Aké sú najlepšie infrasauny? TOP produkty podľa recenzií


Infrasauny prinášajú nesporne veľa zdravotných výhod. Pôsobenie infračerveného žiarenia v kombinácii s príjemnou teplotou do 60°C podporuje regeneráciu a detoxikáciu organizmu, uľavuje od bolesti, posilňuje kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Aké vlastnosti a prevedenie majú najlepšie infrasauny? Keďže si takéto výhody môžete užívať aj v pohodlí domova, vybrali sme niekoľko modelov, ktoré v sebe spájajú viacero kvalít naraz.

Ako funguje infrasauna? Aké materiály predstavujú kvalitu? Čo z doplnkového vybavenia by sa vám mohlo páčiť? Predtým, ako sa rozhodnete kúpiť infrasaunu, mali by ste sa zorientovať v dôležitých parametroch. Všetko dôležité sme sa preto snažili zhrnúť do nasledujúceho prehľadu.

Prešli sme testy a recenzie infrasaun a do nasledujúceho rebríčka sme vyberali modely, ktoré sa vyznačujú kvalitou použitých materiálov, spoľahlivým výkonom, vybavenosťou, energetickou nenáročnosťou a bezpečnosťou. Taktiež sme prihliadali i na to, aby vo vašej domácnosti zaberali iba toľko miesta, koľko je nevyhnutné. Preto bude samozrejmosťou vnútorné prevedenie z toho najlepšieho materiálu – Hemlock (kanadská borovica). Hemlock je exkluzívne saunové drevo, ktoré minimálne pracuje, pod vplyvom tepla sa neznehodnocuje a nevypúšťa aromatické živicové látky, ani vôňu – je teda vhodné aj pre alergikov.

Ako zdroj žiarenia sme prioritne zvolili karbónové žiariče, ktoré disponujú väčším intervalom rozsahu infračerveného žiarenia. Žiarenie z nich je rovnomerné vo všetkých smeroch a preniká až do hĺbky 4 cm pod kožu do tkaniva a tak dochádza k lepšiemu prehriatiu už pri nízkych teplotách a k zvýšeniu liečebných účinkov. Navyše sa takéto žiariče vyznačujú extra dlhou životnosťou – až 12 000 hodín.

Nami zvolené infrasauny sú určené na vnútorné umiestnenie a s kapacitou pre 2-4 osoby.

Najlepšie infrasauny podľa recenzií a nášho výberu

 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1Marimex Trendy 2001 M
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 90x90x190 cm
Počet osôb - 1
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet žiaričov - 7 karbónových
Príkon - 1670 W
Hmotnosť - 119 kg
⭐ 100 %930 € Čítať recenzie
#2HealthLand DeLuxe 4005 CAR
Tvar infrasauny - skosený štvorec, rohové prevedenie
Vonkajšie rozmery - 165x165x190 cm
Počet osôb - 4
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 12 karbónových + podlahové
Príkon - 2360 W
Hmotnosť - 199 kg
⭐ 100 %2030 € Čítať recenzie
#3Infrasauna Grenada 2
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 120x120x194 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 5 karbónových
Príkon - 1800 W
Hmotnosť - 125 kg
⭐ 98 %1080 € Čítať recenzie
#4France La Provance 2-3
Tvar infrasauny - skosený štvorec, rohové prevedenie
Vonkajšie rozmery - 120x120x190 cm
Počet osôb - 3
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 9 karbónových + podlahové
Príkon - 2220 W
Hmotnosť - 156 kg
⭐ 94 %1630 € Čítať recenzie
#5Belatrix Vista 2
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 120x115x190 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 6 karbónových + 3 plnespektrálne
Príkon - 2600 W
Hmotnosť - 125 kg
⭐ 94 %1870 € Čítať recenzie
#6INFRASAUNA ECONOMICAL 2002
Tvar infrasauny - obdĺžnik
Vonkajšie rozmery - 120x100x190 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 5 keramických + 1 karbónový
Príkon - 1880 W
Hmotnosť - 119 kg
⭐ 92 %1220 € Čítať recenzie

Ako vybrať infrasaunu

Pozitívne účinky infračerveného žiarenia sa využívajú už desiatky rokov v zdravotníctve a pri rehabilitáciách. Jeho podstatou je simulácia slnečného žiarenia. Infračervené žiarenie preniká približne 4 – 5 cm pod pokožku, prehrieva tkanivo, svaly a boľavé kĺby, prináša celkovú úľavu pre telo, no zároveň aj podporuje lepšiu psychickú pohodu. Azda najväčšou výhodou infrasauny je skutočnosť, že nedosahuje také teploty ako bežná sauna. Je preto vhodnejšia i pre ľudí s ochoreniami srdca. Nedýchate totiž horúci vzduch s teplotou 80 °C. Teplota v infrasaune sa pohybuje v rozpätí od 45 – 60 °C, no prehrieva predovšetkým vaše telo, nie vzduch v saune, Preto sa v infrasaune podstatne lepšie dýcha. V nasledujúcej časti sa preto zameriame na ďalšie výhody a vysvetlíme si, ktoré parametre sa oplatí sledovať.

Výhody infrasauny

 • V pohodlí domova príjemne zrelaxujete po náročnom dni.
 • Z tela vypotíte veľa škodlivín a prečistíte pokožku.
 • Urýchlite metabolizmus a môžete i rýchlejšie schudnúť.
 • Uľaví sa vám od bolestí stuhnutých kĺbov a svalov.
 • Pri pravidelnom saunovaní podporíte imunitu a bez väčších problémov prekonáte chrípkové obdobia
 • Zbavíte sa stresu a budete sa cítiť psychicky odpočinutí

Počet osôb

Veľkosť infrasauny určuje nielen cenu (čím väčšia, tým drahšia), ale aj to, aký priestor bude u vás doma zaberať a koľkí ju budete môcť naraz používať.

Najpredávanejšie infrasauny ponúkajú kapacitu pre 2 – 4 ľudí. Ak budete aktívne využívať infrasaunu iba vy, nemusíte kupovať zbytočne veľký model. Naopak, ak chcete saunovaním zlepšiť i imunitu detí, siahnite po rodinnej veľkosti. S veľkosťou súvisí samotný tvar – najčastejšie sa stretnete s infrasaunami, ktoré majú obdĺžnikovú alebo štvorcovú základňu, veľmi populárnymi sú aj rohové infrasauny, ktoré majú vstupnú stranu skosenú.

Materiál žiaričov a ich rozmiestnenie

Srdcom každej infrasauny je žiarič (občas označovaný ako vyhrievač). Jeho úlohou je rýchlo a podľa možnosti čo možno najviac rovnomerne vysielať infračervené žiarenie. V infrasaunách pre domáce použitie najčastejšie narazíte na:

 • Keramické žiariče – Ponúkajú solídne rýchle nahrievanie a životnosť na 60 rokov. Dosahujú povrchovú teplotu 250 – 300 °C a sú chránené mriežkou. Nájdete ich v cenovo dostupných infrasaunách.
 • Karbónové žiariče – Prinášajú výborný pomer cena/výkon. Majú nižšiu spotrebu a je možné sa ich dotknúť holou rukou (dosahujú povrchovú teplotu iba 70 – 80 °C). Výhodou je najmä to, že infračervené žiarenie z tohto druhu žiariča je rovnomerné vo všetkých miestach infrasauny a preniká hlbšie do tkaniva. Ich životnosť je až 90 rokov.
 • Svetelné keramické vykurovacie teleso (tzv. Red Light) – Najrýchlejšie vyhreje infrasaunu, žiari a svieti, no keďže dosahuje povrchovú teplotu 300 – 500 °C musí byť chránené mriežkou. Jeho životnosť je cca 60 rokov.
 • Full spektrálne žiariče – Aktuálne predstavujú špičku na trhu, za ktorú si treba výrazne priplatiť. Okamžite sa nahrievajú a prenikajú najhlbšie pod kožu. Ich životnosť nie je obmedzená.

V lacnejších infrasaunách nájdete žiariče predovšetkým v obvodových stenách, pri drahších modeloch je prítomný aj podlahový žiarič, vďaka čomu vás infračervené žiarenie zasiahne podstatne rovnomernejšie a prehreje aj unavené nohy.

výbava sauny

Príkon a spotreba infrasauny

Obávate sa vysokých účtov za elektrinu pri pravidelnom používaní infrasauny? Aj keď je papierový príkon vyšší (od 1500 W a viac), infrasauna je priemerne pustená 30 minút trikrát týždenne a približne 15 – 20 minút sa nahrieva. Nejde o spotrebič s celodenným odberom, ako je tomu v prípade chladničky. Ak je teda príkon vašej vyhliadnutej infrasauny 2000 W, za necelé 3 hodiny týždenne spotrebuje infrasauna 6 kWh, teda „zaplatíte“ približne 1,2 – 1,5 € za elektrickú energiu týždenne. Pri pohľade na všetky výhody, ktoré domáca infrasauna ponúka, je táto suma viac ako priaznivá.

Materiál kabíny

Na infrasaune je príťažlivý jej elegantný drevený vzhľad, doplnený o číre alebo kalené sklené výplne dvier. Keďže je infrasauna zvyčajne umiestnená v interiéri, nemusí mať tepelnú izoláciu, ani špeciálne povrchové nátery, aby odolávala mrazu a dažďu. Drevo tak vynikne vo svojej prirodzenej kráse.

Najčastejšie natrafíte na hemlock – kanadskú borovicu. Toto drevo je stabilné, veľmi jemné, nekrúti sa a pracuje iba minimálne. Nevydáva žiadnu vôňu ani živicu – je preto vhodné aj pre ľudí s alergiami na drevo. Druhou obľúbenou možnosťou je céder, ktorý naopak vydáva veľmi zaujímavú aromatickú vôňu a je k dostaniu vo viacerých farebných prevedeniach – od svetlo hnedých, až po luxusné odtiene s nádychom do červena a tmavo hneda.

Vybavenie infrasauny

 • Kyslíkový ionizátor alebo ozónový generátor – Ak je súčasťou infrasauny niektorá z týchto technológii, máte postarané o kvalitne čistý vzduch bez baktérií a mikroorganizmov.
 • Ovládací panel – Môže byť umiestnený z vonkajšej strany (pri zmene teploty, musíte vyjsť von) alebo je umiestnený zvnútra a je po ruke vždy, keď potrebujete vykonať zmenu.
 • Diaľkové ovládanie – Je výborným spôsobom, ako mať všetko pod kontrolou a rýchlo zmeniť nastavenie bez zmeny polohy tela.
 • Svetelná terapia – LED diódy menia farbu podľa vášho priania a majú pozitívny vplyv na psychiku a náladu.
 • Audio systém – Počas saunovania si môžete pustiť aj svoju obľúbenú hudbu. V moderných infrasaunách je buď samostatné rádio, CD alebo MP3 prehrávač, iné umožňujú prepojiť integrované reproduktory so smartfónom.
 • Ďalšie praktické prvky – Napríklad strešné odvetrávanie, poličky na nápoje alebo knihy, lampička na čítanie, vešiaky na uteráky a župany.

Cena infrasaun

Pri výbere infrasauny určite rozhoduje aj cena. Ide predsa o položku, ktorá je dlhodobou investíciou a vyjde vás na stovky až tisíce eur. Recenzie infrasaun od reálnych majiteľov vám pomôžu vytvoriť si obraz o tom, čo za svoju investíciu skutočne dostanete. Ak natrafíte na testy infrasaun, máte možnosť sa dozvedieť viac o kvalite ich prevedenia, celkovej spotrebe, životnosti a stabilite materiálu. Ako sa zorientovať v cenových hladinách?

Infrasauny do 1200 €

Zvyčajne ide o rozmerovo menšie sauny, určené pre jednotlivca alebo 2 ľudí. V priestore zaberajú menej miesta a za nižšiu cenu dostanete aj menšiu základnú výbavu. Ich príkon je o niečo nižší, priemerne 1500 W.

Infrasauny od 1200 – 1800 €

V tejto kategórii si svojho favorita nájde väčšina spotrebiteľov, preto tu najpredávanejšie infrasauny s veľmi dobrým hodnoteným. Sú priestorovo o niečo väčšie, dizajnovo krajšie spracované, majú vyšší príkon (nad 2000 W), no poskytujú tiež solídny výkon. Výbava býva zvyčajne viac ako slušná – podlahový žiarič, ionizátor, LED svetelná terapia, reproduktory.

Infrasauny od 1800 € a viac

Štandardne v sebe ukrývajú to najlepšie pre vaše maximálne pohodlie. Dizajn je dotiahnutý do detailov a použité materiály a technológie sú tým najlepším, čo na trhu nájdete. Nájdete tu karbónové žiariče so životnosťou na dlhé desiatky rokov, stabilný materiál kabíny a plnú výbavu s množstvom zaujímavých funkcií a doplnkov.

Najlepšie značky infrasaun

Zameriame sa predovšetkým na náš trh a podmienky. Ponuka infrasaun v krajinách, kde je saunovanie tradíciou a súčasťou životného štýlu, je predsa len iná. No i ponuka na našom trhu je už posledné roky na viac ako dobrej úrovni a nájdete už nielen infrasauny s výborným pomerom cena/výkon, na svoje si prídu aj najnáročnejší spotrebitelia.

 • Marimex – Česká spoločnosť Marimex sa zaoberá výrobou a predajom produktov, ktoré sú určené predovšetkým na relax a wellness, s použitím či už doma v interiéri, alebo na záhrade. Mimoriadne obľúbené sú najmä kategórie infrasauny, nafukovacie vírivky a nadzemné bazény. Máte garanciu odborného poradenstva a množstva dostupných informácií a montážnych návodov v jazyku, ktorému rozumiete.
 • HealthLand – Jeden z najväčších výrobcov infrasaun priniesol na náš trh hneď niekoľko modelových rád, kde si svojho favoritu nájdete, ak hľadáte priaznivú cenu, ale tiež aj vtedy, ak chcete luxusne vyzerajúcu a plne vybavenú kvalitnú infrasaunu pre viac osôb.
 • France Sauna – Francúzska jednotka na trhu v oblasti saunovania ponúka dizajnovo perfektne zvládnuté infrasauny pod názvom France La Provance. Skĺbujú v sebe priaznivú cenu a solídnu výbavu.
 • Hanscraft – Ponuka infrasaun od českého výrobcu a dodávateľa Hanscraft je skutočne rozmanitá, zameraná na kvalitné prevedenie a dobrú funkčnosť.

Najčastejšie kladené otázky

Kde umiestniť infrasaunu?

Infrasauna potrebuje svoje stabilné miesto s optimálnou izbovou teplotou a dostupnosť elektrickej zásuvky. Ak nemáte model presne na mieru, rátajte aj s pár centimetrami priestoru navyše. Hoci infrasauna nezohrieva vzduch ani nevytvára vlhkosť, je dobré, ak má miestnosť, v ktorej je umiestnená, okno. V domácnostiach ju najčastejšie nájdete v spálňach, obývačkách, väčších moderných kúpeľniach, zasklených terasách a zimných záhradách.

Chudnutie v infrasaune – je to možné?

Áno, sauna príjemne prehrieva ľudské telo, napomáha vyplavovaniu škodlivín a urýchľuje detoxikáciu. Navyše saunovanie podporuje činnosť metabolizmu, čo v konečnom výsledku vedie k zdravému úbytku tuku.

Ako sa saunovať v infrasaune?

Predtým ako do infrasauny vstúpite, je potrebnú ju vyhriať na požadovanú teplotu. Za ten čas si dajte krátku sprchu, dôkladne sa osušte a zbavte make-upu a bižutérie. Vypite pohár vody a so sebou si zoberte čisté uteráky na utieranie potu, alebo žinku, ktorou si budete pokožku masírovať. Po vstupe do infrasauny sa začnete potiť za pár minút. Teplotu zregulujte tak, aby ste sa cítili príjemne. Infražiariče sú umiestnené tak, aby ste najlepšie výsledky dosiahli posediačky a koniec koncov, v domácej infrasaune ani nie je veľa miesta na ležanie. Výborné zrelaxovanie dosiahnete za 30 – 40 minút. Po saune sa osprchujte vlažnou vodou bez použitia sprchového gélu, pretože póry na vašej pokožke sú otvorené. Čo najskôr doplňte chýbajúce tekutiny pohármi čistej vody.

TOP infrasauny

# HealthLand DeLuxe 4005 CAR (od 2030 €)

Jedna z najkvalitnejších infrasaun pre 4 osoby.


 Recenzia HealthLand DeLuxe 4005 CAR  Krásna a luxusná infrasauna z dreva Hemlock HealthLand DeLuxe 4005 CAR bude vaším obľúbeným miestom na relaxáciu a oddych po náročnom dni. Rohové prevedenie v tvare štvorca so skosenou vstupnou časťou vytvára priestor až pre 4 dospelé osoby. O výborné účinky sa postará až 13 karbónových žiaričov.

Karbónové žiariče sa vyznačujú dlhou životnosťou. Sú síce drahšie a dlhšie sa nahrievajú (rozsah teploty 70 – 170°C), no vyznačujú sa rovnomernejšou a efektívnejšou distribúciou infračerveného žiarenia všetkými smermi, bez ohľadu na počet osôb v saune. Žiariče dokážu vytvoriť infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou 5,6 – 15 mikrometrov, ktoré je pre ľudské telo bezpečné a pre tkanivá, kĺby a kostí môže priniesť viacero zdravotných benefitov. Maximálna teplota vo vnútri infrasauny je 60°C s dobou nahrievania približne 20 minút.

Poteší vás aj kvalitná výbava – vonkajší a vnútorný digitálny ovládací panel, rádio integrované priamo v ovládacom paneli, vstupy pre USB, SD kartu, ionizátor, kvalitné presklené dvere z bezpečnostného skla a aj teplotný senzor, ktorý dohliada na to, aby v infrasaune nedošlo k prekročeniu maximálnej teploty.

Kľúčové technické parametre: Tvar infrasauny – skosený štvorec, rohové prevedenie | Vonkajšie rozmery – 165x165x190 cm| Počet osôb – 4 | Materiál – Hemlock (kanadský jedľovec) | Počet a typ žiaričov – 12 karbónových + podlahové | Príkon – 2360 W | Vybavenie – ionizátor, Mp3/rádio, Led osvetlenie, vnútorný aj vonkajší ovládací panel, ventilácia, teplotný senzor | Hmotnosť – 199 kg

Čo sa nám páči

 • elegantný dizajn
 • kvalitné spracovanie
 • karbónové žiariče + podlahové vykurovanie
 • bohaté vybavenie
 • 2 ovládacie panely

CENA: od 2030 €

Prejsť do obchodu

# Marimex Popular 7001 XXL 11105630 (od 1680 €)

Infrasauna pre rodinné saunovanie.


 Recenzia Marimex Popular 7001 XXL 11105630  Ako už napovedá názov, infrasauna Marimex Popular 7001 XXL 11105630 bude patriť k trošku väčším modelom, ktoré poskytnú komfort minimálne 4 osobám naraz. I napriek tejto kapacite však dosahuje rozmery iba 175x120x190cm.

Vďaka preskleným častiam pôsobí skutočne exkluzívne. Vyrobená z kvalitného kanadského dreva Hemlock je zárukou dobrej investície. O infračervené žiarenie sa postará 11 vhodne umiestnených karbónových žiaričov, ktoré telo prehrievajú do hĺbky.

Súčasťou výbavy je samozrejme aj ionizátor pre skvalitnenie vzduchu, čo oceníte hlavne v prípade, ak vás trápia ochorenia respiračnej sústavy, alergie či astma. Rádio s Mp3 prehrávačom a osvetlenie Led Harmony vytvárajúce svetelnú terapiu sa postarajú o príjemný audiovizuálny zážitok a podporia relaxáciu či zníženie úrovne stresu.

Kľúčové technické parametre: Tvar infrasauny – obdĺžnik | Vonkajšie rozmery – 175x120x190 cm| Počet osôb – 4 | Materiál – Hemlock (kanadský jedľovec) | Počet a typ žiaričov – 11 karbónových | Príkon – 3200 W | Vybavenie – ionizátor, Mp3/rádio, osvetlenie Led Harmony, vnútorný ovládací panel, ventilácia, teplotný senzor | Hmotnosť – 218 kg

Čo sa nám páči

 • priestranná a výkonná
 • elegantné prevedenie
 • bohatá výbava
 • svetelná terapia
 • jednoduchá montáž

CENA: od 1680 €

Prejsť do obchodu

# France La Provance 2-3 (od 1630 €)

Jedna z najpredávanejších infrasaun na slovenskom trhu.


 Recenzia France La Provance 2-3  Špičkový francúzsky výrobca France Sauna priniesol na náš trh esteticky veľmi príťažlivú infrasaunu France Sauna La Provance 2-3 v tmavom farebnom prevedení kanadského jedľovca. Tvar štvorca so základňou dĺžky 120 cm a so skosenou prednou časťou poskytuje dostatok priestoru pre 3 dospelé osoby. O kvalitné, rovnomerne prúdiace infračervené žiarenie sa postará 10 karbónových žiaričov.

Voľba ideálnej teploty je len na vás – máte možnosť nastaviť si teplotu z intervalu od 18-60°C. Okrem množstva zdravotných pozitív dokáže saunovanie v takomto druhu sauny blahodárne pôsobiť aj na vašu krásu – pokožka je hladšia, pružnejšia, čistejšia a viac prekrvená, príznaky celulitídy u žien sa zmierňujú.

K celkovej príjemnej regenerácii tela a relaxácie mysle prispieva aj svetelná terapia so siedmimi meniacimi sa farbami (chromoterapia) a praktický audiosystém (Mp3 + rádio). Ionizátor vzduchu sa navyše postará o čistejší a kvalitnejší vzduch, ničenie mikróbov a plesní.

Kľúčové technické parametre: Tvar infrasauny – skosený štvorec, rohové prevedenie | Vonkajšie rozmery – 120x120x190 cm | Počet osôb – 3 | Materiál – Hemlock (kanadský jedľovec) | Počet a typ žiaričov – 9 karbónových + podlahové | Príkon – 2220 W | Vybavenie – ionizátor, Audio systém, Led svetelná terapia, vonkajší a vnútorný ovládací panel | Hmotnosť – 156 kg

Čo sa nám páči

 • výborne zapadne do interiéru – elegantné prevedenie
 • rýchle nahriatie
 • svetelná terapia
 • bohatá výbava
 • 8mm bezpečnostné sklo na dverách
 • čítacia lampa
CENA: od 1630 €
Prejsť do obchodu

# Belatrix Vista 2 (od 1870 €)

Kvalitná infrasauna v zaujímavom dizajnovom prevedení.


 Recenzia Belatrix Vista 2  Luxusné dizajnové prevedenie infrasauny Belatrix Vista 2 bude oživením každej domácnosti. Určená je pre dve osoby, vyrobená z kvalitného Hemlock dreva a pre praktické rozmery 120x115x190 cm jej isto nájdete miesto aj panelákovom byte.

Ak vás dlhodobo trápia bolesti pohybového aparátu, stuhnutosť svalov a zlá pohyblivosť kĺbov, potom poznáme riešenie na vaše problémy. Je ním infračervené žiarenie, ktoré sa používa aj v mnohých liečebných prístrojoch a tvorí základnú súčasť tejto kvalitnej infrasauny.

Osloviť vás môže pokročilá výbava zahŕňajúce najmodernejšie prvky v domácom infrasaunovaní, vrátane kombinácie karbónových a plne spektrálnych žiaričov. Pre vašu bezpečnosť sú od kontaktu s telom izolované mriežkou. Pri samotnom saunovaní budete v saune vyhrievaní chrbtovými, bočnými panelmi + nožným panelom. Rovnomerné prehriate zabezpečuje karbónový podlahový panel.

K celkového oddychu a regenerácii tela prispieva aj svetelná terapia na báze LED osvetlenia, lampa na čítanie, držiaky nápojov, novín aj uterákov.

Kľúčové technické parametre: Tvar infrasauny – štvorec | Vonkajšie rozmery – 120x115x190 cm | Počet osôb – 2 | Materiál – Hemlock (kanadský jedľovec) | Počet a typ žiaričov – 6 karbónových + 3 plnespektrálne | Príkon – 2600 W | Vybavenie – ionizátor, audio panel svetelná terapia, elektronické ovládanie, ventilácia | Hmotnosť – 125 kg

Čo sa nám páči

 • záruka predĺžená na 36 mesiacov
 • veľmi pekné spracovanie
 • dobrý výkon
 • kvalitný zvuk
 • svetelná terapia
 • ionizátor

CENA: od 1870 €

Prejsť do obchodu

# INFRASAUNA ECONOMICAL 2002 (od 1220 €)

Dobrý pomer cena/prevedenie.


 Recenzia INFRASAUNA ECONOMICAL 2002  Ak nehľadáte žiadne extra vybavenie a chcete si v saune vychutnávať ticho, príjemnú teplotu a liečivý účinok infračerveného žiarenia, potom je pre vás infrasauna INFRASAUNA ECONOMICAL 2002 ako stvorená. Päť keramických žiaričov v stenách a sedacej časti spolu s karbónovým podlahovým kúrením urobia maximum pre rovnomerné distribuovanie infražiarenia v priestore sauny.

Základom infrasauny je vysokokvalitný Hemlock, ktorý je tým najlepším druhom dreva, práve pre potreby saunovania. Tento obdĺžnikový model infrasauny je určený pre dve osoby a s hĺbkou iba 100 cm ho jednoducho umiestnite aj v byte. Jednoduchá montáž a ľahko zvládnuteľné elektronické ovládanie poteší aj technicky menej zdatných spotrebiteľov. Na prevádzkovú teplotu 60°C sa zahreje už v priebehu krátkej chvíle. Neobsahuje síce žiadne bonusy v podobe výbavy navyše, no v tejto cenovej kategórii je má potenciál osloviť svojím prevedením.

Kľúčové technické parametre: Tvar infrasauny – obdĺžnik | Vonkajšie rozmery – 120x100x190 cm | Počet osôb – 2 | Materiál – Hemlock (kanadský jedľovec) | Počet a typ žiaričov – 5 keramických + 1 karbónový | Príkon – 1880W | Vybavenie – osvetlenie, elektronické ovládanie | Hmotnosť – 119 kg

Čo sa nám páči

 • pomer cena/kvalita
 • rýchle nahriatie na požadovanú teplotu
 • základná, no pritom výkonná infrasauna

CENA: od 1220 €

Prejsť do obchodu
 ProduktInfoHodnotenieCena (od) 
#1Marimex Trendy 2001 M
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 90x90x190 cm
Počet osôb - 1
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet žiaričov - 7 karbónových
Príkon - 1670 W
Hmotnosť - 119 kg
⭐ 100 %930 € Čítať recenzie
#2HealthLand DeLuxe 4005 CAR
Tvar infrasauny - skosený štvorec, rohové prevedenie
Vonkajšie rozmery - 165x165x190 cm
Počet osôb - 4
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 12 karbónových + podlahové
Príkon - 2360 W
Hmotnosť - 199 kg
⭐ 100 %2030 € Čítať recenzie
#3Infrasauna Grenada 2
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 120x120x194 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 5 karbónových
Príkon - 1800 W
Hmotnosť - 125 kg
⭐ 98 %1080 € Čítať recenzie
#4France La Provance 2-3
Tvar infrasauny - skosený štvorec, rohové prevedenie
Vonkajšie rozmery - 120x120x190 cm
Počet osôb - 3
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 9 karbónových + podlahové
Príkon - 2220 W
Hmotnosť - 156 kg
⭐ 94 %1630 € Čítať recenzie
#5Belatrix Vista 2
Tvar infrasauny - štvorec
Vonkajšie rozmery - 120x115x190 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 6 karbónových + 3 plnespektrálne
Príkon - 2600 W
Hmotnosť - 125 kg
⭐ 94 %1870 € Čítať recenzie
#6INFRASAUNA ECONOMICAL 2002
Tvar infrasauny - obdĺžnik
Vonkajšie rozmery - 120x100x190 cm
Počet osôb - 2
Materiál - Hemlock (kanadský jedľovec)
Počet a typ žiaričov - 5 keramických + 1 karbónový
Príkon - 1880 W
Hmotnosť - 119 kg
⭐ 92 %1220 € Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej infrasauny. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným s výberom najlepšej domácej infrasauny z ponuky na trhu.

Ďalšie tipy:

5/5 - (7 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin