Najlepšie vysávače na zvieracie chlpy: TOP 6 produktov podľa recenzií a testov

mačka srsť podlahaAk máte štvornohého domáceho miláčika a chcete doma udržiavať čistotu, bez kvalitného vysávača na zvieracie chlpy sa nezaobídete. Aké sú najlepšie a najvýkonnejšie vysávače na zvieracie chlpy a čo od nich očakávať?

Niekoľko zaujímavých a veľmi dobre hodnotených modelov nájdete v nasledujúcom rebríčku. Ide o vysávače klasické, tyčové a robotické, ktoré sú vylepšené tak, aby si s vysávaním chlpov, srsti a iných nečistôt poradili maximálne efektívne. K ich prednostiam patrí nielen vyšší sací výkon, ale aj špeciálne navrhnuté hubice a štetiny, ktoré sú vytvorené s cieľom zozbierať z podlahy a kobercov čo najviac zvieracích chlpov. Nechýba im pokročilý systém filtrácie vzduchu, ktorý sa postará o to, aby bol vzduch vyfukovaný z vysávača zbavený alergénov, peľov, prachu a iných znečisťujúcich látok.

V ponuke predajcov nájdete široký výber vysávačov rôzneho typu, ktoré sľubujú, že si so zvieracími chlpmi poradia rýchlejšie a precíznejšie, ako priemerne vybavený vysávač. Ako vybrať vysávač na zvieracie chlpy? Klasický, tyčový alebo sa oplatí zvážiť aj kúpu robotického vysávača? V našom sprievodcovi nájdete základný prehľad o tejto kategórii vysávačov. Ak chcete mať istotu dobrej kúpy, zamerajte pozornosť aj na dostupné testy a recenzie vysávačov na zvieracie chlpy. V nich nájdete cenné dojmy z reálneho používania a ne/spokojnosť s výsledkom.

Najlepšie vysávače na zvieracie chlpy podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenie 
#1Dyson V15 Detect Absolute

Najvýkonnejší vysávač na zvieracie chlpy
+ S výkonným a spoľahlivým motorom
+ Až 60 minút rovnomerného sacieho výkonu
+ Bezvreckový typ filtrácie + hygienické vyprázdňovanie zásobníka
+ Kvalitne spracovaná podlahová hubica s technológiou zamedzujúcou namotávaniu
+ Automatické prispôsobovanie sacieho výkonu podľa miery znečistenia
od 645 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Rowenta X-Force 15.60 Animal 230 AW RH99F1

Najlepší tyčový vysávač na zvieracie chlpy
+ S ohybným telom sa dostane ešte ďalej
+ Na jedno nabitie dokáže upratovať až 80 minút
+ Odnímateľný príručný vysávač
+ Moderné spracovanie s množstvom vylepšení
+ HEPA filter s filtráciou 99,9% prachových častíc
od 490 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Thomas Perfect Air Animal Pure 786527

Najlepší bezvreckový vysávač na psie a zvieracie chlpy
+ Kvalitne a do detailov prepracovaná filtrácia s vysokou účinnosťou
+ S bohatým príslušenstvom
+ Diaľkové ovládanie na rukoväti pre pohodlnú reguláciu výkonu
+ Vhodný aj pre alergikov
+ Akčný rádius až 11 metrov
od 255 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal RR7975WH

Najlepší robotický vysávač na zvieracie chlpy
+ 2v1 prevedenie – vysávač a mop v jednom
+ Doba prevádzky na jedno nabitie až 4 hod.
+ S laserovou navigáciou
+ Plánovanie upratovania pomocou aplikácie
+ Kefy a štetiny navrhnuté pre účinné zachytenie chlpov a nečistôt
od 479 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5iRobot Roomba j7

Pre upratovanie chlpov bez starostí
+ Prémiový 3-stupňový čistiaci systém AeroForce™
+ Vhodný na podlahy aj koberce
+ Dokonalá orientácia v priestore
+ Pre neobmedzene veľkú domácnosť
+ S množstvom pokročilých technológií a inovácií
od 599 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Kärcher VC 3 1.198-125.0

Výkonný bezvreckový vysávač pre maximálnu čistotu
+ Overená kvalita, známa značka, dobrá cena
+ Veľké kolesá pre pohodlné manévrovanie
+ Ideálny na tvrdé podlahy aj koberce
+ Viacstupňová filtračná technológia
+ Praktická parkovacia pozícia
od 115 €
⭐ 94 % Čítať recenzie

Ako vybrať vysávač na zvieracie chlpy

Starostlivosť o domácnosť so psom či mačkou má svoje špecifické pravidlá. Domáce zviera má ako člen domácnosti vyhradený priestor na spánok, jedlo či hygienu. Avšak, ako to už býva, o jeho prítomnosti vie každý koberec, vankúš či kút izby. Väčšina plemien psov a mačiek má plznúcu srsť, čo znamená, že okrem priebežnej straty srsti pri česaní alebo škriabaní, je bežným fyziologickým javom aj výrazné pĺznutie na jar a na jeseň. Práve vtedy je výskyt chlpov zvýšený takmer všade v domácnosti – od podláh, cez pohovku, vankúše, deky až po oblečenie.

Na udržiavanie čistoty sa zíde kvalitný vysávač, ktorý si chlpmi bez kompromisov poradí. Taký, ktorý do zbernej nádoby naženie najjemnejšie chĺpky a z kobercov vytiahne aj zatlačené chlpy. Ak si s chlpmi domáceho miláčika nevie váš súčasný vysávač poradiť, je na mieste pouvažovať o kúpe vysávača, ktorý je skonštruovaný tak, aby pri zbieraní zvieracích chlpov dosiahol tie najlepšie výsledky.

pes koberec

Čo zvážiť pri výbere vysávača na zvieracie chlpy?

V súčasnej obrovskej ponuke vysávačov je náročné zorientovať sa. V rámci nej je niekoľko základných podkategórií. Najčastejšie sa vysávače delia podľa typu, napríklad na klasické podlahové vysávače, tyčové vysávače, robotické vysávače, ručné vysávače, priemyselné vysávače, multifunkčné vysávače, …

Okrem toho nájdete delenia podľa typu povrchu (koberce vs. podlahy), pohonu (akumulátorové vs. káblové), zbernej nádoby (vreckové vs. bezvreckové) a určenia (napríklad vysávače pre alergikov, vysávače antibakteriálne či vysávače na zvieracie chlpy).

Čaká vás zvážiť viacero faktorov výberu – od manipulácie s vysávačom, cez výkon, schopnosti vysávača, typ povrchu, potreby členov domácnosti až po doplnkovú výbavu, ktorá vám uľahčí aj údržbu iných povrchov.

Ako začať? Niekoľko kľúčových oblastí nájdete v nasledujúcich bodoch.

Domáci miláčik

Začnite tým, koho sa to najviac týka. Vaším domácim miláčikom. Máte krátkosrstú alebo dlhosrstú mačku? Krátkosrstého psa s hladkou srsťou alebo dlhosrstého s hustou podsadou? Rozdiely v pĺznutí, množstve a dĺžke vypadnutých chlpov môžu byť veľmi odlišné a tomu by mali zodpovedať schopnosti vášho nového vysávača. Čím je srsti na podlahe a nábytku viac, tým by mal byť aj vysávač výkonnejší. K celkovej spokojnosti zaváži napríklad aj detail v podobe objemu zbernej nádoby. Dlhšie chlpy = väčšia zberná nádoba.

Rozloženie domácnosti

Pri kúpe vysávača všeobecne je dôležité vychádzať z rozlohy a členitosti interiéru. Kým pri káblových vysávačoch zaujíma kupujúcich dĺžka prívodného kábla (akčný rádius – teda dosah vysávača od zásuvky), pri tyčových a robotických vysávačoch s akumulátorom je dôležitým údajom výdrž na jedno nabitie a plocha, ktorú na jedno nabitie zvládne vysávač upratať.

Myslite tiež na počet poschodí, schody a prítomnosť prahov. To všetko má zásadný vplyv na to, aký vysávač je pre vašu domácnosť najlepšou voľbou. Ak by ste totiž mali robotický vysávač pravidelne prenášať ručne z izby do izby, jeho prínos nebude taký, ako v interiéri bez prekážok.

Tvrdé podlahy vs. koberce

Niektoré vysávače podávajú výborné výsledky na podlahách, ďalšie si poradia aj s vysávaním kobercov a tie najlepšie vysávače na zvieracie chlpy podávajú nekompromisne výborný výsledok na všetkých povrchoch. Pri výbere si preto všímajte aj informáciu, na aký typ povrchu je vysávač určený.

Členovia domácnosti

Máte doma alergika? Potom sa zamerajte na vysávače s vysokou účinnou, niekoľkonásobnou filtráciou vyfukovaného vzduchu, aby vo vysávači zostali aj tie najmenšie častice prachu a alergénov.

Máte doma malé dieťa alebo človeka citlivého na hluk? Dôležitým parametrom výberu sa môže stať hlučnosť vysávača.

Nároky na obsluhu vs. typ vysávača

Dlhodobo obľúbené sú klasické vysávače so sieťovým napájaním. Medzi ich prednosti patrí vyšší konštantný sací výkon, väčšia zberná nádoba/vrecko, výkonná turbokefa a zaujímavé doplnkové príslušenstvo, ktoré umožňuje očistiť aj čalúnenie nábytku. Výborne sa im darí na tvrdých podlahách a kobercoch. Manipulácia s nimi je však v porovnaní s inými typmi vysávačov o čosi náročnejšia.

Akumulátorové tyčové vysávače presvedčia rýchlosťou a okamžitou pripravenosťou. Sú ľahšie, obratnejšie a výborne sa im darí na podlahách aj kobercoch. Obľúbené sú kombinované konštrukcie – napríklad 2v1 tyčový a ručný vysávač, tyčové vysávače s mopom či parnou funkciou pre dezinfekciu podlahy. Majitelia oceňujú, ak je hlavná rotačná kefa vybavená automatickým čistením od chlpov a namotaných vlasov.

Robotické vysávače pracujú samostatne a postarajú o čisté podlahy bez vašej námahy. To, ako dobre sa robotickému vysávaču bude dariť, závisí od pokročilosti navigácie a zakomponovaných technológií. Pri starostlivosti o podlahy s vyšším výskytom chlpov je lepšie investovať do drahšieho modelu, ktorý zvládne automatické vysypanie zbernej nádoby po naplnení a návrat do dokovacej stanice pred úplným vybitím.

Frekvencia vysávania

Frekvencia vysávania závisí od množstva zvieracích chlpov na podlahe aj od vašich nárokov na čistotu. V niektorých obdobiach môže byť vysávač používaný každodenne. Vtedy oceníte, ak sa s ním jednoducho manipuluje a je pripravený pracovať behom pár sekúnd. Nečudo, že majitelia domácich miláčikov majú v obľube tyčové vysávače. Na priebežnú dennú údržbu podláh sa osvedčili aj robotické vysávače s navigáciou.

Využitie na iných povrchoch

Je vaša mačka/pes pravidelne na posteli, gauči či v kresle? Padajú chlpy zo zvieraťa do klávesnice? Kto nezažil, zrejme neuverí, kde všade sa dokážu jemné aj výrazné zvieracie chlpy dostať! V takom prípade sa zíde vysávač s rozmanitými a praktickými nadstavcami. Označované sú ako turbo kefa, pet kefa, kartáčový nadstavec, krátky a dlhý štrbinový nadstavec. Nájdete ich predovšetkým vo výbave klasických a tyčových vysávačov.

šteňa koberec

V čom vyniká kvalitný vysávač na zvieracie chlpy?

Vysávače na zvieracie chlpy majú medzi vysávačmi popredné miesto. Očakáva sa od nich viac, preto, ak natrafíte na vysávač s označením „Pet“, „Animal“, alebo v popise určenie „na zvieracie chlpy“, poteší výkonnosťou, schopnosťou účinne odstraňovať chlpy domácich zvierat a prepracovanou filtráciou. Keďže sa predpokladá aj jeho častejšie využívanie, disponuje dlhšou životnosťou, ktorá sa často premieta do vyššej ceny. Každopádne, ak si vysávač na zvieracie chlpy zakúpite od renomovaného výrobcu, získate spoľahlivého pomocníka, ktorý s prehľadom pokorí denné „chlpaté“ výzvy.

Sací výkon

Vysávač na zvieracie chlpy by mal mať čo najvyšší sací výkon. Sací výkon však nesúvisí iba s príkonom vysávača. Moderné vysávače už dokážu aj s príkonom 400 W podávať také výsledky, ako kedysi staršie modely s príkonom 2000 W. Príkon vysávača neurčuje priamo jeho výkon, iba nároky na spotrebu energie. Na sací výkon má totiž vplyv konštrukcia vysávača, technológia motora, prevedenie hadice/kefy/kartáčov či vnútorná izolácia nečistôt.

Účinnosť filtrácie

Aj v účinnosti filtrácie sa vysávačom na zvieracie chlpy musí dariť veľmi dobre. Ich súčasťou sú preto kvalitné HEPA filtre a jedinečné viacnásobné systémy filtrácie, ktoré eliminujú aj tie najmenšie nečistoty a mikroskopické alergény. Čím tesnejší systém, tým čistejší je vzduch vychádzajúci z vysávača.

Kapacita zbernej nádoby

Od 0,2 l pri ručných vysávačoch až po viac ako 40 l pri priemyselných vysávačoch. Kapacita zbernej nádoby súvisí nielen s tým, koľko nečistôt vysávač pojme, ale prirodzene sa premieta aj do veľkosti a hmotnosti vysávača.

Pri klasických vysávačoch sa najčastejšie stretnete so zbernou nádobou s objemom cca 3 – 6 litrov – bezvreckové (nádoba na vysypanie) a vreckové (látkové na viacnásobné použitie, papierové na jednorazové použitie). Tyčové vysávače disponujú menšími plastovými zásobníkmi s objemom cca 0,4 – 1 liter, aby plniaca zberná nádoba príliš nezvyšovala hmotnosť vysávača a neobmedzovala jeho obratnosť. Pri robotických vysávačoch sú zásobníky najmenšie – cca do 0,6 litra – aj vzhľadom k tomu, že sa majú zmestiť pod nábytok.

Pri zbieraní chlpov sa zberná nádoba môže veľmi rýchlo plniť, preto vyberajte model s primerane veľkým zásobníkom, jednoduchou výmenou/čistením (napríklad bez nutnosti dotyku) alebo s automatickým vyprázdňovaním, čo je výsadou pri robotoch.

Vylepšené hubice a štetiny

Aký vysávač si poradí so zvieracími chlpmi v koberci s vysokým vlasom? Taký, ktorý má silný sací výkon a kefu prispôsobenú na efektívny zber chlpov aj v náročnejšom prostredí.

Štetiny, kartáče, gumené stieracie prvky a ďalšie detaily na rotujúcich prvkoch vysávačov určených na zvieracie chlpy sú premyslené do detailov, aby zozbierali čo najviac nečistôt. Niektoré hubice a hlavice dokonca nesú špeciálne meno, ktoré ich predurčuje priamo na kontakt so zvieracími chlpmi. A keďže vieme, ako sa chlpy a vlasy na štetiny namotávajú, najlepšie vysávače na zvieracie chlpy ponúkajú automatické čistenia rotačnej kefy alebo funkciu uvoľnenia nahromadených chlpov na jedno stlačenie „pedála“.

TOP vlastnosti vysávačov na zvieracie chlpy podľa typu

Prešli sme recenzie vysávačov na zvieracie chlpy, zamerali sa na dostupné online fóra, aby sme zistili, aké vlastnosti na vysávačoch tohto určenia spotrebitelia vyhľadávajú a hodnotia pozitívne. Aj s ich pomocou si možno z dostupnej ponuky vytipujete vhodného adepta a neprehliadnete žiadny detail. Takže – Aké vlastnosti má najlepší klasický/tyčový/robotický vysávač na zvieracie chlpy?

Aký je najlepší klasický vysávač na zvieracie chlpy?

 • Má silný sací výkon s možnosťou regulácie výkonu.
 • Vysávanie je účinné na tvrdých podlahách, kobercoch s nízkym až vysokým vlasom. Dá sa používať všestranne na všetky typy povrchov.
 • Jeho prednosťou bude tichý chod.
 • Má dostatočne veľkú zbernú nádobu/vrecko – cca od 4 litrov a viac.
 • Má nehlučné kolesá, ktoré umožňujú jednoduché manévrovanie.
 • Od zásuvky dosiahne aspoň na vzdialenosť 8 m.
 • Vo výbave má pokročilú viacstupňovú filtráciu.
 • Je vhodný do domácností s alergikmi.
 • Má bohaté príslušenstvo a poslúži aj pri údržbe auta alebo čalúnenia nábytku.
 • Bonusom naviac je predĺžená záruka od výrobcu.

Aký je najlepší tyčový vysávač na zvieracie chlpy?

 • Má akumulátorovú prevádzku a je kedykoľvek pripravený na použitie.
 • Výborné výsledky bude podávať na podlahách aj kobercoch.
 • Uviaznuté chlpy v kobercoch vyčeše motorizovaná rotačná kefa. Bonusom naviac je funkcia automatického čistenia kefy.
 • Vďaka osvetleniu uvidíte prach a chlpy aj na horšie dostupných miestach.
 • Výdrž na jedno nabitie postačí na povysávanie plochy v domácnosti – obľúbené sú modely s výdržou aspoň 40 minút na jedno nabitie.
 • Tyčový vysávač bude flexibilný. S ohybným kĺbom sa dostane aj pod nábytok na nožičkách.
 • Disponuje vysokoúčinnou filtráciou.
 • Funguje aj ako ručný vysávač.
 • Má intuitívne ovládanie a informuje o stave nabitia batérie.
 • Má primeranú hmotnosť a odkladá sa do nabíjacej stanice, kde nezaberá veľa miesta.

Aký je najlepší robotický vysávač na zvieracie chlpy?

 • Po domácnosti sa pohybuje samostatne s pomocou pokročilej navigácie. Detekuje prekážky, káble, predmety na zemi aj výkaly domácich miláčikov a vyhýba sa im. Nepadá zo schodov.
 • Veľmi dobré výsledky podáva na podlahách a kobercoch s nízkym vlasom.
 • Nerobí mu problém prechod cez nízky prach.
 • Pre vybitím sa automaticky vráti do dokovacej stanice. Po nabití pokračuje v mieste, v ktorom naposledy skončil.
 • Ak na podlahe detekuje vyššie znečistenie, danú zónu prejde viackrát.
 • Pomocou aplikácie máte okamžitý prehľad o upratanej ploche aj na diaľku. Má pokročilé možnosti plánovania upratovania na základe individuálnych pokynov.
 • Disponuje účinným filtračným systémom.
 • Má postranné kefky a zmetacie prvky, aby dosiahol na nečistoty blízko stien a nábytku.
 • Po zaplnení zbernej nádoby sa vráti do stanice, kde do zberného koša automaticky vyprázdni jej obsah. Následne pokračuje na mieste, kde skončil.

Ceny vysávačov na zvieracie chlpy

Koľko zaplatíte za kvalitný a výkonný vysávač na zvieracie chlpy?

Vysávače na zvieracie chlpy do 100 eur

So zvieracími chlpmi si môžu celkom dobre poradiť aj lacnejšie klasické vysávače a ručné vysávače. Niektoré ich vlastnosti ešte nemusia ohúriť, no je dôležité, aby disponovali dostatočným sacím výkonom a účinnou filtráciou. Zaujímajte sa preto o recenzie spotrebiteľov, aby ste sa vyhli kúpe vysávača so slabou účinnosťou. Lepšie vybavené modely nájdete až v ďalších cenových reláciách.

Vysávače na zvieracie chlpy od 100 do 300 eur

Ak máte domáce zviera, ktoré má kratšiu srsť a jeho pĺznutie nesprevádzajú kopy chlpov vo všetkých kútoch, na svojho favorita medzi vysávačmi môžete natrafiť už aj v druhej cenovej kategórii. Opäť ide najmä o zástupcov klasických vysávačov, no poteší už aj výber z výkonnejších a lepšie vybavených tyčových vysávačov. Zamerajte na výkon, filtráciu, kapacitu zbernej nádoby a doplnkové príslušenstvo.

Vysávače na zvieracie chlpy od 300 eur

Kategória, ktorú reprezentujú aktuálne najpredávanejšie vysávače na zvieracie chlpy ohúri hneď v niekoľkých bodoch. Je to najmä pomer cena/výkon a pomer cena/vybavenosť. Klasické podlahové vysávače sú perfektné na tvrdých podlahách aj kobercoch, tyčové vysávače lákajú na jednoduché používanie, veľmi dobrý výkon, dlhú výdrž na jedno nabitie a do detailov premyslenú rotačnú hlavicu. V kategórii kraľujú aj robotické vysávače, ktoré majú po technologickej stránke výbavu na vysokej úrovni, aby pracovali samostatne, efektívne a bezpečne.

Najlepšie značky vysávačov na zvieracie chlpy

 • Dyson – Špičkové a inovatívne vysávače Dyson presvedčili výkonom, dlhou výdržou, odolnosťou a jednoduchou ovládateľnosťou. Modely, ktoré oslovia aj najnáročnejších.
 • Rowenta – Výkonné podlahové a výborne vybavené tyčové vysávače s flexibilnou konštrukciou podávajú vo vysávaní zvieracích chlpov a iných nečistôt veľmi dobré výsledky.
 • Thomas – Vysávače s vodnou filtráciou od značky Thomas sa postarajú o pohodlné a hygienické vysávanie objemných nečistôt aj drobných prachových častíc. Vyrobené v Nemecku.
 • iRobot – V ponuke obľúbených robotických vysávačov iRobot nájdete aj niekoľko modelov, ktoré si s prehľadom poradia s údržbou domácnosti, v ktorej sa vyskytujú zvieratá. S pokročilou navigáciou, premysleným zberným systémom, s funkciou detekovania prekážok a automatickým vysypaním zbernej nádoby bude iRobot vysávač pracovať aj počas vašej neprítomnosti.
 • Kärcher – Nemecký výrobca čistiacich prístrojov má v portfóliu výkonné vysávače do domácnosti, ktoré zvládnu aj nápor väčšieho množstva zvieracích chlpov. Veľmi dobrý pomer cena/kvalita.
 • ETA – Zaujímavá je aj ponuka vysávačov značky ETA. Nájdete v nej robotické, klasické, tyčové a ručné vysávače, ktoré si poradia so zvieracími chlpmi. Pokročilá filtrácia, vhodné aj pre alergikov.
 • Concept – Ručné, bezvreckové podlahové, robotické a tyčové vysávače značky Concept potešia priaznivou cenou. Niektoré modely majú v cene bohaté príslušenstvo na rôzne druhy povrchov.
 ProduktInfoHodnotenie 
#1Dyson V15 Detect Absolute

Najvýkonnejší vysávač na zvieracie chlpy
+ S výkonným a spoľahlivým motorom
+ Až 60 minút rovnomerného sacieho výkonu
+ Bezvreckový typ filtrácie + hygienické vyprázdňovanie zásobníka
+ Kvalitne spracovaná podlahová hubica s technológiou zamedzujúcou namotávaniu
+ Automatické prispôsobovanie sacieho výkonu podľa miery znečistenia
od 645 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Rowenta X-Force 15.60 Animal 230 AW RH99F1

Najlepší tyčový vysávač na zvieracie chlpy
+ S ohybným telom sa dostane ešte ďalej
+ Na jedno nabitie dokáže upratovať až 80 minút
+ Odnímateľný príručný vysávač
+ Moderné spracovanie s množstvom vylepšení
+ HEPA filter s filtráciou 99,9% prachových častíc
od 490 €
⭐ 100 % Čítať recenzie
#3Thomas Perfect Air Animal Pure 786527

Najlepší bezvreckový vysávač na psie a zvieracie chlpy
+ Kvalitne a do detailov prepracovaná filtrácia s vysokou účinnosťou
+ S bohatým príslušenstvom
+ Diaľkové ovládanie na rukoväti pre pohodlnú reguláciu výkonu
+ Vhodný aj pre alergikov
+ Akčný rádius až 11 metrov
od 255 €
⭐ 98 % Čítať recenzie
#4Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal RR7975WH

Najlepší robotický vysávač na zvieracie chlpy
+ 2v1 prevedenie – vysávač a mop v jednom
+ Doba prevádzky na jedno nabitie až 4 hod.
+ S laserovou navigáciou
+ Plánovanie upratovania pomocou aplikácie
+ Kefy a štetiny navrhnuté pre účinné zachytenie chlpov a nečistôt
od 479 €
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5iRobot Roomba j7

Pre upratovanie chlpov bez starostí
+ Prémiový 3-stupňový čistiaci systém AeroForce™
+ Vhodný na podlahy aj koberce
+ Dokonalá orientácia v priestore
+ Pre neobmedzene veľkú domácnosť
+ S množstvom pokročilých technológií a inovácií
od 599 €
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Kärcher VC 3 1.198-125.0

Výkonný bezvreckový vysávač pre maximálnu čistotu
+ Overená kvalita, známa značka, dobrá cena
+ Veľké kolesá pre pohodlné manévrovanie
+ Ideálny na tvrdé podlahy aj koberce
+ Viacstupňová filtračná technológia
+ Praktická parkovacia pozícia
od 115 €
⭐ 94 % Čítať recenzie

Obrázky – zdroj: Pixabay.com

4.9/5 - (16 votes)
0 Zdieľanie

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin