Najlepšie vstavané rúry: TOP 9 produktov podľa recenzií a testov

Najlepšie vstavané rúrySrdcom každej kuchyne je jednoznačne rúra na pečenie. Prinášame vám tipy na najlepšie vstavané rúry na pečenie za rok 2020. Veríme, že si medzi nimi nájdete svojho favorita.

Stavili sme na nemeckú klasiku Bosch, ktorú nájdete v našom rebríčku až na troch miestach a pozornosť sme venovali aj starostlivému prieskumu tých najkvalitnejších vstavaných rúr na pečenie podľa recenzií, predajnosti a spokojností zákazníkov. Preto sa môžete tešiť na víťazov testov a rúry s ocenením Produkt roku, ktoré svojimi kvalitami a prevedením presvedčili už stovky spokojných majiteľov.

Pred finálnym rozhodnutím je dôležité zvážiť rozmery rúry, ktoré musia zapasovať do otvoru vo vašej kuchynskej linke. Ďalším dôležitým parametrom je objem rúry, ktorý by mal rásť s počtom členov domácnosti. Rovnako tak neprehliadnite ani recenzie vstavaných rúr, kde nájdete dostatok cenných informácií o reálnom používaní.

Do nášho rebríčka sme preto zvolili rozmerovo klasické rúry na pečenie, ktoré je možné nainštalovať do otvoru s približnými rozmermi 60 x 60 cm a ktoré dokážu plnohodnotne uspokojiť potreby i viacčlennej domácnosti. Zdrojom inšpirácie nám boli testy a recenzie vstavaných rúr, kde sa im dostalo kladného hodnotenia. Moderné vstavané rúry na pečenie vám totiž svojím vybavením a funkciami poskytnú skutočný komfort pri príprave aj tých najnáročnejších jedál.

Najlepšie vstavané rúry na trhu

 Produkt HodnotenieCena (od) 
#1Bosch HBG 6764B1
Objem: 71 l
Trieda: A+
Samočistenie: Áno
Programy: 13
Príkon: 3650 W
Teplotní sonda navíc
⭐ 100 %940 € Čítať recenzie
#2Bosch HBG635NS1
Objem: 71 l
Trieda: A+
Samočistenie: Áno
Programy: 13
Príkon: 3650 W
⭐ 100 %520 € Čítať recenzie
#3Mora VT 537 AX nerez
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 11
Príkon: 3300 W
⭐ 100 %225 € Čítať recenzie
#4BOSCH HBA534ES0
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: -
Príkon: 3400 W
⭐ 98 %300 € Čítať recenzie
#5Gorenje BO 637E21XG
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 9
Príkon: 2700 W
⭐ 98 %210 € Čítať recenzie
#6Electrolux EOD5C71X
Objem: 72 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 9
Príkon: 3000 W
⭐ 96 %460 € Čítať recenzie
#7Siemens HB 23AB520
Objem: 67 l
Trieda: A
Samočistenie: Nie
Programy: 5
Príkon: 3500 W
⭐ 94 %500 € Čítať recenzie
#8Gorenje Retro BO7732CLI
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 8
Príkon: 3300 W
⭐ 94 %450 € Čítať recenzie
#9Electrolux EZB3400AOX
Objem: 60 l
Trieda: A
Samočistenie: Nie
Programy: 8
Príkon: 2500 W
⭐ 92 %220 € Čítať recenzie

Ako vybrať vstavanú rúru

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom vstavanej rúry, ste na správnom mieste. Na prvý pohľad môžu všetky vyzerať nápadne podobne, veľké rozdiely sa však ukrývajú vo vnútri. Tak ako to už býva, aj v tejto kategórii spotrebičov, medzi značkami sú priepastné rozdiely, nielen v cene, ale aj kvalite a funkciách.

Vstavané rúry Bosch, Aeg, Gorenje, Mora alebo Electrolux majú v ponuke e-shopov solídne zastúpenie a rozmanité modely. Pri výbere sledujte nielen parametre ako rozmery, objem vstavanej rúry a príkon, prečítajte si aj recenzie spotrebiteľov, ktoré vám poskytnú obraz o ich kvalite, životnosti a jednoduchosti používania. Do nášho rebríčka vstavaných rúr sme zvolili overené produkty s dobrým menom, preto veríme, že vám v nasledujúcich riadkoch zodpovieme všetky informácie, ktoré s výberom vstavanej rúry súvisia.

Ako vybrať vstavanú rúru

Na úvod máme pár základných otázok

⏩ 1. Koľko členov má vaša domácnosť?

Pri projektovaní novej kuchyne sa budete musieť rozhodnúť aj o tom, aké veľké budú vstavané spotrebiče (týka sa to najmä rúr, umývačiek riadu a chladničiek). Treba uvažovať ekonomicky, pretože v skutočnosti ide o objem, ktorý reálne využijete, bez toho, aby ste zbytočne plytvali energiou. Tá je v prípade vstavanej rúry niekedy kľúčová. Nemusíte vyhrievať celý obsah veľkej vstavanej rúry, ak pečiete pre dvoch. Preto môžeme vstavané rúry rozdeliť podľa veľkosti/objemu do troch hlavných kategórií.

 • Štandardné vstavané rúry s výškou a šírkou cca 60 cm, ktoré ponúkajú približný objem od 50 – 70 l a sú určené do rodín s viac ako 4 členmi.
 • ”Slim” verzie, ktoré majú na výšku približne 45 cm, sú vhodné do menších domácnosti s 2 – 3 členmi. Ich objem je do 45 l.
 • Ak veľmi radi pečiete a je vás doma viac, pre vás sú ako stvorené extra široké rúry (viac ako 70 cm), s možnosťou vložiť dva plechy do jednej úrovne.

⏩ 2. Ako často budete vstavanú rúru používať?

 • Vstavané rúry kúpite aj za menej ako 150 eur, ak vám nejde vysoký užívateľský komfort a neprekáža vám všedný vzhľad. Neočakávajte však dlhú životnosť a už vôbec nie nízku spotrebu. Sú vhodné skôr na občasné používanie.
 • Medzi spotrebiteľmi vyhráva stredná cenová kategória, ktorá už ponúka viac možností, jednoduché intuitívne ovládanie a praktické čistenie bez veľkej námahy. Určite si pripravte viac ako 250 €.
 • Najkvalitnejšie vstavané rúry ponúkajú perfektný výsledok, rovnomerné pečenie, pokročilé technológie, množstvo senzorov, pyrolytické čistenie a krásny dizajn. Pohybujú sa v sume od 500 € vyššie a ich prepracovanosť využijete najmä vtedy, ak sa v kuchyni radi a často zdržiavate a ešte radšej varíte.

⏩ 3. Aké funkcie sú pre vás dôležité?

Vystačíte s horným ohrevom, dolným ohrevom a grilom? Alebo hľadáte populárne parné pečenie, vysokoteplotné samočistenie, teleskopické výsuvné lišty, chladné dvierka a ďalšie zaujímavosti? Výber vhodného typu závisí od nárokov spotrebiteľa, preto si v nasledujúcich riadkoch priblížime dôležité pojmy.

Prednosti teplovzdušných vstavaných rúr

Teplovzdušné rúry pečú krásne rovnomerne a to na viacerých úrovniach naraz. To, čo do nich investujete pri nákupe, sa vám vráti v ušetrenom čase aj nižšej spotrebe energií, keďže môžete objem rúry využívať na maximum a piecť mäso, prílohu aj zeleninu naraz a pritom oddelene. Vďaka výkonnému ventilátoru sa teplo šíri rovnomerne a arómy sa medzi sebou nemiešajú.

Pyrolýza alebo katalýza?

Ak ste sa v popise vyhliadnutej vstavanej rúry dočítali o katalytickom alebo pyrolytickom čistení, vedzte, že máte dočinenia s TOP kvalitou. Túto technológiou totiž dávajú renomované značky do najvyšších modelov.

 • Pri pyrolýze sa vnútro vstavanej rúry zohreje na 500 °C a spáli všetky nečistoty a pripáleniny na prach. Po tom, ako povrch vychladne, tento prach jednoducho zotriete handričkou.
 • Katalýza prebieha v rúrach so špeciálnou pórovitou smaltovanou úpravou. Tento povrch vstrebe všetky nečistoty a mastnotu, ktoré sa pod vplyvom tepla zoxidujú a odparia.

Aké sú výhody parnej rúry?

Chcete žiť a variť zdravo? Potom ste už určite počuli o zdravom spôsobe pečenia v pare, kedy vystačíte s minimom pridaného tuku. Pripravené pokrmy sú extra šťavnaté, plné chuti a cenných živín a navyše diétne a ľahko stráviteľné. Vďaka pare sú múčniky z kysnutého cesta krajšie a mäso nie je vysušené. V kombinácii s ostatnými základnými funkciami ohrevu, grilovania, rozmrazovania, tak v jednom spotrebiči získate bohaté možnosti prípravy jedla.

Trieda energetickej účinnosti

Platí, že to, čo ušetríte pri nákupe, môžete preplatiť na zvýšených nárokoch na spotrebu energie. Energetická trieda vstavanej rúry by mala byť minimálne A. Ak ju plánujete používať častejšie, hľadajte A+, alebo A++. Rozdiel v spotrebe medzi A a A+ je až 25 %.

Funkcie a programy vstavanej rúry

V každej vstavanej rúre nájdete základné funkcie – horný ohrev, dolný ohrev, ich kombinácia, gril, rozmrazovanie. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie na dotykovom displeji, alebo pomocou tlačidiel a malého displeja, ktorý zobrazuje základné nastavenia.

Veľký dopyt je po funkcii časovača, z ktorého pomocou nastavíte presnú dobu pečenia alebo čas, od ktorého sa rúra začne nahrievať na vami nastavenú teplotu.

V domácnostiach, kde sa častejšie pečie, oceníte aj ďalšie funkcie, ktoré sú typické pre vyššie modely – napr. funkcia 3D ohrevu (aktivujú sa všetky výhrevné telesá + ventilátor pre rovnomerné pečenie), horúci vzduch, parné pečenie, samočistenie pri vysokej teplote,

Zaujímavé doplnkové vybavenie

 • Termosonda – po zapichnutí do mäsa kontroluje teplotu vo vnútri mäsa. Po dosiahnutí želanej teploty sa rúra automaticky vypne.
 • Ochladzovanie dvierok – bezpečnostný prvok, vďaka ktorému nehrozí riziko popálenia. Malý ventilátor fúka vzduch do priestoru medzi vrstvami skla.
 • Teleskopické výsuvné rošty – uľahčujú manipuláciu s horúcimi plechmi.
 • Odnímateľné sklenené panely na dvierkach – pre ľahké a bezpečné čistenie aj na ťažko dostupných miestach-
 • Skryté ovládacie prvky – všetky vysunuté tlačidlá a gombíky sa pri nepoužívaní schovajú do panela. Výsledkom je elegantný hladký vzhľad.
 • Smart technológie – prítomné v najdrahších vstavaných rúrach. Môžete riadiť a sledovať proces pečenia pomocou aplikácie na tablete alebo smartfóne. (Otázne je však, či nestačia sklené dvierka 😉 )

kuchyňa vstavaná rúra

Najlepšie značky vstavaných rúr

Nasledujúci zoznam sumarizuje výrobcov, u ktorých v ponuke nájdete najpredávanejšie vstavané rúry na pečenie naprieč rôznymi cenovými kategóriami. Sú tu predstavitelia top prémiových modelov, ale aj zaujímavé rúry s lákavým pomerom cena / výkon. Aj lacná vstavaná rúra môže svoje úlohu zvládať celkom dobre, najmä, ak nie je príliš vyťažená. Ak však pečiete často a vo veľkom, väčšiu radosť budete mať z drahšieho modelu.

 • Bosch – Najpopulárnejšie vstavané rúry, ktoré ovládli na Slovensku rebríčky predajnosti. Pomer cena / výkon a prevedenie zodpovedajú nemeckej kvalite. Výborné hodnotenia a celková spokojnosť s používaním aj po rokoch.
 • Electrolux – Najširšia ponuka vstavaných rúr zo strednej cenovej kategórie (od 200 do 500 eur). Svojím dizajnom zapasujú do moderných kuchýň a pri pohľade na výbavu a funkcie im nemôžeme nič vyčítať. Výhodou je aj výborná dostupnosť v e-shopoch, vďaka čomu môžete naraziť aj na skutočné zľavy a akcie pri výpredajoch.
 • Gorenje – Obľúbený výrobca veľkých kuchynských spotrebičov vdýchol vstavaným rúram ducha inovácie. Páčia sa nám čisté línie nerezovo čiernych modelov, ale aj krásne retro vstavané rúry.
 • Mora – Tradičná česká značka, ktorá je pre mnohých synonymom prvej elektrickej rúry v slovenských kuchyniach. Zdarne pokrýva trh cenovo dostupnými vstavanými rúrami (väčšina modelov cca do 300 eur). Oceníte jednoduché ovládanie a šikovné funkcie.
 • Beko – Aj vstavané rúry značky Beko môžeme zaradiť k zaujímavej alternatíve na zváženie, najmä ak hľadáte lacnú rúru. Viacero modelov sa drží vysoko v predajnosti a aj napriek nízkej cene majú pozitívne hodnotenia.
 • Klarstein – Ešte donedávna neznáma nemecká značka rozvírila pokojné hladiny a získava si čoraz viac priaznivcov. Ukázala totiž, že aj nemecké spotrebiče si môžeme do našich domácnosti kúpiť za rozumné ceny. Vstavané rúry Klarstein sú zaujímavé aj pre svoj neopozeraný dizajn.
 • AEG – Prvotriedne domáce spotrebiče a kuchynská výbava v podaní nemeckej značky AEG oslovia svojimi vlastnosťami predovšetkým náročných spotrebiteľov. Väčšina modelov sa predáva s cenou vyššou ako 500 eur. Výborné hodnotenia v odborných testoch.

Recenzie TOP vstavaných rúr

# Bosch HBG 6764B1 (od 940 €)

Nemecká kvalita, moderné funkcie, prepracovaný dizajn a teplotná sonda potešia aj najnáročnejšieho užívateľa.

 VÍŤAZ   Recenzia Bosch HBG 6764B1  

Pre užívateľov, ktorí si chcú dopriať kvalitu, moderné prevedenie a pokročilé technológie je vstavaná rúra Bosch HBG 6764B1 ako stvorená. Jej funkcie a spôsob, akým prípravu jedla uľahčuje, nás úplne očarili a aj preto sa stala víťazom nášho rebríčka.

Táto kvalitná rúra patrí do energetickej triedy A+ a s veľkým vnútorným objemom až 71 litrov a 13 programami pečenia je stvorená pre viacčlenné rodiny a pre prípravu viacerých jedál naraz.

PerfectBake senzor a PerfectRoast teplotná sonda zabezpečia dokonalý výsledok pečenia. S funkciou Assist získate skvelého asistenta, ktorý automaticky nastaví druh ohrevu a prispôsobí teplotu a dĺžku trvania prípravy konkrétneho jedla. 4D cirkulácia je pri tomto modeli vstavanej rúry už zlatým štandardom a intuitívne ovládateľný farebný TFT displej len podčiarkol kvalitu nemeckej značky Bosch.

Oceňujeme aj pyrolitické samočistenie. Všetky pripáleniny vysokou teplotou zmení na prášok – popol, ktorý z nej potom jednoducho zotriete handričkou. Rúra Bosch HBG 6764B1 je vybavená plne výsuvným teleskopickým systémom, kvalitnými plechmi, tichým chodom, bezpečným a tlmeným otváraním dvierok SoftMove a radom ďalších zaujímavých vylepšení.

Kľúčové technické parametre: Objem rúry – 71 l | Max. teplota – 300 °C | Energetická trieda – A+ | Samočistenie – Áno | Rozmrazovanie – Áno | Gril – Áno | Teplovzdušné pečenie – Áno | Počet programov – 13 | plechy v balení – Áno

Video

Pozrite sa na to, ako funguje 4D horúci vzduch u rúry Bosch:

Čo sa nám páči

 • veľký vnútorný objem 71 litrov
 • teplotná sonda, pre dokonalé prepečenia mäsa
 • nadštandardné funkcie pečenia
 • pyrolytické samočistenie
 • 4D cirkulácia vzduchu
 • funkcia Assist, automatické nastavenie teplôt

Čo sa nám nepáči

 • vyššia cena

NAŠE HODNOTENIE: [usr 5 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 940 €

Prejsť do obchodu

# Bosch HBG635NS1 (od 520 €)

Jedna z najkvalitnejších vstavaných rúr na pečenie, ktorá zaistí tie najlepšie výsledky pečenia.

 Recenzia Bosch HBG635NS1 

Hneď na druhom mieste sa opäť nachádza vstavaná rúra značky Bosch, s označením Bosch HBG 635NS1. Prečo si nás získala? Prevedením a dizajnom nezaostáva za víťazom a je o viac ako 200€ lacnejšia. Navyše spolu s niektorými typmi plynových varným dosiek značky Bosch sa v e-shopoch nachádza vo výhodných cenových ponukách.

Rovnako ako predchádzajúci model sa táto vstavaná rúra vyznačuje veľkým vnútorným objemom (71 litrov), 13 programami na prípravu jedál, energetickou triedou A+, 4D cirkuláciou horúceho vzduchu, prehľadným TFT displejom a možnosťou nastavenia teploty od 30-300°C.

Pre jej kúpu vás môže presvedčiť aj funkcia AutoPilot10, v ktorej sa skrýva 10 prednastavených programov najčastejšie pripravovaných jedál v rúre – dĺžku a teplotu pečenia nastaví rúra automaticky.

Samočistenie zabezpečuje technológia EcoClean – znečistenie sa na vnútorných povrchoch zmení na tenký povlak, ktorý sa dá ľahko zotrieť. Teplotnú sondu neobsahuje.

Kľúčové technické parametre: Objem rúry – 71 l | Teplota – 30 až 300 °C | Energetická trieda – A+ | Samočistenie – Áno | Spotreba energie / cyklus – 0.87 kWh | Gril – Áno | Teplovzdušné pečenie – Áno | Počet programov – 13 | Príslušenstvo: – Plech, rošt, panva

Čo sa nám páči

 • pomer cena / kvalita, funkcemi a kvalitou nezaostává za 1. místem našeho zebřičky
 • AutoPilot10, automatické nastavenie teploty
 • samočistenie EcoClean
 • dvierka s technológiou SoftMove
 • jednoduché a praktické ovládanie, dotykový displej reaguje ihneď
 • rúra ukazuje i priebežnú teplotu počas nahrievania

Čo sa nám nepáči

 • nedostatočné spracovanie návodu k obsluhe
 • odtlačky prstov na nerezovej časti

NAŠE HODNOTENIE: [usr 5 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 520 €

Prejsť do obchodu

# Siemens HB 23AB520 (od 500 €)

Štandardná výbava a skvelé výsledky pečenia. Dobré hodnotenie v testoch.

 Recenzia Siemens HB 23AB520 

Optimálne výsledky pečenia, stabilný a úsporný výkon sa spájajú v jednej vstavanej rúre – Siemens HB 23AB520. Nechystá sa vás očariť množstvom funkcií na pečenie alebo veľkým dotykovým displejom. Dali by sme jej prívlastok – „nenáročná ale výkonná“.

K dispozícii je 5 základných a najčastejšie využívaných funkcií – 3D horúci vzduch, Horný/Spodný ohrev, Cirkulačný infragril, Vario-veľkoplošný gril a Spodný ohrev.

Celý vnútorný priestor je pokrytý extra hladkým smaltom TitanGlanz, ktorý veľmi dobre odráža svetlo, čo oceníte hlavne pri vnútornej viditeľnosti. Samozrejmosťou sú zápustné gombíky pre ľahšiu údržbu, nízka teplota čelnej strany dvierok a chladiaci ventilátor. Ak nehľadáte súčasné vychytávky, ale potrebujete stabilný a výkonný spotrebič – budete spokojný.

Vstavaná rúra Siemens HB 23AB520 sa úspešne umiestnila aj v nezávislom spotrebiteľskom dTeste (hodnotenie 64%).

Kľúčové technické parametre: Objem rúry – 67 l | Teplota – 50 – 270 °C | Energetická trieda – A | Samočistenie – NE | Spotreba energie / cyklus – 0.79 kWh | Gril – Áno | Teplovzdušné pečenie – Áno | Počet programov – 5 | Príslušenstvo: – 1 kombinovaný rošt a 1 univerzálna panvica.

Čo sa nám páči

 • neutrálny dizajn
 • spoľahlivý a úsporný výkon
 • funkcia rýchloohrev – 180°C za 5 minút

Čo sa nám nepáči

 • chýbajú nám teleskopické výsuvy (dajú sa dokúpiť)
 • displej nie je zboku dobre čitateľný
 • chýba samočistenie

NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.7 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 500 €

Prejsť do obchodu

# Electrolux EZB3400AOX (od 220 €)

Cenový tip. Produkt roku 2019. Populárna, výkonná a prehľadná vstavaná rúra overenej značky Electrolux.

 Recenzia Electrolux EZB3400AOX 

Cenovo dostupná, jednoduchá a ľahko ovládateľná vstavaná rúra Electrolux EZB 3400 AOX je síce na konci nášho hodnotenia, ale patrí jej prvé miesto v predajnosti a populárnosti medzi spotrebiteľmi, čo jej prinieslo aj titul Produkt roku 2016.

S teplovzdušnou funkciou dokážete piecť rýchlejšie a úspornejšie. Naraz môžete piecť na dvoch úrovniach a tak v kuchyni ušetríte veľa času. Dvojokruhový gril vám poskytne veľa nových možností príprav kvalitného jedla.

Prekvapí vás určite aj rýchlosť nahrievania. Na prehľadnom displeji si môžete nastaviť čas, budík a navyše aj dobu pečenia. Kvalitný chladiaci systém sa stará nielen o predné dvierka, ale aj ochranu elektronických komponentov.

Kľúčové technické parametre: Objem rúry – 60 l | Teplota – ? °C | Energetická trieda – A | Samočistenie – NE | Spotreba energie / cyklus – 0.79 kWh | Gril – Áno | Teplovzdušné pečenie – Áno | Počet programov – 8 | Príslušenstvo: – 1 rošt na grilovanie, 1 smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty

Čo sa nám páči

 • cenový tip
 • najpredávanejšie rúra
 • veľké množstvo spokojných spotrebiteľov
 • spoľahlivá funkčnosť
 • rýchle pečenie = väčšia úspora energií
 • chladiaci systém

Čo sa nám nepáči

 • bez samočistenia
 • bez teleskopického vysúvania
 • návod

NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.6 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 220 €

Prejsť do obchodu

# Gorenje Retro BO7732CLI (od 450 €)

Najlepšia retro vstavaná rúra

 Recenzia Gorenje Retro BO7732CLI 

Aby sme nezabudli na všetkých potenciálnych zákaznikov s jedinečným vkusom a citom pre retro kúsky, do nášho rebríčku musíme zaradiť aj vstavanú rúru Gorenje Retro BO7732CLI s retro dizajnom. No aj keď pôsobí navonok „staro“, je vo vnútri plná moderných funkcií a z vášho pečenia urobí zážitok.

Oceňujeme, že značka Gorenje pri dizajne svojich výrobkov sa nebojí ísť aj týmto retro rustikálnym smerom, čím len potvrdzuje svoju kvalitu.

Vo vnútri sa nachádza veľký priestor BigSpace inšpirovaný tvarom kamennej pece. Potešia vás rôzne funkcie pečenia a grilovania, ktorých základom je kruhové vyhrievacie teleso a ventilátor, dynamický chladiaci systém, chladné dvierka s tromi sklami a reflexnou vrstvou, teleskopické lišty a nesmieme zabudnúť ani na funkciu samočistenia AquaClean. Varná doska značky Gorenje v rovnakom retro štýle je jasnou voľbou k tejto retro rúre.

Kľúčové technické parametre: Objem rúry – 71 l | Teplota – až 275 °C | Energetická trieda – A | Samočistenie – áno | Spotreba energie / cyklus – 0.94 kWh | Gril – Áno | Teplovzdušné pečenie – Áno | Počet programov – 8 | Príslušenstvo:

Čo sa nám páči

 • veľký výber funkcií na pečenie
 • Samočistenie AquaClean
 • teleskopické lišty
 • Neopozeraný dizajn

Čo sa nám nepáči

 • nahrieva sa pomalšie

NAŠE HODNOTENIE: [usr 4.7 size=18 text=“true“ tooltip=“true“]CENA: od 450 €

Prejsť do obchodu

Zhrnutie na záver

V našom sprievodcovi sme vám priniesli prehľad najkvalitnejších vstavaných rúr, ktoré sú u spotrebiteľov veľmi obľúbené.

Samozrejmosťou všetkých modelov je energetická trieda A alebo A+ a vnútorný objem, ktorý pokryje potreby minimálne štvorčlennej domácnosti. Môžete sa orientovať podľa funkcií, technológii či vonkajšieho dizajnu – rozhodnutie je na vás, no veríme, že sme vám aspoň trochu pomohli zorientovať sa.

Pre ktorú by ste sa rozhodli Vy?

 Produkt HodnotenieCena (od) 
#1Bosch HBG 6764B1
Objem: 71 l
Trieda: A+
Samočistenie: Áno
Programy: 13
Príkon: 3650 W
Teplotní sonda navíc
⭐ 100 %940 € Čítať recenzie
#2Bosch HBG635NS1
Objem: 71 l
Trieda: A+
Samočistenie: Áno
Programy: 13
Príkon: 3650 W
⭐ 100 %520 € Čítať recenzie
#3Mora VT 537 AX nerez
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 11
Príkon: 3300 W
⭐ 100 %225 € Čítať recenzie
#4BOSCH HBA534ES0
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: -
Príkon: 3400 W
⭐ 98 %300 € Čítať recenzie
#5Gorenje BO 637E21XG
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 9
Príkon: 2700 W
⭐ 98 %210 € Čítať recenzie
#6Electrolux EOD5C71X
Objem: 72 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 9
Príkon: 3000 W
⭐ 96 %460 € Čítať recenzie
#7Siemens HB 23AB520
Objem: 67 l
Trieda: A
Samočistenie: Nie
Programy: 5
Príkon: 3500 W
⭐ 94 %500 € Čítať recenzie
#8Gorenje Retro BO7732CLI
Objem: 71 l
Trieda: A
Samočistenie: Áno
Programy: 8
Príkon: 3300 W
⭐ 94 %450 € Čítať recenzie
#9Electrolux EZB3400AOX
Objem: 60 l
Trieda: A
Samočistenie: Nie
Programy: 8
Príkon: 2500 W
⭐ 92 %220 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej vstavanej rúry. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšej rúry na pečenie na trhu.

⭐ Ak hľadáte nové kuchynské spotrebiče a chcete sa rýchlo zorientovať, potom odporúčame aj:

Rate this post
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin