o patentovanú technológiu, ďalšie sú štandardom, ktorý zjednodušuje používanie práčky a vo vysokej miere prispieva k ochrane bielizne pri praní a jej vysokej čistote.

Detská poistka

Pre malé deti sú otočné kolieska a vysvietený panel práčky veľkým lákadlom. Možnosť zablokovať ovládacie prvky je preto veľmi žiadaným prvkom každej modernej práčky.

Časovač / odložený štart

Do práčky stačí naložiť špinavú bielizeň, pridať prací prášok, aviváž a nastaviť o koľko hodín sa má práčka pustiť do práce. Túto možnosť využívajú najmä ženy, ktoré nemajú rady, ak po dopratí bielizeň leží dlho zatvorená v práčke. Preto si pranie naplánujú tak, aby cyklus končil v čase, kedy sa vracajú domov z práce.

Program podľa množstva náplne

Moderná technológie dokážu rozpoznať množstvo vloženej bielizne a na základe toho prispôsobiť chod práčky aby došlo k optimalizovaniu dĺžky prania aj spotreby elektriny a vody.

Invertorový motor

Najnovší bezuhlíkový motor s elektronickým riadením je súčasťou najmodernejších práčok z posledných rokov. Vyznačuje sa extra tichým chodom, vysokou úspornosťou a výbornou životnosťou. Výrobcovia dávajú na tento typ motora až 10-ročnú záruku.

Ochrana proti úniku vody

Ide o monitorovacie systémy a senzory, ktoré zabraňujú úniku vody z práčky alebo z prívodnej hadice a chránia tak vašu domácnosť pred vytopením. Nájdete ich pod označeniami ako AquaStop, AquaSafe, AquaControl, …

Parné funkcie

Úlohou horúcej pary v práčke je znížiť počet baktérií, alergénov a roztočov v bielizni, pokoriť aj tie najviac odolné škvrny a vyhladiť bielizeň s vysokým sklonom ku krčivosti. Ide o žiadaný prvok, typický pre práčky z vyššej kategórie.

Bezdrôtové technológie

Podpora Wi-Fi a NFC sa dostala aj k práčkam. Ako možno tieto technológie prakticky využívať? Prepojenie s Wi-Fi vám umožní sledovať chod práčky aj v čase, keď nie ste doma, resp. dokážete veľmi rýchlo diagnostikovať prípadnú chybu a kontaktovať odborný servis (tzv. Smart diagnostika). Podpora NFC umožňuje do práčky nahrávať nové programy – a to presne také, aké by mohli vyhovovať vašim požiadavkám.

Vstrekovanie vzduchu

Technológia EcoBubble je typická pre práčky značky Samsung. Do pracieho prostriedku je vstrekovaná nielen voda, ale aj vzduch, čím sa účinok pracieho prášku aktivuje na maximum. Vzniká nadýchaná bublinková pena, ktoré lepšie preniká do štruktúry tkanín a odstraňuje aj nezdolné škvrny. Toto dokáže už pri veľmi nízkych teplotách, výsledkom čoho je šetrenie elektrickej energie, keďže môžete prať na omnoho nižších stupňoch ako doteraz.

Čo by vás mohlo ešte zaujímať?

Ceny práčok

Koľko zaplatíte za kvalitnú práčku? Pre rýchlejšiu orientáciu sme širokú ponuku rozdelili do troch nasledujúcich kategórií.

Práčky do 350 eur

Práčky v základnej cenovej kategórii ponúkajú výbavu primeranú cene. Môžu mať nižšiu kapacitu na bielizeň, o niečo slabšiu programovú výbavu, ale aj nižšiu energetickú triedu. Pri menej vyťaženom používaní ich menšie nedostatky prehliadnete. Ak sa však u vás doma perie často a hľadáte práčku s modernými vylepšeniami, rozhliadnite sa v ponuke práčok s o niečo vyššou cenou.

Práčky od 350 do 700 eur

Bohatá kategória práčok, v ktorej nájdete aj aktuálne najpredávanejšie práčky na trhu od známych značiek. Pomer cena/výkon uspokojí väčšinu spotrebiteľov. Práčky v tejto cene sú na tom lepšie z pohľadu kapacity bubna, výberu z programov aj zaujímavých funkcií. Obľúbené sú modely s parnou alebo antibakteriálnou funkciou a s možnosťou prepojenia so smartfónom. Kľúčové parametre – energetická trieda, spotreba vody, účinnosť odstreďovania – majú tiež zvyčajne lepšie hodnoty.

Práčky od 700 eur

Ak hľadáte práčku s najmodernejšími technológiami a extra šetrným a tichým chodom, ktorá sa dokáže dokonale postarať o rôzne druhy textílií, zamierte medzi drahšie práčky, ktoré majú vo svojom portfóliu výrobcovia s dobrým menom. Očakávať môžete vyššiu kapacitu, nadpriemerné maximálne otáčky, pokročilé smart technológie aj parnú funkciu. Záruka na pokročilý invertorový motor je štandardne 10 rokov, v niektorých prípadoch až 20 rokov.

Najlepšie značky práčok

Niektoré značky sú obľúbené u náročných spotrebiteľov a ponúkajú najmodernejšie technológie, iné zaujmú dobrým pomerom cena/výkon a primeranou funkčnou výbavou.

 • Samsung – Široký výber práčok v rôznych cenách a vybavenosti. U spotrebiteľov obľúbené pre prítomnosť rýchlych programov, parnej funkcie, možnosti pridať zabudnutú bielizeň aj pre kontrolu práčky na diaľku.
 • LG – Ďalšia značka, ktorej práčky si našli svoje stabilné miesto v mnohých slovenských domácnostiach. Obľúbené sú najmä práčky zo strednej cenovej kategórie, ktoré sprevádzajú veľmi spokojné recenzie. Elegancia spojená s výkonom a šetrnosťou.
 • Bosch – Súčasťou práčok Bosch je extrémne tichý a spoľahlivý motor EcoSilence Drive™. Mnohé modely vynikajú kapacitou, otáčkami, pokročilými funkciami – a to všetko v rámci energetickej triedy A. Prevažná časť dostupnej ponuky patrí do strednej a vyššej cenovej kategórie.
 • Gorenje – Práčky Gorenje prekvapia dobrým pomerom cena/výkon aj cena/vybavenosť. Väčšina ponuky sa pohybuje v cene 300 do 500 eur, preto nečudo, že oslovia dobrou cenovou dostupnosťou.
 • Beko – Aj práčky od značky Beko majú priaznivú cenu. Niektoré modely spredu plnených práčok patria dokonca medzi najlacnejšie práčky na trhu. V ponuke nájdete však aj práčky Beko s kapacitou na 9 alebo 10 kg, 1400 ot./min a v energetickej triede A.
 • Whirlpool – Extra široký výber spredu aj zhora plnených práčok v rôznych cenách – od lacných po prémiovo vybavené, od úzkych slim po hlbšie s kapacitou až na 11 kg bielizne. S technológiou 6. zmysel.
 • Haier – Práčky Haier zaujmú na prvý pohľad decentným a nadčasovým dizajnom s výraznými čiernymi dvierkami a čiernym ovládacím panelom. Obľúbené sú modely s kapacitou vyššou ako 8 kg, tichým chodom a funkciou parného prania.
 • Candy – Ďalšia veľká ponuka práčok, v rámci ktorej je prevažná časť dostupná v cene do 400 eur. Rôzne kapacity, spôsoby plnenia aj technologická výbava.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1Samsung WW90T986ASH
+ Technológia Eco Bubble
+ Ultramoderná umelá inteligencia
+ Možnosť pridať zabudnutú bielizeň počas prania
+ Cyklus Super Speed - 39 minút
+ Antibakteriálne pranie v horúcej pare
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1600 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 1199 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2LG FA94V5UVW0
+ Invertorový motor s 10-ročnou zárukou
+ Parné programy
+ Vybavená inteligentnými technológiami
+ Automatické váženie, detekcia jemnosti vlákien a vyváženie
+ Vyrobená z odolných materiálov
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 599 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Haier HWD80-B14979-S
+ Slim práčka so sušičkou
+ Spoľahlivý, efektívny a tichý motor
+ Prídavná parná funkcia
+ Antibakteriálne ošetrenie chráni pred tvorbou plesní
+ Osvetlený bubon navrhnutá s ohľadom na šetrnosť k bielizni
Energetická trieda: D | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 8 kg

od 636 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Samsung WW90T554DAE
+ S technológiou Eco Bubble
+ Bielizeň sa dá pridať kedykoľvek
+ Väčší výkon s nižšou spotrebou
+ Cyklus Hygiene Steam púšťa paru do bubna a likviduje až 99,9 % baktérií a alergénov
+ AI umelá inteligencia
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 9 kg

od 549€
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5GORENJE WNHEI74SAS
+ Výkonný a tichý invertorový motor
+ Prispôsobuje pranie množstvu bielizne v bubne
+ S praktickým detským zámkom
+ Jednoduché ovládanie
+ Priaznivá cena
Energetická trieda: A | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 7 kg

od 350 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#6Beko WUE6511BS
+ Úzka práčka s hĺbkou iba 44 cm
+ Program Denný Express vyperie bielizeň už za 28 minút
+ Bubon navrhnutý s ohľadom na šetrnosť k bielizni
+ Vykurovacie teleso je chránené proti korózii a vodnému kameňu
Energetická trieda: E | Max. otáčky: 1000 ot./min | Kapacita práčky: 6 kg

od 239 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
 ProduktInfoHodnotenie 
#1Whirlpool TDLR 5030L EU/N
+ Vysoká predajnosť, spokojné recenzie
+ Program rýchleho prania za 15 minút
+ 13 programov
+ Technológia 6. zmysel s inteligentnými senzormi
+ Riadená optimalizácia spotreby vody
Energetická trieda: D | Max. otáčky: 1000 ot./min | Kapacita práčky: 5 kg

od 273 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2WHIRLPOOL TDLR 6240SS EU/N
+ Technológia 6. zmysel s inteligentnými senzormi
+ Rýchly program na pranie
+ Jednoduché sledovanie činnosti práčky a fáz programu
+ Program Hygiene 60° odstráni až 99 % baktérií
Energetická trieda: C | Max. otáčky: 1200 ot./min | Kapacita práčky: 6 kg

od 339 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S
+ Spoľahlivá zhora plnená práčka
+ 4 špeciálne navrhnuté programy - rýchle, jemné, nízka teplota, All in one
+ Spotreba vody a energie prispôsobená množstvu bielizne
+ Bezdotykové prepojenie so smartfónom
+ Trojitý bezpečnostný systém
Energetická trieda: B | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 8 kg

od 438 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Candy CSTG 47TME/1-S
+ Tichý invertorový motor
+ Až 9 rýchlych programov do 1 hodiny
+ Prispôsobenie prania podľa množstva bielizne
+ So 16 základnými programami + 40 programami Smart Touch
+ Komunikácia s mobilom
Energetická trieda: B | Max. otáčky: 1400 ot./min | Kapacita práčky: 7 kg

od 365 €
⭐ 96 % Čítať recenzie

Na záver

Jedno je isté – ak treba kúpiť novú práčku, chceme od nej, aby si poradila s čistením rôznych druhov bielizne a vydržala viac ako dvojročnú záručnú dobu.

Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej automatickej práčky. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšej práčky z dostupnej ponuky na trhu.

4.9/5 - (15 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin