Ako vybrať najlepšiu trampolínu? TOP produkty podľa recenzií

trampolína bezpečnosťAké vlastnosti a kvality by mali mať najlepšie trampolíny? Či už stojíte pred kúpou prvej trampolíny, alebo potrebujete kvalitnejšiu náhradu za jej predchodkyňu, v nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac o tom, ako vybrať trampolínu, s ktorou budete spokojní nasledujúce roky.

Toto záhradné „vybavenie“ sa posledné roky teší veľkej obľúbenosti. Trampolíny už totiž dávno nie sú len výsadou telocviční a športových centier. Pre dobrú cenovú dostupnosť zdobia mnoho záhrad pri rodinných domoch. Ak chcete potešiť svoje deti, vnúčatá alebo si ako dospelý človek dopriať to, o čom ste od detstva snívali, nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať spoľahlivý model z bohatej ponuky.

 • Akú trampolínu kúpiť? S vnútornou sieťou alebo vonkajšou?
 • Aká veľkosť bude vyhovovať mojej rodine?
 • Kde nájsť správne a bezpečné miesto pre trampolínu?

Na prvý pohľad sa zdá, že všetky trampolíny sú si veľmi podobné. Jedna je menšia a druhá väčšia, jedna je modrá a druhá zelená. Najdôležitejšia je však pri trampolínach ich bezpečnosť a použité materiály. Z jedného pohľadu na obrázok totiž nemôžete zistiť, aké certifikáty trampolína spĺňa.

Pri zostavovaní nasledujúceho rebríčka sme nenechali nič na náhodu. Zamerali sme sa na recenzie trampolín, skúsenosti používateľov, na kvalitu materiálov, vybavenosť, dobrú odolnosť a životnosť a samozrejme aj bezpečnosť. Stavili sme na rodinné trampolíny, s ktorými si celá rodina užije kopec zábavy. Vo viacerých prípadoch je daný model dostupný hneď v niekoľkých rôznych veľkostiach, preto určite nájdete rozmer, ktorý presne zapadne do vašich predstáv aj záhrady.

Najlepšie trampolíny podľa nášho výberu a recenzií

 ProduktInfoHodnotenie 
#1inSPORTline Top Jump 305 cm
Najlepšia trampolína podľa nás
+ Akčná dopadová plocha so zvýšeným odrazom
+ Zosilnený obvodový ochranný vankúš
+ Veľmi pevná ochranná sieť odolná proti UV žiareniu
od 329 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 140 kg | Výška skákacej plochy: 76 cm
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Aga 305 cm
Skvelo hodnotená
+ S vnútornou bezpečnostnou sieťou
+ Kruhová zosilnená konštrukcia trampolíny
+ Odrazová plocha s vodoodpudivým povrchom a odolnosťou proti UV žiareniu
od 160 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 180 kg | Výška skákacej plochy: 76 cm
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3DOMYOS TRAMPOLÍNA 365
Obľúbená rodinná trampolína
+ Pružná skákacia plocha pre dynamický odraz
+ Konštrukcia s úpravou proti hrdzaveniu
+ Veľmi dobrá stabilita
od 299 €
Priemer: 365 cm | Nosnosť: 110 kg | Výška skákacej plochy: - cm
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Trampolína Marimex Standard 366 cm
S vnútornou ochrannou sieťou
+ Špeciálne neabrazívna (hladká) povrchová úprava bráni pred odrením
+ Stabilná konštrukcia
+ Solídna nosnosť
od 195 €
Priemer: 366 cm | Nosnosť: 150 kg | Výška skákacej plochy: 80 cm
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5Trampolína Marimex Premium 305 cm
Nový dizajn s oblými tvarmi
+ Vnútorná ochranná sieť
+ Väčšia stabilita, bezpečnosť aj pevnosť
+ Skákacia plocha z odolného neabrazívneho materiálu
od 213 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 150 kg | Výška skákacej plochy: 77 cm
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Trampolína MASTER Super 426 cm
S väčšou odrazovou schopnosťou
+ Skákacia plocha odolná proti UV žiareniu
+ Zosilnený obvodový ochranný vankúš
+ Veľký rodinný priemer
od 623 €
Priemer: 426 cm | Nosnosť: 126 kg | Výška skákacej plochy: 89 cm
⭐ 92 % Čítať recenzie

Ako správne vybrať trampolínu

Ak stavíte na overeného výrobcu / dovozcu, výber trampolíny bude jednoduchý. Rozhodujúca bude predovšetkým veľkosť a výška trampolíny, kvalita materiálov, množstvo prvkov v základnej výbave, nosnosť a cena. Nič komplikované, no predsa sa bližšie pozrite na to, ako vybrať trampolínu presne pre vaše potreby. Zaujímavé tipy nájdete aj v ponuke overených výrobcov. Ich zoznam nájdete v druhej polovici nášho prehľadu.

Kde trampolínu umiestniť?

Skôr, ako sa rozhodnete pre konkrétny priemer trampolíny, zvážte, koľko stáleho priestoru pre ňu môžete vyčleniť. K priemeru trampolíny by ste mali prirátať aspoň 1 meter voľného priestoru po celom obvode- teda z každej strany. Nemožno ju umiestňovať poblíž stien domu, ani v blízkosti stromov.

Hoci väčšinou majitelia nešetria na kúpe ochrannej siete a pri páde vás sieť do istej miery ochráni, určite však nechcete, aby sa ktokoľvek z vašej rodiny udrel o stenu alebo strom. Stromy ponad trampolínu síce poskytujú príjemný tieň, no v jesenných mesiacoch sa vám nebude chcieť čistiť plochu trampolíny od listov.

Ďalším veľmi dôležitým faktorom je rovina. Trampolína nesmie byť umiestnená na briežku, ani miernom svahu, hrozí veľké riziko prevrátenia. Na zistenie, že trampolína na zemi „zle sedí“, stačí iba pár skokov.

Kto bude trampolínu využívať?

Plánujete novou trampolínou potešiť svoje deti? Alebo by ste radi otestovali svoje kĺby a pohyblivosť? S trampolínou si môžete užiť nielen veľa zábavy, ale sa aj príjemne športovo odreagovať. Už po polhodinovom „hopsaní“ sa spotíte rovnako, ako pri aktívnom aerobiku. Preto sa zaujímajte aj o nosnosť a životnosť materiálu odrazovej plochy. Vždy je lepšie, ak je odrazová plocha z materiálu, ktorý odoláva slnečného UV žiareniu. Ani po rokoch nestratí na svojej pružnosti a pevnosti.

ako vybrať trampolínu

Aké parametre a vlastnosti trampolíny si treba všímať?

Veľkosť

Ak uvažujete o trampolíne na záhradu, oplatí sa začínať na priemere minimálne 2 m. Takáto menšia trampolína postačí pre dve menšie deti. Pre rodinné využitie investujte do priemeru 3 m a viac. V posledných rokoch sa už dokonca aj viac ako 4-metrové trampolíny stali cenovo veľmi dostupné.

Materiál konštrukcie

Od materiálu konštrukcie trampolíny vo veľkej miere závisí stabilita a bezpečnosť trampolíny. Najlepšie sa overila odolná galvanizovaná nehrdzavejúca oceľ, ktorá výrazne predlžuje životnosť. Takéto konštrukcie odolávajú poveternostným podmienkam a nepodliehajú zmene tvaru. Pri lacných trampolínach z mäkkého materiálu dochádza k deformácii hlavného rámu a stojných nožičiek.

Materiál odrazovej plochy

Materiál odrazovej plochy by mal by byť pevný, no pritom príjemne pružný a hladký, pri dopade by nemal spôsobovať odreniny. Pre predĺženie životnosti a stálosti je trendom posledných rokov vyrábať špeciálne skákacie plochy odolné voči UV žiareniu. Častokrát sa trampolíny hrdia vodoodpudivou úpravou, takže už pár minút po letnom daždi sa môžu vaše deti opätovne zabávať.

Nosnosť

Ideálne, ak je rovná alebo vyššia ako 100 kg. Stretnete sa s rodinnými modelmi s nosnosťou až 150 kg. Nie je pravidlom, že s rastúcou odrazovou plochou rastie aj nosnosť. Tu už totiž do hry vstupuje aj výška trampolíny, aby sa pri vyššej záťaži odrazová plocha neprehýbala nebezpečne smerom k zemi. Je bežné, že trampolíny s priemerom 3 m majú nosnosť vyššiu ako 4-metrové trampolíny.

Celkový priemer vs. akčný priemer trampolíny

V obchodoch sa často stretnete s údajom o celkovom priemere. Nezabudnite však od celkového priemeru odrátať šírku ochranného krytu pružín. Zvyčajne ide o 20-30 cm na jednej strane. To znamená v skutočnosti o 40-60 cm užší priemer odrazovej plochy, teda tzv. akčný priemer. Akčný preto, lebo práve na ňom sa deje akcia, po pružinách nebudete a ani nesmiete skákať.

Príslušenstvo k trampolíne

 • Ochranný penový kryt pružín – Nevyhnutná súčasť trampolíny, zabraňuje skĺznutiu nôh medzi napnuté pružiny.
 • Ochranná sieť – istota, že si vaše deti na trampolíne neublížia alebo, že bude následok krkolomného pádu iba minimálny. Samozrejmosťou by malo byť kvalitné istenie o konštrukciu trampolíny a sústava zipsov a klipsní, ktorými sa v trampolíne bezpečne uzatvoríte.
 • Konštrukcia/tyče na ochrannú sieť – môžu byť:
  • univerzálne – pasujú na niekoľko modelov trampolín s rovnakým priemerom. Také sa zvyčajne upevňujú pomocou externých konzol o nohy a rámovú konštrukciu trampolíny.
  • navrhnuté iba pre jeden model/značku – zvyčajne ide o jednoduchší a o niečo stabilnejší spôsob uchytenia, napríklad za pomoci silného istiaceho šrauba priamo cez nohu konštrukcie.
 • Schodíky – Súčasť výbavy trampolín s vyššie umiestnenou odrazovou plochou.
 • Krycia plachta – Chráni trampolínu pred dažďom a snehom. Vo všeobecnosti sa však odporúča trampolínu pred zimnými mesiacmi rozložiť a uskladniť na mieste, kde nemrzne. Predĺžite tak životnosť všetkých dôležitých komponentov.
 • Ukotvovacia sada – Majú ju vo výbave najlepšie trampolíny, no nie je ju problém dokúpiť k väčšine modelov. Ide o istotu navyše, ktorá dodá trampolíne mimoriadnu stabilitu.
 • Ďalej aj pružiny, pripevňovacie lanká, istiace U-spony s maticami a skrutkami, napínací hák na pružiny, …

Servis a dostupnosť náhradných prvkov

U overených výrobcov a dovozcov je servis a dostupnosť náhradných prvkov základom spokojnosti spotrebiteľov. Pri objednávke z e-shopu si vopred prezrite ponuku, či sú k dispozícii náhradné diely, stĺpiky, konzoly, pružiny, poprípade aj sieť a kryt na pružiny. Ak si vyberiete overenú značku (napr. Marimex, Insportline, Aga SPORT, FunFit, GoodJump, Spartan), ktorá má vo svojej ponuke desiatky modelov trampolín, dobrý servis by mal byť v takom prípade samozrejmosťou.

Trampolína a bezpečnosť

Nie je to tak dávno, čo sa voči trampolínam objavovali negatívne ohlasy, ktoré súviseli s bezpečnosťou ich používania. Áno, trampolína môže predstavovať isté riziko, no podstatne väčšie riziko úrazu vzniká pri bicyklovaní, korčuľovaní, kolobežkovaní či dokonca hraní futbalu na ulici. Úraz sa pri športovej / pohybovej aktivite jednoducho môže stať. Stačí chvíľka nepozornosti alebo nerešpektovanie základných pravidiel. Ako používať trampolínu bez úrazu?

 • Vždy rešpektujte nosnosť trampolíny.
 • Najviac úrazov sa stáva malým deťom, ktoré podcenia svoje schopnosti a nedokážu odhadnúť dopad. Trampolína pre deti teda musí mať ochrannú sieť, a dokonca aj zazipsovanú.
 • Neprekračujte odporúčaný počet osôb, ktoré môžu byť naraz v trampolíne. Ideálne, ak sú 2 či 3 osoby podobnej výšky a váhy, aby si navzájom pri páde neublížili (je totiž rozdiel, ak dospelý človek spadne na útleho predškoláka).
 • Pri montáži dodržte všetky postupy a neprehliadajte priložené spony, gumičky alebo lanká. Najčastejšie je totiž chybou „odfláknutá“ inštalácia krytu pružín, ktorý pri skákaní rýchlo povolí alebo sa odsunie. Všetky pružiny dôkladne natiahnite a pevne osaďte do otvorov na ráme.
 • Do trampolíny nepatrí jedlo, nápoje, ani žuvačky a tvrdé hračky.
 • Vysvetlite deťom, že najlepšie je skákať čo najbližšie k stredu. Skákanie po okrajoch nie je príjemné, nedá sa dobre odraziť a navyše sa zvyšuje riziko úrazu.
 • Trampolínu nestavajte v blízkosti pevných prekážok (stromy, steny, plot).
 • Kupujte iba kvalitné trampolíny, kde máte garanciu certifikovaných, testovaných a bezpečných materiálov.

Ceny trampolín

Koľko investovať do trampolíny, ak si ju chcete užívať niekoľko sezón?

Trampolíny do 100 €

Najčastejšie ide o trampolíny menších priemerov. Napr. trampolíny na jumping, alebo vonkajšie trampolíny pre deti s priemerom do 180 cm. V prípade lacných modelov si dajte záležať minimálne na značke. Je lepšie kúpiť trampolínu od renomovaného výrobcu (vyrába aj väčšie a drahšie trampolíny), ako „no name“ produkt z obchodného reťazca.

Trampolíny do 300 €

V cene od 100 – 300 € nájdete najpredávanejšie trampolíny s priemermi od 180 – 430 cm. V ich prípade je rozhodujúcim faktorom výbava. Niekedy je v tejto cene iba odrazová plocha s rámovou konštrukciou, inokedy získavate komplet trampolínu aj so sieťou a schodíkmi. Trampolíny s vnútornou sieťou sú o niečo drahšie. Určite však nebude problém natrafiť na kvalitnú trampolínu, ktorá má dokonca zvýšenú nosnosť (napr. 150 kg, 160 kg) a zvládne aj každodenné intenzívne používanie.

Trampolíny od 300 €

V kategórii od 300 € dominujú väčšie kvalitné trampolíny (s priemerom od 300 cm až do viac ako 500 cm) a tiež aj prémiové materiály. Dôraz sa kladie na vysokú bezpečnosť, odolnosť a životnosť materiálov, ale tiež aj na perfektné odrazové vlastnosti hlavnej plochy. Niektoré modely pútajú svojím zaujímavým farebným spracovaním a už na prvý pohľad sa vymykajú štandardom.

Najlepšie značky trampolín

O niektorých značkách ste už isto počuli, iné môžu príjemne prekvapiť. Do nasledujúceho zoznamu sme vybrali výrobcov trampolín, s ktorými sú používatelia spokojní.

Trampolíny Marimex

Špecialista na bazény, infrasauny a trampolíny. V ponuke tejto českej značky nájdete viaceré vydarené trampolíny s priemerom až cez 450 cm. Modely majú vnútornú sieť, spĺňajú bezpečnostné kritéria a navyše – v prípade potreby máte istotu dostupných náhradných dielov.

Trampolíny Insportline

Jeden z najväčších obchodov so športovými potrebami nezaháľa ani s portfóliom trampolín. Nájdete tu detské trampolíny (aj s použitím v interiéri), jumping trampolíny s držadlom, no tiež aj obľúbené rodinné trampolíny s vnútornou alebo vonkajšou sieťou. Dobrý pomer cena/kvalita.

Trampolíny Aga SPORT

Výborne predávané trampolíny so spokojnými recenziami od spotrebiteľov. Vyhľadávané modely. Dobrá cenová dostupnosť, dôraz na bezpečnosť + veľmi pekný dizajn. V ponuke dokonca aj trampolíny s priemerom 500 cm a viac.

Trampolíny GoodJump

Zástupca cenovo dostupných trampolín rôznych veľkostí, ktoré spĺňajú potrebné certifikácie pre predaj v SR aj ČR.

Trampolíny Spartan

Rakúska značka Spartan sa špecializuje na športovú, rekreačnú a outdoor výbavu. V jej ponuke nájdete trampolíny všetkých veľkostí, od 120 do 487 cm. Konštrukcie sú z kvalitnej galvanizovanej ocele, odrazové plochy sú podľa hodnotení užívateľov pružné a s dostatočnou životnosťou.

Otázky a odpovede – FAQ

Aké sú najobľúbenejšie rozmery trampolín?

Jeden z najzákladnejších parametrov úzko súvisí s priestorom, ktorý môžete pre trampolínu počas hlavnej sezóny na záhrade vyhradiť a tiež aj s počtom ľudí, ktorí ju budú pravidelne používať. Je rozdiel, ak kupujete trampolínu pre jedno menšie dieťa, alebo ak máte detí viac a zbehnú sa k vám na návštevu aj drobci od susedov.

 • Trampolíny s rozmerom okolo 1 – 1,5 metra fungujú predovšetkým ako cvičebné pomôcky na tzv. jumping (viď vysvetlenie nižšie).
 • Pre menšie deti je vhodné vybrať trampolínu s priemerom do 2 m.
 • Najpredávanejšie trampolíny na našom trhu majú priemer 305 cm, v tesnom závese 244 cm (resp. 250 cm).
 • Ak ste už týmito veľkosťami prešli a chcete trampolínu aj na premety a rôzne triky, potom je tu aj pomerne bohatá ponuka trampolín s priemerom od 360 cm, či dokonca viac ako 400 cm. V ich prípade si však vždy odsledujte dostatočnú nosnosť a výšku odrazovej plochy (čím vyššie, tým lepšie pre odraz).

Zvládnete trampolínu zložiť aj svojpomocne?

O tom nepochybujeme! Väčšina moderných trampolín je konštrukčne dobre premyslený „klik systém“ s niekoľkými skrutkami a maticami. Dokonca sa dajú zostaviť aj bez použitia akéhokoľvek náradia. Dôležité je riadiť sa pokynmi a krokmi v návode, nič nepreskočiť, ani nezanedbať. Nebude to 10-minútová záležitosť a aj sa pri naťahovaní pružín trochu spotíte, no do hodiny od rozbalenia krabíc už budete môcť na trampolíne skákať, alebo v nej aspoň unavene ležať a pozorovať oblaky.

Ako uskladniť trampolínu mimo sezónu?

Odpoveď je jasná – rozložiť a uschovať na suchom mieste. Podľa našich skúseností je praktické ponechať si krabice, v ktorých bola trampolína zabalená. Ak vám montáž trampolíny trvala hodinu, jej demontáž zvládnete už za polhodinu. Niektorí predajcovia majú v ponuke krycie plachty, avšak zbytočne vystavovať konštrukciu a odrazovú plochu mrazom, vetru a vlhkosti len prispeje k zníženiu životnosti týchto prvkov.

Je každý „trampolínový set“ skutočne výhodný?

Predajcovia sa snažia ceny setov v porovnaní s jednotlivými osamotenými prvkami zvýhodniť. Nemá zmysel kupovať trampolínu pre deti bez ochrannej siete. O pár dní budete dokupovať ochrannú sieť a v súčte vás to vyjde minimálne o 30€ drahšie plus zaplatíte dvakrát cenu dopravy. Ak si však potrebujete vyskladať trampolínu, ktorá farebne zapadne do vašej záhrady a k fasáde domu, stále máte možnosť vybrať si rôzne farby ochranných krytov a sietí – no to už bude stáť niečo navyše.

Trampolína s vnútornou alebo vonkajšou sieťou?

Obe prevedenia majú svoje výhody, ale aj mierne nedostatky. Ak je sieť umiestnená po vonkajšom obvode, je vnútorný priestor prirodzene väčší, no menej bezpečný. Najmä nohy menších detí môžu rýchlo skĺznuť pod kryt pružín. Vnútorná sieť síce mierne uberá z priestoru, máte však istotu, že noha vždy dopadne iba na hlavnú plochu pre skákanie, nie medzi pružiny. Pri menších deťoch odporúčame trampolínu s vnútornou sieťou. Ak chcete väčšiu trampolínu pre staršie deti/dospelých, nič nepokazíte ani výberom kvalitnej trampolíny s vonkajšou sieťou.

Aká je súvislosť medzi veľkosťou odrazovej plochy a výškou trampolíny?

Platí, že čím je odrazová plocha väčšia, tým by mala byť umiestnená vyššie. Trampolíny s väčšou plochou sú pružnejšie, skáče sa na nich vysoko a musia sa vysporiadať i s váhou dospelého človeka a jeho doskokom. Aby bol doskok pri vyššej pružnosti bezpečný, musí byť aj celá odrazová plocha trampolíny umiestnená vyššie. Preto sú zvyčajne k trampolínam s väčším priemerom v balení aj malé schodíky / stupienky.

Cvičenie na trampolíne – Jumping: V čom spočíva jeho princíp?

Ide o aeróbny program na malých trampolínach. Jumping predstavuje dynamické akčné cvičenie za sprievodu hudby a pod vedením vyškoleného inštruktora. Spája v sebe pomalé a rýchle poskoky, cviky na balans a silu, spevňovanie jadra a všetkých hlavných svalových skupín na tele. Hromadné jumping akcie v telocvičniach, ale aj vo vonkajšom prostredí lákajú deti aj dospelých. Pri cvičení formujete a spevňujete svoju postavu a dokážete aj cielene schudnúť.

Trampolíny na jumping majú menšiu skákaciu plochu (cca do 135 cm), okrúhlu alebo šesťuholníkovú. Odrazová plocha je napnutá buď pomocou pružín, alebo gumičiek. Výhodou gumičiek je tiché a bezpečnejšie skákanie. Typickým znakom je držadlo, ktoré vám pri cvičení dodá stabilitu a istotu. Dbajte na to, aby bolo výškovo nastaviteľné.

 ProduktInfoHodnotenie 
#1inSPORTline Top Jump 305 cm
Najlepšia trampolína podľa nás
+ Akčná dopadová plocha so zvýšeným odrazom
+ Zosilnený obvodový ochranný vankúš
+ Veľmi pevná ochranná sieť odolná proti UV žiareniu
od 329 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 140 kg | Výška skákacej plochy: 76 cm
⭐ 100 % Čítať recenzie
#2Aga 305 cm
Skvelo hodnotená
+ S vnútornou bezpečnostnou sieťou
+ Kruhová zosilnená konštrukcia trampolíny
+ Odrazová plocha s vodoodpudivým povrchom a odolnosťou proti UV žiareniu
od 160 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 180 kg | Výška skákacej plochy: 76 cm
⭐ 98 % Čítať recenzie
#3DOMYOS TRAMPOLÍNA 365
Obľúbená rodinná trampolína
+ Pružná skákacia plocha pre dynamický odraz
+ Konštrukcia s úpravou proti hrdzaveniu
+ Veľmi dobrá stabilita
od 299 €
Priemer: 365 cm | Nosnosť: 110 kg | Výška skákacej plochy: - cm
⭐ 96 % Čítať recenzie
#4Trampolína Marimex Standard 366 cm
S vnútornou ochrannou sieťou
+ Špeciálne neabrazívna (hladká) povrchová úprava bráni pred odrením
+ Stabilná konštrukcia
+ Solídna nosnosť
od 195 €
Priemer: 366 cm | Nosnosť: 150 kg | Výška skákacej plochy: 80 cm
⭐ 96 % Čítať recenzie
#5Trampolína Marimex Premium 305 cm
Nový dizajn s oblými tvarmi
+ Vnútorná ochranná sieť
+ Väčšia stabilita, bezpečnosť aj pevnosť
+ Skákacia plocha z odolného neabrazívneho materiálu
od 213 €
Priemer: 305 cm | Nosnosť: 150 kg | Výška skákacej plochy: 77 cm
⭐ 94 % Čítať recenzie
#6Trampolína MASTER Super 426 cm
S väčšou odrazovou schopnosťou
+ Skákacia plocha odolná proti UV žiareniu
+ Zosilnený obvodový ochranný vankúš
+ Veľký rodinný priemer
od 623 €
Priemer: 426 cm | Nosnosť: 126 kg | Výška skákacej plochy: 89 cm
⭐ 92 % Čítať recenzie
Dúfame, že sme vám pomohli, alebo vás aspoň inšpirovali pri výbere novej trampolíny. Ak áno, budeme radi za vašu spätnú väzbu, skúsenosť, vašu recenziu, porovnanie alebo hodnotenie zakúpeného produktu. Môžete to urobiť v komentároch nižšie na tejto stránke. Možno práve váš názor pomôže ostatným vybrať kvalitnú trampolínu presne podľa potrieb.
5/5 - (3 votes)
0 Zdieľanie

Pridajte váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Zdieľanie
Share
Tweet
Pin